S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
mas game nem akadozik, vegas, arma, tdu faxan mennek csak ez doglodik 😞
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Monnyuk nemnagyon hasonlítgatom a videókarikat sose szal nemtom az x1950pro jobb-e a 7900gs-nél...
Viszont nállam a64 3500+(nincs húzva) 1gb ddr800 gef7900gs (rivatunerrel zaklatva) fix 3gb virtuális memória és 1280*1024-ben AA kivételével mindent fullra csapva full dynamic világítás mellett nyomatom röccenésmentesen..Egyedül load után swappol egy 10-20mp-eset (elsõ load után csak) meg néha úgy 10 percenként ilyen 1mp-eset...Amúgy még sokellenfeles csata esetében sem röccen át szaggatásba.....
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Ilyen hol van a játékban?
<#nemtudom>#nemtudom>
Ha kivágtad az utolsó fát, és megmérgezted az utolsó folyót, rá fogsz jönni, hogy a pénzt nem lehet megenni.
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
igy 2giga rammal radeon x1950pro/256 + x2 3800+ ugy ahogy jattszhato majdnem max gfx-on: dynamic light, atialias off, distance/object/texture max-1-es beallitsokkal csak neha neha akadozik. rivatunerbe azt irta 400mbyte videoramot eszik, ez megtelelik akkor kezd marhara akadozni, szal valoszinu ez az egyik game aminek nem art az 512 mb vidoram. viszont hozzateszem hogy patch miatt cseszhettem a menteseimet, igy ujra kellett kezdeni a gamet, es egyszer mar max beallitasok mellett tokeltes volt a jatek nem akadozott de egy nap mulva behalt <#falbav>#falbav> szal majd holnap kommentezem, hogy jó -e még <#nyes>#nyes>
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Graf: Call of Juarez
De ettõl még nem fikázom ezt a játékot csak vannak bajai amik engem idegesítenek (és sztem másokat is) de ettõl még elvok vele mint a befõtt...😊
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Thomekk|lvl70 undead mage|eu ragnaros
Akkor én is mondok vmit:
Amióta megvan a játék, kb órát jácchattam vele, mert a rohatt magyarosíttást csinálom, a csapattal együtt nektek!!!!<#hehe>#hehe><#zavart2>#zavart2><#vigyor>#vigyor>
www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu
de azt észre nem vennék hogy én ilyet játékban még sosem láttam hogy elbujik vmi mögé az ellenfél elfut fedezéket keres magasabb helyre megy lövészkedni meg stb
ö és amelyik fikázza mondjon ennél jobbat jaa és kezdjük azt hogy lcd monitoron nem 1024x768 ban kéne játszani ami az alapja ugy persze hogy szarul néz ki fix képpontos cuccot kevesebb képpontra állitani hát..
ezen végtelenségig lehetne vitázni
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
A fordítás ugy. jövõhétre várható, de ez még nem hivatalos információ<#kacsint>#kacsint>
www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu
Why so serious?
Bár eddig sok értelmét nem láttam mert még ha piros vérzés ikon jelent is meg az is magától elmúlt vagy 20mp alatt...Monnyuk lehet artifact miatt...
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
ha igen kb mikorra lesztek kész?
magyarul is ujra végig akarnám jáccani 😊
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Újrakezdeni max akkor fogom ha már kijött hozzá vagy 1 giga patch és egyéb modok😊
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Amúgy a grafika nekem sem tetszik viszont a hangulat nagyon.
Lehetett volna benne pár ijesztgetõs jelenet dehát nem volt 😞
Next PC upgrade: 2022
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Why so serious?
Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!
MSI P35 platinum combo Core 2 duo E8400 FSB 1333 8mb cache MSI 8600GT 256mb OC Kingmax 2x1gb 1066Mhz ram
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Why so serious?
MSI P35 platinum combo Core 2 duo E8400 FSB 1333 8mb cache MSI 8600GT 256mb OC Kingmax 2x1gb 1066Mhz ram
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Why so serious?