S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
amikor detective the machine..... #20536
Nem tudja valaki megmondani hogy ha lesz magyarosítás az hol taslálom meg , illetve honnan tudom letölteni. Mert enélkül nem nagyon tudok belekezdeni. Ha valaki tud valéamit kérem írjon.
Köszike
kellene crack , valaki nem tudna segíteni ez ügyben ?
A lényeg hogy nem kell a végén a wishgranterhez menni mert így lesz más opció is.
Ezek szerint patch 1.000000000000000001 lesz nálam is...
púúúúú
Jó ez a patch. 😊
Asus A7N8X-X ,AMD 2500+ ,1024\\400 DDR , MSI GF6600GT
!Forza Ferrari!
púúúúú
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
púúúúú
púúúúú
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
púúúúú
[email protected] ghz,2 giga ram, 9800 gt 700/1750/2000..... chieftec 450 w
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Esetleg nincs olyan anomália által generált cucc, ami növeli azt a tulajdonságot, ami a teherbírást változtatja? Mert, ha nincs, akkor szerintem ez valamilyen trainer lehet.
púúúúú
[email protected] ghz,2 giga ram, 9800 gt 700/1750/2000..... chieftec 450 w
Engem csakis az idõkorlátok idegesítenek a játékban. Miért nem lehet több idõt adni egy küldetéshez??? (Jó persze, legtöbbnél újra fel lehet venni...)
púúúúú
[email protected] ghz,2 giga ram, 9800 gt 700/1750/2000..... chieftec 450 w