S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Blasta
#19837
Jah, ott megy a vonatok mellett, de mint egy marha rohamozza a katonákat, azok ha mellélõnek akkor is eltalálják, olyan közel megy hozzájuk 😄
Na megpróbálom akkor még.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Shep
#19836
Miután lekapcsoltam a kerek erdei csodamasinát és mennem kellene a szarkofágba akkor hogy tudok kikecmeregni a bunkerbõl, mert ahonnan jöttem ott persze zárva az ajtó.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#19835
én még mindig oda értem mielött kinyirta magát mole de midngi ugy vettem észre a kapuval egyenesen a vona szerelvény mentén megy elöször elörre szóval onnan lödd ki a katonákat amerre indul és utána a másik oldalról
headshot sokat segit

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

hiba
#19834
most lekopogom de ugynezki a ram-swap-agp aperutre size beallitasokkal sikerult kikuszobolnom az akadozast max grafon aa nelkul, orulnek ha igy is maradna...

Blasta
#19833
Sziasztok!

Az egyik katonai bázis megtisztítása után a feladatom a következõ: "SAVE MOLE"

Namost én rohanok mint a barom a másik szomszédos bázisig, de ez a marha MOLE berohan még mielõtt odaérhetnék és szarrá löveti magát 7-8 katona között. Akárhogy szaladok, nem érek be elõbb, de ha elõbb is érnék be, akkor is, kurva sokan vannak, ez a barom meg egyenesen nekik rohan. Erre van vmi megoldás? Hagyni kell a fenébe ezt a csávót? Elõre is köszi a helpet!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#19832
ezt pl egy játékban nem láttam hogy mindig máshogy kezdett mindben srciptelve volt a kezdési meg minden egyéb dolog meg hogy hova hány embert rak be meg stb

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

hiba
#19831
en most a patch miatt ujrakezdtem es egesz jol szorakozom, vegul is amikor megtamadunk egy egy bazist a kergetozes mindig mashogy alakulhat, valtozatos

doncarlos
#19830
akkor valószinû van, mert nem sérülök

#19829
angol szotár 😊 nem leszolás képpen de részemröl aki nem tudja az adott nyelvet ne kezdjen játszani olyan nyelvü játékkal
én sem kezdem el németül a star wolves 2 öt pedig szivesen játszanék azzal is csak angol verziot nemt alálok sehol

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

repvez
#19828
Lenne egy kérdésem amit még nem olvastam sehol .Készül valahol magyarositás hozzá.Mert igy csak kattingatok találomra a válaszok között,de nem tudom hogy most mit miért kelll csinálni.
#19827
nekem nem volt sárga kütyüvel anélkül a kapun nem jutottam be

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19826
Ez a sárgás, noise-os színvilág egy effekt a játékban, nem egy hiba, ha nincs psi-kütyüd ami megvéd ellene rövid idõn belül elvérzel. Egyébként jelzi is a karokat a térképen amiket meg kell húzni, hogy utánna leállíthasd a fennt lévõ gépet.


doncarlos
#19825
GeForce 6600-zal tolom (nem LE!!)

doncarlos
#19824
csak miután elkezdek mászkálni a lépcsõkön akkor baszódik el

#19823
ottmár driver hiba vagy vmi szin elállitás

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

doncarlos
#19822
HIHIHIHIHIHI köszi, de ez Orosz Pack

#19821
Kerüld a kínai piacot. ~~

IBM T61 ND218HL *** Core2 Quad Q6600, Gigabyte 8800 GTX, 4 GB Kingmaxx, 1.6 TB SATA, TT Big Typhoon, SB X-Fi Fatal1ty Platinum Champion, CM Stacker, Dell 2007 WFP, Vista Ultimate BOX, Office 2007 BOX

doncarlos
#19820
Yantar

Na, szóval akárhányszor töltöm vissza, sárga.

#19819
hmm én veteránig tudtam feltornászni a ranglistát megnem találtam még 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

doncarlos
#19818
mit tegyek a sárgaság ellen? vagy ez mindenkinél ilyen volt?

doncarlos
#19817
A fordításra én is vevõ lennék... bármibe is kerüljön (hihi)

doncarlos
#19816
ahha.... köszi, már csak az a baj hogy nem látom a többi kart a sárgaságtól... pedig már mindenkit kiXeltem ezen a részen.

crazyclone
#19815
szerintem biztatni kéne a srácokat ahelyett hogy ócsárold mert télleg fáraszto munkát végezhetnek annak tudatában hogy anyám hivatalos dokumentumokat fordit és ha nem állsz neki jo kedvel akkor nem fogod sose befejezni
asszem ennyi 😛
amuugy meg szerintem sok kis jancsikának fog kelleni a fordiitás sõt még olyannak is mint te mert szerintem néha ha feladatot nem érted te is csak az orrod után mész
a játékélményt javitja az ha érted a szoveget szerintem egyetértetek
izé..... 😛

#19814
statistic-nél van asszem, egy ranglista a top 20 stalkerrõl a zónában.

#19813
A kart azért nem tudod meghúzni mert a minimappon is látszik hogy nem kapcsoltad le a lenntebb lévõ kapcsolókat, csak akkor tudod azt is lekapcsolni ami a képen van ha az összes többit már lekapcsoltad.

#19812
2000 pont? 😄 multiba nyomod vagy mi? mert én rangokat látok csak benne mást nem

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

doncarlos
#19811
Mit tegyek

Yantában járok, és besárgult a kép, meg az agylaborban nem tudom meghúzni a kart, mert nem reagál F-re. Mit tegyek?

#19810
Milyen nehézségen játszol és hol állsz a ranglétrám?

Én stalkeren nyomtam és kb 2000 pontom volt, a végén MINDENKI exoban jött szembe, a duty, freedom, monolith de még a lonerek is!

Lehet hogy a magas rank miatt "szintezett" ilyen ellenfeleket <#fejvakaras>

#19809
Az anomáliavédelem praktikus mert simán át lehet rohanni vele pl a villámlós alagúton az elsõ pályán szal nyugodtan bele lehet gyalogolni vele a csapdákba de az igazi elõny a 90% sugárvédelem.

A SEVA gyakorlatilag a normál katonai armor ötvözve egy vegyvédelmi felszereléssel szal ennél már csak az exoskeleton a jobb DE abban nem lehet futni és az nem véd a sugárzástól.

fél-spoiler
Mondom, lesz olyan hely majd ahol vagy fél órát kell harcolni, poénból levettem a ruhát 2 másodperc alatt fullon voltam sugárzással.
Nem lesz elég az injekció.

#19808
bár én is csak katonákon láttam simán tetszett is hog fejre sorozatot kellett lönöm a gp 37 sel de ha megszerzi vki ezzel simán kereszttüzbe is beszaladhat elég nehezen lövik le

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19807
játék tuningal megveheted elég szép munka volt megszereznem a 50 ezret rá meg a ft 200 asra és hozzá a temérdek löszerre

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19806
Ensem pedig mar a vege fele jarok

MSI P35 platinum combo Core 2 duo E8400 FSB 1333 8mb cache MSI 8600GT 256mb OC Kingmax 2x1gb 1066Mhz ram

#19805
én az anomáliákat eleve kerülöm a fenébe mert már 2 szer beragadtam a tér anomáliákba sugárzásraa meg midnig volt nálam vagy 10 darab szer
engem jobban aggasztottak a golyok bár ki hogy játsza
én az x16 os lab utánig ezt az ereklyét sehol nem találtam meg most meg elsöre ott mentem el mellette és néztem hogy ezt még nem láttam

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19804
Exoskeletont meg sehol sem találtam 😞

#19803
Ja és a SEVA 40% buletproofot ad, ennél csak egy katonai mellényt láttam ami jobb volt, 45% de az nem védett anomáliák ellen.

#19802
1. nem
2. kék ládák
3. Yandarban proffeszortól venni de lehet lila háromszögeknél találni is

#19801
yantarban a proftól lehet olyan ruhát venni a cuccokat meg sehonnan nem viszi el a gép kirpobáltam a fegyvereken meg mit akarsz javitani mertha a mellélövést akkor az adott fegyver leirásában kell egy számsort átirni

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19800
"meg dark valley ben mama's bead vagy mi a neve"

Én viszon taz egyetlen ilyet pont ott találtam, ezek szerint ott mindig van.

Ha a ruhás szöveget nekem mondtad akkor kissé spoiler? de LESZ olyan terület ami folyamatosan sugárzik és neked majd arra KELL menned.

#19799
Sziasztok két kérdés:

1. Lehet-e valahogy javítani a fegyvereket? Ha igen hogyan??
2. Hol tudom a cuccaimat biztonságosan tárolni, ahonnan nem tûnik/lopják el? Ládák?
3. Hol lehet olyan rucit szerezni ami véd a radioaktvitástól, és lehet vele menni a barmentõl kapott küldetésre?

Hoppá, három lett. Elõre is köszi
#19798
ha nem jársz radioaktiv helyeken szükséged arra nem lesz golyok ellen nem az igazi
amugy most hogy elörröl kezdtem a játékot észre vettem hogy nem igazán mindent ugyanugy rak be pl elöszörre nem találtam ott a garbage terület közepén ahol a támado banditákat kellett kilöni 6 meat chunk ot
meg dark valley ben mama's bead vagy mi a neve annak az artifactnak

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19797
Sehol, akár fejbe is dobálhatod õket a csavarral mert arra sem reagálnak (kipróbáltam<#hehe>)

olympus
#19796
a csavardobálás nem is tudom hirtelen melyik gonmb vmelyik szám az biztos.
Egyszer sikerült elvonni vele egy õr figyelmét. 😄

Divatcsapatok OLÉ!

#19795
a magyaritáshoz meg sok sikert a készitöknek angolul is elég poénosak a szövegek hát még magyarul 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19794
Yandarban a professzortó tudsz SEVA Suitot venni 30000 pénzért az 90% védelmet ad sugárzás ellen, én ezt használtam plusz volt egy artifaktom -30 radiationnal így az a kevés sugárzás ami bejutott a ruhán át hála az artifaktnak azonnal kitisztult 😊

hiba
#19793
elevszted a menteseidet 😊

#19792
én is 3500+ al tolom sima egy magossal de azt a kétmagosat az életbe megnem vettem volna másik gépen 4200+ al jobban megy mert sajnos ez a 3500+ os proci már majdnem minden játék alatt 150% ba menne és ez igencsak vissza fog mindent még a megjelenitést is

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19791
Amúgy volt már rajtam kívül valaki olyan hülye hogy azzal szórakozzon be tud-e dobni a kereskedõkig gránátot?😊))))

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Quki
#19790
õm megéri e a patchot felrakni? mit változtat a játékon? könnyeben fut vagy mih?

FSB: 533 |FSB/RAM arány: 1:1| C2D 8400 @ 4.0 Ghz| Gigabyte EP45DS3P| Sapphire HD4870->4890 | 4Gb OCZ Reaper 1150| Chieftec 750Watt + Acer Aspire 6930G-644G32N notebook

#19789
Nemtom Devi mennyire vágja a témát de ha igaza van és a 3800+x2 szarabbat megy mint a sima 3500+ az elég csúnya móka😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Fonixxx
#19788
Ami engem idegesít talán,az az,hogy ha egy helylen vannak Stalkerek és jön pár bandita,azokat kinyírva megint jönnek újak!Ez az újra termelõdés nem teccik picit,de a játék attól király!!