S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem akarlak csesztetni, de több is van. A 2. =0,20, szerintem a következõ lesz az:
cant_sprint_power_begin=0,20
cant_sprint_power_end=0,30
mennyire irjam és melyiket.
köszi
Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!
LOL. Akkor lehet, hogy késõbb is lesznek problémáid. Már a Pac-Man- ben is elakadtál?
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
[email protected]
köszi!
Asrock P67 PRO|Intel Core i5 2500K | ASUS Radeon R9 280X DirectCU II Top | 8gb Kingston 1600 Mhz DDR3| Cooler Master Real power 620 W | Windows 10 64-Bit
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?
A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA
Esetleg ez is valami másolásvédelem <#hehe>#hehe>
púúúúú
púúúúú
Az elsõ pálya legeselegelején a kerekedõtõl hogy jövok li?( door loked!!) Ha afejem tetejére állok akkor se tudok semmit kitalálni....
Ja a jobb alsó sarokban villog egy kis piros floppy...
Segítség!!!!
THX!!!
Nem t'om. Több dolog is lehet.
1. én 1024/768 -on játszom 😊 (a magasabb felbontás már 60 HZ, szóval ezért)
2. Vincsi SATAII
3. Vindóz nemrég van fenn.
4. Ráadásul külön partíción...
5. ahogy a játék is
púúúúú
Kinyirtam mindenkit oldalt a falban találtam egy létrát azon felmentem és egy ajtóhoz jukadtam ki ami zárva volt! Itt merre továb? (Az ajtó kód álltal zárva)
Léci segitsen valaki!
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA
PLS HELP!!!!
THX!
Amúgy ki adta ezt a missönt? Bár én leirtottam a komplett Freedom bézt,ezért nekem ez felejtõs.
Sajátgép, tulajdonságok > Hardver "fül" > eszközkezelõ > videokártyák >
videókártya kiválasztása, tulajdonságok > illesztõprogram "fül" >
illesztõprogram verziója
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Mit javít? Csak a Vista problémát, vagy mást is?
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
remélem így már nem fog kidobálni<#worship>#worship>
http://www.stalker-zone.com/
De egyébként kint van egy halom Gamer oldalon is ...
akkor csak a min állítsam át 2000-re vagy a maxot is vegyem le 2000-re?vagy a min is mehet 3072-re
Gigabyte-P35C-DS3@F5 rev. 2.0, Core2 Duo E8400@3GHZ, 4*1024MB DDR2 1066Mhz Kingmax, MSI NX8800GT-T2D512E-OC, Samsung 2232BW