S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sevendoor
#19471
"config/creatures/actor.ltx ben keress rá a sprint re, és nem az elsõ, hanem a második találat fentrõl, azt hiszem."

Nem akarlak csesztetni, de több is van. A 2. =0,20, szerintem a következõ lesz az:
cant_sprint_power_begin=0,20
cant_sprint_power_end=0,30
mennyire irjam és melyiket.
köszi

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

rekettyes
#19470
jó, kb. fél 6 felé küldöm

#19469
köszi megköszönném!

rekettyes
#19468
"door loked" hehehe

rekettyes
#19467
en majd ha hazaerek tudok kuldeni kb. ottani mentest.

Voltan
#19466
"Ha afejem tetejére állok akkor se tudok semmit kitalálni...."

LOL. Akkor lehet, hogy késõbb is lesznek problémáid. Már a Pac-Man- ben is elakadtál?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#19465
elveszett a mentésem.. tudna valaki küldeni pls egy oan mentést amikor BAR-ba érkezett? (a katonai dokumentum megszerzése után)
[email protected]
köszi!

#19464
<#lama>

#19463
Nem a karakter fejlõdik hanem a késõbbi fegyverek pontosabbak és nagyobbat sebeznek...

zooleeh
#19462
na de hol lehet direct x 9 re alitani?

Asrock P67 PRO|Intel Core i5 2500K | ASUS Radeon R9 280X DirectCU II Top | 8gb Kingston 1600 Mhz DDR3| Cooler Master Real power 620 W | Windows 10 64-Bit

#19461
öööö, ezt csak én nem értem, vagy tényleg nincs értelme a kérdésnek?

Bence94
#19460
helo majd felrakom a javítást de ugy törlõdik ha telepítem. na és ezt kérdezném hogy ha másolatot csinálok mûködni fog?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Shodan
#19459
thx!

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

#19458
Szerintem most hagyd abba a játékot <#falbav>

#19457
Te mirõl beszélsz? Lol...

DJ Skyline
#19456
Shodan
#19455
Már biztos kérdezték 600szor, de az x16os laborból hogy tudok kijönni miután megszereztem a dokumentumokat?

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

rekettyes
#19454
hahaha

n3whous3
#19453
Na, mondom én! <#vigyor4>

púúúúú

#19452
Odmész a kereskedõhöz F Billentyût nyomsz elfogadod a küldetést amit ad, utánna odamész az ajtóhoz F nyom és kinyilik!

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

n3whous3
#19451
Lehetséges, hogy nem beszéltél meg a kereskedõvel mindent, ami továbbenged téged.

Esetleg ez is valami másolásvédelem <#hehe>

púúúúú

n3whous3
#19450
Esetleg tudtok-e nem hivatalos, vagy hivatalos modról (a jövõben), ami esetleg mégis berakja a vezethetõ dolgokat a gamebe?

púúúúú

#19449
Help me!!

Az elsõ pálya legeselegelején a kerekedõtõl hogy jövok li?( door loked!!) Ha afejem tetejére állok akkor se tudok semmit kitalálni....
Ja a jobb alsó sarokban villog egy kis piros floppy...

Segítség!!!!

THX!!!
n3whous3
#19448
Ha engem kérdeztél egyáltalán Cobraz

púúúúú

n3whous3
#19447
"Ugyanolyan gépem van mint neked. Miért van az ,hogy magasabb felbontásban nem szaggat úgy mint alacsonyban??"

Nem t'om. Több dolog is lehet.

1. én 1024/768 -on játszom 😊 (a magasabb felbontás már 60 HZ, szóval ezért)
2. Vincsi SATAII
3. Vindóz nemrég van fenn.
4. Ráadásul külön partíción...
5. ahogy a játék is

púúúúú

#19446
Segitsetek már léci, merre kell tt menni ahol egy hang oroszul beszél valamit!
Kinyirtam mindenkit oldalt a falban találtam egy létrát azon felmentem és egy ajtóhoz jukadtam ki ami zárva volt! Itt merre továb? (Az ajtó kód álltal zárva)
Léci segitsen valaki!

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

#19445
A Red Forest-nál a földalatti bázison hol találom azt a Brain Scorcher-et vagy mi a fenét amit le kell kapcsolnom. Már bejártam az egész bázist de hiába.
PLS HELP!!!!
THX!

rekettyes
#19444
Ezt én is szeretném tudni, meg kell keresni.De anélkül is végig lehet vinni, hogy megtalálnád.

#19443
A bulldog az egy fegyver!!!!!!!
Amúgy ki adta ezt a missönt? Bár én leirtottam a komplett Freedom bézt,ezért nekem ez felejtõs.
rekettyes
#19442
mekkora ratyi vagy<#vigyor1>

#19441
Ha magyar XP van a gépeden:
Sajátgép, tulajdonságok > Hardver "fül" > eszközkezelõ > videokártyák >
videókártya kiválasztása, tulajdonságok > illesztõprogram "fül" >
illesztõprogram verziója

mila69en
#19440
lol pont a dinamikus fények a lényeg benne, akor van DX9 modban<#csodalk>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#19439
és még mindig itt vagyok....
#19438
Ott van egy szép hosszú lista, hogy mit javít.

kolbi870315
#19437
akkor nézd meg 8800gtx-en...nagyot fogsz nézni

BF2142:kolbi, kolbi01

#19436
Én haver gépén néztem hogy egyáltalán kipróbáljam vagy sem. Neki 3000+ cpu, 2GB ram és 6600GT-je van. Dinamikus fények kikapcsolva, minden más maxon. És hát a grafika ronda. Meg az emberek mozgása is elég béna. SZóval nem Gef3-on néztem. Gyanítom hogy ezen a dinamikus fények sem segítenek. Én csak azt mondtam, hogy egy ennyire várt játékot szégyen ilyen grafikával kiadni. Legalább megközelíteni a HL2-t, de nem...
kolbi870315
#19435
ilyenkor mivan?
hol találom a csávót pontosan?

BF2142:kolbi, kolbi01

Voltan
#19434
Látom apeccs csak 8 mega...
Mit javít? Csak a Vista problémát, vagy mást is?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#19433
na még mindig kidobál.ezek szerint nem a virtuális memóriával van a gáz.vmi más ötlet?
#19432
1x nekem is volt már olyan.indítsd újra a gépet
#19431
még itt vok
#19430
Ha elkezd esni az esõ fehér villogás jelentkezik. Másnak is??
#19429
rendben,köszi szépen
remélem így már nem fog kidobálni<#worship>
#19428
"Ezt a javítást a patch-et honnan tudom leszedni?"

http://www.stalker-zone.com/

De egyébként kint van egy halom Gamer oldalon is ...

#19427
A min és a max értéket is 2Gb-ra tedd!

#19426
még azt akarom kérdezni h a min:1536 max:3072
akkor csak a min állítsam át 2000-re vagy a maxot is vegyem le 2000-re?vagy a min is mehet 3072-re
#19425
tud vki értelmes választ adni a problémámra?
#19424
megtaláltam😊
#19423
Ha felrakom a patchet akkor menni fog a crackes verzióval is.

Gigabyte-P35C-DS3@F5 rev. 2.0, Core2 Duo E8400@3GHZ, 4*1024MB DDR2 1066Mhz Kingmax, MSI NX8800GT-T2D512E-OC, Samsung 2232BW

#19422
Ja de! Bocs. #19398?