1495
  • Shep
    #495
    nekem visszatöltötte, persze lehet véletlen volt.
  • Methylisocloro
    #494
    Ha a patch-et felrakjátok akkor a mentést nem lehet betölteni de a kampányt lehet folytatni az utolsó helyszintől amit megcsináltatok!
  • Shep
    #493
    Na most beraktam hardba megint jó, csak félek, hogy így marha nehéz lesz
  • Shep
    #492
    ja így már érthető, csak akkor szarul volt leírva.

    12.pálya megnit nem megy az AI mindenki csak áll azt annyi, pedig már normalon nyomom, de mégse jó.
  • Fatalterror
    #491
    úgytom azt a földalól kell küldeni a felszínre
  • Shep
    #490
    A driádnak van a buktatógyökér varázslata, na azt hogyan kell használni, mert nyomtam én üres területre, elenségre de semmit nem csinált
  • Shep
    #489
    thx, akkor átnézem a barlangot
  • Esrohnoil
    #488
    Az egyik kő a térkép bal szélén van, a bázistól kicsit lejjebb pár pók társaságában, a másik meg a barlangokban.
  • Shep
    #487
    Ja rájöttem, de a sárga rúnakövet sehol nem találom
  • Shep
    #486
    A főnixes pályán, hogyan lehet a leomlott bejáraton lemenni?
  • Shep
    #485
    na a főnixes pályán megint nem támad senki.
  • Shep
    #484
    Az lehet, hogy azt állítja, de nekem működött, nem kellett előröl kezdenem, simán visszatöltötte.
  • Esrohnoil
    #483
    A fő trollvadásztól jobbra lent. Le kell menni a barlangba és segíteni nekik, utána meg visszamenni a főnökükhöz.
  • Phoenix007
    #482
    Na ennyi akkor multi témában? Elég elszomorító... Kicsit jobb játékmenetre számítottam.
  • Shep
    #481
    1 trollvadászt találtam csak az meg a többi nélkül nem csatlakozik, szóval azok merre vannak?
  • Esrohnoil
    #480
    -Ha megsérül vki súlyosan, vidd hátrébb a harcból. Pár helyen vannak kis kék mágikus körök. Ha odaviszed a sérült egységeket (egyszerre vidd, mert ezek egyszerhasználatosak) vmennyit gyógyulnak.
    -Ahol lehet, a talált pénzből vegyél törpe harcost és vándort. Ha marad pénz, mágust is vehetsz.
    -Miután a trollvadászok csatlakoznak hozzád, nagy ellenfeleknél használd a képességüket amivel nagyobbat sebeznek.
    -Amelyik egység fejlettebb, ill erősebb aurája van, próbálj rá vigyázni, mert az aurája hat a körülötte lévőkre is.
    -Miután kiirtottad a goblin tábort, idd meg a közepén levő üstből a löttyöt, és a méreg ezután nem fogja egy katonádat sem sebezni.

    Kb. ezekre jöttem rá.
    Ha kell még segítség, szólj. Most tartok a 12. küldinél közepes fokozaton és nálam működik az AI.
  • Axon
    #479
    A patch ismertetője azt állítja (#474 beírás), hogy nem kompatibilis a két verzió save filejai. Az persze csak jó lenne ha mégis kompatibilis lenne, de a készítők nem szoktak ekkorát tévedni.
  • Shep
    #478
    nekem jók a mentések


    7. pályán /Holt Láp/ van vmi tuti taktika, mert mire felülre érek már alig van emberem és ha felülről közelítek tele van goblinnal akik lealáznak, lent meg a hidrák teszik ugyanezt.
  • Axon
    #477
    Na f@sza. akkor nem használhatom a mentett állásaimet ha felteszem a peccset. Akkor nem teszem fel.
    Egyébként feltette már valaki a patch-et? Jelent valami nagyon komoly változást?
    Mondjuk 7-8 új egység plusz egy 30 pályás újabb kampányt? :-)
  • Methylisocloro
    #476
    legyél a Bukottakkal, gyársál sok Köpőt/Spittert, és gyaluld le az ellent!
  • Phoenix007
    #475
    Multiban jártasabbaktól érdeklődnék: kipróbáltuk a gamét hatan, játszottunk 7 partit. A nyerő stratégiának mindig az bizonyult, hogy "legyél a Bukottakkal, gyársál sok Beholdert, és gyaluld le az ellent!" Szóval a kérdés az lenne, hogy van-e valami jó ellenszer Beholderek ellen?
  • Methylisocloro
    #474
    ## Armies of Exigo - Patch 1.2b (12/10/04)

    WARNING: Previous Armies of Exigo save files are not compatible with this patch. If you would like to use your current save files then please do not install this update.

    This patch updates the retail version of Armies of Exigo (1.0b) to 1.2b and addresses some optimizations along with the following issues:

    · High Priest encounter causes loss of sound on some PC configurations
    · Incorrect error message after a multiplayer de-sync
    · User is able to become stuck in Mission 7 of the Fallen Campaign
    · Scenario Editor help file sometimes does not load correctly
    · Show Ally And Neutral Info option not functioning correctly
    · Custom Group Key bindings functioning incorrectly
    · Option menu text truncated for some European languages (800x600 resolution)
    · In certain instances, the game can crash to the desktop during the in-game cinema, where Princess Domina is killed being guided to the portal
    · Scenario Editor - Giving Vision to ALL or ACTIVE players can cause a crash to the desktop
    · A crash can occur if a player quits a GameSpy game session during the Start countdown and later rejoins a saved copy of that same game
    · Loading a game that has multiple saves in Team Melee mode on Spitting Distance Map can crash the game
    · Game locks up when including a shape-shifted Summoner in a group of Summoners and then attempting to Control Form
    · Gamespy Lobby: Flooding a private chat room with one other user can crash the game
    · In certain situations, observers were able to control all units on the map after assigning them to a Super Group
    · Options > Game > Show Ally and Neutral Info toggle has no effect
    · Hero Character becomes invulnerable after skipping Phoenix in-game cinema during Mission 9 of the Empire Campaign
    · Buildings and researches unlocked by the Stone Keep Upgrade remain unlocked after the Stone Keep or Castle is destroyed
    · Users watching replays of games while signed in to GameSpy appear to be available for chat in the GameSpy Lobby
    · No error message is given if user attempts to save a replay when there is insufficient drive space
    · As the “Collect 10,000 Wood” objective is completed, the objective “Keran Must Survive” is also completed. Despite that, if Keran does die, the mission cannot be finished.

  • Shep
    #473
    thx
  • Esrohnoil
    #472
    3*12, azaz 36
  • Shep
    #471
    hány pályás a game?
  • Phoenix007
    #470
    De volt azért benne valami komolyság, vagy tényleg csak ilyen latymatag valamiről van szó?
  • trabant
    #469
    Egy elég régi játék, várat kellett építeni, időnként megtámadtak és csá. A 2. része már rendes stratégiai játék volt, területekkel, amiket meg lehetett hódítani, várat lehetett építeni (saját tervezésűt), stb. A 2. részt anno a PeCsaban vettem, az 1. meg valahonnan jött. Sajna már nincs meg egyik se.
  • ToMz
    #468
    srácok lécci valaki mondja meg nekem hogy tört verzióval(sajna az eredetire most nincs pénzem)lehet e neten multizni
  • Phoenix007
    #467
    Ez a "Castles" amúgy érdekelne! (Ha a StrongHold-ot tényleg erről koppintották.) Mi is ez?
  • trabant
    #466
    És annak mi köze van a hadjáratokhoz?
  • Esrohnoil
    #465
    Kapásból az elején irány mondjuk a lovaggal meg pár íjpuskással a pince, és onnan hátba lehet támadni a katapultokat...
    Mire jön a nagy áradat, visszaérsz a kapukhoz és a papjaidat sem fogják leszedni a katapultok.
  • SiSkO
    #464
    Nincs mit.Én a 12. pálya után letettem a lantot.Az már sok volt nekem
  • Shep
    #463
    na most vagy a törés miatt van, vagy egyszerűen szarul triggerelték le a mapot.
  • Gear
    #462
    Úristen!!!! Ez a patch 47MB ...
  • Mersant
    #461
    ave!

    a katapultos palyan ram sem tamadtak, szal nem 1edi dolog amit Shep irt.
    van benne 1 csomo bug...:-(
  • MrDevil
    #460
    amúgy én medium-on nyomom!! majd megprobálom!!! köszi!
  • SiSkO
    #459
    Üdv.

    Nemtom milyen fokozaton nyomod, én könnyün játszottam.Elöször ugye minden parasztnak irány nyersanyagot behordani.Nekem egyetlen egységre volt szükség mégpedig nyilpuskásra.Elöször a déli kaput támadják meg nagyobb sereggel, persze a keletinél is szurkálnak.20-30 nyilpuskás megoldja a gondod.Mögöttük 2-3 pap.Én nem eröltettem a kardosok, lándzsások alkalmazását mert az ogrék széjjel vágják öket.Ha jön a ködobálos akármiszörny akkor arra mozdulj rá a nyilasokkal mert sok embert kinyirnak.Hirtelen ennyi, remélem tudtam segiteni.
  • MrDevil
    #458
    Nekem viszont ilyen szerencsém nincs! Nagy mákod lehetett!
    Nálam nagyon sokan jönnek!!! De ma majd megint neki állok!!
  • Shep
    #457
    Az vajon normális dolog, hogy a 4. pályán senki nem támadott meg? kinyírtam a katapultokat megvártam míg letellik az idő és kész, az égvilágon senki nem támadt rám.
  • MrDevil
    #456
    Hogyan lehet megcsinálni? a 4. pályát????