1495
  • Redpaladin
    #695
    Végigvittem a játékot az emberekkel, de már nincs időm hogy másik két fajjal is végigvigyem, mivel dolgozom! Nem küldené el nekem valaki a mentésekket mert kiváncsi vok, hogy mi a története a másik két fajnál! :-(
    Nem küldenétek az [email protected] címemre?
    Segítséget előre is köszi!
  • sada67
    #694
    Én úgy csináltam meg, hogy folyamatosan gyártottam az embereket akik lementek a két bejárathoz. A vár felé vezető utat meg tele építettem őrtőrnyokkal, amikbe ijjászokat raktam. Amikor lerohanták a bejáratnál lévőket akkor meg nem bírtak átmenni a tornyokon és kész volt a 30 perces menet.
  • Esrohnoil
    #693
    Nem kell cheat, hard fokozaton ki lehet húzni 30 percig.
    Mondja is a küldi elején h. mit kell csinálni.
    A pincén át lehet eljutni a katapultokhoz.
  • bandia
    #692
    Nincs valami cheat, mert olyan ütemben gyártja az utánpótlást, hogy őrület...
  • bandia
    #691
    Pillanatok alatt szétkapják a tornyokat, még ha végigépítem a kapuukat velük, és 3 parszat javít:(
  • bandia
    #690
    Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? A Margoth ostrománál, ahol 30 percig kell kiatartani, nem tudom hogyan kell elpusztítani a katapultokat, amik lövik a várost. Az a baj, hogy nem lehet megfordítani azt az egyet, ami nekem van. Mit kéne tenni, mert azokkal a katapultokkal állandóan megirtják az egységeimet,és így kb csak 10 percig tudom tartani a várost:(
    Előre is köszi!
  • Matger
    #689
    Bocsi de nem tudjátok hogy melyik gombal lehet screenshotokat készíteni mert nekem a plrints screen nem csinál olyat?
  • Matger
    #688
    Armies of Exigo-hoz tudtok plusz új pályákat mert csak az 1.4 patch ad sokat. De nem tudom, hogy vannak e rajongók készítette pályák?
  • Esrohnoil
    #687
    Ezt nem ebbe a topicba... ezer bocs. :D
  • Esrohnoil
    #686
    A kieget lehet, az alapjátékot meg majd hamarosan lehet annyiért. Még nincs.
  • Gyusz
    #685
    Igen ott.
  • Gipsz75
    #684
    Hol? Cd Galaxis? Mert még nem találtam:(
  • Gyusz
    #683
    Végre lehet kapni 3990-ért a játékot! Szerintem megéri.
  • Esrohnoil
    #682
    ld. #678
  • Keti
    #681
    És ha szabad kérdeznem magyar nyelvre át lehet állítani? Mert engem pont ez érdekelne.
  • Esrohnoil
    #680
    Nekem is az van meg... Olyan már régóta van.
  • Gyusz
    #679
    Szerintem magyar szinkronnal nem adják ki, de ki tudja? Nekem jobban tetszene, ha maradna angol nyelvű, magyar felirattal.
  • Esrohnoil
    #678
    Hát nem tudom...
    Nekem olyan van amiben angolul pofáznak, és a feliratot lehetátállítani néhány féle nyelvre.
  • Keti
    #677
    A CD galaxis újságjában fel van tüntetve hogy Armies of Exigo Hun. Tényleg magyarul jelenne majd meg 3990 Ft-ért? A fiamat szeretném vele meglepni. Ti mit gondoltok?
  • Gipsz75
    #676
    Az jó lesz, mert most nem találtam az oldalukon. Remélem nemsokára meglesz:))
  • Gyusz
    #675
    A CD Galaxis új prospektusában már 3990 Ft-ot írnak (Electronic Arts által kiadott játék ennél olcsóbban soha nem kerül forgalomba), de még várni kell, hogy megérkezzen. Én is fenem rá a fogam.
  • Gipsz75
    #674
    VÉGE!!!

    Végigtoltam, a vége tényleg rohadt jól sikerült, és nem utolsó sorban grat. a fejlesztőknek, eszméletlen szépre sikeredett. Amint leesik az ára, megveszem, mert megérdemlik a fejlesztők. Sajna most néztem, és csak az E**bit-nál láttam 12eFt-ért. Na azé' az még sok:(
  • Gipsz75
    #673
    Tegnap +csináltam:) A köv. volt a taktikám. Kezdéskor felhúztam 6 totemoszlopot, és folyamatosan gyártottam a wyvereket.Mikor már 14 összejött, fogtam 6 alatvalót, gázosítottam őket, majd 8 wyverrel leküldtem a nem messze lévő déli helyre, ahol volt arany és drágakő. A 6 alattvaló felhúzott 6 totemet+bázist, és már itt is ment a termelés. Utána még felhúztam itt is egy Feltámasztó oltárt (nagyon előnyös, a tapasztalt egységek, újratermelhetők, és ők sokkal erősebbek mint a tapasztalatlan társaik). Ezután legyártottam 10 trollt, brutálisra felfejlesztve, ha jól emléxem a 3. szintű már majdnem 100-at sebzett:)) Elküldtem őket a 3 bázis felszámolására, folyamatosan haladva a kanyonban. Mikor a végére értem, a trollokat megvártam míg regenerálódnak, a wyvereket az öngyilkos berzekerek segítségével meggyógyítottam, azt nekiestem a fal mögötti nagy bázisnak. Az már gyerekjáték volt:))
    Kíváncsi leszek az uccsó pályára:)
  • Esrohnoil
    #672
    11.-et ha megcsinálod majd írd le h. te hogy csináltad.
  • Gipsz75
    #671
    Na már a 10-es jön, de az csak holnap:)
  • Gipsz75
    #670
    Köszi, estére kiderül, most szünetet tartok, mert elkezdődött a Hattrick (online focimanager) :))
  • Gipsz75
    #669
    Tudnál pontosítani, hogy melyik pálya? Mert így hirtelen nem ugrik be.
  • Esrohnoil
    #668
    Sztem csak annyi a küldi h. Ruannon szellemét kell megölni. Egyébként leech.
  • Esrohnoil
    #667
    Szólj nyugodtan ha nagyon nem menne.
  • Heavy knight
    #666
    Hali!
    Csak egy kérdésem van!
    Amikor a bukottakkal egy elf erdőben meg kell keresni Ruannon sírját:
    Valami ligh-t vagy liht meg kell ölni!De nem tudom hol van!
    Már jó rég nem játszottam a gameval,mert itt elakadtam,és hagytam a francba az egészet!!KInyírtam Ruannont is , de 5000 hibaüzenet mellett újraindíthattam a gépet, mert megfagyott az egész!
  • Gipsz75
    #665
    Okés, 8-as pálya kipipálva:))))
    Vártam míg el nem fogyott a nyersanyaguk, aztán előszőr a felső 2 tábort intéztem el (itt fogy el először a nyersanyag),aztán jött a 2 alsó:)
    Hát a 9. sem piskóta, kár, hogy az emberek a lerombolt tornyokat nem építik újra, így gyakran kell kisegítenem őket. Úgy tűnik, ez is rohadt hosszú pálya lesz.
  • Esrohnoil
    #664
    Van egy bal oldali részen egy nagyobb barlang, a pincén át lehet bejutni. Asszem ha kiirtod az ellenfeleket, lesznek ott mérnökök akik építenek felfelé egy liftet...
  • bgabor
    #663
    Már túlvagyok a pályán, de úgy emléxem, a pincének nem volt kijárata. Csak néhány kincsesláda megy egy sírkamra. Merre lenne az a kijárat?
  • Esrohnoil
    #662
    Nem lesz véged. Én közepes fokozaton megcsináltam. A Bestiák 10. küldije könnyebb lesz. Ez lebegjen előtted.
  • Gipsz75
    #661
    Köszi, most megvígasztaltál:)))))
    A beholderek a kedvenceim voltak a bukotakknál:)
    Asszem végem lesz:(
  • Esrohnoil
    #660
    Akkor már csináld végig cheat nélkül ha idáig eljutottál. :)
    Sztem több troll kell.
    Az a legjobb ha minden támadásuk után mentesz, és megpróbálsz minél kevesebb veszteséggel túlélni egy rohamot.
    Akár meg is várhatod h. kifogyjon a nyersanyagjuk és utána szétkapod őket mikor már nem tudnak mivel betámadni, bár ez órákba telik...
    Ha van elég nyersanyagod, érdemes a bázist fejlesztett tornyokkal körülpakolni a gép támadási pontjainál, aztán ezeket javítgatni.
    Nálam az elcsalásos taktika is bejött.
    Ne aggódj, köv. küldinél már beholdereket is küldenek majd ellened.
  • Gipsz75
    #659
    Köszi. Ezt próbáltam, de kb 1.5 óra után elfogyott a türemem, és akkor megindultam. Persze szétszedtek:( A védekező taktikával akkor volt kb. 12 wyver, 3 troll, 6 suhanó(asszem), 10 harcos, 1 ogre. Persze mikor elindultam az egyik irányba támadott a másikból, és simán lenyomott:( +próbálok türelmesebb lenni. Adok + max. 3 esélyt neki, mert szereztem hozzá cheat-ot, de mivel eddig nem használtam, most sem "fűlik" hozzá a fogam:)
  • Esrohnoil
    #658
    Hát igen, innen már nem könnyű...
    Védekező taktika kivárással be szokott jönni, bár nagyon időigényes. Addig állj be védekezésre amíg elég nagy nem lesz a sereged, majd akkor érdemes egyesével lenyomni az ellenfél bázisait.
  • Gipsz75
    #657
    Na már a bestia 8-as pályáján vagyok, itt ölték meg a 4 mágust, ahol fokozatosan szabadul fel a 4 bóly. Van valami nyerő taktika rá? Mert én már 4x kezdtem újra, de csak özönlenek, és szinte mindíg kinyírnak:(((
    5let?
  • Esrohnoil
    #656
    Egyébként Dunehelm a pincén keresztül a küldi legelején elindítva, közepes fokozaton egyedül elintézi az ellenséges ostromgépeket.