S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19169
0 ás
abban van a suly és séta limit amit külön nem lehet megkeresni csk a suly-t de attol ugyanugy 60 kilonál megáll a faszi

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

MaskimXul
#19168
Van, de mivel 600 megás.. Melyik fájlt szerkesztetted, azt talán oda tudom adni.
#19167
* -> o
termeszetesen
#19166
ööö van vkinek eredeti gamedata 0 ás fálja? 😄
mivel én beleszerkeztettem a suly limit miatt lehet az a baja 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19165
Sorry, ugy latszik nem engedi linkelni:
kepfelt*ltes.hu/view/070326/gordonka_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

<#hehe>
#19164
sztem mindkettot.
sevendoor
#19163
Rólam egy szó sem esett, én nem kérdeztelek, ha már nem segítesz, legalább ne okoskodj. hogy ne csak off legyen, a most induloknak kis segítség:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
rögtön az elején a vasút mellett majdnem az alagútnál van egy mozdony a tetején páncél+lõszerek.

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

MaskimXul
#19162
Na próbálgattam, tudtam venni mindent, de csak fn2000 meg gauss nem volt még. Szerintem nem sikerült az összes fegyvert beraknom még.


egy
kettõ
három
négy
öt
hat
hét
nyóc
#19161
ezt honnan lehet felvenni?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#19160
Mama Beads(?) artifaktból eddig csak egyet találtam (+5% bulletproof és nincs negatív hatása) merrefelé lehet még ilyet találni?

#19159
Az a cucc a +600% health-el nem véletlen 600%-al növeli a regenerálódást?

Nekem baromira nem úgy tûnt hogy a maximum életet növelné...

#19158
vagy egy exoskeleton páncél alap 60% os golyo védelemmel 😊

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19157
Jah én is.

Tûz anomália mellett "teremtõdik" szal RENGETEG lesz belõle a játék közepétõl 😊

#19156
enis valahol ott szedtem fel. a bartol ha mesz x18, vagy hanyas lab fele, ott pedig van egy mezo, ahol kb 10 db meat chunk artifact van (azok +400% -osak). Bar a negativ hatasok miatt 1-2-nel tobbet nem jo hordani ezekbol. +1000% health azert mar segit tulelni 😊
Noninnyó
#19156
Tud valaki oroszul? Miket mond a végén a Wish Granter? Kíváncsi lennék rá. Igyí kám nye 😊

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

MaskimXul
#19155
Nem tudom, most tesztelem én is, nekem betölt, elindul simán.
#19154
bar környékén lehet szerezni ott a környezö területek vagy asszem garbage on nézz körül vhol ott lesz

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

berlinboy6329
#19153
Olyat honnan lehet szerezni?(nekem +200-as van)

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#19152
Hat be is szereztem mar 3 db-t 😊
ami eddig szamomra a legnagyobb kincs az a godmode, oo ize: soul artifact +600% health 😊
#19151
kösz, majd hazaérek akkor nekiállok elõröl 3.-szor is 😄

berlinboy6329
#19150
Jah,olyanom van is.Sokféle artifact van.Itt van ez az endurance növelõ is(73%-kal).Meg mintha fireballom is lenne.Csak töltényem nincs. 😊

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#19149
én egy nagy halommal találtam abbol az artifactból

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19148
Endurance novelo artifactot sokkal konnyebb talalni, mint komolyabb sugarzas ellen vedot, ugyhogy egy ilyen fireball kincsnek tunik.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#19147
meg az elejefele tartok, de ha latsz "fireball" artifactot, ne dobd el. radiation ellen ved 30%-t, es endurance-bol von le 15 korul, amit el lehet viselni meg rovid tavon. Azt hiszem egyes ruhak is vedenek, meg olyat nem talaltam.
#19146
hehh na érdekes könyvtár megvan oda van rakva ahova kell erre töltésnél ugy lép ki mint a fene na ennek mi baja a általad letölthetövé tett fáljal

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19145
Kesobb kevesebb az enemy, es kihaltabb terepek vannak. a zona szelen pontosan a fronton vagy 😊
Voltan
#19144
Jó sokféle flinta van... Én még alig találkoztam párral. Egy puska, három féle pisztoly, három féle gépkarabély, ennyi. Igaz, még csak most fogok menni a Dark Valley-ben levõ laborba.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

MaskimXul
#19143
Ezt nézd mindig, itt van a legfrisebb info
#19142
Hmmm... Talan kicsit tulzasokba esel az onkritika teren.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#19141
Mindenképpen szólj ha kész vagy,érdekelne a teljes felhozatal

sevendoor
#19140
Ki a sz.ar kérdezett téged öreg.......

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

#19139
fn 2000 király 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19138
hmm ez tetszeni fog 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

MaskimXul
#19137
Esetleg ja, bár ezzel a kis moddal könnyebb lesz, megyek is majd képeket csinálni nemsokára. <#vigyor4>
#19136
Esetleg minden Tárgyról akarsz kis infobase-t csinálni az oldaladon?

#19135
A gepstukit? Ra kell csipazni, hogy belevalok-e a golyszlik.

Gyerekek! Ne ujcsitriul tarsalogjunk ma', ha lehet!

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#19134
Valószínûleg csak én vagyok ennyire láma, de legyen valaki olyan jó, hogy elmondja nekem a játék elején, hol lehet, ha lehet-e egyáltalán valami stuffot találni ami megvéd a sugárzástól.. és nem vodkára gondolok 😛

MaskimXul
#19133
szintén a config/miscben, az effector.itx ben lehet kilõni a mozgás közbeni fejrángatást, nem próbáltam még.
grebber
#19132

Next PC upgrade: 2022

MaskimXul
#19131
Így lényegében bármelyik fájlt módosíthatod, ha gebasz van, átnevezed a gamedata könyvtárat, és egybõl a gamedata.db0-t fogja használni. Nem tudom hogy lehet helyettesíteni a gamedata.db1 et, meg a többit.

Minden itemnek megvan a saját itx-e, ahol a statjait lehet piszkálni.

Infó angolul itt
mila69en
#19130
hja nálam is kivan csomagolva minden😄 egy gamedata-ba azt keresem hol lehetne be spawnoltatni az autókat a pályákraXdddd

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#19129
A Stalker magyarositasa? Jovo hetre. Ha az anyakonyvi hivatal is jovahagyja, akkor Szenasira fog magyarositani. <#falbav>

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#19128
Kösz,nézem

#19127
Ja,amúgy szevasztok!Egy ideje nem írtam ide,pedíg játszok vele kisebb-nagyobb szünetekkel.

MaskimXul
#19126
Persze. kicsomagoltam a gamedatadb0-t a stalker data unpackerrel. Létrehoztam a játék könyvtárában egy gamedata könyvtárat, ide tettem amit a fájlból kicsomagolt.

A játék a gamedatadb0-t csak akkor használja, ha nincs kicsomagolva egy gamedata könyvtárba.

Ebben a könyvtárban a config/misc/trade_trader.itx et kicseréltem erre

Ebben a zipben benne van az eredeti itx, meg az általam átírt. Ha wincommanderrel összehasonlítjátok tartalom alapján, egyértelmû lesz.
mila69en
#19125
mire jó? nem próbáltam..ez kicsomagolja a db fájlokat?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#19124
Pont azzal ismerkedek éppen

#19123
Ez bug. Lépj ki a játékból teljesen, indítsd újra, majd tölts vissza egy korábbi játékállást. S használd a hatred-féle törést.
mila69en
#19122
lehet hogy a Stalker_ModTool-al?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

berlinboy6329
#19121
1xûen állj elé,és majd odamegy.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/