S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
2. végigjatszasra volt rajtam +78 endurance ketto +400% HP meg egy -30 radioktivitas (ami a végén a felturbozott Ghost pancellal egyutt teljesen megakadalyozta hogy barmi sugarzast bekapjak)
kösz
Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!
Túl rövid az élet hogy ne élvezd!
annyi a baj velük, hogy fertõzést kapok tõlük és folyamatosan megy le az életem, ilyen italokkal meg nem gyõzöm gyógyítani, vagy van erre vmilyen megoldás?
õ lenne az

Szóval csak így tovább!!!!!!!
Elõre is THX!!!!
Mercedes CLK 270
Ezt a modot még bõvítgetem majd ahogy lesz idõm, de a célnak így is megfelel.
erx13: nekem ez a játék fõleg csak egy platform egy fallot modhoz, de tetszik, így végigviszem mod és trainer nélkül.
Gigabyte GA-EP45T-DS3R | Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz |2GB OCZ DDR3-1600 Platinum | MSI Radeon R4870-OC 512MB |
úgy lenne az igez ha a barban a tradernél lenne a cumó, mert az nagyából középen van mindenhonnan
BF2142:kolbi, kolbi01
Túl rövid az élet hogy ne élvezd!
BF2142:kolbi, kolbi01
BF2142:kolbi, kolbi01
Túl rövid az élet hogy ne élvezd!
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
Feltettem ezt a modot.az normális hogy csak a ruha meg a sniper+ammo van a tradernél? vagy kéne lennie másnak is? (én is azért raktam fel mert végigvittem)
BF2142:kolbi, kolbi01
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
na az kellett volna a kis ugrálo gázmaszkos mutánsoknak 😄
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Why so serious?
csernobili kutya, farkaspatkány, törpe, patkány, hamis óriás(pszeudo giant), rágcsáló, pszeudodog...
és ami kimaradt, pedig reméltem hogy benn marad: XM-143-as gatling tipusu nehéz gépágyu(amit csak exoskeletonnal lehet hordani)

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400
Ha nem tetszik, ne töltsd le, ne használd, de aki már végigvitte a játékot, és szeretné elõlrõl kezdeni, minden cuccot használva, az miért ne tehesse, ha van rá lehetõség?
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Minden fegyver és ammo Sidorovichnál MOD v0.2
ez a ft 200 as nem egy nagy szám amugy tetszik hogy a fáljokban nem is az a fegyer van ami a játékban névileg
lehet vissza térek a jókis gp 37 es hez és ahoz gránát vetö és kész
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Amikor kerestem egy fickó nagyapjának a fegyverét!
Amúgy állt egyhelyben és simán lelõttem,nem támadott!<#nemtudom>#nemtudom>
Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!
Túl rövid az élet hogy ne élvezd!
Az etióp gyerek kifogja az aranyhalat: -Van há... -Hammm
a find the x16 document nevû mission egy kerek bunkerhez vezet, ahol van bent egy geológus, megy egy tudós, aki valamipatkányt hajt egy mókuskeréjben , ide küld a kis térképen lévõ nyíl, de itt nem tröténik semmi nem tok beszélni a tudóssal, a geológus meg nem mond semmit. ez hiba vagy én néztem valamit csúnyán be?
köszi
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz