1495
  • Ferko
    #575
    ja es arra nincs idom h 1 tornyot legyrtsak nemhogy tobbet...
  • Ferko
    #574
    hat en kozepesen nyomom, azert irtam h nem igazan tudok mit kezdeni a palyaval mert tenyleg kb 30 mp telik el es nem 1esevel jonnek a szemetek ill igen de masodpercenkent :( tehat semmi eselyt nem latok arra h barmit csinaljak 1 max 2 ogret meg ki tudok nyirni de az vajmi keves :(
    felmentem az ogre vezerhez van ott legalabb 1 ogre epito epulet folyamatosan jonnek belole az ogrek...
    azt is probaltam h az elejen gyorsan lenyomok 1 boszit de annyira meggyengul mar a kezdosereg h addigra mar nem tok 1 masikat is kinyirni ja es kozben az ogrek persze kinyirjak a bazist, igaz ha lenyomok 1 boszit akkor tenyleg beallnak hozzam szovetsegesnek igy oket is lenyomjak :)
    1elore ennyit tudtam csinalni, a tobbi palyaval semmi problemam nem volt nekem se, marmar tul konnyunek bizonyult, de ezen nem tok tuljutni :((
  • Esrohnoil
    #573
    Mindkét oldalra pakoltam 8 tornyot, és folyamatosan gyártottam.
    1 aranyhalomból egyszerre 2 alattvaló tud bányászni.
    Ha sok a sérülted, v. épp egy sereggel támadsz egy másikat, előtte a főépületben nyomd el a harci üvöltést, és akkor támadj amikor eléri a 100%-ot, ugyanis akkor regenerálódnak a katonáid.
    Ja meg ajánlatos legalább 1 boszit berakni csapatonként, akivel megnöveled a támadási sebességét a csapatnak mikor támadsz.
    ...és ha kiirtasz egy főboszit, a tábora onnantól segíteni fog, úgyhogy nem érdemes az épületeiket legyalulni. Berohansz, boszi kinyír, aztán kész 1 tábor.
    Ha vmi taktika még eszembe jut, ideírom.
  • Esrohnoil
    #572
    Normál fokozaton nyomom, nálam csak 1-esével jöttek az ogrék miközben a 3 tábor egyfolytában támadt... Szal passz.
    Draggát meg nem is vittem sehova.
  • Ferko
    #571
    ez mar mukodokepes tatika, csak az a baj h max 1062-re tudtam leszedni a sracot az 1500bol de kozben kinyirjak nyilvan draggat szal buko, van esetleg meg vmi amit tanacsolsz ide? igaz en rogton probalok Lindulni annyi 1seggel amennyi az elejen van...
  • Esrohnoil
    #570
    Jobb felső saroktól délre.
    Ha kijelölöd látod h. melyik az a neve alapján.
  • Ferko
    #569
    es azt merre talalom, v latszik az rajta h o a fonok?
  • Esrohnoil
    #568
    Nyírd ki a vezérüket az elején és nem lesz velük gond...
  • Ferko
    #567
    arra en is rajottem h eleg azokat a banyakat kinyirni, ez nem ordongosseg...
  • Ferko
    #566
    es mit csinaltal a kb 30 ogreval ami a palya kb 30. masodperceben lerohan???
  • Esrohnoil
    #565
    Azt elsőre összehoztam.
    Elég ha a főbanyákat kinyírod minden táborban.
  • Ferko
    #564
    segits mar pls.
    hogyan kell atmenni a 2. kuldin???
  • Esrohnoil
    #563
    Nekem eddig semmi ilyen gondom nem volt. Bestiák 4. küldijénél tartok. Az alap játékkal játszom. Se fagyás, se kilépés, de még az AI-val sem volt gondom.
    Volt ahol meg is szorongatott rendesen. Hehhe...
  • Ferko
    #562
    na ilyen kodokat en is szivesen vennek :)
  • Max Damage
    #561
    az érdekes, mert a fallen 7. pályáján volt egy hiba, amit az 1.3-ban kijavítottak, és hasonló a tiedhez. Én úgy emlékeztem hogy az 1.2 javította azt a hibát amit mondtál, de az is lehet hogy csak a játékod rossz. Telepítsed előlről, az lehet hogy segít, ha nem, akkor ötletem sincs, keress valami kódot és ugord át a pályát mikor így meghal :)
  • Esrohnoil
    #560
    A játékot tedd fel újra.
  • Sinistro
    #559
    Feltettem az 1.2b patch-et, újrajátszottan a pályát, a végén ugyanúgy kifagy :(.
  • Max Damage
    #558
    egy új patch segítene a problémádon biztosan. Javaslom.
  • Sinistro
    #557
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám és ebben szeretném a segítségeteket kérni. A Fallenek 4-ik pályáján tartok, és a pálya végénél a lezáró "mozi" után a program teljesen lefagy, nem hajlandó továbbmenni. Megpróbáltam újratelepíteni a programot, de a helyzet akkor sem változott, egyelőre ötletem sincs, hogy mit tegyek :(.
    Úgy gondolom, ha lenne egy save game-em az 5-ik pályáról, az talán megoldaná a problémámat, szóval sokat jelentene, ha valaki, aki rendelkezik az említett mentéssel, elküldhetné az e-mail címemre /[email protected]/.
    Az 1.0-s verzió van meg, nem tettem fel semmilyen patch-et.
    Elöre is köszönöm :).
  • Max Damage
    #556
    Megeesik, nem baj az. Elméletileg az 1.3 gyengíti a fallent, mert túl erős volt. :) Persze ezt is csak olyan monta aki fallen ellenes :D
  • Ferko
    #555
    tovabbra is varom a tippeket a bestia kampany 2. palyahoz. remelem vki vegig jaccotta mar a game-t, lassan ugy felidegesit h lekaszalom az egeszet!!!
  • piktor
    #554
    Sikerüüüült! :-)
    Köszönöm a seytséget, már gyűröm a 8. küldetést!
  • piktor
    #553
    A trollvadászok megvoltak, a Hydrákat vagy miket nem csináltam ki. Azokat a genyó kígyószerű lényeket. Most éppen azon vagyok.
    De köszönöm a segítséget!!!
  • Esrohnoil
    #552
    Baze, ma 15 beholderrel 4 bázist gyaktam le. :D
  • Max Damage
    #551
    Igen, szerintem az maradt ki nálad. Gondolom elindultál felfele ahogy lehetőséged volt. Lehet hogy találkoztál az egyik Trollvadásszal utad során, viszont ha jól emléxem bennevan a küldetésben hogy kikell szabadítani a többi trollvadászt is. Ők a Föld alatt lesznek közvetlenül egy kisebb Ork létesítmény mellett ha jól rémlik, nagyjából a pálya jobb alsó sarka fele. VAlószínüleg ez maradt ki, sok sikert.
  • Esrohnoil
    #550
    Akkor vmi fontos lépést kihagytál.
    Ahol a küldit írja, ott mit kell még teljesíteni?
    Trollvadászokat összeszedted?
  • piktor
    #549
    Akkor valahol még van valami... Mert felmentem a bal felsőbe, de csak ácsorogtak a fiurák... :-)

    Köszi, átfésülöm a terepet!
  • Esrohnoil
    #548
    Bal felső sarok. Célszerű átfésülni mindent. Vannak eldugott cuccok.
    Ha tényleg mindent kiirtottál, jelöld ki a csapatod és irányítsd őket a bal felső sarokba. Maguktól megtalálják az utat. (És oda is érnek ha tényleg az összes ellenfelet legyaktad, de ha mégsem... )
  • piktor
    #547
    Sziasztok!
    Nem tudtok segíteni? Elakadtam a 7. küldetésnél a lápban. Merre kell kimenni? Már mindenkit kinyírtam és nem találom a kijáratot...
  • Max Damage
    #546
    Ha talál valaki esetleg egy crack-et az előbb beírt 1.3-as patch-hez akkor dobjon már meg valaki egy linkel, mert sajnos jelenleg péntekig amíg nem jön meg az originál gém addig kénytelen vagyok kihúzni a feltörtel, ahhoz meg kellene egy feltörés. Thx előre is
  • Max Damage
    #545
    ## Armies of Exigo – Patch 1.3 (01/11/05)

    WARNING: Previous Armies of Exigo (1.0b) save files are not compatible with this patch. If you would like to use your previous save files then please do not install this update.

    This patch updates the retail version of Armies of Exigo (1.0b – 1.2b) to 1.3 and addresses some optimizations along with the following issues:

    · Online players are now defaulted to one chat room (AoX Chat) instead of national channels
    · Ladder Rankings now function and update correctly
    · High Priest encounter causes loss of sound on some PC configurations
    · Incorrect error message after a multiplayer de-sync
    · User is able to become stuck in Mission 7 of the Fallen Campaign
    · Scenario Editor help file sometimes does not load correctly
    · Show Ally And Neutral Info option not functioning correctly
    · Custom Group Key bindings functioning incorrectly
    · Option menu text truncated for some European languages (800x600 resolution)
    · In certain instances, the game can crash to the desktop during the in-game cinema, where Princess Domina is killed being guided to the portal
    · Scenario Editor - Giving Vision to ALL or ACTIVE players can cause a crash to the desktop
    · A crash can occur if a player quits a GameSpy game session during the Start countdown and later rejoins a saved copy of that same game
    · Loading a game that has multiple saves in Team Melee mode on Spitting Distance Map can crash the game
    · Game locks up when including a shape-shifted Summoner in a group of Summoners and then attempting to Control Form
    · Gamespy Lobby: Flooding a private chat room with one other user can crash the game
    · In certain situations, observers were able to control all units on the map after assigning them to a Super Group
    · Options > Game > Show Ally and Neutral Info toggle has no effect
    · Hero Character becomes invulnerable after skipping Phoenix in-game cinema during Mission 9 of the Empire Campaign
    · Buildings and researches unlocked by the Stone Keep Upgrade remain unlocked after the Stone Keep or Castle is destroyed
    · Users watching replays of games while signed in to GameSpy appear to be available for chat in the GameSpy Lobby
    · No error message is given if user attempts to save a replay when there is insufficient drive space
    · As the “Collect 10,000 Wood” objective is completed, the objective “Keran Must Survive” is also completed. Despite that, if Keran does die, the mission cannot be finished.

    Download: Armies Of Exigo v1.3 Patch
  • Ferko
    #544
    vki segithetne mar h hogyan kell leallitani azt a mocskos ogre rush a bestia 2. kampanyaban!!!
  • Max Damage
    #543
    Nagyon bejön az oldal!!!!!!!!!
  • Phoenix007
    #542
    Na én megnéztem! Igazán nagyon pofás kis oldal, szép is, meg benne is van minden, ami kell!
  • avan
    #541
    ja az url: http://exigo.sytes.net
  • avan
    #540
    hali, csinaltam egy oldalt az exigonak, annyira meg nem tom mi legyen rajta, de ha vannak tippek meg ilyesmi, akkor siraly lenne. ha nincs, akkor az sem baj, szeretem ezt a jatekot nagyon. buszke vagyok a magyarokra
  • Ferko
    #539
    Sziasztok!
    Lehet h lama kerdes, de a campaign-ban a bestiak 2. palyan mit kell csinalni? azt mondja allitsam meg az ogre sereget de fel perc mulva rajtam ut nekem van kb 3 katonam az ellen meg hoz kb 30 ogret mit kell csinalni?
  • Max Damage
    #538
    Pontosan. Ezért írtam azt le hogy a dolgozók mellé pakoljátok le aztán ők elmennek játszani majd. :) Pár pillanat és volt-bázis -> nincs bázis. :)
  • Esrohnoil
    #537
    Én már megcsináltam előtte is azt a küldit amit mondtam, de akkor nem jött össze elsőre, így határozottan könnyebb.
    Én is ámultam h. mennyi.
    Aztán majdnem elszúrtam mikor az egészet egy torony ellen irányítottam. Egyszerűen annyian voltak h. nem fértek hozzá. Ott az a legjobb stratégia h. benyomod őket az ellenséges bázis közepére, és hagyod, had tegyék amit "jónak" látnak.
  • Esrohnoil
    #536
    Jah, strongholdban is hiába támadott szemből, ha hátul megnyitottad kis helyen a falat, egyből arra kezdett mozdulni az egész ellenséges sereg, és oda elég volt ha a falakat megpakoltad íjászokkal.