S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

erx13
#19219
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a kódos ajtó is egy végzõdéshez vezet vagyis kettõhöz, de ahhoz fel kellett volna venned a hotelba a kódfeltörõt (itt amugy igen jo végzõdések vannak), a wish grantert meg amugy ott találod, ha visszamész a létrán elmész jobbra kétszer ha jol emléxek és egy beugrásba a falon lesz egy kis szoba aminek be van robbanva a fala, nah arra fele kell elmenni

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

MaskimXul
#19218
Na meg is van, többezer ammo
wantonly
#19217
Korábban írta valaki, hogy meg lehet változtatni a teherbírást 99kg-ra, nemtudjátok, hogy kell? Keresõben nem találom sehogy.
Voltan
#19216
Az kéne még...

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#19215
😞
kár, azért thx a választ. és amugy a játék még nem DirectX 10-es?

Asus P5KC, Core 2 Duo E8400 @ 3 Ghz, Geil Ultra 4*1 GB @ CL4, Inno3D GeForce 8800 GTS 512 MB, WD 500 GB 16 MB Cache SATA2 Pioneer DVR-212D-RW SATA, Enermax EGLT500AWT Liberty, Chieftec SH-01-BBB

#19214
keves a memo, virtualis memoriat allitsd legalabb 2 gb -re (fixre: min=max)
MaskimXul
#19213
Ments és tölts újra, várj 2 napot a játékban, meg megyek megoldom, hogy legyen 1000 ammo mindenbõl 😊
wantonly
#19212
Eléggé.
Raptor 2
#19211
Ne ilyen stílusban beszélj róla, mert ha marad a tempó, akár ezen a héten is végezhetünk vele...(!!!)

AKár hiszitek, akár nem, nagyon dolgozunk rajta...
Jah, és azér inkább a jjövõhéten, mert szeretnénk egy kis teszt idõszakot, ha minden fordítás kész, mielõtt még letölthetõvé tennénk...(nehogy túl bugos legyen<#vigyor>)

Jah, és már kb 60%-on állunk, csak a pcgameshuns.hu adminját nem érem el, majd átállítja...

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

#19210
Hellósztok van egy olyan küldi amikor egy bázisra kell bejutni és elég nagy a sugárzás már ott is, amikor bejutotottam akkor egy alagúton keresztül le kell menni egy bunkerba ott két ilyen láthatatlan mutánsal találkoztam de azon kívül nem sok semmivel van ott még egy acélajtó ami csak kóddal nyílik, de passz h mit kéne beírni a PDA-ba sincs benne. Vki tudna segíteni?
#19209
Üdv all!

Annyi lenne a kérdésem hogy a Red Forest-nél járok, és valami bázis (radar állomás?) bejáratát kell megkeresnem de sehogy sem tudok odajutni. Már próbáltam ilyen erdõs részen is átvágni de iszonyú nagy ott a sugárzás és rögtön kinyír. Szóval merre kell menni?
Thx a választ

#19208
Na elkezdtem tesztelni.
Apró észrevétel,hogy az ammo elfogy sajnos 😊 nem generálja újra a municiót...Azt a pár lõszert hamar ellehet lövöldözni 😛
Erre van valami ötleted?

2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...

DaniX14
#19207
http://moddb.com/images/cache/mods/43/4374/gallery/water_47517.jpg
ilyenre gondolok!

Real Madrid C.F. || XBOXONE : dancsi93

#19206
hmm az exo suit 20 kilo plus teherbirást nyom de nem veszi be a játék a actor.ltx ben a modositást :S

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19205
Hello!
1 GHz-es procival reménytelen lenne kirpóbálni a játékot igaz??

Asus P5KC, Core 2 Duo E8400 @ 3 Ghz, Geil Ultra 4*1 GB @ CL4, Inno3D GeForce 8800 GTS 512 MB, WD 500 GB 16 MB Cache SATA2 Pioneer DVR-212D-RW SATA, Enermax EGLT500AWT Liberty, Chieftec SH-01-BBB

#19204
csinál vkinke olyat h állandóan ledobálja az asztalra?
kicsit idegesítõ h belépek és kb 1 perc után megunt asztalon vok<#falbav><#falbav><#help>
#19203
1000 köszönet <#vigyor2>

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

SigS
#19202
He? <#fejvakaras>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

#19201
nálad talán a "kevés" ram lehet az oka
#19200
okok kösz értem
MaskimXul
#19199
Ezzel a progival kitömöríted a gamedata.db0 filet egy általad létrehozott gamedata könyvtárba. Mindezt abban a könyvtárban, ahova a játékot telepítetted.

Ezután belépsz ebbe a gamedata könyvtárba, és a config/misc alkönyvtárban lévõ trade_trader.ltx fájlt lecseréled arra, ami ebben a zipben van.

Ennél érthetõbben nem tudom elmondani, ha így sem megy, inkább várj amíg elõbb utóbb csinálok hozzá exe telepítõt.
DJ Skyline
#19198
nem tudom melyikre gondolsz, nézz szét itt

DaniX14
#19197
Vki megmondaná hogy sörétes van a játékba nem levágott csövû nem a sport változat ha nem a sima mert a beta-ba volt!?

Real Madrid C.F. || XBOXONE : dancsi93

DJ Skyline
#19196
#19195
jah valaki nem tudna küldeni egy jó méretû nyomtatható mapot a "zónáról"???

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

#19194
😄 sztem nagyon fun😄 kicsit eszembe jutott ról a half-life 2 nah meg milyen kira lenne ha lenne itt is grvity gun......😄

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

grebber
#19193
Nem a létránál kell menni hanem ahol kinyirtad azt a szrnyet ott hátúl.

Next PC upgrade: 2022

Brolly28
#19192
óóó de már annyira idegesító megyek vmi morog és dobozokkal dobál:C

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

#19191
öö és pénzt rá? 😄 me elbasztam az összes mentést 😄 kül az actor fáljnál ménem fogadja el ez a szemét a beirt pénzt menyniséget?

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

berlinboy6329
#19190
Nem is a létra a megoldás.Most olvasom csak.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#19189
bocs én nem értem hogy kell meg csinálni tudom faq de ott sem értem lécci.zhx
Maximus4
#19188
Meg kell keresni minden féle képpen a kódot egy fekvõ narancs ruhás fickónál.Hiába tudod a kódot ha nem veszed föl az embertõl.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

MaskimXul
#19187
Minden fegyver az elsõ kereskedõnél Mod v0.1 beta

És a fájl, teszteljétek, aztán jöhetnek a visszajelzések.
berlinboy6329
#19186
Hogy lehet a Lab x16-ból kijutni,nem akar felmászni a létrán!

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#19184
maskim van ujjabb verzió a fáljból?

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19183
na szuper megvan a séta limit is igy már nem szenvedek a kodsorokkal

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19182
Hát igen!
Kár, hogy a tesztben nem szerepel a 7300GT GDDR3-as példánya. És akkor gondolom a teszt DX9-ben volt futtatva.
Az igazat megvallva sajnálattal kell tudomásúl vennem, hogy a jelenlegi 6600GT-mel nem igazán tudok játszani DX9-ben. De valszeg még a 7300GT-vel sem. <#szomoru1>

kirol
#19181
Kíváncsi lennék milyen beállítások mellett volt ez, mert nekem is ilyen CPU/Alaplap/RAM-om van meg a VGA-m is jobb mint ott, de nekem valahogy nem megy 66 FPS-el maxon. Még 45-el se.

Brolly28
#19180
kéne 1 kis segítség ott tartok h le kell mennem vmi laborba kell 1 kód megvan 1243 lemek kell még 1 kód és amikor elkezdeném keresni vmi sz*r 1folytában dobál dobozokkal meg hordókkal vki nem tudná megmondani annak az ajtónak a kódját mert már nem bírom azt az idegesítõ dobálózást...

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

MaskimXul
#19179
Ahogy látom simán meg lehet oldani, csak a fegyver árakat meg a trader fájlokat kell mahinálni.
#19178
Olyan dologgal próbálkozom hogy elérhetõvé kellene tenni minden fegyvert,illetve ahogy halad elõre az ember annál komolyabbakat a kereskedõknél.Ugyanis megszabható hogy melyik kerekedõ mit árulhat,még akár quest itemet is.Persze nem lenne ilyen egyszerû,a komolyabb stukkerekért borsos árat kéne fizetni.

#19177
csak a merc suit van itt de a többit is kéne 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19176
na müködik nem tetszett neki vmi modositás az általam kicsoamgolt fáljban de még mindig nem találom hol van a 60 kilos limit igy simán

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19175
ha még nem volt(ha igen akkor sorry):

vga teszt
MaskimXul
#19174
Már alakul, minden fegyver és ammo ok, hangtompító ok(TRS301 re felmegy <#taps>), exosuit folyamatban.
#19173
a faq-ba 😉

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

grebber
#19172
Hova teszi a game a savegame-eket?

Next PC upgrade: 2022

#19171
hex editorral nyultam bele szoval dunsztom sincs melyik fálj modosult benne végülis de ujra rakom a gamét nem izgat el játszok már vele
van vmi végleges trader fálj már?

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19170
Sziasztok kéne egy kis segitség!
A Wish Granter missziónál merre kell menni? Legyilkoltam minden katonát, oldalt egy kis beugróban találtam egy létrát ott fell és egy ajtóhoz jukadok ami le van zárva kóddal a másik oldalról. No igen de tovább merre?
Bekarisztolrtam már az egész területet és nem tudom merre?

Visszaolvastam kb 200 hozzászólást és nem találtam erre választ!
PLS HELP
A válaszokat elõre is megköszönöm.

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA