1495
  • Phoenix007
    #335
    nekem sincs, ezért kérdeztem ... szóval miről is beszéltetek?
  • Lammer at Work
    #334
    szerintem meg fingod sincs miről beszéltünk... :P
  • Chaos Mad
    #333
    thx!
  • 3P
    #332
    HBNN-WGET-QTB6-RLKB-GRLD
  • Chaos Mad
    #331
    egy serialt nem tudna vki adni?
    lécci.
  • 3P
    #330
    Memória mennyi van neked a gépben?
  • Sephi
    #329
    Nalam pl max 4 masodpercet tolt..
  • 3P
    #328
    Quick Save nincs a játékban, illetve quick load?

    Picit unalmas, hogy túúúl hosszan tőlt. Nem értem, hogy miért kell játék közben is load után újra betőlteni a teljes mappot. Sok helyen ezt megoldották úgy, hogy pl. csak a karaktereket és az építhető épületek tőltik újra be, ezzel gyorsítva a tőltést.

    Magyar változatban meg kib@szott idegesítő a "törlés" gomb a betöltés mellett. A cirkálmányos betüknél néha elég nehéz kivenni, s reflexből való klikkelésnek eset áldozatul már játékállásom. Még csak rá sem kérdez, hogy tuti tötölni akarod? :(

    A játék egyébként kellemes, bár őszintén megmondom, hogy picit többet vártam tőle. Ami nálam sokat ront a képen hogy vadul csal a gép. Történt pl. még a 4. pályán az emberekkel (30 percig kell véddeni a várat), hogy a nagy katapult (vagy ágyú?) lábánál levő vadak táborát szétzúztam, hogy onnan ne jöjjön támadás. Se épület, se ember, egyszer csak a semmiből a semmi közepén, illetve pont az ijjász seregem kellős közepén megjelent egy új serege az ellenségnek böszme nagy góliátokkal meg mindennel. Hát az ijjpuskások meg nem a közelharcról híresek ugye... Lényeg a lényeg elég idegesítő, hogy csak úgy a semmiből "termelődnek" nagy számban az ellenség egységei. Még azt is jobban elfogadnám, ha térkép széléről masiroznának be, de nem, csak úgy hipp-hopp lesznek... :(
    Na ennyit a negatívumokról (egyenlőre), a játék grafikailag szinte tökéletes, gyors a motorja és eddig bugokat sem találtam. A magyar szöveg jó(?), hogy van, de picit magyartalan :). A kimondott hősök nekem hiányoznak, de kárpótol érte a ragyogó csapat szervezhetőség, s talán pont ez a legnagyobb előnye a játéknak, hogy a szuper csapatok mozgásánál előre mennek a közelharci emberek, s az ijjászok és papok csak mögöttük "kullognak". Ja, de ezt már írtam is itt... ;)
  • rezsofiz
    #327
    Zsír nagyon a game, főleg az introja volt ami megfogott, na az valami brutális.
  • Chaos Mad
    #326
    ez az amit én sem találtam :)
  • BlackWolf
    #325
    nemjon valaki jatszani?
  • BlackWolf
    #324
    engem felenged a serverre multiban de egyedul vagyok fent?
    aox hun szoba vagy mi
  • illidian
    #323
    sziasztok!
    Tudnatok adni egy cd kulcsot?
    elöre is köszi!
  • Chaos Mad
    #322
    na én is megnézem milyen is let valojában :)
    war3-nál jobb? :)
  • Phoenix007
    #321
    Hja, akad ... de inkább ne lenne...
  • Sephi
    #320
    De ti mirol beszeltek? Van benne magyar felirat ?:D
  • insp
    #319
    Nekem is ilyen érzésem van. Valalmi hihetetlenül magyartalan a feliratozás.
  • Sephi
    #318
    Szerintem hulyek :D
  • Phoenix007
    #317
    >ah meg van Muta harass is...

    Miről van szó amúgy? Már csak a gyengébbek kedvéért...
  • Lammer at Work
    #316
    LOL!
    jah meg van Muta harass is...
  • Sephi
    #315
    Jo persze ossze nem hasonlithato fiiligben a War3-mal.
  • Sephi
    #314
    Hat nekem nincsen sajnos :(

    De oszinten nem vagyok elajulva ettol a jatektol. Pedig nagyon War3 fiilingje van :D

    Eskuszom mintha a War3 jaccanam csak kicsit mashogy ... aze' ez talan kicsit durva :D
  • 3P
    #313
    Nam normális!
    Ha odaviszed a képet, ahol pl. a parasztok vágják a fát akkor annak jelentős hangi aláfestései is van...
  • Sephi
    #312
    Gyerekek az elso palyan vagyok es a parasztok dolgoznak de semmi hang nincs!

    Ez normalis hogy nem halaccik ahogy dolgoznak!??
  • Tepet
    #311
    jah orkok bázisa közepén van, nem mint egység hanem mint épület
  • 3P
    #310
    Katapult a 3. pályán???
    Hogyan és honnan?
    Én felépítettem mindent, mindent kikutattam, de csak papot, pikeman-t, sima kardost és ijjászt tudok gyártani....
  • Phoenix007
    #309
    Szóval hogy lehet az embereket visszahívni a csatából?
  • ollie
    #308
    Lehet, hogy nem is. :DDD
  • 3P
    #307
    Játszogatok a játékkal, de van ami hihetetlenül tetszik benne, amit eddig csak kevés helyen láttam, mégpedig az inteligens alakzat.
    Mondjuk van egy közelharci csapatom, és van egy ijjász csapatom, ha összerekoom öket egy szuper csapattá (F1), akkor mozgásnál mindig a közelharciak mennek elől, s mögöttük az ijjászok, s ha megérkeznek a célterületre, akkor is így állnak fel. Hogy ezt én mennyire hiányoltam eddig egy csomó RTS-ből...
  • Esrohnoil
    #306
    A magyar feliratozás vmi hihetetlen gagyerák. :)
    Olyan mintha nem is magyarok csinálták volna.
  • Esrohnoil
    #305
    Ja és ha megvan a katapult, beállsz elé védekezni, azzal meg szétnyomod az egész bázisát. Nem is kell odaküldeni senkit. Aztán csak annyi a dolgod h. szépen besétálsz a városba.
    Nem baj az ha egy picit kell néha gondolkodni, nem mint a legtöbb játékban - ész nélkül. Sztem jobb mint a BFME, ahol pár scriptre ráaggatták a forradalmi újítás jelzőt... pff.
  • Esrohnoil
    #304
    3. pálya egyszerű.
    Kinyírtam 700 ellenfelet úgy h. 2 csapatot raktam egy nagyobba össze, és szép lassan minden támadás után mentem előre egy kicsit.
    Ha kiadod a parancsot a katonáidnak h. tartsák a pozíciójukat, nem császkálnak el és nincs gond. Az ellenfél bázisainál össz 5 db katonát vesztettem, azt is csak azért, mert először nem használtam a pozíciótartást. Lovag elöl, mögötte 10 íjász, aztán a varázsló és 5 pap:
    jöhetett utána bármi. Ja és tornyot egy darabot nem építettem. 700 ellenfelet nyírtam ki és kb. 20-on párat vesztettem össz.
  • magus
    #303
    Van lingrush, vagy rifledrop?:)
  • antijedi
    #302
    a jobb is kézenfekvő, nézőpont kérdése... :)
  • CrucifX
    #301
    Köszönöm!
  • GaVino
    #300
    Átkozott magyar feliratok!! A nyolcadik küldetésnél járok, játszok már egy ideje, és mentek egy kockázatos partraszállás előtt. Nem sikerül levernek, mint vak a poharat. Mondom ok, betöltés baloldali ikon töltés, ráklikk erre eltűnik a mentésem. mi van? jobban megnézem azokat a cirkalmas betűket, hát törlés az, és nem töltés.. ARghh! De miután rámegyek arra hogy visszatöltés miért raknak törlés ikont baloldalra amit kézenfekvő megnyomni???
  • Phoenix007
    #299
    1 Giga
  • CrucifX
    #298
    Srácok, vki megmondaná, hogy telepítéskor mennyit eszik a winchesterről?
  • Phoenix007
    #297
    Aztán arra van-e valami trükk, hogy a túlbuzgó katonáimat vissza tudjam még hívni a csatából, mikor már ronggyá verték, nehogy meghaljon. Na meg ugye már akkor sem lehet őket visszahívni, mikor egyáltalán meglátnak valami rosszarcú orkot, rögtön nekikrohannak. Így veszítettem el az ominózus 3. küldetést. A lovas fickó berohan az ork táborba és nem bírom onnan kicsalogatni.
  • [Jakuza]
    #296
    Mert a releaset osztalyozzak igy.
    Valakinek nem tetszik a klon, valakinek nem tetszik a loader.