S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Túl rövid az élet hogy ne élvezd!
kár, azért thx a választ. és amugy a játék még nem DirectX 10-es?
Asus P5KC, Core 2 Duo E8400 @ 3 Ghz, Geil Ultra 4*1 GB @ CL4, Inno3D GeForce 8800 GTS 512 MB, WD 500 GB 16 MB Cache SATA2 Pioneer DVR-212D-RW SATA, Enermax EGLT500AWT Liberty, Chieftec SH-01-BBB
AKár hiszitek, akár nem, nagyon dolgozunk rajta...
Jah, és azér inkább a jjövõhéten, mert szeretnénk egy kis teszt idõszakot, ha minden fordítás kész, mielõtt még letölthetõvé tennénk...(nehogy túl bugos legyen<#vigyor>#vigyor>)
Jah, és már kb 60%-on állunk, csak a pcgameshuns.hu adminját nem érem el, majd átállítja...
www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu
Annyi lenne a kérdésem hogy a Red Forest-nél járok, és valami bázis (radar állomás?) bejáratát kell megkeresnem de sehogy sem tudok odajutni. Már próbáltam ilyen erdõs részen is átvágni de iszonyú nagy ott a sugárzás és rögtön kinyír. Szóval merre kell menni?
Thx a választ
Apró észrevétel,hogy az ammo elfogy sajnos 😊 nem generálja újra a municiót...Azt a pár lõszert hamar ellehet lövöldözni 😛
Erre van valami ötleted?
2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...
ilyenre gondolok!
Real Madrid C.F. || XBOXONE : dancsi93
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
1 GHz-es procival reménytelen lenne kirpóbálni a játékot igaz??
Asus P5KC, Core 2 Duo E8400 @ 3 Ghz, Geil Ultra 4*1 GB @ CL4, Inno3D GeForce 8800 GTS 512 MB, WD 500 GB 16 MB Cache SATA2 Pioneer DVR-212D-RW SATA, Enermax EGLT500AWT Liberty, Chieftec SH-01-BBB
kicsit idegesítõ h belépek és kb 1 perc után megunt asztalon vok<#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#help>#help>
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)
Ezután belépsz ebbe a gamedata könyvtárba, és a config/misc alkönyvtárban lévõ trade_trader.ltx fájlt lecseréled arra, ami ebben a zipben van.
Ennél érthetõbben nem tudom elmondani, ha így sem megy, inkább várj amíg elõbb utóbb csinálok hozzá exe telepítõt.
Real Madrid C.F. || XBOXONE : dancsi93
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! ๏̯͡๏)
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
És a fájl, teszteljétek, aztán jöhetnek a visszajelzések.
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Kár, hogy a tesztben nem szerepel a 7300GT GDDR3-as példánya. És akkor gondolom a teszt DX9-ben volt futtatva.
Az igazat megvallva sajnálattal kell tudomásúl vennem, hogy a jelenlegi 6600GT-mel nem igazán tudok játszani DX9-ben. De valszeg még a 7300GT-vel sem. <#szomoru1>#szomoru1>
Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! ๏̯͡๏)
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
van vmi végleges trader fálj már?
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
A Wish Granter missziónál merre kell menni? Legyilkoltam minden katonát, oldalt egy kis beugróban találtam egy létrát ott fell és egy ajtóhoz jukadok ami le van zárva kóddal a másik oldalról. No igen de tovább merre?
Bekarisztolrtam már az egész területet és nem tudom merre?
Visszaolvastam kb 200 hozzászólást és nem találtam erre választ!
PLS HELP
A válaszokat elõre is megköszönöm.
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA