S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19321
hmm garbage ban ahol van egy nagy halom csö meg egy zsákutca és a vége artifactokkal tele és tér anomáliákkal na oda senki ne menjen be mert az életbe kinem jön onnan tapasztalat

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19320
jah mondjuk az ois igaz h. a condemned ellaposodik ez az eggyetlen dolog amiért megelõzi õt va stalker😄 nah meg az h. a stalkertõl parok 😄kivéve a laboros részeket😄

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

berlinboy6329
#19319
Vodkát hogy lehet neki adni?Ha beszélek vele nincs más lehetõség a tudsz vmi érdekeset mondani,meg a szevasz-on kívül.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

MaskimXul
#19318
A fájlok szerint négy kereskedõ van a játékban, aki végigvitte, meg tudja ezt erõsíteni?
#19317
Ha horror fps-t akartok akkor leginkább Undying (jóóó tudom régi) vagy Condemned (sajna ellaposodik de jó)

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#19316
áááh az igazán durva játék az a Condemned fúúú toltam este is de nagyon parás volt ha pedig érted annak a történetét akkor még durvább de a vége az egy megkönnyebbülés volt😄 talán a stalker is van olyan jó játékélményileg mint a condemned😄

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

#19315
PLS Help elakadtam! A Red Forest-nál vok sikerült bejutni a földalatti komplexumba, ahol le kell kapcsolni valami gépet, de nem találom! A végigjátszást is néztem ott azt írja hogy haladjak elõre úgy sem lehet eltévedni. Magát a gépet viszont nem találom már bejártam az egész helyet.
Thx a segítséget!

grebber
#19314
5.1-be toltam és semmi ilyesztõ nem volt FEARbe ott volt ijedõs itt még véletlenül sem!

Next PC upgrade: 2022

#19313
elvileg 2db van nem?én küldi elõtt megtaláltam és eladtam ami a pinyóban volt
hol lehet a másik?egész falut feltúrtam már érte de sehol nem találtam :/
#19312
az egyik ház pincéjében
vigyél neki vodkát(legalább 4et) és akkaor el árulja a pontos lelö helyét is

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

berlinboy6329
#19311
A bulldog hova van elrejtve?Beszéltem a séffel,azt mondta,hogy a faluban van.De hol?

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#19310
lehet 😊
én a kör-ön is végig stresszeltem amikor elsönek láttam 😄
a fear sem volt igazán nagyon befosatós de ugrottam egy pár részen 😄

amitól abszolút de féltem az a suffering volt 😄

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

mila69en
#19309
emlékszem még a silent hill elsõ részére na azzal szó szerint nem mertem este játszani😄DD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#19308
én most kaptam fel a x16-os doksikat és leállitottam vmit amugy nme szaroztam azzal az agyszivotol fogtam RPG-7u azt putty sztem meg haragudott😊
mila69en
#19307
ha nem tünt vólna fel nappal általában fórumozok😊 este játszok ha már az asszonyt elaltattam^_^

megmondom vártam vártam a parás részeket a fírben de valahogy soha nem jött:/ pedig úgy harangozták be hogy hude frászkapok majd tõleXd aztán meg semmi hírtelen agyhalál nem jött... ott volt aza kislány dehát attol nem ilyedek meg😄DD ilyen KÖR-ös fílingje volt áhh fílmet is végig röhögtem😊
lehet nem éltem bele magam igazán😄DD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#19306
mert talán azt is kikéne probálni este is^^

ti csak nappal tudtok jáccani? D: vagy csak akkor értek rá? 😄

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

mila69en
#19305
hát mikor az agyturkész zombie hátba üvöltött majdnem leestem a székrõl^^ ellenben a húde félelmetes fírben ilyet nem tapasztaltam hogy egyszer sem hogy a frász jött volna rám😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#19304
lolXD
de én akkor amikor mentem le a létrán és mindig befordul mint itt akkor igy befordul és ott a kis csaj én akkor fogtam magam sikitottam egy nagyot és kirohantam a szobábolaztán meg magamba néztem és egy helyben ültem a tv elött teletabit nézve...
#19302
én most fejezetm be az x18 as labot ma du jöttem ki onnan😄 de tegnap este 10 kor nyomtam a legméélyén és annyira nem volt para😄 láttam egy képen onnan egy óriási mutnás dögöt amitõl féltem és inkább csak atól féltem h. mikor ugrik elém😄 aztán nem tudott kijönni egy ajtón én meg telibe soroztam😄 ( az x18 as lab legalján)és most jön az x16 os lab😄
bár attól is parok kicsit

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

mila69en
#19300
hja végig játszottam:=) jót röhögtem rajta^_^

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

buldozer99
#19299
hát szerintem F.e.a.r. sokkal fosatosabb volt...
emlékszem amikor jöttem le egy lépcsõn és fordultam balra akkor ott volt a kislány...😊 és úgy megijedtem hogy kitéptem az egeret a gépbõl!!😄

Forca Barca

#19298
f6 f7 😊

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19297
én pl este 11-kor(no szülök) hangosan játszottam X-18 as laborban azért én oda raktam egy két sütit a gatyámba
Drephis
#19296
quick load F8

help

#19295
F6 😉
Laza
#19294
Nem lehet vhogy quick savet kicsikarni a gamebol? Tul sok idot vesz el hogy ki kell lepkedni a menube menteni 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Drephis
#19293
én csak a doom 3-tól paráztam vhogy ettõl nem

help

#19292
ebben akkor van bekaki ha nagyon beleflashelsz és fülhallgatóval tolod este 😊 akkor lapít az ember a székben és figyel ^^
DJ Skyline
#19291
én is, úgy hogy az elsõ bekezdés után nem olvastam tovább inkább! 😄

#19290
hát nemtom mit lehet beszarni azon hogy mész és akkor a szobában van ellen vagy nincs és akkor a következõben van
itt meg örülsz ha már a zseblámpa világít a sötétben 😊
#19289
játszál már vele pls egy kicsit este is 😉
mondjuk a katakombákban..vagy valamelyik laborban össze tudod fosni a bokád (föleg 5.1-el 😄)

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

MaskimXul
#19288
Félelmetes volt kicsit, meg a bloodsuckerek is elég durvák.
#19287
de én haver nem azt kérdeztem,h jobb-e , hanem félelmetesebb-e,mert azér a F.e.a.r. az valjuk be kurvára egy beszarasztó lúcsöcs játék

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#19286
a F.E.A.R. az télleg semmi ehhez képest 😊
itt pl a laborokban figyelsz minden kis szar csörrenésre fényre vagy akármire ami mozog vagy valami és a végén mindig majd beszarsz amikor a bloodsucker felordít melletted 3m-re 😊
grebber
#19285
Légyszives mondj a stalkerben félelmetes részt mert én nem találkoztam ilyennel!

Next PC upgrade: 2022

#19284
jáccottad te a f.e.a.r.-t ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

mila69en
#19283
mért a fear a parás volt?<#wilting>
itt egykétszer majdnem kiugrott a szivem:=)

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#19282
fear ehez képest kis miska ott löhetsz mindent nem kell ujjabb fegyvert szeerezned ebben löszert plus fegyvert mindig keresned kell nameg medikittet és sugárzásra valót vagy vodkát vagy szurit 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19281
félelmetesebb , mint a F.E.A.R. ?????

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

erx13
#19280
még csak a felénél tartok de már most nem tom hogy fogok elaludni, nagoyn bele tudom élni magam ilyen dolgokba...

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

#19279
hiába irod át jelezni nem fogja csak anynit hogy eltudsz vinni anynit amenynit átirsz alul van a másik limit ami a 60 kilos mozdulatlansági határ

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

MaskimXul
#19278
Beleraktam mindkettõt
erx13
#19277
most is errõl olvasgatok 😊 akit érdekel. off: A poltergeist jelenség

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

sevendoor
#19276
gyors volt, köszönöm

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

PhantomAss
#19275
ja van
a játék elején vhol találkoztam vele
nem volt túl kedves

GOOBY, pls

erx13
#19274
jah, igazad van/lehet, eddig nem is tudtam hogy létezik ilyen szó de most azért utána néztem 😊

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

Makkmag
#19273
valszeg

Az etióp gyerek kifogja az aranyhalat: -Van há... -Hammm

#19272
config creatures actor

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19271
Sziasztok!

Nekem a lenne egy problémám! Elindítom a játékot és a menü helyett egy feketeség van, de a zenét hallom. Videókártya lehet? ATI RADEON 9200 128mb
#19270
ott van hogy radiation ami ilyen leirással van azt sztem ki se szedd a táskából hasznos artifact soul, meat chunk meg az ilyesmik ezeket tudtam eddig megszrrezni ami ért vmit amugy mit érsz a sugárzás elleni ruhával ha a géppuskával lelönek? az exoskeleton nak a 30% sugrázás ellenállása elég hogy a felborult stalker szállitto mellett nyugodtan kolbászolj na meg lövések ellen sem utolso a 60% bullet pfor és a karmolások ellen is elég jól véd csak anyni baja van hogy futni ebben sajnos nem lehet bár enynit megér a védelem

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz