55
  • Szatesz
    #55
    Sziasztok! ha valaki esetleg tudja honnan lehet megszerezni magyarul (szinkronosan) vagy a magyarítást elküldené nekem akkor nagyon hálás lennék , előre is köszi :)

    [email protected]
  • SewerRat
    #54
    Sziasztok!

    Miért van az, hogy ha előrefelé haladok, akkor közben nem tudok jobbra vagy balra forogni a billentyűzettel? De ha megállok, rögtön forog.

    Elég szar így sárkányosdit játszani, hogy képtelen megfordulni.
  • misi920
    #53
    Sajna nekem ez nem működött :( most már addig fajult hogy rögtön belépek kidob és ujrainditja a gépet HELP ME
  • televanatököm
    #52
    rájöttem mi volt a probléma, ha gondoljátok próbáljátok ki.
    a Dirext dignosztikánál a hang hardvergyorsítását vegyétek vissza, ne mkell teljesen de érdemes kísérletezgetni nekem bejött
  • televanatököm
    #51
    Sziasztok, nekem is ez lett a problámám, ha single ben nyomok egy esc-et
    rebootol a gépem:S régen nem csinálta ezt most miért lehet?

    Jah és tud valaki valamit egy lehetséges multiplayer pach ről?
    THX
  • Nikau
    #50
    Kék halál probléma szintén!!

    A legidegesítőbb benne,hogy játék legelején ha eléred a 4-s szintet,akkor ugye egy új map-ra kellene menni,de a "nagy" mapon kellene megnézni, hogy hova, az meg a kék halál miatt ugye alapból kilőve.. Szóval kb 10 perc a játék és megakad benne az ember..
    Másik,h menteni sem lehet benne normálisan (ott meg az options menü kék halálozik..),de szerencsére arra még ott van a ctrl+s meg ctrl+l asszem :)

    Tényleg nem tudja valaki,h hogy lehetne "orvosolni a problémát"???
    Kár érte, mert idáig nekem nagyon bejön..
  • C7
    #49
    hi all, nekem olyan gondom van, h amikor megnyomom az m-et, h megnézzem a térképet, vagy az escet (tom, h a p-vel állítja meg) mindig bejön a kék halál, és újraindul a gép. tud vki vmit rá? patch van hozzá?
  • gyuree
    #48
    Tud valaki egy torrent oldalt ahonnan be lehet szerezni ezt a gyöngy"szemet"
  • Taranov
    #47
    Azért kösz a segítséget.
  • Taranov
    #46
    A francba, de szar poén.
    Nyomorékok egy értelmetlen címet adtak neki emiatt...
    Részvétem.
  • _Atti_
    #45
    I = Áj => Eye ---> A sárkány szeme
  • Voltan
    #44
    A címe egy meglehetősen sekélyes szóvicc akar lenni.
  • Voltan
    #43
    EYE
  • Taranov
    #42
    Mi a szart jelent ennek a címe?
    Nem értem.
    A személyes névmáson kívül van más jelentése is az I-nak?
  • JohnnyG
    #41
    Nekem a játék angol verziója van meg, és arra szeretnék kérni valakit, hogy kűldje már el nekem a magyar verzióból a következőket:
    A telepített játék Data könyvtárából a Misc és Scripts könyvtárak teljes tartalmát. Tömörítés nélkül is 1.2 Mbyte az egész.
    Nagyon megköszönném.

    JohnnyG
    ([email protected])
  • fmarcee
    #40
    Valaszt sajna nemtok adni, de megnyugtatlak: nem vagy egyedul... Engem is kidob 10 percenkent...
    Patch 1ebkent sztem meg nincs.
  • davos80
    #39
    Kössz.
  • lwb
    #38
    pici. pentium III 500 mhz, 128 mega ram, 32 megás kari a minimum.
  • davos80
    #37
    Nem tudja valaki, hogy milyen a gépigénye?
  • Eye-scream
    #36
    Vidd be a városba és szállj le a templomra vagy a városközpontra (már nem emléxem pontosan melyikre kell)
  • sanyiiiii
    #35
    a dfemóban nőtt a sárkány
  • antijedi
    #34
    help pls, mitől van az hogy game közben állandoan kivág deskre iylen acces violation meg hasonlo hibaüzikel?
    van rá valami emgodás esetleg patch?
  • NICO 007
    #33
    Hellosztok!
    Azt szeretném megtudni hogy a sárkány nőni is fog???
    És még el is akadtam a FERRA nevü pályán vagyok szétöttem egy tornyot amit csak varázslattal lehet felszedtem a gömböt és azt irja hogy vigyem vissza fajlesztésre, de nem csinál semmit!!!!???
    Légyszi segítsetek!!!
    Elöre is köszi!!!!
  • YencY
    #32
    Már rájöttem.
  • YencY
    #31
    Sziasztok! A Ferra nevű pályán mit kell csinálni? Valami olyat ir, hogy keresek meg egy regimentet, de nem találom őket.
  • MaTyI
    #30
    hi!

    Akinek nem indul el a 3P altal emlitett modon (uzemmodvaltas aztan desktop) az torolje ki a data/video/english/intro.avi -t
    intro nem lesz de legalabb bejon a menu:)

    MaTyI
  • Eye-scream
    #29
    Néhány dolgot hozzátennkék:
    A sárkány grafikai megvalósítása, és a nappal-éjjel váltakozása szvsz kifejezetten szép, a többi tényleg elég gáz...
    A táplálkozás azért fontos, mert ha nem eszel eleget, akkor nem fogsz regenerálódni.
    A játék, ha jól osztod el a pontokat, és jó varázslatokat választassz nagyon könnyű, érdemes állítgatni a difficultyt...
    Ami tetszik még: sárkányunk tüskéi a játék közben fejlődnek ki igazán, az elején még elég gyíkszerű a kicsike, de később impresszív szarvakat és tüskéket fejleszt.
    Sajnos a játék nem túl változatos, de el lehet vele játszadozni, méghozzá igen kellemesen...
  • CS@
    #28
    Na leirkálom a véleményem ,tapasztalataimat és ami eszembe jut a játékkal kapcsban :
    Leszedtem és amint megláttam ,hogy néz ki (kb 2perc) ki is kapcsoltam.
    Aztán a remek TVműsorok miatt csak elindítottam még 1x és jó sokáig fel sem keltem mellőle.
    A sárkány igen gyorsan fejlődik minden szintlépésnél kap 25pontot amit eloszthatsz a képességeire vagy vehetsz belőle egy varázslatot.
    A FirePower értéke határozza meg az alap támadások fajtáját !
    Egyenlőre úgy vettem észre hogy a spellek nagy része nem túl használható ahhoz képest ,hogy 25pontba kerülnek.
    Ahogy haladsz előre újabb és újabb spellek jönnek emiatt már van három(75pont) olyanom amit szinte sose használtam és már nem is fogok.
    Az el nem költött pontok a játék alatt bármikor felhasználhatóak.
    Irányítás :Elsőre nem nagyon tetszett ,de megszokható (az MouseInvertXY –t bekapcsolva azé sokkal jobb).
    Nálam megjegyzi a beállításokat úgyhogy nekem ezzel nem volt gondom (át is raktam a mozgástWASD –re).
    Van egy „markers” nevű opció a billentyűk között amit ha lenyomsz akkor mutatja egy kis színes pajzzsal az összes élőlényt ,várostSTB.
    Ez nagyon jó csak az a gáz vele ,hogy csak addig amíg a gombot nyomod(gamepaddal ugyan megoldottam ,hogy nyomja helyettem egyfolytában).
    Ha a pajzs ellenséges(piros) és nyomsz rajta egy jobb klikket akkor a jószág rögtön nekiindul és megtámadja amíg odaér teleszívhatod magad levegővel a hatás fokozása miatt.
    Ha elpusztítasz egy várost néha a helyén marad egy piros vagy zöld vagy kék kis gömb ha bármelyikből összeszedsz(catch) 5db –ot akkor kapsz valami extrát.
    Bár komoly nehézséggel még nem találkoztam a játékban nagyobb csapatok és a megbénítós izékék tudtak meglepetést szerezni.
    Ha egy csoportot támadsz próbáld ki : hogy elviszed a sárkánytól a legtávolabb a kamerát és teljesen felülről nézed , a sárkány legyen messze a földtől és köröket írjon le a levegőben így nagy területet látsz be és nehezebben találnak el a célkövetős köpéssel pedig még el is tudod találni őket..
    Jópofa ,hogy van belső nézet bár használni nem nagyon tudom.
    A sárkány időnként éhes lesz ha nem kap enni nemtom mi történik.
    Ahhoz képest ,hogy a játék mennyire nem szép nagyobb csatákban nálam biza akadozik.
    A zene kimondottan tetszik.
    Összegezve szerintem ez egy nagyon ötletes játék nagyon csúnya csomagolásban.

    Aki vágyott már arra ,hogy egy nagy vörös(ha nem vöröset választott akkor azzal) sárkánnyal egy hegy tetejéről az alatta elterülő völgybe kiterjesztett szárnyakkal levitorlázzon és ott felkapjon egy éppen arra sétálgató monsztert akit az újabb felszállás közben vidáman elfogyaszt majd a torkádból feltörő lángnyelvekkel leköpködje a többieket és el tud tekinteni attól ,hogy a játék jóindulattal sem nevezhető szépnek annak érdemes leszedni.
    szorry hogy ilyen hosszú lett
  • grebber
    #27
    Érdemes leszedni???
  • Lacc
    #26
    Na de akkor msot jó ez a játék vagy nem? :)

    Wizardy 7? Nem volt ohzzá szerencsém, de ha télleg ilyen jó akkor lehet bepótolom :)
  • magus
    #25
    sarkanyszimulator:D lol:D

    leszedem:D
  • 3P
    #24
    Huh Wizardry 7!
    Talán mindenidők legjobb RPG-je volt. Egyszerűen fentasztikus!
  • Eye-scream
    #23
    Ezekről még életembe nem hallottam, kivéve a wizardyt azt meg nem szaratem :)
  • ceas
    #22
    Hogy a tökömbe lehet elmenteni a billentyűkiosztást??? Már megint egy primitiv fejlesztő csapat aki egy olyan elemi dolgot, mint a billentyűkiosztás normális megoldása, elbasztak. 10 percig állitgatom, mert lassú, mint a bűn, nyomok applyt, kilépek a controls menűből majd visszalépve újra a default beállitások vannak, amivel viszont játszhatatlan.
  • rorr
    #21
    shadow caster,wizardry7 dragonstrike,stb!jó a w7-ben csak dracon karakter volt de az is sárkány!
  • 3P
    #20
    Nálam el sem indul...
    Indítanám az EXE-vel, picit vilog a képernyő (üzemmódokat vált), majd a desctopon találom magam.
  • Eye-scream
    #19
    Megnéztem nekem tetszik a full is-bár csodát ne várjatok. Mindenesetre az értékelést nagyon megdobja, hogy az egyetlen játék-tudomásom szerint-ahol sárkánnyal nyomulhatunk.(már persze a Drakanon kívül)
  • Eye-scream
    #18
    Nemazért de inkább nyomulok ezzel, mint a hatezernégyszáznyolcvankettedik fantasztikusan eredeti FPS-el amit kiadnak idén...
    (Nem a FarCry-t fikázom)
  • Eye-scream
    #17
    Demoval nyomtam-tetszett...
  • Lacc
    #16
    Próbálta már ezt valaki? Milyen? :D