S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Blinkye
#20400
WAzz. ha megjön a magyaritás tuti,h elölrõl kezdem,mert miután felraktam egy jópár pályát csak úgy csináltam,h mentem bambán a nyil után 😊

3Ds MAX :)

MaskimXul
#20399
a wpn_hpsa fájllal van baj, az egy pisztoly, nem moddoltad esetleg?
Blinkye
#20398
ráadásul egy éves a winfosom is

3Ds MAX :)

Blinkye
#20397
P4 3ghz el hogy rákba szaggat be? AMD 3,2+ om van és gyönyörûen megy 1280*1024 ben fulll grafon

3Ds MAX :)

#20396
A jobb alsó sarokban az a kis floppy az nem hogy töltögetés? Jó hogy beszaggat töltögetés közben, én úgy vettem észre hogy az nem autosave.

Intel E8400(8*450)MHz + Noctua NH-U12P, ASUS P5K PRO, 4*1GB DDRII 1066MHz, Sapphire HD4850 512MB, Chieftec 450W, 5.1 Házimozi hang, 50\" Plasma TV monitor 2*1,5 TB WD Black Raid0, 64 GB Crucial M4

MaskimXul
#20395
Enegiám meg kedvem lenne, modellezéshez, tetxúrázáshoz is értek hobbiszinten, csak idõm nincs annyi, hogy egyedül jól megcsináljam belátható idõn belül. Addigra meg jön az oblivion motoros fallout3, nyilván úgy lehet majd azt is moddolni, mint az obliviont, az pedig nem lessz rossz.
#20394
FATAL ERROR

Expression : res!=-1
Function : get_rank
File : D:\xray-svn\xr_3da\xrGame\ui\Restrictions.cpp
Line : 34
Description : cannot find rank for
Arguments : wpn_hpsa


stack trace:

hmm pl ilyenért fagy ki mint nekem tegnap

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20393
És hogy lehet elérni a különbözõ befejezéseket? Mit kell csinálni?
#20392
hi!nem tudja vki h miért dobál ki a játék az asztalra?
#20391
brain sorcher után adja a fáljt szerint a csapos a barban
7 befejezése van 😊

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

crazyclone
#20390
akkor most megy a vistán a gém??

#20389
Azt kaptam hogy az égbõl hullott a ...... és így lett vége. Hogy lehet másféle befejezést csinálni? Egyébként én nem találkoztam a játék során exoskleleton pajzzsal. Hol lehet azt megszerezni?
#20388
exo páncél plus sulyt ad rá valszeg letöltötte maxim által csinált modositást vagy megcsinálta magának

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20387
750000 es áron sztem nem cheat 😊

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

tomee14
#20386
lol te honnan szereztél ekkora tatyót?

Thomekk|lvl70 undead mage|eu ragnaros

#20385
exo páncélt lehet venni mert adja a gép a brain sorcher után
gauss gun-t meg nem tudom de annál nem hiszem hogy van erösebb a gépágyu lett volna még erösebb de az nincs benne

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20384
Ha ennyi energiád van, kezdj neki egy Fallout MOD-nak 😉

#20383
Az a baj az ilyen csúcs cuccokkal, hogy ha meg is találja valaki, akkor a "bejáratós" utvonalon leli fel. Másik fórumon van egy ráérõsen játszó kolléga, egy halom érdekes dolgot talált a susnyásban, ami mások szerint nincs is a játékban 😊
Sz'al simán lehet, hogy több helyen van Exo páncél, vagy Gaus Gun ... Vagy az is lehet van brutálisabb cucc, csak nem llte meg senki még.

MaskimXul
#20382
Persze, de terminológiailag a cheat az a konzolos parancs, pl godmode_on, ezek meg minimodok inkább. Meg õszintén, nekem nem az a kihívás, hogy végig tudom e vinni a játékot, mert nyilván igen, hanem hogy a saját ízlésemre tudom e formálni.
#20381
Attól ez még cheat. 😊 Meg lehet oldani exo nélkül is.

Why so serious?

MaskimXul
#20380
Nem lehet sehol, ezt én moddoltam magamnak, így szimpatikusabb, és nem a cheat miatt, hanem mert ha már exo, és csak a végén lehet megszerezni, akkor már legyen jobb minden páncélnál, és akkor már lehessen hamarabb is megszerezni, igaz, horribilis áron.
berlinboy6329
#20379
Hamarabb nem lehet?Meg Gauss Rifle kellene.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

berlinboy6329
#20378
Lol,én is ezt kérdezném,de senki nem válaszol. 😞

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#20377
Szerintem az erõmûben/környékén 😊
Látom valaki szénné cheatelte magát, biztos nagyon izgi úgy játszani.

#20376
Ezt általában azok mondják akik nem találták meg a valódi befejezést.

Why so serious?

Brolly28
#20375
ien ruhát hol lehet találni:

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! ๏̯͡๏)

#20374
Melyik befejezés?
#20373
Melyiket sikerült kipörgetni a sok közül? 😄

#20372
Most toltam végig a gamét, irtó hülye volt a befejezése :@
NeoMaN
#20371
Full dynamic lighting-re téve, és az advancedben mindent a felére húzva simán faszán megy 1giga rammal is!

#20370
Thanx. Így már világos. Pedig 4x néztem az oldalt csak ma, de nem vettem észre azt a linket.

Raptor 2
#20369
MÁr mondtam régebben, hogy az oldal admija sajnos koleszos, így csak pénteken(holnao) tudok beszélni vele az oldal frissítésérõl...
De figyelhetnéd a projektnél a "helyzetjelentést" is...

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

MaskimXul
#20368
Eh ez STFU nak ment volna
MaskimXul
#20367
ez patch után is jó? És akkor vajon ez a megoldás a patch után nem mûködõ modokra?
#20366
köszee 😊
#20365
tradert ugy lehet megoldani, hogy nem kell kicsomagolni a gamedatat, csak csinaltok a jatek konyvtaraba gamedata\config\misc konyvtarakat es beleteszitek

#20364
#20363
Ezt akartam bocsi😛 :
http://kepup.extra.hu/?stalker_tutorial_12.jpg
#20362
Ez egy link a netom hanyadik oldalon már: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1022671967&order=reverse&index=4
Sztem sincs magyarosítás...
#20361
ezt hogy hivják amivel ki van szerkesztve a nevetek..logó?

wapolok

wesker24
#20360
Ezt a küldetést hogy Find the cook in the freedom base hogy az isten nyilába kell megcsinálni ??? (ez a szakácsos !)
#20359
Tudtommal nem adták ki, mert félkész. (Mondjuk pl. a Fallout stuffokt átlag 70% fölött le lehetett anno szedni, de nem biztos, hogy van értelme ...)

Hassan B
#20358
Hmmm...talán mert még nincs?!

][ ВАЗ ][

#20357
Milyen 200 oldal? Optimista becslés szerint 3,5 képernyõnyi az egész FAQ.

dante3
#20356
Még nincs kész a magyaritás hozzá,tudtommal!

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

#20355
több mint 200 oldalt nincs kedvem átolvasni...15-20-at átnézegettem az eleén és a végén is... és nem leltem, csak azt h beszélnek róla...szal valaki leírná nekem????? mer kerestem mindenhol, de nem találtam :S:S:S
MaskimXul
#20354
F.A.Q. you
#20353
Magyarosítást honnan tom leszedni????????
#20352
"Gép:A64 3200+ , 768 ram, 1152 virtuál ram, geforce 7600Gs"
Hááát, ha lenne legalább 1GB fizikai és minimum 2GB virtuális memória, akkor megpróbálhatnád ugyan azt a beállítást, amiben egyeseknek jól ment 1280-ban 7600GT-vel, csak mondjuk 800x600-ban. Vagy szépen visszeveszel pár dolgot ...

#20351
Az opcióknál bizonyára le lehet húzkodni mindent, amíg játszható nem lesz.Bár egy pont után nem a videokártyán múlik, hogy játszható, vagy nem.