1495
  • gecc
    #1375
    Építsél tornyokat,holnap felrakom majd én is a gémet.
  • Greg12
    #1374
    Sziasztok! Most vettem meg a gamet. Még elég kezdö vok. De azért ismerem az ien tipusu gamekat.Az a problémám hogy a Birodalmiakal a Szorul a Hurok cimű pályán eljutok a faluba de Marghotba már nem jutok el mert az utban van két elenséges bázis amik tele van minden fajta szörnyel és nem tom megölni öket mert oamegyek 10mp és már futhatok is mert jönnek a nagyobb szörnyek és a sok alapkatona.Ők viszont egyfolytába jönnek és viszonylag jol birom de nem tok már aranyat bányászni mert elfogyot és ők csak jönnek.Vki tudna segiteni azt naon megköszöném
  • abacs40
    #1373
    http://hamachi.workforyou.hu/?oldal=letoltesek.php&k=1
    Itt megkeresed a hálózatok között az Armies of exigot és csatlakozol!
    Aztán már játszhatunk is!
    Várunk,gyere,gyertek!
    Üdv:abacs
  • Corlo
    #1372
    Kész vagyok, lenyomtam! A legkönnyebb a bestiákkal, totemből felpakolni 20-at és viszont hallásra! Abacs, akkor hol csatlakozhatok?
  • Indigo
    #1371
    Milyen a haderőd összetétele?
  • Corlo
    #1370
    Milyen nehézségi fokon nyomod? Mert a recept is csak úgy jön össze :-)
  • Zenszkij
    #1369
    sziasztok
    Lehet hogy én vagyok béna de már az elején azon a pályán, ahol Margothba kell eljutni nem tok túljutni. Építettem vagy 40 egységet mégse tom legyakni az orcok első bázisát ahol a katapult van. Megőrülök. Annyian vannak mint a szemét. Plz valaki segítsen.
  • Corlo
    #1368
    Eddig a durva a várvédés volt egyedül, meg a birodalmi utolsó, de ott is csak addig, amíg nem jöttem rá, hogy be kell költöztetni az egész falumat a szent légió háta mögé...
  • abacs40
    #1367
    Heló!
    Örülök,hogy sikeresen vetted ezt az akadályt is.Nem lehet megmondani kinek mi a nehéz,mert ha visszanézel pár oldalt itt a fórumban,láthatod,hogy szinte mindenkinek más-más pályán akadt gondja.
  • Corlo
    #1366
    Szia! Köszi! Időközben lenyomtam az egész pályát 40 perc alatt. Tudod mi volt a gebasz? Ketyeg az óra 30 akárhány perctől. Én azt hittem, hogy annyi idő alatt kell átérni, közben az csak azt jelezte, hogy kap az ellenség felmentő sereget, amit röhögve bezúztam. Aztán boly őrök 2-3 szakaszban az épületekre, lenyomtam őket és besétáltam. Innen már megy. Sok durva pálya van még? Mert a bukottak eddig sokkal húzósabb, mint a birodalmi volt. Amint végzek, jövök!
  • abacs40
    #1365
    Naaa... Hali!
    Már rémlik, az első teendő,hogy építs villámló tornyokat dél,észak(arató védelem) és (balra)nyugati irányban.
    A nyerő összeállítást a harcmodorod határozza meg,de a hídat ne építsd fel amíg nem érzel magadban elég erőt.Az ellent közben folyamatosan gyengíted boly őrökkel!Hamar elfoglalod a "középső" bázist,ott is építesz sötét erődöt.Ha nem akarsz mindig harcolni a hárpiákkal,a bal alsó negyedben megtalálod a"fészket".Ezt leírni egyszerűbb tudom,de idáig eljutni sem volt semmi!Az utolsó bázisuk nem semmi,de ne feledd,ha el tudod terelni a támadást a "srácról",nem kell mindent(kit) kiírtanod! Remélem tudtam segíteni és mihamarabb tudunk játszani!
  • Corlo
    #1364
    Abacs! Elsősorban az időbeosztásom miatt érinti: két főállásom van. Másrészt azért, mert van egy "betegségem": amit elkezdtem, nem tudom abbahagyni:-) Ezért szeretnék gyorsan végezni, eddig egy pálya két óra volt, de most akadás van.
    Amúgy arról a pályáról van szó, ahol délen indulsz, el kell juttatni a srácot egy kék jelhez az északkeleti sarokban. Szépen ketyeg az óra, fogy az időd. Kapsz egy kisebb sereget, aztán le kell nyomni egy oszlopnál két trollt (könnyű, mert fagyaszthatod őket egyszerre, a többiek pedig bezúzzák), aztán keleten a pálya közepén találsz egy bázist. Két hídon is át kell menni, az egyiket újjá kell építeni. Közben folyamatosan ütnek a repülő egységek.
    Erre pedig nincs nyerő taktikám, mert ennyi idő alatt max egy 25 fős seregem jön össze, azok pedig nem tudnak áttörni.
  • abacs40
    #1363
    Heló!
    Ha idáig eljutottál,nem értem mi lehet a problémád.Amúgy nem is tudom hirtelen melyik ez a pálya.
    A csatlakozást miben érinti a végigjátszás?
  • Corlo
    #1362
    Csatlakoznék, csak előbb le szeretném nyomni az egészet. Az első pont ahol megrekedtem az a bukottak 6. pálya, ahol harminc-x perc alatt át kell érni a jelhez. Van valakinek tippje? Teljes végigjátszás is jöhet:-) Előre is köszönöm!
  • abacs40
    #1361
    jaaa,azt nem is mondtam,ez azért jó mert bárki csatlakozhat,aki felrakja a hamachit,nem kell keresgélni a játszótársakat.
  • abacs40
    #1360
    az EA megszüntette néhány játék multi támogatását,köztük az exigot.
    a hamachis megoldást kb 4 napja kezdeményeztem,jelenleg én vagyok az egyetlen felhasználó és jó volna ezen változtatni.
  • Indigo
    #1359
    Mostanában én sem játszottam multit, mert eléggé be vagyok havazva :( Egyébként hányan toljátok hamachin? Hivatalos szerver végképp megszünt?
  • abacs40
    #1358
    EGYÉBKÉNT NEM HISZEM EL,HOGY SENKI NEM AKAR JÁTSZANI EMBERI ELLENFÉLLEL A HAMACHIN!!(tisztelet a kivételnek)
    Nem kell hozzá más,csak az 1.4-es patch.
    http://hamachi.workforyou.hu/?oldal=letoltesek.php&k=1
    34 féle játék közül választhattok,közte az ARMIES OF EXIGO!
  • abacs40
    #1357
    már csak 2990.-ft a mediában.
  • Indigo
    #1356
    Egyébként láttam MM-ban kétezerért a játékot, első kiadásban. Ennél olcsóbban már tényleg nem tudják adni...
  • Gipsz75
    #1355
    bocs kimaradt, hogy persze én elővigyázatoságból raktam fel a kódot a vinyómra...
  • Gipsz75
    #1354
    szerinted felrakja vki is a sajátját?

    Én is warezzal nyomtam végig, majd annyira megtetszett, hogy mikor már végre emberi áron (4.999.-) lehetette venni megvettem...

    1részt ezzel is kifejezve véleményemet, hogy egy nagyszerű játékról van szó, másrészt meg szerettem volna neten játszani vele, és ehhez a rendes kódra volt szükség...

    Nem értem, hogy lehet elhagyni 1 füzetet? Különben a telepítési kód fent van 1 txt fileban, a patch mellett a hdd-n :D
  • Esrohnoil
    #1353
    Elhagytad? Hol? :)
  • zachi
    #1352
    Könyörgöm valaki tegyen fel egy telepítési kódot mert elhagytam a füzetét
  • abacs40
    #1351
    ez az alap:
    http://hamachi.workforyou.hu/?oldal=letoltesek.php&k=1
  • abacs40
    #1350
    Sziasztok!
    Mostanában nem nagy a forgalom.
    Ezt ismeritek?http://helpbybalu.uw.hu/hamachi.html
  • juhap
    #1349
    Szevasztok.
    Én is a 9.-dik (Fánixes) pályán elekadta. Már mindenkit megöltem, megszereztem az egyik kristályt ami a barlangban volt, szerintem az egész térképet bejártam, de semmi. Pntosabban hiába viszem Alricot a kijelölt helyre, nem történik semmi. A másik küldetést sem tudom teljesíteni, mert ahhoz meg be kell jutnom abba a másik alagútba. De a bejutáshoz meg kell a másik kristály amit nem találok. Kérlek nézétek meg, hogy ti hogyan csináltátok meg, mert én most már tényleg nem tudom, hogy mit csináljak.
    a segítségeteket meg előre is nagyon köszönöm.
  • Indigo
    #1348
    Magyar szinkronhangok nincsenek, de itthon magyar felirattal jelent meg a játék.
  • JackSparrow88
    #1347
    Hali! B.U.É.K. mindenkinek! Lenne egy aprócska kérdésem az Exigo-val kapcsolatban: Van hozzá magyar szinkron és ha igen hol tudom letölteni?
  • Indigo
    #1346
    BÚÉK!
  • gabo91
    #1345
    Rég jártam erre felé is.
    Boldog uj évet azért mindenkinek aki Exigozik még!
  • Broafka
    #1344
    köszi
  • Indigo
    #1343
    Tchaikovsky - Dance of the Sugar Plum Fairy :)
  • abacs40
    #1342
  • abacs40
    #1341
    Hali!
    Én nemtudom,de már többször hallottam más-más bejátszás "aláfestéseként".
  • Broafka
    #1340
    mi ennek a zenének a címe ami megy alatta, nem tudja valaki? :)
  • Indigo
    #1339
    Köszi! Neked is! :)
  • abacs40
    #1338
    Klikk a csillagra!
  • abacs40
    #1337
    karácsonyi képeslap
  • abacs40
    #1336
    Boldog Karácsonyt!
    http://www.jacquielawson.com/viewcard.asp?cont=1&hdr=0&pv=XS02EN