S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
Túl rövid az élet hogy ne élvezd!
Egy kis segítség kellene. Eljutottam a Yantar-ra, ahol ugye rögtön megkapom feladatnak, h beszéljek Sakharov professzoral, aki a bunkerban van. Addig minden rendben van, míg bemegyek meg is találom a profot, de van ott egy rácsos ablak,és azon keresztül nem akar beszélni velem. Hiába nyomogatom sz 'F'-et meg se szólal csak forgolódik. Már vissza is töltöttem az elõzõ mentésemet vagy kétszer, és elmentem ideáig, de még mindig nem akar társalogni. Most mit csináljak?
Túl rövid az élet hogy ne élvezd!
én sztem minimumon talán menni fog 😄
nekem is nézd meg miylen gépem van és ígyis valamiért akad...
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
7600GST 256mb ddr3 videókari,
intel core 2 duo E6300 proci,
1GB ddr2 kingmax ram.
és ezekkel valamiért low-on néha beakad a stalker 😞
vagy a videókari ennyire gyenge lenne?<#merges2>#merges2>
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Az X-16 labnél járok, megöltem a Psi-szörnyet.
Aztán ki kell jönni a titkos alagúton. De nem tudok felugrani a létrára, mert letört.
Tudtok megoldást?
Elõre is Kösz,
Ronnie12
Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum
mert ide küldtek ezzel a problémámmal <#gonosz1>#gonosz1><#vigyor>#vigyor>
volna egy kérdésem
az artifaktokat hogy kell használni csak benne hagyod a tagyóba vagy csináni kell vele valamit ??
ja meg az hogy szereztem egy csávótó gépstutik de nem tudja használni pedig max on van a stuki életereje meg van hozzá 40 lõszerem ilyenkor mit kell tenni ?
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
Vannak cuccok amikhez csak igy fernek hozza mar az elejen is.
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
De mindegy mer hetvegen ugyis megyek airsoftozni ott realis lesz minden 😄
@Hoz_Hun: ez a sokak által mániákusan emlegetett "eredeti" dologgal csak az a baj, hogy ennél a játéknál nem az angol lenne az eredeti...
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Meg nem tudom ki hogy van ezzel, de én pl. nem fogom feltenni a fordítást. Az inkább olyan embereknek készül, akik nem vagy csak kicsit tudnak angolul. Az ilyen embereket meg nem szoktam panaszkodni látni, hogy az eredeti mennyivel faszább...
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
az lenne a gondom,h tegnapta mindig ledob az asztalra,eddig nem csinál ilyet vki help
ja és ha volt már róla szó akkor elõre sry
<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Next PC upgrade: 2022
www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu
jobb lett volna ha megmarad ember területnek, talán 5 harcossal több elég lett volna hogy lenyomják a kutyákat
Szeretnék venni egy 64 bites procit ( CORE 2 6300 ) meg mindent ami ehhez kell, emiatt már Windows 64 bites verzióját kell használnom illetve célszerû ?
Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.