1495
  • deia
    #1415
    Sziasztok!
    Valamelyikőtök nem tudna küldeni nekem egy végigjátszást? /[email protected]/
    Köszike
  • Indigo
    #1414
    Szia. Lehet. Hamachin nem csak boltival megy.
    Nem tudjuk, de inkább ne számíts rá.
  • gabo91
    #1413
    Sziasztok. hamacsi -val lehet játszani nten keresztül? Vagy csak bolti játékkal megy?
    Nem tudjátok, lesz következő része a játéknak, vagy ne is számítsunk rá?
  • mellon
    #1412
    Köszönöm.
    Ez a szupercsapatos dolog megkavart. Még a játék elején vagyok, és reméllem az irányítás már jól fog menni. Szoknom kell :)
  • Indigo
    #1411
    Megjegyzem, ezt tényleg egy kicsit hülyén oldották meg, de az exigóban a csapatirányítás még így is az egyik legnagyszerűbb, amit valaha láttam.
  • Indigo
    #1410
    Shiftel kiveszed a tagot, és megint hozzárendeled a számot az adott csoporthoz. Így már nem lesz benne, akit kivettél.
  • mellon
    #1409
    Köszönöm, így már könnyű az irányítás.

    Ha van olyan emberem, aki 2 vagy több csoportban benne van, hogy tudom kiszedni a csoportokból, úgy hogy csak egyben legyen benne? A Shiftel ki tudom választani, hogy éppen akkor ne legyen az egyik csoportban, de mihelyst megint lenyomom ennek a csoportnak a számát, megint ott van :)
  • Kubinyi
    #1408
    Háj görls!
    Aki játszana multyan az Exigoval az pls vegyen fel emesenre: [email protected]
  • abacs40
    #1407
    Igen. ctrl 1;...2;...3 .........9,F1 jobb klikk a csoportok képeire,amennyit egy csoportban akarsz mozgatni,ha akarod F2-höz,F3... is rendelhetsz csoportokat.
  • mellon
    #1406
    Azt el lehet érni a játékban, hogy egyszerre ne csak 15 embert tudjak mozgatni?
  • abacs40
    #1405
    Jahh... látom :(.De a hálózat ÉL!
  • Indigo
    #1404
    A hamachi oldal most nem müxik :(
    Egyébként új melóm van, és sajnos kevés időm van játékra, pláne hogy mellette tanulni is kell :(
  • abacs40
    #1403
    http://hamachi.workforyou.hu/?oldal=letoltesek.php&k=1
  • abacs40
    #1402
    Minek kellett volna történnie? pl:lehetnénk kevesebben a hamachin,viszont aki ott van,(16) az vehetné a fáradtságot és néha-néha bejelentkezhetne,hogy játszunk.
    Korán meg azért keltem,mert korán is feküdtem!
  • Indigo
    #1401
    Minek kellett volna történnie? :)
    És miért keltél olyan korán?
  • abacs40
    #1400
    Nahát nem történt semmi? Én nem tudtam bejelentkezni, az IE-vel,gondoltam megpróbálom a Firefoxot és lám...
  • Greg12
    #1399
    Probálom használni és csoprtként mozgatom az elejétől fogva
  • abacs40
    #1398
    Használd a varázslatokat,de főleg csoportként mozgasd a csapatod!
    Ha végképp nem megy,tedd könnyű fokozatra.
  • Greg12
    #1397
    Igen csak kinyirnának mert oan kicsi seregem van adigra
  • abacs40
    #1396
    Még nem jutottál el ruannonig.A patkányokból kiváló csontharcost tudsz csinálni.
  • Greg12
    #1395
    de kinyirtam aztán mögötük vannak vmi mágusok azokat már nem tom más fele meg patkányok vannak de anyi hogy nem igaz
  • abacs40
    #1394
    csak ruanonra koncentrálj,ha kinyírod,győztél!
  • Greg12
    #1393
    Lent meg a sirnál a elátkozot szelemek meg a Rounan vagy ki kincirja a 3/4 seregem azok a varázslokellen meg esélyem sincs mert marad öt emberem néhány szellem egy két csonti és a heregnő help pls (komolyan)
  • Greg12
    #1392
    Többször is átnéztem
  • Greg12
    #1391
    De
  • abacs40
    #1390
    hehe!
    mint eddig mi?
    kérted a segítséget,de vissza sem néztél...
  • Greg12
    #1389
    Sziasztok a bukkotak 4.pályályán amiután megidézik az állatok a védő pontnál nem tok áttörni mert adigra van seregem vki vmi tippet köszi
  • Greg12
    #1388
    Sziasztok vki tud segiteni az emberekel a 12. pályán(bosszú) hogy kelll megcsinálni mert nem tom magamat megvédeni mert a földi egységeket még vhogy visszaveren de jönnnek egyfojtába a légiek azok egyfojtába idegesitenek.Támadni meg nem tudok katapultokal segitem a légiot de nem használ mert nem tok a katapultokal közel jutni a légio meg csak éppen a határig jut (a citrom sárgáknál) engem meg a zöldek egyfolytába ostromolnak vki segitsen már a barlangokba kell menekülnöm ott épitetem egy bázist de ott nem tok gyémántot bányászni csak aranyat alaguton keresztül probálok a légiohoz menni és onan bányaszniElöre is thx
  • Indigo
    #1387
    1.4-es patch kell hozzá
  • Greg12
    #1386
    És kell pecs hozá?
  • abacs40
    #1385
    Heló!
    Sajna a klasszikus multi nem működik,de mintmár annyiszor leírtam a hamachin keresztül lehet játszani!http://hamachi.workforyou.hu/?oldal=letoltesek.php&k=1
  • Greg12
    #1384
    oxi
  • Corlo
    #1383
    Greg, olvasd vissza a fórumot, ott a kiváló recept az ostrom ellen!
  • Greg12
    #1382
    Vki pls mondja meg a birodalmiakkal a lelkes mentő csapat cimű pályán hogy kell kivédeni az elsö támadást mert oan gyorsan támadnak és sokan mi a leggjob taktik help pls
  • Greg12
    #1381
    Nem tom hogy én vok béna vagy az elenfél erős de most amikor a parasztok lázadnak hogy lehet ellenük védekezni mert anyian jönnek hogy lemészárolják a védöket és nincs idöm ujra gyártani őket help pls
  • Greg12
    #1380
    Meg azt mondja meg vki hogy lehet multizni mert naon ki akarom már probálni mert stratégiaiban még sose játszotam.Elöre is thx
  • Greg12
    #1379
    Vki adjon egy jo tippet
  • Greg12
    #1378
    Sziasztok most a következöben amikor ostromolnak mi a legjobb taktika mert én beálltam leghátra egy csomo embrel mikor már áttörtek de az utolso 15mpben kinyirták a mágust:(
  • Greg12
    #1377
    Thx kiprobálom
  • Indigo
    #1376
    Tulajdonképpen pofonegyszerű a pálya, fölöslegesek a tornyok. Mihelyst elérted a kis falut, húzz fel egy (vagy két) barakkot és egy kovácsműhelyt, majd képezz kardforgatókat és pikásokat, valamint rengeteg felderítő elfet, akik távolról is tudnak harcolni. A lényeg, hogy ne rohand le pár egységgel a két ellenséges bázist, mert az garantált vereség, hamar felamortizálódik a haderőd. Inkább a falunál verd vissza a folyamatos apróbb támadásokat, és képezz papokat is, akikkel felgyógyíthatod a sebzett egységeket. Ha elég nagy haderőd összegyűlt, akkor indulj a két bázis ellen. Ja, és persze használd Alric és a papok különleges képességeit, mert nagyon hasznosak.