S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#20249
Hát 1.01 es fileokat editálom elméletileg jó lesz ^^
de viszont azt nem tudom, hogy az optikákat (PSO-1 stb) hol lehet átszerkeszteni s mivel :\
de viszont azt nem tudom, hogy az optikákat (PSO-1 stb) hol lehet átszerkeszteni s mivel :\
#20248
Sziasztok!
Olyan dolgot kérdezek most amitõl tuti full hülyének néztek... de vállalom:
Van már cheat a stalkerhez?
Olyan dolgot kérdezek most amitõl tuti full hülyének néztek... de vállalom:
Van már cheat a stalkerhez?
#20245
Hát azt hiszem én is ezt teszem,kicsit játszogatok vele igy és ha megvan magyar akkor majd újra elkezdem. <#eljen>#eljen>
Asus P5WDH,C2D E6400,2X1Gb Kingmax 800,Nvidia 7600GS,400W FSP,
Nem lehet megoldani.
A srácok nagyon jól haladnak a magyarítással, már fele kész van. Jövõ héten talán kész is a teljes, akkor patch fel és elkezdem én is. 😊
Elkezdtem így is de utálok úgy játszani, hogy nem értek semmit az egészbõl az rendben, hogy mutat a térkép mindent de gondolom ennek a játéknak a story az egyik lényege...
A srácok nagyon jól haladnak a magyarítással, már fele kész van. Jövõ héten talán kész is a teljes, akkor patch fel és elkezdem én is. 😊
Elkezdtem így is de utálok úgy játszani, hogy nem értek semmit az egészbõl az rendben, hogy mutat a térkép mindent de gondolom ennek a játéknak a story az egyik lényege...
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
1. igen/ha a 2. pontra adott válasz nem tetszik, akkor: nem
2. nem
2. nem
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Sziasztok! Érdemes felrakni a patchet és ha igen akkor megoldható hogy ne veszítsem el a mentéseket?
Asus P5WDH,C2D E6400,2X1Gb Kingmax 800,Nvidia 7600GS,400W FSP,
#20239
Találkoztam még 1 érdekes jelenséggel. Mióta átmentem a merc területre aztóta minden embernél akinél van lövedék a géppisztolyokba azoknál vagy 6 vagy 12 db lõszer van a próbléma hogy ez nagyon kevés és így nem tok gyüjtögetni, úgy néz ki mintha 6-osával kezelné a lõszert mert ha van pl 31 lõszerem akkor eddig úgy pakolta át pl. 1 ládába hogy 1-et utána meg 30-at azaz 1 tárat most viszont a 31 skulót úgy rakja át hogy 1-et aztán meg 5x6-ot elég érdekes.
tegnap ujra raktam a rendszert, legujabb catalist driver, és a yantar pályán zárt helyen nem jeleniti meg az ellemlámpát, csak a szabadban : S
ez mitõl lehet? kicsit régebbi drivert kéne visszatenni?
ez mitõl lehet? kicsit régebbi drivert kéne visszatenni?
Te hülye, a Judeai Népfront mi vagyunk!
#20236
<#falbav>#falbav><#falbav>#falbav>Tök vicces elindítom a gémet tölt erre kifagy feladatkezelõböl leálítom erre újra elindítom játszok 2 percet kidob asztalra újra elindítom már annál a stalkeres logonál kilép elindítom újra újraindítja a gépem ... elindítom újra kifagy töltés közbe megint feladakezelõ elindítom játszok 15 mp-t erre jön a beszélgetés hogy segítsek a tudósnak mer lelõtték a gépét erre kifagy pofázás közbe és csak resettel tok kilépni. Ezt úgy 15 perc alatt. Kiadhatnának már 1 rendes peccset is nem cask olyat amitõl rosszab lesz, nincs fenn most a peccs mer attol bugos lett a grafik.<#falbav>#falbav><#falbav>#falbav>
#20235
ha még ilyen egyszerü lenne
wapolok
elindítod,majd
- ok
- next
- I accept the agreement
- next /megvárod míg felteszi
- és arcodba teszi, hogy nem eredeti az exe, visszateszed az eredetit, és megpróbálod újra
- ok
- next
- I accept the agreement
- next /megvárod míg felteszi
- és arcodba teszi, hogy nem eredeti az exe, visszateszed az eredetit, és megpróbálod újra
#20233
a patch-et nem tudom felrakni,tud valaki segiteni?
wapolok
#20229
-több cucc a kereskedõknél
Remélem ez azt jelenti hogy végre árul najd vki Vintart is 😊
Remélem ez azt jelenti hogy végre árul najd vki Vintart is 😊
#20228
igen az
Nah olvastam még, és sok jó dolog van a patchben:
-több cucc a kereskedõknél, drágábban, van értelme a pénznek, side questeknek.
-A páncél romlását a kék csík jelzi a jobb oldalon, a health fölött.
-NPC könyebben halnak, veterán szinten legalábbis
-NPCk nem vesznek észre olyan könnyen, lehet bokorba bújni, nagyobb szerepet kap a lopakodás
-viharok nem lassítják be többet a játékot
-több cucc a kereskedõknél, drágábban, van értelme a pénznek, side questeknek.
-A páncél romlását a kék csík jelzi a jobb oldalon, a health fölött.
-NPC könyebben halnak, veterán szinten legalábbis
-NPCk nem vesznek észre olyan könnyen, lehet bokorba bújni, nagyobb szerepet kap a lopakodás
-viharok nem lassítják be többet a játékot
#20225
Oké, igazatok van gyorsba megnéztem hogy állt az armorom a játék végén és nálam is romlott.
(megjegyzem ez a SEVA volt rajtam végig szal BOW BEFORE MY UBAH SKILLZ!!!, alig találtak el <#hehe>#hehe>)

(megjegyzem ez a SEVA volt rajtam végig szal BOW BEFORE MY UBAH SKILLZ!!!, alig találtak el <#hehe>#hehe>)

hali!!
Hogy lehet megcsinálni hogy ne csak 60 kg ot bírjak el?
Volt valami leírás amivel 99.9 et bírna elvileg...át is ítra ott az értéket de nem bír többet 60 nál...
másik meg: hol találok exoskeleton rucit elször?a bárnál nézelõdtem körbe de még nem találtam, vagy valami más ruhát nem elhet arrafelé venni/találni??
köszi!
Hogy lehet megcsinálni hogy ne csak 60 kg ot bírjak el?
Volt valami leírás amivel 99.9 et bírna elvileg...át is ítra ott az értéket de nem bír többet 60 nál...
másik meg: hol találok exoskeleton rucit elször?a bárnál nézelõdtem körbe de még nem találtam, vagy valami más ruhát nem elhet arrafelé venni/találni??
köszi!
!Forza Ferrari!
Tapasztalatok patchrõl:
"WOW!!! Looks like GSC are listening to us!!!
Ok, the game does run smoother. Not perfect, but definitely more stable.
I havent messed with the AI much, but I didnt see many changes.
BUT....MONEY is now a factor..omg. I finished the first small missions then came back to the dealer to trade some stuff...and now you can:
BUY a stalker suit for 60k (twice the price of the SEVA suit previously)
Buy real AMMO (for shotgun, etc)!
Buy the silenced pistol
Buy a merc suit for 24k (it used to be 6k iirc)
Buy the Viper SMG
And this is only the first dealer...
Looks like we'll have to save up money now...and at least we can get real ammo somewhere
etc etc...so now dealers are useful!!! Wow! It's nice to see them listening "
"WOW!!! Looks like GSC are listening to us!!!
Ok, the game does run smoother. Not perfect, but definitely more stable.
I havent messed with the AI much, but I didnt see many changes.
BUT....MONEY is now a factor..omg. I finished the first small missions then came back to the dealer to trade some stuff...and now you can:
BUY a stalker suit for 60k (twice the price of the SEVA suit previously)
Buy real AMMO (for shotgun, etc)!
Buy the silenced pistol
Buy a merc suit for 24k (it used to be 6k iirc)
Buy the Viper SMG
And this is only the first dealer...
Looks like we'll have to save up money now...and at least we can get real ammo somewhere
etc etc...so now dealers are useful!!! Wow! It's nice to see them listening "
#20222
A laborban a prof szokott olyan küldetéseket adni hogy genetikai kutatáshoz szerveket kell gyûjteni, Snork cuccot már kért tõlem gondolom idõvel bloodsuckert is kér.
Próbáld lövetni magad, én red forest tisztitása közben vagy 20 medkitet elhasználtam, jópár sniper eltalált.
Meg írják a bugfix listában, hogy
"13. The user can speed up time with the * key on the numpad in SP "
Tehát akkor patch után nem lesz idõgyorsítás?
Meg írják a bugfix listában, hogy
"13. The user can speed up time with the * key on the numpad in SP "
Tehát akkor patch után nem lesz idõgyorsítás?
Azt jó lenne még tudni, hogy a Bloodsuckernél talált csáp és a Snorknál talált láb mire is jó. Nem lehet eladni tradernek azt már tudom.
#20219
Órákat mászkáltam a SEVA suitban erõssen sugárzó területeken (nem csökkent a radiation védelem) és én is simán belegyalogoltam az anomáliákba, fõleg a villámosokba mert egy artifakt miatt 110% villámvédelmem volt szal alig sebzett valamit de SOHA nem csökkent sem a durability sem a statok.
#20218
Na jó de ez egy buherált cucc és nem gyári, lehet hogy a hackelésnél véletlen kikapcsoltál vmit és így erre a páncélra már vonatkozik az amortizáció.
Lehet hülyeség de nem szoktam kikerülni az anomáliákat (tûz, villám, ilyesmi) mondván úgyis bírja a ruha. Lehet ki kellet volna. 😊
Vagy a military, és akkor mehetsz a helivel mutánscsordákat meg monolithosokat gyakni <#violent>#violent>
#20215
A Loner? <#vigyor3>#vigyor3>
#20214
Nálam az se ment lejjebb a gyári értéknél soha, mondjuk elég gyakran váltogattam a páncélokat (mindig jobbakra) de a Duty armor vagy a SEVA elég sokáig rajtam volt...
Stalker nehézségen nyomtam ha ez számít esetleg
Stalker nehézségen nyomtam ha ez számít esetleg
Nem a durability romlott nálam se, hanem a védelmek százaléka a burn asszem 2%-ot romlott és a villám védelmem is csökkent.
#20210
Na igen, viszont elméletileg a Duty se nézi jó szemmel hogy bárki is északra menjen.
Persze a monolith más tészta, szektások, tényleg valószínûtlen hogy be lehetne lépni oda...
Persze a monolith más tészta, szektások, tényleg valószínûtlen hogy be lehetne lépni oda...
Nem valószínû, elsõ találkozáskor már hostileok feléd. Ugye a sztori szerint asszem azok hívõk, és meg akarják tartani a zónát zártnak, ezért sem szeretik a stalkereket, mert azok meg kihordják a cuccot.
#20208
<#wow1>#wow1>
Direkt figyeltem de nálam 100-on maradt a páncél mindig, mondjuk nem is találtak el sokszor <#nemtudom>#nemtudom>
Direkt figyeltem de nálam 100-on maradt a páncél mindig, mondjuk nem is találtak el sokszor <#nemtudom>#nemtudom>
#20205
kár...
#20204
Viszont ellenség automatikusan lehetsz ha rálõsz valamelyik frakció embereire (asszem)
Arra még kíváncsi vagyok hogy a monolith-ba be lehet-e lépni valahogy.
Arra még kíváncsi vagyok hogy a monolith-ba be lehet-e lépni valahogy.
Dutyhoz, Freedomhoz sem lehet szó szerint csatlakozni, max mindenhol friendly lehetsz, de nem lesz sehol írva, hogy te most dutys vagy vagy jelvény, vagy valami.