S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
[email protected] ghz,2 giga ram, 9800 gt 700/1750/2000..... chieftec 450 w
[email protected] ghz,2 giga ram, 9800 gt 700/1750/2000..... chieftec 450 w
Meg amikor a fõhadiszállásnál a kutysákat kell kiirtani.. mindegyiket megöltem már másodszor erre nem adja meg a melót :8
3Ds MAX :)
3Ds MAX :)
Gép:A64 3200+ , 768 ram, 1152 virtuál ram, geforce 7600Gs
http://flickr.com/photos/zolika90/
wapolok
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
ASUS P5WDH Deluxe , Intel Core2Duo E6750 , 2gb ram , Asus 8800 GTS 320 mb
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
le kell rombolni a vérszivók búvóhelyét.. ami a viztoronyban van.. legalább is oda mutat.. hogy rombolom le?
3Ds MAX :)
a "találd meg a x 16 dokumentumot az kb hány %-ánál van a teljes játéknak?
köszi
Nézzd itt, és ne felejtsd figyelni a helyzetjelentéseket se!!
www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu
Why so serious?
3Ds MAX :)
Akkor itt mindeni eredeti játékkal nyomja?
In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?
És az exoskLetont meg a Gauss Rifle-t?
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
a peccselés után semmi nem mûködik, el sem indul.
Ezt irja hibaüzibe: az eljárás belépési pontja nem található a DLL-ben(XR_3DA.exe)
Mit rontottam el?
In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?
Why so serious?
(lehet végigviszi még1x)
Ja,és hol lehet Exoskeletont,meg gauss Riflet-t szerezni?Nem akarok Red Forestbe,Pripyat-ba meg Chernobylba szerezni csak,az már nagyon a vége.
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
Why so serious?