S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19937
hmm elméletileg a barban lehet kapni a brain sorcher után a exo cuccot legalább is ez van benne a item listában

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#19936
#19881

#19935
ilyen ruhát hol lehet szerezni, és mikortól lehet???

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

#19934
a gps opda mutat az addig ok de a karikában van egy loefele nyíl........magyarán a föld alatt van... és egy közeli épületnél van a bejárata sok zombi is van arra nem nehéz megtalálni

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

#19933
ahogy én észre vettem semmi jelentösége nem lesz a késöbbiek folyamán
de nekem ki is irtotta a katonaság azt a falut 😄

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

#19932
Semmi
Amugy nekem is csak egykét falon átloves volt , meg vagy 2x lattam oylat hogy 4-5 ellen ugyanazon az utvonalon akart jonni és szepen egymasba epultek 😄
Sland
#19931
Valaki már csinált olyat, hogy megölte az elején Wolfot és az ott lévõ Stalkereket?<#idiota>
Kinyírtam mindenkit, és aztán tök jól megpakolva AK-val és Shotgunnal lehetett nekikezdeni a további missionöknek<#ravasz1>
Késõbb lesz még szerepe Wolfnak?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#19930
Én már a vége fele járok és eddig egyetlen komolyabb buggal se találkoztam szóval nem igazán értem az ilyeneket akik szerint a játék idézem:"Egy bugos szar".

Why so serious?

Gunn69
#19929
<#idiota>

#19928
A rifle a konténer mögött egy másik konténerben van, és Mole nem elég ha elmondja hogy menj le az alagútba, beszélni is kell vele.

Intel E8400(8*450)MHz + Noctua NH-U12P, ASUS P5K PRO, 4*1GB DDRII 1066MHz, Sapphire HD4850 512MB, Chieftec 450W, 5.1 Házimozi hang, 50\" Plasma TV monitor 2*1,5 TB WD Black Raid0, 64 GB Crucial M4

koschwarz
#19927
köszönöm<#nyes>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Gunn69
#19926
Igazad van, tényleg hülyeség.

koschwarz
#19925
én ugyan még 10 percnyi vidám szaladgálást teljesítettem a játékban<#idiota>, de talán nem kellene egyszerre annyi küldetést felvenni, hanem arra az 1-2-re koncentrálni, ami aktuális.

egyébként érdekes, amikor olvasom az éppen aktuálisan játszott játék fórumát az emberek mindig panaszkodnak a bugokról, és én a legtöbbször szinte egyiket sem tapasztalom. persze textúrahibákat, egy rossz ütközéskezelést, stb. én is észreveszek, de ez nem befolyásolja a játékélményt.

én elég rendesen karbantartom a gépemet, illetve az oprendszert, talán hülyeség, de lehet hogy emiatt...<#fejvakaras>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Dj Xyberpunk
#19924
köszi, megvan.

Amúgy meg mi a retorziója annak, ha az ember sok failed missönt csinál?
A végén a kiértékelésnél valamit számít majd ez gondolom?!

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

Falabu
#19923
Asszemm pont mögötted van egy bázis szerûség, oda be kell menni ott lesz egy csatornaszerûség, a vonatnál, onnan lehet bejutni oda.

&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;&#8226;(-&#8226;Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!&#8226;-)&#8226;&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;

Dj Xyberpunk
#19922
Ja és hol a faxban van az a family rifle??! Meg egyáltalán hogy tudok ásni? mert néhol azt írja, hogy dig vagy vmi iesmi.

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#19921
a sneak into sarcophagus küldinél járok, és fogalmam nincs merre tovább. A gépet kikapcsoltam, a monolith beszélt hozzám, de nyíl nem vót, hogy merre menjek (ez bug?, vagy szokás szerint gyökér vagyok)... Visszamentem a felszínre körbejártam mindent, de gõzöm nincs, hogy merre. gondolom a betonba öntött hibás blokkot kéne keresnem...
Dj Xyberpunk
#19920
vazz... harvy101 "find the entrace of the control bunker" és a gps erre a helyre mutat, amerre 1 darab bejárat sincs, de itt kellene keresgélni?!

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#19919
vazz hát amikor josz fel az utrol a forest oldalan akkor csak feltunik hogy ott egy bazis tornyokkal (komolyan néha mar nagyon vicces elképzelem az embereket amint mondjuk GTA ba mennek a nyil szerint fejjel a falnak és nem gondolnak bele milenne ha körbe járnák 😄DD)
amugy meg mit kell sirni minden nagyon tuit vadiuj jateknal dobhatjuk ki mindig a gepunket
#19918
"A Grafikáról annyit hogyha eddig vártunk akkor már igazán megvárhattuk volna a DX10et.Nemrossz a grafika, de nemis jó."

El kéne olvasni mennyit rinyálnak a Dx10-re való átállás miatt a fejlesztõk. Vártunk 6 évet a játékra, de várnál plusz 2 évet csak a DX10 miatt rá? Hmmm?

Dj Xyberpunk
#19917
tnx, de hol megyek egyenesen 😄 ? és milyen kapuhoz?:!:_)

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#19916
mesz egyenesen kapu bemegy jobbramegy fal balrafodul vonat bemegy ottvan
értve vagyok? (amugy néha halalnal enis atrepultem a palyan)
Dj Xyberpunk
#19915
A radaros missziónál, mikor meg kellene keresni a radarhoz vezetõ bejárarot, ott elég szép helyekre elmászkáltam, és csak úgy simán kiestem a térképrõl... pff :-)




A kérdésem csak annyi lenne, hogy hol van a bejárata annak a missönnek mikor az agyzavaró radart kell reach-elni :-) NA ezt jól megaszondtam 😊) ? Mert a gps csak egy domboldalra mutat... és sehol sem tudok bemenni lekapcsolni azt a psi-stimuláló xart.

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

doncarlos
#19914
doncarlos
#19913
#19912
Srácok, tudja valaki hogy van-e olyan küldetés ami ha sikertelen (failed) azzal kinyirom a játékmenetet azaz elvágom a fõszálat?

Mostanában elég sok küldit kéne idõre leadni, de nincs kedvem pár 1000 rubelért rohangálni, és ha csak annyi a "büntetés" hogy egyel több bejegyzés lesz a failed missionok között akkor szerintem túlélem 😊

oneal1
#19911
jah csak nemtudom hogy jutok el oda...közben ezt a mole-t valahogy meg kéne menteni!

!Forza Ferrari!

#19910
egy levágott csövû vadászpuska

ASUS P5Q Deluxe,[email protected],XFX 5770XT,corsair 4x1024

doncarlos
#19909
megnézem... tényleg érdekel most már. van ott egy mentésem.

Kicsirigo
#19908
Milyen fegyert kell keresni amugy ? Piszoly vagy puska vagy mi ?

#19907
az aluljáróban,az egyik konténermen.

ASUS P5Q Deluxe,[email protected],XFX 5770XT,corsair 4x1024

doncarlos
#19906
Van ott egy olyan épület aminek a bejárata egy konténer lelakatolva. De term a lakatot nem lehet szétlõni (<#falbav>), és szerintem abba kellene lennie. De valaki egyáltalán megtalálta már?

Kicsirigo
#19905
Lehet csak akkor lesz térképed ha a bárban veszel az egyik stalkertõl infot 4000 rubelért Strelokról. De nem biztos.

Kicsirigo
#19904
Na azt én se találtam meg.
Ha megtalálod érdekelne engem is.

doncarlos
#19903
Ugyan haladok a játékkal, de maradt egy korábbi feladat amit nem találok... ez pedig a FAMILY RIFLE. Már megöltem ott mindenkit, de nem lelem, pedig ott vagyk ahol a PDA jelzi. Tud valaki segíteni hogy pontosan hol is van.... köszi

oneal1
#19902
ahha!

mondjuk nekem még nem említettek a flash driveot úgyhogy szerintem pda tuti nem mutatja...vagy nemtudom

!Forza Ferrari!

rekettyes
#19901
Te vagy a balfasz, hogy nem érsz oda idõben és a játékot szidod? Gratula.

Kicsirigo
#19900
Nekem a PDA-ban a feladatnál volt hozzá térkép.

rekettyes
#19899
Ez egy nagy faszság, akkor emiatt vehettünk volna új kártyát.

oneal1
#19898
tehát lemegyünk, és ott a föld alatt lesz valahol az a járat.
merre van kb?

!Forza Ferrari!

Kicsirigo
#19897
Ja, én is igy jártam, megmentettem, leküldött a lyukba, aztán kinyirták mig én lent bolyongtam.

Blasta
#19896
Úgy tûnik, Õn már csak ilyen über, játkban elkadatottaknak segítõs Professzor úr marad! 😊)))

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!
(bementem amúgy abba a járatba, emléxem rá, de valamiért nem mentem tovább. Ja asszem azért, mert ekkor írta ki a gép, hogy Mission Failed: Save Mole (tehát kinyírták a fejem felett, míg én lenn voltam, de elvileg akkor Õt már kinyírhatják, elvégezte a feladatát, ugye?))

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

n3whous3
#19895
DX 10-et azért nem vártuk meg (mármint a fejlesztõk), mert talán nem is akartak arra fejleszteni ...

púúúúú

LackoMester
#19894
Sze gamer-ok,kicsit jobb játékot vártam,nemnagyon tetszik az a RPG-s beütés de ezt leszámitva egész baba.Grafika okés,7600GT-n meglepöen jól fut,de azért 8800GTX-en lenne az igazi...

élet a legjobb méreg

#19893
Amikor leküld a manus, akkor kell lemenni és megkeresni az eldugott rejtekhelyet (egy csõszerûségbe kell bemászni majd, amihez egy dobozokból álló halmon lehet feljutni).
Itt fel kell venni a rögzítõt (flashdrive), majd a megjelölt irányba kimenni (a katonai bázis felé, nem arra ahol Mole leküldött). Na ekkor lesz vége a feladatnak.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#19892
És tényleg thnx uram 😊

Asus P5Q Deluxe,C2D 8500,4GB 800mhz Geil Value,EVGA GTX460 1GB Superclocked ,Win7 x64,Samsung 84cm LCD FullHD

Blasta
#19891
Ott van a MP/OFF/SPAM topik linkje a topik BANNERJE alatt!!! 😊)))

link

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#19890
Köszi a segítséget.
Amúgy nem értem, mindenki azt írja milyen könnyû volt hardon, engem megizzasztottak.
Valszeg azért, mert sokat pöcsöltem a másik bázison a cuccok gyüjtögetésével (dehát alapos ember vagyok 😄).
Végül valahogy úgy sikerült megoldanom, hogy mikor az elsõ adag katonát (összesen 18-an voltak amúgy a telepen, ennyit jelzett a számlálóm!!!!) kinyírtam, visszamentem Mole-hoz, aki SZERENCSÉRE sebet kapott és nyöszörgött a földön, így nem tudott a katonák össztüze között békésen sétálgatni...
Felélesztettem, aztán kiszaladt a bázisról és hajlandó volt beszélni (az már más kérdés, hogy újra leküldött abba az alagútrendszerbe, amibõl nemrég jöttem fel, miután megpucoltam, ahol az elsõ láthatatlan mutánssal találkoztam). Most ugrott be, hogy ez már egyszer lejátszódott, csak akkor másik iránybúl mentettem meg ezt a Mole-t és tényleg SMAFU VOLT ehhez a részhez képest.

Szal valami nem stimmel, mintha végtelen ciklusba kerültem volna a játékban.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

DJ Skyline
#19889
hagyjuk már ezt a DX10-et! kinek lenne hozzá gépe? sokaknak még most is épp hogy megüti a minimum szintet a gépe, pl nekem, nem hogy DX10! 😄

#19888
Kérdés: Nyomnám a patchet de sajnos nemtalálom az mp/off/spam topicot.
Tudom kicsit madár, de segítsen vki lcci.

Asus P5Q Deluxe,C2D 8500,4GB 800mhz Geil Value,EVGA GTX460 1GB Superclocked ,Win7 x64,Samsung 84cm LCD FullHD