1495
  • Szebi
    #1295
    Ez egy eleg nehez palya.Arrol az egy iranybol ahonnan jonnek epits villamlotornyokat,par matriarcat,hogy csinalj csontokat,meg jopar kopot.2 bazist kell elpusztitanod.Akkor lesz nehez amikor legiekkel at kell menni megolni a magusokat,mert a tornyok megb_szak a legieket.4 legit tele kopovel,gyorsan kivezenyeled oket a legieket meg vissza a bazisra,hogy meggyogyuljanak.Ket tornyot kell elpusztitani,a tobbivel ne torodj,hanem vezenyeld a magusokhoz.1 csapat kopo kinyirja a magusokat,aztan atviszed Kerant a jelhez es kesz.A tornyok sokat sebeznek ezert jopar kopo elpotyog.De ne arrol menjel ahol a sasok vannak.
  • gabo91
    #1294
    7.pálya, az első pecsét..
    ez jo rövid 1 perc sem telik bele jönnek a fehér sasok valahog legyüröm öket akkor fél perc és jönnek az emberek...és beapritanak mint hagymát a levesbe.... :D
    vmi javaslatotok van? hogy mijen védelem kell ide meg hogy hova kéne?
  • necroman
    #1293
    nincs olyan egység,hanem a megrontott földön maguktól gyógyulnak.Nem olyan gyorsan,mint az emberek a papoktól.
  • gabo91
    #1292
    Hát majdnem meglett, utolsó bázisukkal szorakoztam mikor megverték seregem és egyedül maradt kerán :D nembaj majd meglessz...
    Van a bukottaknak valami mozgo egységük ami tudja gyógyíttani az egségeket? (pap féleség)
  • Szebi
    #1291
    En ugy csinaltam,hogy megcsinaltam 3 csapat kopot,aztan megepitettem a hidat es kesz.Aztan vegigtaroltam a jelig.Meg vittem magammal egy remlovast is,hogy begyorsitsam Kerant,hogy elerje a jelet.A bazist meg had szedjak szet,nem koltottem vedelemre semmit.Eleg amator de nekem bejott.Annal a kuldetesnel,ahol meg atalakul a Sotetseg Avatarjava,meg ugy csinaltam ,hogy korbevettem magam villamlotornyokkal,aztan folvittem oket lanctoronyra (most nem jut eszembe,hogy hivjak ha folviszed de asszem igy)ket helyrol tamad,mindket helyre vittem 1-1 csapat bolyort es meg kopni sem tud.Vagy 10percig neztem ahogy potyognak a lovagok,pikasok,kardforgatok meg a papok.Ha ojan hulye,hogy nem tud jonni elfekkel,akkor csak potyogjanak.Lacik,hogy csak egy gep.
  • necroman
    #1290
    A hidat csak akkor idézd,amikor vannak katonáid.Néhány toronnyal védd be magad,aztán légiekkel szedd le azt a kis egységet,ami a közeli ellenséges bázist védi.Aztán jöhet a híd és kapd szét a tornyokat.Az sem árt,ha építessz oda is villámló tornyot,mert a lovagok elég erősek.Aztán előörssel indulj,azok lefoglalják a támadást és közben eljuthatsz a célba.Ha közben lejár az időd,nem nagy gáz,simán meg lehet úgy is csinálni.
  • gabo91
    #1289
    nem 5. en hanem 6. on teonia nevű pályán ...
  • gabo91
    #1288
    na készen van most 5. en vagyok, és itt idöre kell vmit alktni de hogyérdemes ezt csinálni és mivel? megidézem most a hidat?
  • Szebi
    #1287
    Malrinor Banyai az konnyu.Felviszel 3 csapat bolyort es szetszeded a tornyokat.Mire odaersz,hogy elpusztitsd a kaput addigra elpotyognak ugyis,aztan felviszel meg 3 csapatot es elpusztitod a kaput es kesz.Lent meg 1 csapat kopovel meg par villamtoronyal veded a bazisod.Nem lesz eleg aranyad,ezert kell meg egy bazis,amit villamtornyokkal meg par bolyorrel meg kopovel veded.Legyen par matriarcad is,hogy csinalj csontokat.Nem nehez
  • gabo91
    #1286
    köszi a mentést megvan végre az a pálya igy most 5.en vagyok...
  • Szebi
    #1285
    Elkuldtem,legalabis remelem.Leirtam mit csinalj
    udv
  • gabo91
    #1284
    hát ha van, akkor joljönne...
    [email protected] erre küld akkor lécci...
    Nagyon köszönöm!
  • Szebi
    #1283
    gabo91 kell egy mentes a bukottak 4.kuldeteserol? Az biztos,hogy bazi nehez,de nem impossible.Igaz szerintem is az eggyik legnehezebb palya.
  • gacsialex
    #1282
    köszi de akkor az a baj hogy szerintem nem az eredeti van meg nekem!
  • Indigo
    #1281
    Ha nem eredeti játékod van, talán telepítésnél elfogadja a kódot, de online regisztrációnál már nem valószínű. Ha eredeti játékod van el kell fogadnia. Ha mégsem akkor fordulj a forgalmazóhoz.

    Egyébként már jobban ráérek, esténként lehet majd együtt játszani (bár még nem próbáltam a multit, szóval lehet nagyon elvertek ^^).
  • gacsialex
    #1280
    valaki nem tudja mi a baj,multi player regisztrációnál nem fogadja el a cd kulcso pedig azt a kulcsot adja ki amit a telepítésnél be írtam és akkor jó volt!valaki segíccsen léci!
  • Esrohnoil
    #1279
    Ez egy ilyen játék ahol nem elég ész nélkül nyomni a seregeket, taktikázni is kell.
    A legtöbb pálya könnyű ha már tudod hogy kell megfelelően megoldani. Csak az sok idő, míg rájössz egyes helyeken h. hogy is volna az igazi.

    Itt pl. az a lényeg h. nem szabad sokat ácsorogni, és a csápos lények auto-felélesztési funkciója mindegyiknél legyen bekapcsolva, különben nem lesz elég sereged.
    Minden csata után megvárod, míg felélesztik a holtakat, az új csontikat egy új csoportba teszed, majd azt hozzácsapod a szupercsoportodhoz és már mehetsz is tovább.
    A gyógyitalokat, manalötyiket ajánlatos összeszedni, aztán ezeket és a rémlovasok speckóit használni a nagyobb csatákban.
    A harcokban mindig a csontik menjenek elöl, h. őket támadja az ellen, és véletlenül se a pótolhatatlan egységek vesszenek el. Persze rögtön utánuk csatlakozzon az összes többi egység is, h. kevesebb legyen a veszteség.
    Pénzt is gyűjtsd össze amennyit csak lehet, mert a felszíni rész vége felé abból egy rakat szellemet lehet idézni, amik aztán megkönnyítik a dolgot.
    Végezetül minél többet állsz v. szórakozol a csapat elrendezésével, annál kevesebb esélyed lesz, mivel a csontik egy idő után maguktól elhullanak.
    Ha ezeket betartod, szinte biztos h. meg tudod csinálni.
  • gabo91
    #1278
    hát majd máskor folytatom, de azért egyedi játékba megyek rajta meg a régebbi pályákon és ugy lessz tapasztalat azért, akkor meg már nemlessz talán ilyen nehéz...
  • necroman
    #1277
    Én is azt hiszem,az lesz a legjobb,ha abbahagyod és nem bosszantod magad tovább.
  • gabo91
    #1276
    asszem én abbahagyom ezt a gamet mert már unom, hogy nemtudom megcsinálni, igy nagyon unalmas ha mindig azzal bajlodok :( és mostanába szinte összes pályánál gondjaim vannak... hát ign egyre nehezebb lessz...
  • Esrohnoil
    #1275
    Meg kell ölni őket. :)
  • gabo91
    #1274
    bukottak 4. pályáján vagyok még mindig, de ez kegyetlen nehéz... álandoan idézik az állatokat és legyürni nemtudom öket kikerülni nemtudom mert semerre se tudok menni,
    merre kellene menem, vagy megkell öket ölni?
  • abacs40
    #1273
    Hmm... már lehet!
  • abacs40
    #1272
    Hát ez nem gyenge! Megint nem lehet MULTIZNI! Tudja valaki,hogy miért nem?
  • abacs40
    #1271
    Kedves fecsegő gladiátor!
    Nagyon eltértünk a témától,javaslom,nyiss egy újabb topikot,mondjuk: Tudsz-e
    bocsánatot kérni,meg tudsz-e bocsájtani?-címmel és ott majd folytatjuk!

    Térjünk inkább vissza a témához!
    Mire jutottál,sikerült-e továbblépned?
  • Broafka
    #1270
    azért 40 éves fejjel szégyen lett volna egy ilyen kis félreértésért ophoz rohanni, igazából bármennyi idősen is gáz lett volna, ha szabad ezt a szót használnom
    én csak a k**va anyádtól szoktam nagy ritkán opot hívni, vagyis mostanában, ha odáig fajul a dolog, régen csak tűrtem, de most már inkább op jöjjön és ő majd elintézi...

    de most nem volt semmi, csak nézet eltérés, szerintem jól oldottuk meg

    jah és bocs az OFF-ért :)
  • Broafka
    #1269
    :)
  • Braveheart
    #1268
    OFF
    Ezt már szeretem mikor vki tud bocsánatot kérni... És nem a moderátornál végződik a dolog. Komolyabb vitákat is simán le lehet zárni 1-2 normálisabb szóval. Bocs, néha rámjön a "hegyibeszéd" :)
    ON
  • Broafka
    #1267
    már privátban bocsánatot kértél, de ám legyen, semmi gond, meg van bocsájtva!
  • abacs40
    #1266
    Azt hiszem tartozom annyival,hogy itt is megkövesselek,nem állt szándékomban,hogy kötözködjek vagy megbántsalak! Bocsi!
  • abacs40
    #1265
    Vazze! Rájöttem már!! Azt sem tudod,hogy nem közölted hová kéred a mentést!
  • abacs40
    #1264
    Naneeee és hol a fejed hadd tegyem meg!
  • Broafka
    #1263
    nem mondtam hogy nem tetszik, azt mondtam hogy nem vagyok annyira oda érte, tetszik, változatos, meg jó, és szeretném már végre végig vinni...

    és különben is már rég a fejemhez b*szhattál volna egy mentést, ahelyett hogy itt kötözködsz velem...
  • abacs40
    #1262
    Akinek nem inge nem veszi magára,ha meg nem tetszik minek a mentés?!
  • Broafka
    #1261
    nem szoktam soha mentésekért rinyálni! >-(
    és nem tehetek róla hogy szar az egyik pálya, nem azért rináylok mert nem bírom végig vinni, hanem azért mert hibás...
    és annyira nem vagyok oda ezért a játékért, hogy megvegyem eredetibe, jó játék meg minden, de kösz még nem, majd amikor 2000 HUF-ba fog kerülni, akkor talán lehet...
  • abacs40
    #1260
    Azt sem tudni meddig dobjuk! Egyébként meg nem kell újrajátszani,megkérdezi,hogy kívánod-e törölni a mentéseket,ha nem akkor "beépítheted":-).Szerintem meg annyi különbség van a másolt és a vett játék élvezeti értéke között,hogy amiért pénzt adtál,még ha nem is sokat,szeretnéd végigjátszani,nem minden apró problémánál mentésekért rinyálsz!
  • Broafka
    #1259
    ki tudja, egyébként nem olyan vészes az a küldi, a lényeg az hogy a 3 lovast hagyd hátul, azokkal ne harcolj, a csontikkal menjél, és kapcsold be az automatikus felélesztést, és egész szép kis hadseregre tehetsz szert a végén

    Tipp: minden kis zegzugot nézzél át, mert hasznos kis holmikat találhatsz...

    erre egyébként én is kíváncsi lennék, de nem dobna meg valaki inkább egy mentéssel, most nem akarom megvenni, és előről kezdeni...
  • gabo91
    #1258
    Hát, én is azon a pályán vagyok de még nemjutotam végére mert nehéz mint atom.
    Hát ha valaki tudna akkor engem is megdobhatna egy mentéssel?
    És most akkor nekem se fog menni a game, mert enyém se eredeti...?????
  • abacs40
    #1257
    A mediaban láttam 4000-ért
  • Broafka
    #1256
    :-/
    hol lehet megvenni?
    nm adna valaki egy start mentést a Bukottak 5-dik küldiétől? :)
    hátha úgy is működik...