1495
  • zachi
    #895
    Különben én a helyedben vennék egy új vincsesztert.
  • zachi
    #894
    Hello!!!Nem bírom megállni hogy ne csatlakozzak a témához.Figyu elküldöm privátba a pálya leírását.
  • Lyan Kyj
    #893
    Újra elővettem a játékot, és megkell, hogy mondjam, az intro mindent üt...hihetetlenül hangulatos, és csodálatos a nyílvessző röpte utáni átfedés...A többi video is remek!
  • JasonBecker
    #892
    Ugye, milyen gáz....!

    :)

    Hát, a játék, mikor bejön, még kb 1 percig csak huzigálom az egeret, és - mivel a gép nem tudja a grafikát követni - csak így ugrál a térkép egyik feléről a másikra...

    hmm, most ez van, de megoldom. MUSZÁJ!!!
  • JasonBecker
    #891
    öööö, van, csak a lányom (nevelt lányom, mert 27 vagyok) szokta használni, és elég gáz a felhasználói felület. Nem volt még kedvem másikat csinálni :)
    Ahhoz elég az e-mail címet megadni, ugye, és akkor rám tudsz keresni, vagy fordítva.

    [email protected]
  • abacs40
    #890
    OHH... a videokártya kevés!
  • abacs40
    #889
    Ment,jó szórakozást!Így is sokáig fog betölteni.Vegyél egy 512-es RAM-ot,a kettő 1ütt már 768!Az már elég még a multihoz is!
  • abacs40
    #888
    Neked nincs MSN_ed?
  • JasonBecker
    #887
    Stratégiákban kicsit gyenge vagyok (egyedül a heroes, amiben elég jó lettem), itt nagyon-nagyon sok mindenre kell figyelni.
    És igen, nekem fontos a játék öröme, csak talán inkább a FirstPerson játékok, amikben jó vagyok. Pl. a GTAViceCity-t és a GTASanAndreas-t cheat nélkül (másként nem is lehet) játszottam 100%-ra.

    Na jó, többet nem dumálok...

    :)
  • JasonBecker
    #886
    Jah, és a 64Mb-os videokártya sem az igazi hozzá. Én nem szeretnék 2-3 hónapot várni, mire be tudok ruházni egy komolyabb videokártyára, és 1Gb RAMra. Amúgy a proci 2GHz, szóval elvileg csak a fenn említetteket kellene upgrade-elni....
  • JasonBecker
    #885
    Szia!

    Azt hiszem, meggondoltam. Úgy tudom, ez az egyik legnehezebb pálya, és igazából még alig ismerem a játékot. Azért kértem, mert ha még 80-100 alkalommal újra kell kezdenem (ami amúgy csak azért szar, mert 256Mb RAM-om van, és 10 perc, mire betölti), akkor elmegy a kedvem az egésztől...

    Kérlek, ha nem nagy gond, akkor küldd el! Én úgy vélem, több pálya nem lesz, amit átugrom... :)
  • abacs40
    #884
    Heló!
    Meg gondoltad te ezt a kérést?Minek vetted meg a játékot,ha már az elején feladod?Szerintem mindannyiunknak problémás volt a 4. pálya,de az a szép az egészben amikor saját erődből mész tovább!Nagyon sok élménytől fosztod meg magad,ha nem egyedül játszod le ezt az igen jó játékot!
    Gondold meg jól ezt a kérést,bár a hadjáratok elején és végén levő videók is igen látványosak,azért maga a játék az igazi!
  • JasonBecker
    #883
    Sziasztok!

    Abacs40: Írtam Neked pivát üzit, de nem tudom el szoktad-e olvasni. Szóval ide is leírom, hogy nagy megtisztelnél, ha elküldenéd nekem is az Exigo--mentésedet, mert a 4. pálya (asszem), vagyis a várvédős, az elég agyrém.

    [email protected]

    Egyébként jól tudom, hogy egyáltalán nincsen hozzá cheat? Azt mondják, nem is nagyon lesz...
  • Gipsz75
    #882
    okés, van msn címem, majd jelentkezem mikor kezemben van a progi:D
  • abacs40
    #881
    Ezt örömmel hallom,mert akkor már leszünk vagy 8-10-en állandó honfitársak!
    Már csak a kapcsolatot kell megoldani.Szerintem az MSN megfelelő lenne!
  • Gipsz75
    #880
    Köszi a figyelmeztetést:D
    Február 22.én adok le határidős programozói munkát, akkor lesz zsé, úgyhogy a hó közepén meg is rendelem, jelenleg 3.830.-

    Már nem sok van hátra:D

    És jól jön, hogy csúszik a Heroes 5, mert azt akartam megvenni, de így ez lesz beújítva:D
  • abacs40
    #879
    Heló!
    Emlékeztetlek,hogy holnap FEBRUÁR!
  • abacs40
    #878
  • zachi
    #877
    Köszi!!!
  • abacs40
    #876
    Esetleg a telepített játék "scenario"...
  • abacs40
    #875
    Hali!
    Bemásolod a c/dokuments and settings(t)dokumentumok_armies of exigo save...
    vagy hasonló útvonal.Vannak rajta 1edi pályák is,amit máshol nem találsz!
    Jó szórakozást!
    (ha sikerül)
  • zachi
    #874
    Már csak arra kéne rájönnöm hogy kell elindítani.
  • zachi
    #873
    Köszi abacs a mentést!!!!!
  • zachi
    #872
    Amúgy nincs valakinek egy jó mentése a 17-dik pályáról mert nagyon kéne (úgyértem az exigo mentés). Ha esetleg van e-mailen el tudná kuldeni. (előre is köszi)
  • zachi
    #871
    Köszi!!!
  • abacs40
    #870
    Akkor jó szórakozást!
  • zachi
    #869
    Csak úgy elmondtam.
  • abacs40
    #868
    Hello!!!Honnan szédültél ide,hogy azt sem veszed észre,hogy ez az Armies of Exigo fórum?!
  • zachi
    #867
    Hello!!!! Király lessz a hétvgém mert meg van a CALL OF DUTY 2 és a NEED FOR SPEED MOST WANTED.
  • zachi
    #866
    Én azt mondom hogy egy játékot (főleg stratégiait) nem érdemes kóddal játszani mert úgy nincs értelme az egész játéknak.Gondold végig hogy én hónapokat kuszködök az exigoban egy pájával ,és megtehetném azt hogy beírom a google-be hogy "armies of exigo codes" de nem teszem mert úgy nem izgalmas a játék.
  • ssk3
    #865
    Hy!
    Az a bajom hogy a hangok kicsit hiányosak és ez nekem eléggé hiányzik!
    A bányászás, favágás ilyesmi hangok hányzanak
    Ha tud valaki valamit akkor legyen olyan kedves és írja le
    Kössz
  • hugi03
    #864
    Hali!

    Tudna nekem segíteni valaki? az Armies of Exigo cheat-ja kellene
    Mert sehogy sem boldogulok vele
    Ha megkérhetlek,magánba
    [email protected]
    Elöre is köszi
    Üdv:.Hugi
  • zachi
    #863
    Utána néztem és az 1.4-es patch van meg.
  • zachi
    #862
    Ja és nekem is jobban bejött a WARCRAFT 3-nál.
  • zachi
    #861
    Azért nem játszottam vele fél évig mert van egy csomó új játékom és el is akadtam.
  • Gipsz75
    #860
    Bánhatod, szerintem nagyon jó kis game...

    Jobban bejött mint a Warcraft 3...
  • zachi
    #859
    Ez igaz még tényleg nem vittem végig.
  • zachi
    #858
    Ja és már egy éve meg van.
  • zachi
    #857
    Bocsi ha össze vissza beszélek de már majdnem fél éve nem játszottam vele és alig emlékszem valamire.Szóval bocs.
  • zizzenet
    #856
    Nem vagyok egy multi-őrült, inkább a gép ellen játszom, de köszönöm a meghívást. Azt olvastam erről a játékról, hogy a skirmish MI-je tényleg sokkal jobb, mint a scriptelt kampányé, amelyben a történet miatt csalásra van kényszerítve, ezek szerint lehet benne valami.