S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

svédcsepp
#20100
Pacsker
Lehet esett már róla szó,de napi 3000 commenttel bövûl a topic,ezért nem olvasnék vissza😊
Valaki tudja hol kell átírni és mit ,ahhoz ,hogy az arc egyáltalán ne vagy csak kevésbé fáradjon el a fútástól?

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#20099
Azt én is eljátszottam. Onnantól kezdve az egész tábor engem üldözött, a hangosbemondó meg egyfolytába harsogta, hogy "Enemy!Enemy!" Jó volt, nna:-)
Kicsirigo
#20098
Beszélni kell az õrökkel és azt mondani , hogy a barkeeper küldött, akkor átengednek.

doncarlos
#20097
ahham... köszi meglesem

mila69en
#20096
csinálni kell nekik küldiket

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#20095
Ha a játék indításakor azt írja ki az elején h "Starting engine..." és "Loading DLL:xrGamespy.dll" akkor mi a baj? Mert nem indul el,megáll és vár! Tudom h ne itt kérdezzem de máshol nemtudnak rá válaszolni,hátha itt akad egy ember aki tud,elõre is kössz!


.
doncarlos
#20094
persze... és hogy csatlakozok hozzájuk???

mila69en
#20093
csatlakoznod kell a dutykhoz😄 én meg nem tudtam mit õriznek annyira ezért lelõtem az egész bagázst.. há mondem megnézem má mivan ottxD de én nem találtam semmit😮

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

RatBaG
#20092
köszi <#worship>

Per Aspera Ad Inferi.

doncarlos
#20091
az a gondom hogy kiírja a pda-mra hogy come back to reward.... de ha odamegyek érte (ez pl. abban a táborban van, ahol a barkeeper) akkor felszólítanak hogy oda bizony kivülálló nem mehet be, és rámlõnek (akár van fegyver nálam, akár nincs). jelzi is a pda nem teljesített feladatként. mit tegyek?

#20090
van vmi köze hozzá???
svédcsepp
#20089
Persze ,meglehet.Expertben még nem toltam....<#circling>

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#20088
na majd magyarul meg 6fele keppen.de nem ertem min mulik a vege

MaskimXul
#20087
RatBaG
#20086
volt itt néhány napja (többször is linkelve) egy saját kis muvi a stalkerbõl. az a rész volt benne mikor az agroprom területen a katonai bázison megyünk le a csatornába és találkozunk az elsõ brainscorcherrel... sajnos legutóbb már döglött volt a link, nem tudná vki megint feltenni vhova? nem emlékszek kié volt, sorry. <#nemtudom>

Per Aspera Ad Inferi.

Noninnyó
#20085
Kiszedtem a játékból a végsõ ukrán vakerokat mp3-ba. Jól hangzik mindenesetre 😊

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

#20084
Ki is hagytad a valódi befejezést. 😊

Why so serious?

#20083
GeForce7300 256mb
Dj Xyberpunk
#20082
😄DD

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

bakvarnyu
#20081
milyen videokartyaval?

#20080
"így is a jó befejezést kaptam, hogy legyen minden szép és jó, kinõttek a fák a fûvek 😊 "
Lol.

#20079
Ha a játék indításakor azt írja ki az elején h "Starting engine..." és "Loading DLL:xrGamespy.dll" akkor mi a baj? Mert nem indul el,megáll és vár! Tudom h ne itt kérdezzem de máshol nemtudnak rá válaszolni,hátha itt akad egy ember aki tud,elõre is kössz!
Dj Xyberpunk
#20078
Én aránylag gyorsan átfutottam a játékon és így is a jó befejezést kaptam, hogy legyen minden szép és jó, kinõttek a fák a fûvek😊, de a csávó vak lett, hát most a fene tudja, hogy kinek jó ez :-)

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

#20077
És akkor még örülhetsz, ha nem csak az maradt ki az angol verzióból, mindenesetre gyanús, hogy a ruszki patch miért 1,5x akkora, mint az angol, német vagy US?

Dj Xyberpunk
#20076
megpróbálom, de bazz, azért feliratozhatták vna a csont ukrán részeket....

DS4 2.0 | Q6600@3400 + NinjaB | 4GBGeil | MSI 5870 | Corsair HX520 | 46\"SAMSUNG Full HD + 22\"BENQFullHD | G500 | AUDIGY2ZS | Genius HT5.1 + Medusa5.1 | 1.5TB SATA2 + 128GB G.Skill SSD | 88/25DiGi

Brolly28
#20075
kösz

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

#20074
most attol fugg a vege, hogy milyen kuldeteseket csinalsz meg,v hogy hogyan jatszottal? money volt neke, lehet mert benyomtam a penz csitet?!

#20073
Szasztok, tudja valaki, hogy az "autosave" funkciot ki lehet-e kapcsolni és ha igen akkor hogy? Minden 5.,6. autosave-nél valami "taskgmr.exe" hibaüzenettel kifagy. PLS HELP!
#20072
Szerintem az ARÉNA volt a legfaszább mint az oblivionban.........
#20071
Van abban a helységben egy nem túl jól látható lebegõ vmi ami megy össze vissza és és téged próbál megpörkölni na azt kell lelõni vagy megkéselni. Én pl már 2x is késsel intéztem el, és ha ez megvan ki tudsz menni az ajtón.
Brolly28
#20070
megint kéne 1 kis help
na bent vok megvannak a dokumentumok és ien lángszórós izék lövöldöznek itt de nem tom merre kell kimenni mert amerrõl bejöttem be van zárva és nem lehet kinyitni
pls help...

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

The Protector
#20069
Én a corrupted humanity-t kaptam
Lehet azért mert minden adandó alkalommal kinyírtam a barátokat,mondenkit megkéseltem akit csak lehetett.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

berlinboy6329
#20068
Na elértem Csernobilt.Tel Snierpers csókákkal,meg 2 helikoptr lõ rám a hatalmas nyílt terepen.Hurrá. :/

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

HeadHunter86
#20067
Én inkább úgy fordítottam volna hogy: fegyvert fognak rájuk, ez az arcukba tartod a fegyvert olyan "magyartalan". Ez csak egy észrevétel. Sok sikert a magyarosításhoz.

Magyarosítás

#20066
És mi van azzal a három verzióval, amiben ...
Spoiler! Csatlakozol a három társaság egyikéhez? (Duty, Freedom, Monolith)

DJ Skyline
#20065
igen, kérdés hogyan lehet elérni azt a befejezést! 😄
nem akarom lelõni a poént, aki nem tudja mit jelent az Immortality, az vegyen elõ egy szótártot' ! 😄

Brolly28
#20064
ufff o.O
na majd megnézem :C
thx

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

#20063
pda-dban ott van, a talált pda fájloknál

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

mila69en
#20062
megtudod nézni a pda-ban

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Brolly28
#20061
pls vki na szal ott tartok(még mindig) h a laborba kell menni a hulláknál kell keresni kódot 1. ajtó megvan 2-hoz megtaláltam a hullát csak amikor mondta a kódot nem figyeltem vki meg tudná adni vagy nem lehet vhol megnézni???

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

#20060
a hetedik tudtommal az immortality nem?
amugy nekem a "Money" és a "C-Consciousness" féle befejezések voltak

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

mila69en
#20059
ja az is lehet😄 de akkor elvileg lehet találni😮 és lehet is gitarozni?oO

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#20058
😄DD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#20057
Említett fórumtárs (35 óra játékidõ félidõben) talált valahol a térkép eldugott zugában gitárt és zsebrádiót, gondolom akkor van valahol harmonika is, de lehet csak eladni tudod a kereskedõnél nem megvenni õket 😊

mila69en
#20056
lehet kikell nyírni mindenkit aki él és mozogxD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

DJ Skyline
#20055
mindenhol hétrõl beszélnek, cikkekben, tesztekben, stb!

#20054
lehet ki kell nyirni mindenkit
#20053
ÉN valami olyasmit fordittok a hangból mintha azt mondaná hogy, 1 stalker .....maradhat?
DJ Skyline
#20052
akkor a befejezések, csak az kattintson rá, aki nem bírja kivárni a végét, vagy kiváncsi a többi befejezésre! 😄
I made it
C-Consciousness

Money
Corrupted Humanity
Blind
Ruler

a hetedikrõl nincs még videó

#20051
Hát nem tudom, de amit eddig összesen leírtak fórumokban, az 9db és nem 7 .... csak így most a fene tudja, hogy nem e írtak kamut?