S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mila69en
#20050
akik végig tolta lehet valahol venni gitárt meg harmonikát?oO csak azért kérdem mert turkálok itt a fájlokban és két tradernél is látom a listán a gitárt meg a harmonikát😮

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#20049
Valami szerintem még van a játékban csak még nem tudjuk
#20048
engem érdekel 😊

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

#20047
érdekel
#20046
Ja és rengeteg missiot megcsináltam!!!!!!!
Noninnyó
#20045
Mindenki kíváncsi az orosz vakerra 😊. Valaki segítsen rajtunk 😊

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

DJ Skyline
#20044
7 féle befejezés van! 4 negatív, 2 pozitív, 1 semmilyen! 😄
spoilerben tudok adni youtube linkeket a befejezésekrõl, ha érdekel valakit

#20043
Csõsztõk!Már kétszer vittem végig a gémet de mindig nem a jo befejezést kaptam!És mindig mást!Kész vagyok!Egyáltalán van tuti befejezés!Vagy valamit nem csináltam meg?Valaki le tudná irni mit mond a HANG a végén a reaktornál,meg azt a fránya Sterlokot nem tudom hol van!Köszi!
Noninnyó
#20042
Fordíttasd le vele a Wish Granter dumáit 😊. Én is kíváncsi vagyok, miket mondhat.

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

#20041
Kívárom azt az 1 hetet féllábon, a multi hiánya meg nem érint meg 😊

#20040
Na ez az, hogy mindenki megy a wish granterhez aztán sír, hogy ez a vége meg hogy szar. 😊

Why so serious?

Dj Xyberpunk
#20039
Báázzeg. Most beszéltem egyik UKRÁN ismerõsömmel, aki mellesleg oroszul is tud, és bazz, azt mondja, mintha az anyanyelvén beszélnének a katonák. Gyáá de király lehet neki... Kíváncsi lennék, hogy mit mondd az a mély lóbaszó hang a végén, mikor a kõhöz mész a reaktornál. "barozsnyi barozsnyii" 😄DD

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

Facek
#20038
majd ha kijön a magyarosítás megértjük (talán)
Dj Xyberpunk
#20037
EZ pontosan így van. De attól függetlenül én tényleg nem akartam végigtolni ilyen hamar, csak a legfelsõ misszió volt az éppen aktuális (kívánságkõ..) megcsináltam, és qrvára nem akartam, hogy vége legyen. De most kicsit õszinte leszek, elment a játéktól a kedvem, jó tudom, hamis az érzés bennem, de kicsit bennem van, hogy jaj, na ezt is végigcsináltam, és így már nincs kedvem megint betennni. Jó persze, ez lehet csak átmeneti hangulat :-)

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#20036
Rendicsek, elnézést kérek a duplázásért <#wave>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#20035
Ezzel asszem nem árulok el túl nagy titkot de a kivánságkút = YOU FAILED!

Dj Xyberpunk
#20034
Jó mondjuk a készítõk azért valamilyen szinten megszabhatták volna, hogy ne lehessen 3 óra alatt végigtolni a játékot... 2 papírbugázás,3-4 táborban bohóckodás, és megyek a kívánságkõhöz.. 😊

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#20033
van benne vmi 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20032
Nem is mondtam hogy az.

Rendszeresen jön egy fikázógép hogy rövid a játék meg szar a befejezés, hát azért rövid meg szar mert csak végigrohan rajta és túl hülye ahhoz hogy a jó befejezést megkapja.

Dj Xyberpunk
#20031
:-) Csak vodka+narancsom van. Szted azt szeretik az oroszok? vagy csak a bankos 15 éves pitsák isznak olyat?😄

© barmi: Elég 1x is írnod, aki majd tud, az válaszol rá. Én személyszerint már nem emléxem mit kellett ott csinálni 😊

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#20030
De az összes + bugot érdemes elviselni a patch felrakása után mivel kapsz 1 + nvidia logot az elejére <#idiota>
mila69en
#20028
dezsavû😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#20027
hmm mintha ezt a kommentet láttam volna már valahol... <#fejvakaras>

#20026
Még valami lenne 😊 Save male vagy mole valemi ilyesmi lenne a feladat de ez lehetetlen. mindenki szétzúzódik körülöttem és mire lehentelem a sok ökröt molenak annyi 😄 ezután pedig van ez hogy find the stash. nem értem.

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#20025
Ha van vodkát akkor lehetsz! <#hehe>

grebber
#20024
Ez nem nagy cucc elsõre alig csináltam pár küldit de amerre jártam irtottam azt elsõ lettem nem nagy cucc!

Next PC upgrade: 2022

Dj Xyberpunk
#20023
ki az edzõd?😊) lehetek a haverod?

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#20022
btw én így néztem ki a végére pedig nagyon bele sem mélyedtem a játékba <#zavart1>

#20021
Még valami lenne 😊 Save male vagy mole valemi ilyesmi lenne a feladat de ez lehetetlen. mindenki szétzúzódik körülöttem és mire lehentelem a sok ökröt molenak annyi 😄 ezután pedig van ez hogy find the stash. nem értem.

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Dj Xyberpunk
#20020
lolb+😄 kész vagy! 😊

Valaki a 20015-re légyszives valamit. tnx😊

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#20019
Ha elmondanám azzal lelõném az egyik legnagyobb spoilert, ha megcsinálod a jó befejezést a Strelok szálon akkor MINDEN kiderül.

#20018
a laborokból 😄 az is a fö küldetés szálához tartozik 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

maffioso
#20017
ezt nem kellett volna

\"If in doubt, flat out!\"

Dj Xyberpunk
#20016
😄DDDlollll , milyen papírlopások teeeeee😄 ?

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

Dj Xyberpunk
#20015
tényleg, valaki írja már le, hogy mi a FÕ lényege a játéknak. STALKERek ide, meg Dutyisok oda, meg Banditák amoda, de aki tényleg keményen tolja, és átlátja a játékot, az legyenszives firkálja már le ezt a mindnekit érdeklõ információhalmazt.köszönöm. <#fejvakaras>

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#20014
Ami azon a helyen van 2 (4?) féle befejezés, azok a kamu befejezések ... van még 3 másféle, meg van egy jó és egy rossz valódi befejezés.

#20013
a papir lopások meg a erömübe valo eljutás

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

grebber
#20012
Amúgy mi a fõsztori most komolyan?

Next PC upgrade: 2022

#20011
Abban az értelemben mindenképp fõvonal, hogy amíg azt nem viszed végig, addig nem lesz vége a játéknak. Az összes többi misszió félbemaradhat, vagy failed lehet.De a lényeg valóban a játék!:-)
Dj Xyberpunk
#20010
most látom bazmeg😊 pedig én akartam! jó vagy ma nagyon! 😄<#vigyor2>

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#20009
AZTAKURVAMEKKORÁTTÉKELTEM!!!! <#hehe>

Dj Xyberpunk
#20008
looooooooooooool 😄 "az emberek korruptak" , "elkezdenek horrorisztikus képek bevillanni az emberem meg fosik mint állat" hát ezen bekönnyeztem b+ :-D

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#20007
Hát igen....:-|
#20006
Asszem 7 fajta befejezés van és a tiéd nem éppen a legjobb 😄

A legjobb befejezéshez a Strelok szálon kell végigmenni és jól kell dönteni amikor eljön a döntés ideje.

Dj Xyberpunk
#20005
jaja, mondjuk a játék fõ lényege, hogy tisztítsd meg a zónát, mutánsoktól, hajts végre minél több jótettet😄, tegyél az embereknek szivességeket, kalandozz, keressed meg az összes jó fegyvert 😄, és élvezd ezt a gyönyörû tájat 😄D lol.

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#20004
Rájöttem az 1ik youtube-os videóból.
#20003
Ez egy kurva nagy spoiler volt szal Skyline töröld plz...

The Protector
#20001
Hy.Végigvittem a gamet.Nem értem a befejezést.A csávó odamegy ahoz a nagy fénylõ oszlophoz majd azt mondja az emberek korruptak.Aztán elkezdenek horrorisztikus képek bevillanni az emberem meg fosik mint állat.A végén mutatnak távolról majd kialszik a fény és ennyi.Ez jó vagy rossz.Szerintem kurvaszar.Mit kell csinálnom hogy más befejezést kapjak????

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#20000
<#eljen>

#19999
Pedig ez lesz az:-)