S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19670
nem tudom mit izéltek,én örülök h ilyen a grafja,legalább fut a gépemen!és ennek a játéknak a hangulata az ami hódít szerintem...
#19669
Hat szerintem 1 gameban nem a grafikat kell nezni mert attol meg hogy nincs jo grafja a gamenak elehet vele tolteni heteket meg ennek nem anyira szar a grafikaja hogy fikazni kene meg sztem nem az volt a legfobb munka a jatekban. Nagyon hangulatos game reg nem volt olyan jatek amivel enyire eltudtam jatszani meg hogy enyire elethu

MSI P35 platinum combo Core 2 duo E8400 FSB 1333 8mb cache MSI 8600GT 256mb OC Kingmax 2x1gb 1066Mhz ram

maffioso
#19669
nem szar hej
😄
nagyon is jo

\"If in doubt, flat out!\"

Pucher
#19668
HL2-vel össze se lehet hasonlítani, ez közel nem éri el azt a szintet amin az van. Fõleg hogy még idén kiadják a HL3-mat.

GLORY GLORY MAN UNITED

maffioso
#19667
jo mind1
tartom a véleményem továbbra is fogom tolni mint az összes game-t mert a carbont is kitoltam de hát hagyjuk ott is szeretnek😄
nem tetszik az sem már mert unalmas
graf és játékmenet ami nemjo
a környezet tényleg nagyon jo, de remélem lesz második része vagy vmi hatalmas patch

\"If in doubt, flat out!\"

bakvarnyu
#19666
nekem 1 giga mellett 2 virtuális van . Itt-ott nekem is szaggat dinamikus fényekkel de ki lehet bírni.

#19665
Pedig azok a legjobbak. 😊

Why so serious?

Glpetyus
#19664
monnyon le a kod2

scorpeeon
#19663
Vmi anomália cseszeget 😊 Nálam már szellemek repkednek 😊

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#19662
2-3 giga FIX! vagyis Min/Max ua..

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#19661
Még egy apró megjegyzés...Kicsit erõs egy második világháborús környezetet egy katasztrófa súlytotta környezethez hasonlítgatni látványvilágban...😊)))

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

zolo
#19660
Pénzem nincs ramra, a virtualt mennyire toljam fel?

http://flickr.com/photos/zolika90/

maffioso
#19659
nekem a grafika és a játékmenet nem tetszik
és tartom azt is hogy a fegyverek meg az ilyen tárgyak nem szépek fujjosak

\"If in doubt, flat out!\"

scorpeeon
#19658
Pontosan errõl van szó: Egy teljesen dinamikusan változó világ zajlik körülötted: Változik az idõjárás, történnek dolgok. Az az érzésed szinte, hogy tényleg ott vagy. A hangulat is árad belõle: a tábortûznél énekelnek stb.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

bakvarnyu
#19657
nem játszok fantazi szarokkal <#vigyor1>

#19656
köszi

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

maffioso
#19655
konzol paranccsal megoldhato(mármint a granyo😄)

\"If in doubt, flat out!\"

bakvarnyu
#19654
kevés a memória, mindkettõ

PhantomAss
#19653
érdekes van egy haverom aki pont ezt monda-olyan szar a grafika egy fos ez a játék a világ [email protected]áccott 5 percet az elsõ pályán oszt letörölte
mondtam jöjjön nézze meg az én gépemen fullon, csinálok neki mentést vmi jó xlab-os pályán-hát mit mondjak alig akarta abbahagyni a játékot
(nagy CoD fan a srác, állandóan taktikázik, guggol, kihajol szal nem csak nyomja a ravaszt, és vigyorgott mint a tejbetök mikor a katonákkal 10 percig bujócskázott az épületben,nem tudta õket lelõni, aszongya ilyen ai-t még nem látott)
szal a grafika a hl2-õt lenyomja simán, de az elsõ 5-ben simán ottvan
és ezt nem azért mondom mert én így látom...erõs gép kell hozzá de megéri
<#worship>

GOOBY, pls

erx13
#19652
bent a reaktorban, azon a szinten ahol a wish maker hez mész, ott arébb fel kell mászni egy létrán és ott kell kikodolni az ajtot...

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

#19651
Én is imádtam a CoD 2-t, jó kis game volt. Nekem grafikailag a stalker jobban bejön /esõvel meg mindennel/. Különben se a grafika a lényeg.

Why so serious?

maffioso
#19650
nem tom irtam-e hogy randa de akkor most irom
jo persze nem "rossz" de....hagy némi kívánni valót maga után
játék menet ami még nem tetszik
azért 2002ben a gs bétatesztjében kicsit jobban volt leirva mint amit tapasztaltam
nem tudom ki játszott innen az oblivionnal de annak mondom hogy ha a két játékmenetet kevernénk sokkal jobbat kapnánk

\"If in doubt, flat out!\"

zolo
#19649
Hello

A játék 1024x768-ban csak static lighton és mediumon megy élvezhetõen, ha fentebb veszem static lightról , akkor forduláskor berángat.Hogyan tudnám belõni úgy, hogy szebb legyen , és ne is rángasson be,Tehát hogy a static lightot fentebb tudjam tenni?

Gépem: A64 3200+ , gef 7600gs(ddr2), 768 mb ram, 1152 virtuális memória

http://flickr.com/photos/zolika90/

bakvarnyu
#19648
És akkor most hova jutottunk ? Attól még az itt levõk ugyanúgy szeretik tovább<#vigyor1>

scorpeeon
#19647
A COD2 szép játék, az biztos. De tényleg kár összehasonlítani a S.T.A.L.K.E.R.-el. Látványban tényleg szép a COD2, de azért árnyékokban sehol nincs a Stalker-tõl. A látványa meg más, de nem mondanám rá, hogy szebb. A COD2 fizikája is pontosan a nullával egyenlõ, csoda, hogy leesik a gránát, miután eldobod és nem az ég felé száll el 😊 Most nem szídni akarom a COD2-t, mert jó játék és én is sokat játszottam vele, de össze sem hasonlítható egy olyan játékkal, mint a Stalker.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#19646
téged a thq-tól kértek arra hogy játszd a játékot???? Mert szerintem nem kötelezõ ezzel játszani! Minden játékba bele lehet kötni de ezt már ezen a fórumon belül letárgyaltuk. Játsz mással! Nekem nagyon bejön régóta vártam már rá! Szerintem jó a graf (megfelelõ videókártyán) és ami a lényeg: a sztori, és vedd már észre milyen világot építettek fel!!!! a realitást keverték a fikcióval megfelelõ arányban és ami kijött azt nem 5 perc játék után kell megítélni! megsúgom a játék az elsõ laboratóriumi kirándulásnál indul be! ha már itt tartunk: a laborban mi a fasz baszkodja hozzám a tárgyakat ( kurva jól van megcsinálva ez is) !

maffioso
#19645
na végre belátod😄(tudom hogy azért irtad hogy vége legyen)
de a cod2 hamarabb lett szebb mint a stalker
értsétek meg amit irtam mégha nem is tûnik magyarnak😄

\"If in doubt, flat out!\"

#19644
Azért itt szeretném megjegyezni bár továbbra is szeressem ezt a játékot de a grafika csak "távolról" gyönyörû tehát elég randa szögletes tud lenni egy egy leterített ellen a földön (fõleg kutya,malac,stb...)...De ez továbbra is mókás hogy ez randa..😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#19643
Hát pedig a Stalker szebb mint a CoD 2, szerintem legalábbis. De persze nem gondolom komolyan meg hülye is vagyok ehhez.

Why so serious?

maffioso
#19642
oké
erre most mit mondjak
valosághû az azért elég erõs mint amûanyag érzés is
nem tudom mért nem fogadjátok el hogy ez a játék sokkal többre lett volna képes
minden téren

\"If in doubt, flat out!\"

bakvarnyu
#19641
Márpedig PONT Olyan amilyennek vártam, és még megy is szépen a gépemen úgyhogy nekem a kinézetre egy rossz szavam sincsen.

#19640
te tegyél már fent mindent fullmaxra mind2 játk esetében
a cod-ban sok helyen "müanyag" érzésed lesz
ez viszot gyönyörü...teljesen valósághû...

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

maffioso
#19639
én toltam mint a legényanyában😄

\"If in doubt, flat out!\"

bakvarnyu
#19638
<#vigyor1>

Makkmag
#19637
😄

Az etióp gyerek kifogja az aranyhalat: -Van há... -Hammm

maffioso
#19636
én is levontam a következtetést ne aggódj
ilyet benyögni hogy a cod2 nem szebb szerintem te sem gondolhatod komolyabban

\"If in doubt, flat out!\"

sevendoor
#19635
A patch felrakása után sajnos a modok sem mûködnek 😞

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

Makkmag
#19634
Most miért vagy ilyen? Én a traktornak akkor is örültem, kár, hogy nem lehet vezetni...

Az etióp gyerek kifogja az aranyhalat: -Van há... -Hammm

bakvarnyu
#19633
Miért "buzi fasz", egyébként meg nem is provokál.

#19632
"te mekkora szar vagy"
Jó hogy ezt írtad, így már tudom kb. mennyit ér a véleményed. Semmit.

Why so serious?

Makkmag
#19631
?
Próbálj meg kicsit magyarosabban fogalmazni.

Az etióp gyerek kifogja az aranyhalat: -Van há... -Hammm

#19630
Az a jó a vitában hogy mindkét fél átment dücskõ bunkózásba..😊
Maradjunk annyiban hogy akkora parasztok vagytok ebben a játékban is az óriás paradicsomföldet keresgéltétek elsõre..😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

maffioso
#19629
most a graf volt a lényeg

\"If in doubt, flat out!\"

#19628
the elder scrolls 4 oblivion = TES4 amúgy az x16 labnál járok még nem nagyon vágom h. hogy jutok majd be mert kicsit sok körülötter a psi zombi de rohadt hangulatos kezd lkenni a gamma😄

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

Glpetyus
#19627
moderálást,htx
mafioso,te meg menj feküdj már le baz+...

maffioso
#19626
nem provokálok senkit de képzeld el még azt tenném

\"If in doubt, flat out!\"

maffioso
#19625
nem provokálok senkit de képzeld el még azt tenném

\"If in doubt, flat out!\"

#19624
sztem nem kéne ezt a cod2-vel összehasonlitgatni
az ég világon semmiben sem hasonlitanak...max aban hogy mind2 FPS

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

maffioso
#19623
the elder scrolls

\"If in doubt, flat out!\"

Pucher
#19621
Na megy a nagy fikázás hogy ez nem szép meg az nem szép, emberek tény hogy nem olyan a grafika amit ettöl várni lehetett csak senki nem mondja ki. konkrét példa hogy az R6 Vegas-nak sokkal szebb a grafja mégse évszázadok óta fejlesztik ez tény!!!!!!!

GLORY GLORY MAN UNITED