S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
MSI P35 platinum combo Core 2 duo E8400 FSB 1333 8mb cache MSI 8600GT 256mb OC Kingmax 2x1gb 1066Mhz ram
GLORY GLORY MAN UNITED
tartom a véleményem továbbra is fogom tolni mint az összes game-t mert a carbont is kitoltam de hát hagyjuk ott is szeretnek😄
nem tetszik az sem már mert unalmas
graf és játékmenet ami nemjo
a környezet tényleg nagyon jo, de remélem lesz második része vagy vmi hatalmas patch
\"If in doubt, flat out!\"
Why so serious?
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
és tartom azt is hogy a fegyverek meg az ilyen tárgyak nem szépek fujjosak
\"If in doubt, flat out!\"
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
mondtam jöjjön nézze meg az én gépemen fullon, csinálok neki mentést vmi jó xlab-os pályán-hát mit mondjak alig akarta abbahagyni a játékot
(nagy CoD fan a srác, állandóan taktikázik, guggol, kihajol szal nem csak nyomja a ravaszt, és vigyorgott mint a tejbetök mikor a katonákkal 10 percig bujócskázott az épületben,nem tudta õket lelõni, aszongya ilyen ai-t még nem látott)
szal a grafika a hl2-õt lenyomja simán, de az elsõ 5-ben simán ottvan
és ezt nem azért mondom mert én így látom...erõs gép kell hozzá de megéri
<#worship>#worship>
GOOBY, pls
Túl rövid az élet hogy ne élvezd!
Why so serious?
jo persze nem "rossz" de....hagy némi kívánni valót maga után
játék menet ami még nem tetszik
azért 2002ben a gs bétatesztjében kicsit jobban volt leirva mint amit tapasztaltam
nem tudom ki játszott innen az oblivionnal de annak mondom hogy ha a két játékmenetet kevernénk sokkal jobbat kapnánk
\"If in doubt, flat out!\"
A játék 1024x768-ban csak static lighton és mediumon megy élvezhetõen, ha fentebb veszem static lightról , akkor forduláskor berángat.Hogyan tudnám belõni úgy, hogy szebb legyen , és ne is rángasson be,Tehát hogy a static lightot fentebb tudjam tenni?
Gépem: A64 3200+ , gef 7600gs(ddr2), 768 mb ram, 1152 virtuális memória
http://flickr.com/photos/zolika90/
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
de a cod2 hamarabb lett szebb mint a stalker
értsétek meg amit irtam mégha nem is tûnik magyarnak😄
\"If in doubt, flat out!\"
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Why so serious?
erre most mit mondjak
valosághû az azért elég erõs mint amûanyag érzés is
nem tudom mért nem fogadjátok el hogy ez a játék sokkal többre lett volna képes
minden téren
\"If in doubt, flat out!\"
a cod-ban sok helyen "müanyag" érzésed lesz
ez viszot gyönyörü...teljesen valósághû...
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
ilyet benyögni hogy a cod2 nem szebb szerintem te sem gondolhatod komolyabban
\"If in doubt, flat out!\"
Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!
Az etióp gyerek kifogja az aranyhalat: -Van há... -Hammm
Jó hogy ezt írtad, így már tudom kb. mennyit ér a véleményed. Semmit.
Why so serious?
Próbálj meg kicsit magyarosabban fogalmazni.
Az etióp gyerek kifogja az aranyhalat: -Van há... -Hammm
Maradjunk annyiban hogy akkora parasztok vagytok ebben a játékban is az óriás paradicsomföldet keresgéltétek elsõre..😊
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
az ég világon semmiben sem hasonlitanak...max aban hogy mind2 FPS
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬