S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19269
az artifactoknal amik sugaroznak nemis hasznaltam kinek kell 3 % + bulletproof 😄
2. végigjatszasra volt rajtam +78 endurance ketto +400% HP meg egy -30 radioktivitas (ami a végén a felturbozott Ghost pancellal egyutt teljesen megakadalyozta hogy barmi sugarzast bekapjak)
sevendoor
#19268
kérdés: most, hogy kicsomagoltam a gamedata.db0-t, hol lehet a súlyhatárt állitani?
kösz

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

#19267
a poltergeist szerintem aza ficko aki kékes villamkent maszkal és hozzadvagdos mindent (elvégre a valos eletbe is igy viselkednek)
erx13
#19266
így véglegesen, a véleményme az lett a játékrol, hogy sajna többet vártam mint amit kaptam... hiányozznak szörnyek tárgyak, meg szerintem elég rövid lett a játék is össz vissz 30-40 óra játék idõ volt melléküldetésekkel együtt ugy, hogy amit tudtam bejártam és a kis lila háromszögeket is egyfolytába felkutattam...

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

erx13
#19265
megfogjátok csinálni ezt fallouthoz vagy mi?

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

#19264
a köveket érdemes használni, amiket az övre lehet illeszteni?
annyi a baj velük, hogy fertõzést kapok tõlük és folyamatosan megy le az életem, ilyen italokkal meg nem gyõzöm gyógyítani, vagy van erre vmilyen megoldás?

DJ Skyline
#19263
játékban benne van a Poltergeist vagy milyen nevû mumus? állítólag ilyen szellem szerû valami!
õ lenne az

IvanovicsTech
#19262
Az Isten áldjon meg titeket!!!!Else kezdtem még vele játszani mert angolul nem nagyon tudok,az orosz meg már nem megy annyira.
Szóval csak így tovább!!!!!!!

Elõre is THX!!!!

Mercedes CLK 270

MaskimXul
#19261
Ok, szóval bocs, de nem fogok mindenki kívánságára mindenfélét moddolni, ezt inkább csak azért csináltam, hogy megmutassam, így kell, nem nehéz, mindenki meg tudja maga is csinálni.

Ezt a modot még bõvítgetem majd ahogy lesz idõm, de a célnak így is megfelel.

erx13: nekem ez a játék fõleg csak egy platform egy fallot modhoz, de tetszik, így végigviszem mod és trainer nélkül.
kolbi870315
#19260
na..így frissítve már müxik..köszi szépen.

BF2142:kolbi, kolbi01

gman906
#19259
exoskeleton helyett jobb lenne az a ruha, amely 90%-ban véd a sugárzás

Gigabyte GA-EP45T-DS3R | Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz |2GB OCZ DDR3-1600 Platinum | MSI Radeon R4870-OC 512MB |

kolbi870315
#19258
nem kezdtem újat.csak szépen komótosan visszasétáltam😊
úgy lenne az igez ha a barban a tradernél lenne a cumó, mert az nagyából középen van mindenhonnan

BF2142:kolbi, kolbi01

erx13
#19257
hm.. ha nemvitted végig még 1x se akkor szerintem nem kellett volna felraknod...bár te tudod

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

MaskimXul
#19256
Frissítettem megint, töltsd le, és rakd fel, hátha. Úgy próbálod, hogy teljesen új játékot kezdtél, vagy már meglévõvel?
kolbi870315
#19255
a legdurvább.ionos vagy áramos nemtom..ammo meg ahogy elnézem 20 féle biztos van

BF2142:kolbi, kolbi01

kolbi870315
#19254
lehet valamit kihagytam?

BF2142:kolbi, kolbi01

MaskimXul
#19253
Melyik sniper, és milyen ammo van?
kolbi870315
#19252
na feltettem a második modot--ott van skeleton sniper és minden ammo.azt ennyi.

BF2142:kolbi, kolbi01

MaskimXul
#19251
#19227
erx13
#19250
és honnand szereztél ilyen dolgokat?

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

erx13
#19249
meg nekem még hiányoznak ilyen tárgyak is mint például az anomália illetve az élet érzékelõ (eredeti oldalon fenn van hogy benne van... ami érdekes) meg például ugy volt hogy az artifaktoknak külön tárolo fog kelleni a szállításhoz és nem megy cska ugy be inventoriba... meg még volt egy két ilyen cucc...

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

MaskimXul
#19248
Volt egy betû elgépelés a fájlban, javítottam, most próbáld ki.
berlinboy6329
#19247
Ahol a granyóvetõt kell elopni,tele van fura páncélú katonákkal.Csak nem exoskeleton van rajtuk?Hol találok én olyat?

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

MaskimXul
#19246
Nekem minden fegyver, minden ammo, minden fegyver kiegészítõ és exoskeleton van. Én nem vittem még végig, red forestnél járok a storyban.

berlinboy6329
#19245
Ahh,míly megkönnyebbülés!!Majd' éhenhaltam,már pirosban volt a kanál meg a villa.Töltényem se vlt sok,szóval biztos halál.Szerencdére épségben,éhezve visszaértem a dokihoz és feltöltöttem magam.Visszafele a bártulajhoz,találtam távcsöves TRs-t,van 1 halom töltényem,most megyek lopni(Bulldog-6 ost).

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

kolbi870315
#19244
visszavonom az elõzõt😊
elnézést.

BF2142:kolbi, kolbi01

kolbi870315
#19243
MaskimXul!

Feltettem ezt a modot.az normális hogy csak a ruha meg a sniper+ammo van a tradernél? vagy kéne lennie másnak is? (én is azért raktam fel mert végigvittem)

BF2142:kolbi, kolbi01

#19242
cheat lenne ha a consolbol szeded elö

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19241
na én megyek tolom tovább jó vitázást erröl hogy cheat vagy mi mert lényegében csak egy mod

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19240
igen azt énis kerestem jópár oldalon mutatták
na az kellett volna a kis ugrálo gázmaszkos mutánsoknak 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19239
meg az elejény ha ujrakezded akkor ugy sincs sok pénzed ha csak nem csalsz de a legelején már...én is egy ideig csaltam és löszert gyüjtögettem mert sose volt az AK-ba löszer és mindig váltogattam.
#19238
Igen? Érdekes nekem AK-m volt meg hasonló erõsséggû fegyverem /megfelelõ mennyiségû lõszerrel/ és soha gondom nem volt a harcokban. Ha valakinek pisztolya van amikor már 10esével kell írtani a népeket arról nem a játék tehet hanem a tisztelt user.

Why so serious?

#19237
a következõkkel sem találkoztam:

csernobili kutya, farkaspatkány, törpe, patkány, hamis óriás(pszeudo giant), rágcsáló, pszeudodog...

és ami kimaradt, pedig reméltem hogy benn marad: XM-143-as gatling tipusu nehéz gépágyu(amit csak exoskeletonnal lehet hordani)
svédcsepp
#19236
Szása szása baszki,a bugokra oda kellett volna figyelni.<#idiota>

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#19235
az is a jatek lenyege, hogy ne setalj bele olyan szituacioba, ahol 300-an lonek.
MaskimXul
#19234
Ezek modok, mert a játék fájljait módosítottam hozzá, és a lényeg az, hogy ez lehetséges, ez csak az elsõ kísérletem volt.
Ha nem tetszik, ne töltsd le, ne használd, de aki már végigvitte a játékot, és szeretné elõlrõl kezdeni, minden cuccot használva, az miért ne tehesse, ha van rá lehetõség?
#19233
hát cheat de elöbb utobb igy is meglehet szerezni ezeket kül mivel pénzt nem lehet bele rakni ezzel a modszerreé igy megkell érte dolgozni kül az exo páncélban nem lehet futni plus elmentem a katonai táborba az elején 10 en löttek és alig ment le az élet szóval elég sokat ér az a 60% os bullet prof 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19232
de azaz élmény hogy lönek 300 an és neked van 1 vizipisztolyod?komolyabb esetben egy gyöngypisztoly???
Hassan B
#19231
Ezzel teljessen eggyetértek... 😊

][ &#1042;&#1040;&#1047; ][

grebber
#19230
Ezek nem modok hanem chaet-ek és azokkal nem élmény a game!

Next PC upgrade: 2022

Hassan B
#19229
Csak a "farkas-patkányok" támadnak meg...

][ &#1042;&#1040;&#1047; ][

#19228
én már csak a fegyvereket másolom be mert már én még többet modositottam csak azt hagytam benne az elején amit tudok hogy használni fogok

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

MaskimXul
#19227
Na beraktam a spéci fegyvereket is, pl storming obokan, smiper obokan, stb.

Minden fegyver és ammo Sidorovichnál MOD v0.2
#19226
én nem szeretnék patkányt látni benne
ez a ft 200 as nem egy nagy szám amugy tetszik hogy a fáljokban nem is az a fegyer van ami a játékban névileg
lehet vissza térek a jókis gp 37 es hez és ahoz gránát vetö és kész

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

dante3
#19225
Én 1-el találkoztam a vasútállomáson!
Amikor kerestem egy fickó nagyapjának a fegyverét!
Amúgy állt egyhelyben és simán lelõttem,nem támadott!<#nemtudom>

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

#19224
én egyel találkoztam, nem volt nagy szám, pisztollyal kifektettem.

erx13
#19223
tényleg, tu találkoztatok patkányokkal? én eggyel sem... pedig olyan jo volt egy régi videoba amikor azok ölték meg a csávot...

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

Makkmag
#19222
Kicsit várni kell és odajön, akkor beszélhetsz vele. Elég idegesítõen fog köszönni 😊))

Az etióp gyerek kifogja az aranyhalat: -Van há... -Hammm

#19221
hi
a find the x16 document nevû mission egy kerek bunkerhez vezet, ahol van bent egy geológus, megy egy tudós, aki valamipatkányt hajt egy mókuskeréjben , ide küld a kis térképen lévõ nyíl, de itt nem tröténik semmi nem tok beszélni a tudóssal, a geológus meg nem mond semmit. ez hiba vagy én néztem valamit csúnyán be?
köszi

#19220
innen már mindenki tudja modositani amint észre veszi a strukruráját az egésznek

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz