S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Na megpróbálom akkor még.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
headshot sokat segit
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Az egyik katonai bázis megtisztítása után a feladatom a következõ: "SAVE MOLE"
Namost én rohanok mint a barom a másik szomszédos bázisig, de ez a marha MOLE berohan még mielõtt odaérhetnék és szarrá löveti magát 7-8 katona között. Akárhogy szaladok, nem érek be elõbb, de ha elõbb is érnék be, akkor is, kurva sokan vannak, ez a barom meg egyenesen nekik rohan. Erre van vmi megoldás? Hagyni kell a fenébe ezt a csávót? Elõre is köszi a helpet!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
én sem kezdem el németül a star wolves 2 öt pedig szivesen játszanék azzal is csak angol verziot nemt alálok sehol
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
IBM T61 ND218HL *** Core2 Quad Q6600, Gigabyte 8800 GTX, 4 GB Kingmaxx, 1.6 TB SATA, TT Big Typhoon, SB X-Fi Fatal1ty Platinum Champion, CM Stacker, Dell 2007 WFP, Vista Ultimate BOX, Office 2007 BOX
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
asszem ennyi 😛
amuugy meg szerintem sok kis jancsikának fog kelleni a fordiitás sõt még olyannak is mint te mert szerintem néha ha feladatot nem érted te is csak az orrod után mész
a játékélményt javitja az ha érted a szoveget szerintem egyetértetek
izé..... 😛
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Yantában járok, és besárgult a kép, meg az agylaborban nem tudom meghúzni a kart, mert nem reagál F-re. Mit tegyek?
Én stalkeren nyomtam és kb 2000 pontom volt, a végén MINDENKI exoban jött szembe, a duty, freedom, monolith de még a lonerek is!
Lehet hogy a magas rank miatt "szintezett" ilyen ellenfeleket <#fejvakaras>#fejvakaras>
A SEVA gyakorlatilag a normál katonai armor ötvözve egy vegyvédelmi felszereléssel szal ennél már csak az exoskeleton a jobb DE abban nem lehet futni és az nem véd a sugárzástól.
fél-spoiler
Mondom, lesz olyan hely majd ahol vagy fél órát kell harcolni, poénból levettem a ruhát 2 másodperc alatt fullon voltam sugárzással.
Nem lesz elég az injekció.
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
MSI P35 platinum combo Core 2 duo E8400 FSB 1333 8mb cache MSI 8600GT 256mb OC Kingmax 2x1gb 1066Mhz ram
engem jobban aggasztottak a golyok bár ki hogy játsza
én az x16 os lab utánig ezt az ereklyét sehol nem találtam meg most meg elsöre ott mentem el mellette és néztem hogy ezt még nem láttam
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
2. kék ládák
3. Yandarban proffeszortól venni de lehet lila háromszögeknél találni is
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Én viszon taz egyetlen ilyet pont ott találtam, ezek szerint ott mindig van.
Ha a ruhás szöveget nekem mondtad akkor kissé spoiler? de LESZ olyan terület ami folyamatosan sugárzik és neked majd arra KELL menned.
1. Lehet-e valahogy javítani a fegyvereket? Ha igen hogyan??
2. Hol tudom a cuccaimat biztonságosan tárolni, ahonnan nem tûnik/lopják el? Ládák?
3. Hol lehet olyan rucit szerezni ami véd a radioaktvitástól, és lehet vele menni a barmentõl kapott küldetésre?
Hoppá, három lett. Elõre is köszi
amugy most hogy elörröl kezdtem a játékot észre vettem hogy nem igazán mindent ugyanugy rak be pl elöszörre nem találtam ott a garbage terület közepén ahol a támado banditákat kellett kilöni 6 meat chunk ot
meg dark valley ben mama's bead vagy mi a neve annak az artifactnak
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Egyszer sikerült elvonni vele egy õr figyelmét. 😄
Divatcsapatok OLÉ!
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
FSB: 533 |FSB/RAM arány: 1:1| C2D 8400 @ 4.0 Ghz| Gigabyte EP45DS3P| Sapphire HD4870->4890 | 4Gb OCZ Reaper 1150| Chieftec 750Watt + Acer Aspire 6930G-644G32N notebook
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n