S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asus P5Q Deluxe,C2D 8500,4GB 800mhz Geil Value,EVGA GTX460 1GB Superclocked ,Win7 x64,Samsung 84cm LCD FullHD
Aki meg az mesterséges inteligenciára panszkodik, az játsza veteránon vagy annál erõsebb szinten, elég nagy kihívás, meg szerintem jobb artifactokat is dob olyankor. Béke
––––•(-•Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!•-)•––––
kaladdict combat arms: d1rtdiver [the movement] - second lieutenant 1 http://radikalmod.hu | http://wp7.hu
nemtudom, én nagyon vártam az elsõ trailer óta (2002 április) de ez már nem az a stalker, a grafika maradt kb ugyanolyan szinten, és a környezet, de abszolút nem hasonlít rá. szívbõl sajnálom, h ilyen rossz lett.
kaladdict combat arms: d1rtdiver [the movement] - second lieutenant 1 http://radikalmod.hu | http://wp7.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
fel a tetõre irány át a csöveken és onnan 3-4 defensive granade meg a Viper 5 megoldotta a katonák napi gondjait. Igencsak könnyû rész volt Hardon..szopatósabbra gondoltam.
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
http://pripyat.com/en/photo_gallery/chernobyl/1/1685.html
Én megmentettem a tudóst egyszer a wild territoryn aztán Yandarban is és a végén az extra-SSP-t kaptam jutalomnak <#fejvakaras>#fejvakaras>
Az a 80% rupture faszán hangzik (rohadt pseudo-dogok 😛)
Az exoskeleton ebbõl a szempontból gyengébb mert gyk nincs sugárvédelme szal amikor már tényleg szükség lenne rá (egyre közelebb a reaktorhoz) akkor úgy is SSP-t vagy SEVA-t kell hordani...
http://game1.ali213.net/attachments/day_070326/c3NfZm94ZmlyZQ==_nNYsignYzxIP.jpg
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
szerintem elhúztad az idõt és azért bújt elõ mert a katonák elérték a házát, töltsd vissza az autosave-t és RÖGTÖN fuss hozzá
Ez az a küldi, amikor a közelébe érsz, akkor jön egy cutscene, ami megmutatja a terepet, aztán tudsz csak nekivágni, ugye?
Devil: jaja, én is úgy értettem, hogy a földön lévõket gyógyítgattam. Ráment vagy 8-10 medikit...
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Valszeg sokat idõzök az elõzõ bázison a lõszerek összeszedésével így mire odaérek, a többi srác KIFELE rohan a bázisból, és csak Mole meg én megyünk be 😄
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Nálam volt kb. 4-5 katona, akik velem harcoltak. Õket mindig gyógyítgattam, így elég jól haladtunk. Mole csak a végén jött elõ a rejtekhelyérõl a bejárattól balra lévõ épület hátuljánál. Akkor már csak pár ellen volt ott, szal' már könnyû volt.
Ez valami bug lehet nálad?
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
ANNYUKAT MÁR <#gonosz2>#gonosz2>
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Minek néznek ezek engem, terminátornak????
7-8 katona fedezékben/rohangálva össztûzt zúdít kettõnkre, ha mesterlõvész lennék, és mindegyiket fejbetrafálnám, akkor se tudnám ideõben megmenteni ezt az ostoba Mole-t, aki mint valami kamikaze ész nélkül rohan be a katonák összetüze közé...
Ráadásul csak egy kurva pontatlan AK-m van, amivel a heccsátok nem csak úgy teremnek...
Ez egy marhaság ez a küldetés, már vagy 20x visszatöltöttem, de ebbõl 18x õt nyirják ki szinte azonnal, 2x én halok meg kurva gyorsan, mégcsak a közelébe sem voltam annak, hogy meg tudjam menteni ezt a barmot.
Mivan, ha kihagyom ezt a küldetést?
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Azért a fearben kicsit erõsebb volt az iq szvsz
Pl,ha elbújtál és felkapcsoltad a fegyverlámpát,máris ordítottak,h "flaslight" és máris másképp helyezkedtek.😊)
Ha volt 4 ember 3at leszedtél és 4iket meglötted, egybõl hívott erõsitést.Ezeket a dolgokat a stalkerben nem tapasztaltam
Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Why so serious?