34578
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
  • mcmoha
    #34378
    A modban a célkereszt bekapcsolhatósága nem a nehézségi foktól függ?
  • awacs111
    #34377
    Köszönöm.Neked egyébként magyarul megy?Nem lehet hogy az kavar be?
  • xFreex
    #34376
    Ez furcsa, mert nekem a OL 2.2-ben van célkereszt. Talán holnapra tudok pontosabbat.
  • awacs111
    #34375
    Egy helyen azt olvastam hogy ebben nincs is célkereszt.Azért köszönöm a segítséget!!
  • awacs111
    #34374
    Oblivion lost .Számíthat ez is?
  • kastil
    #34373
    melyik modot használod?
  • awacs111
    #34372
    Sajnos nem sikerül.Nincs meg az a sor amit leírtál.Addig megvan hogy game data config-de ott nincs system fájl.Van rengeteg ltx fájl,de ami kellene az pont nincs.Esetleg más ötleted nincs?
  • awacs111
    #34371
    Szia!Nagyon szépen köszönöm a részletes választ.Igen,jól Tudod,egy mod kavart be.Egyszer már végigjátszottam,csak ez más lesz.:)Köszi még egyszer,most próbálgatom.
  • mester1987
    #34370
    Tegnap nézelődtem modokat a S.T.A.L.K.E.R.-ekhez hát van egy pár és azok is mindenre kiterjedőek.
    Amin csak lestem, mint hal, az a Winter mód láttán, szóval full havas pálya + gondolom a hangulat is olyan minden az milyen már??? Tuti játszás lesz belőle csak még mikor nem tudom.
    Jelenleg még a döntőfázisban vagyok, melyiket szedjem le és akkor még a stabil Lost Alpha még ki se jött "atya isten" :D
  • xFreex
    #34369
    Bocs. Birka nem kezeli a spec karaktert.

    gamedata/configs/system.ltx
  • xFreex
    #34368
    Hali.

    A célkeresztel csak csípóből tüzelsz, az meg olyan pontatlan, hogy nem érdemes vele puffogtatni. Pontos lövéseket csak a célzótüske (jobbegér) segítségével tudsz leadni. Bár ez is fegyver és állapot függő.

    Ha abszolult nincs célkeresztetd akkor feltételezem, hogy valamilyen módot használsz. Azoknál elő szokott fordulni, hogy a készítők kiszedik belőle, hogy realisztikusabb legyen a game.

    Ha ez a helyzet akkor nyisd meg a játék könyvtárában a gamedataconfigssystem.ltx fájlt. Sima notepad vagy wordpad tudja kezelni.

    Keresd meg azt a sort ami így kezdődik: cross_lenght

    cross_lenght után látni fogsz egy számot. Ez a szám jelöli a célkereszt méretét. Elméletileg nálad ez 00000 lesz. Ha igen akkor írd át 00015 -re. Ez a gyári alap méret. (Szerintem ez egy kicsit nagy is.) Én 00005-öt szoktam használni.

    Mentsd el és indítsd a játékot.

    Azért az egész művelet előt érdemes a system.ltx-ről egy biztonsági mentést csinálni.
  • awacs111
    #34367
    Sziasztok!Segítenétek?Egyszerűen nem jelenik meg sehogy sem a célkereszt.Rámegyek a beállításoknál de hiába.Próbálok ott ki-be kapcsolni mindent,mégsincs célkereszt.Így meg lehetetlen.El sem találom az ellenséget.Segítsen aki tud légyszí!!
  • tutituti
    #34366
    Üdv.
    Valaki nem tudja véletlenül,ki adta Sidorovich angol hangját?
    Egyszerűen nem találok róla semmit.
  • kastil
    #34365
    r2_allow_1_lights commandal más is tapasztalt villogó fényeket?

    Argoprom mapen ahol a dokumentum van pl nagyon csinálja, valamint ugyan itt a föld alatt ahol (ol2.2.-ben legalábbis) jön a bloodsucker, na ott elég keményen.

    dobok képet is


    mennyezeten elég jól látszik meg az előttem levő animália is csinálja, ha közelebb megyek, rendbejön, eltávolodok újra előjön
  • grebber
    #34364
    Köszönöm a gyors válaszokat és a segítséget!
  • kastil
    #34363
    6mm
    ipon
  • genndy
    #34362
    Az 1.006-ot felesleges felküzdeni a Steamesre, de egyébként az a legutolsó. Csak a Steames nem ez, csak az 1.005. De az is elég, menni fog a mod.
    Gyors google után:
    link1
    link2
    link3
  • grebber
    #34361
    Felküzdeni? Steam alapból a legújabbat rakja fel legalábbis mind mondta ha jól emlékszem!De akkor majd kipróbálom.

    Az még érdekelne,hogy van valami magyar oldal ahol ír pár dolgot erről az OL-ról mik vannak benne?
  • genndy
    #34360
    Simán megy a Steames Stalkerrel is (tudtommal az összes mod megy a Steames Stalkerekkel is).
    A Steames 1.005, a 1.006 a legutolsó, de felesleges felküzdeni, csak multis változtatás volt benne az oroszoknak.
  • kastil
    #34359
    ez 1.005, de ha jól rémlik elmegy talán újabb patchen is mert csak multi javítások voltak(?), nemtom, próbáld meg, ha nem megy max törlöd a gamedata mappát
  • grebber
    #34358
    Amit a steam felrak Stalkert arra felmegy ez ?Mert az talán nem 1.005 hanem újabb már nem emlékszem nagyon rég játszottam vele!
  • kastil
    #34357
    Másold be játék főkönyvtárába a gamedata mappát, majd szintén a főkönyvtárban nyisd meg az fsgame.ltx filet mondjuk jegyzettömbbel és írd át ezt a sort, hogy mind2 true legyen. ennyi

    $game_data$ = true| true|
  • grebber
    #34356
    Buta vagyok ezekhez mivel semmilyen modot nem használtam még ehhez!

    Ha leszedem ezt a 285MB-os OL2.2-öt akkor csak simán feltelepítem és indítom más dolgom nincs?
  • kastil
    #34355
    egyébként van valami tweak arra, hogy a 25 méterre levő árnyékok ne legyenek ilyen rondák? valami shadow filtering v vmi
  • kastil
    #34354
    DeerMuse32 régebben elküldte a magyarítást ol2.2höz, feldobtam zippyre hátha kell még valakinek.

    OL2.2 magyarítás
  • kastil
    #34353
    igen, csak a 200 mb-os modbol lett több mint másfél giga, tele van olyan egyéb dolgokkal, amik feleslegesek. ol2.2 volt eddig a legjobb nálam. majd én teszek rá plussz shadert, texturat és egyéb addont, ha szükségesnek érzem
  • Rony94
    #34352
    Amit linkeltem, abban is benne van a 2.2, de mindegy. :)
  • kastil
    #34351
    köszi szépen
  • mcmoha
    #34350
    Feltoltottem ide.
  • kastil
    #34349
    Oblivion lost 2.2

    nem egyéb hulladék
  • Rony94
    #34348
    Parancsolj!
  • mcmoha
    #34347
    Bocs, azt nem vettem észre. :(
  • kastil
    #34346
    És ezt hogy töltsem le? csak egy roff filet akar leszedni, ilyet találtam googleval eleget...
  • mcmoha
    #34345
    http://www.fileplanet.com/106969/0/0/0/1/section/Other
  • kastil
    #34344
    Bocs, 2.2 kellene.
  • kastil
    #34343
    Hali!

    Valaki tudna adni egy linket OL 2.0 letöltésre?
  • Anonymusx
    #34342
    Szerintem alapból... Már próbáltam, de nem bírtam sokáig olvasni,bár egy idő után lehet hogy hozzászoknék.
  • bakvarnyu
    #34341
    Alapból gáz az ebook, vagy csak amit torrentről töltesz le?
  • Andule
    #34340
    Új kiadás, a könyv ugyanaz. Mármint a tesók általi eredeti. + benne van a Stalker filmhez írt forgatókönyvük
  • Anonymusx
    #34339
    Lewarezolt könyvet olvasni elég fos...