S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
de nekem ki is irtotta a katonaság azt a falut 😄
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Amugy nekem is csak egykét falon átloves volt , meg vagy 2x lattam oylat hogy 4-5 ellen ugyanazon az utvonalon akart jonni és szepen egymasba epultek 😄
Kinyírtam mindenkit, és aztán tök jól megpakolva AK-val és Shotgunnal lehetett nekikezdeni a további missionöknek<#ravasz1>#ravasz1>
Késõbb lesz még szerepe Wolfnak?
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
Why so serious?
Intel E8400(8*450)MHz + Noctua NH-U12P, ASUS P5K PRO, 4*1GB DDRII 1066MHz, Sapphire HD4850 512MB, Chieftec 450W, 5.1 Házimozi hang, 50\" Plasma TV monitor 2*1,5 TB WD Black Raid0, 64 GB Crucial M4
egyébként érdekes, amikor olvasom az éppen aktuálisan játszott játék fórumát az emberek mindig panaszkodnak a bugokról, és én a legtöbbször szinte egyiket sem tapasztalom. persze textúrahibákat, egy rossz ütközéskezelést, stb. én is észreveszek, de ez nem befolyásolja a játékélményt.
én elég rendesen karbantartom a gépemet, illetve az oprendszert, talán hülyeség, de lehet hogy emiatt...<#fejvakaras>#fejvakaras>
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Amúgy meg mi a retorziója annak, ha az ember sok failed missönt csinál?
A végén a kiértékelésnél valamit számít majd ez gondolom?!
DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi
––––•(-•Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!•-)•––––
DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi
DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi
amugy meg mit kell sirni minden nagyon tuit vadiuj jateknal dobhatjuk ki mindig a gepunket
El kéne olvasni mennyit rinyálnak a Dx10-re való átállás miatt a fejlesztõk. Vártunk 6 évet a játékra, de várnál plusz 2 évet csak a DX10 miatt rá? Hmmm?
DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi
értve vagyok? (amugy néha halalnal enis atrepultem a palyan)
A kérdésem csak annyi lenne, hogy hol van a bejárata annak a missönnek mikor az agyzavaró radart kell reach-elni :-) NA ezt jól megaszondtam 😊) ? Mert a gps csak egy domboldalra mutat... és sehol sem tudok bemenni lekapcsolni azt a psi-stimuláló xart.
DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi
Mostanában elég sok küldit kéne idõre leadni, de nincs kedvem pár 1000 rubelért rohangálni, és ha csak annyi a "büntetés" hogy egyel több bejegyzés lesz a failed missionok között akkor szerintem túlélem 😊
!Forza Ferrari!
ASUS P5Q Deluxe,[email protected],XFX 5770XT,corsair 4x1024
ASUS P5Q Deluxe,[email protected],XFX 5770XT,corsair 4x1024
mondjuk nekem még nem említettek a flash driveot úgyhogy szerintem pda tuti nem mutatja...vagy nemtudom
!Forza Ferrari!
Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!
(bementem amúgy abba a járatba, emléxem rá, de valamiért nem mentem tovább. Ja asszem azért, mert ekkor írta ki a gép, hogy Mission Failed: Save Mole (tehát kinyírták a fejem felett, míg én lenn voltam, de elvileg akkor Õt már kinyírhatják, elvégezte a feladatát, ugye?))
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
púúúúú
élet a legjobb méreg
Itt fel kell venni a rögzítõt (flashdrive), majd a megjelölt irányba kimenni (a katonai bázis felé, nem arra ahol Mole leküldött). Na ekkor lesz vége a feladatnak.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Asus P5Q Deluxe,C2D 8500,4GB 800mhz Geil Value,EVGA GTX460 1GB Superclocked ,Win7 x64,Samsung 84cm LCD FullHD
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Amúgy nem értem, mindenki azt írja milyen könnyû volt hardon, engem megizzasztottak.
Valszeg azért, mert sokat pöcsöltem a másik bázison a cuccok gyüjtögetésével (dehát alapos ember vagyok 😄).
Végül valahogy úgy sikerült megoldanom, hogy mikor az elsõ adag katonát (összesen 18-an voltak amúgy a telepen, ennyit jelzett a számlálóm!!!!) kinyírtam, visszamentem Mole-hoz, aki SZERENCSÉRE sebet kapott és nyöszörgött a földön, így nem tudott a katonák össztüze között békésen sétálgatni...
Felélesztettem, aztán kiszaladt a bázisról és hajlandó volt beszélni (az már más kérdés, hogy újra leküldött abba az alagútrendszerbe, amibõl nemrég jöttem fel, miután megpucoltam, ahol az elsõ láthatatlan mutánssal találkoztam). Most ugrott be, hogy ez már egyszer lejátszódott, csak akkor másik iránybúl mentettem meg ezt a Mole-t és tényleg SMAFU VOLT ehhez a részhez képest.
Szal valami nem stimmel, mintha végtelen ciklusba kerültem volna a játékban.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Tudom kicsit madár, de segítsen vki lcci.
Asus P5Q Deluxe,C2D 8500,4GB 800mhz Geil Value,EVGA GTX460 1GB Superclocked ,Win7 x64,Samsung 84cm LCD FullHD