S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

doncarlos
#20550
utánna visszafele? vagy van kód az ajtóhoz?

#20549
igen most má megérkezett , köszi szépen , nézem is 😊
doncarlos
#20548
tehát...fenn a radarállomáson.. megcsinálta ezt a küldetést valaki?

amikor detective the machine..... #20536

doncarlos
#20547
pedig tõlem átment... akkor várj

#20546
pill
#20545
Nincs üzeneted
doncarlos
#20544
megérkezett?

#20543
elküldtem 😊
doncarlos
#20542
tranyoka add meg az email címedet

doncarlos
#20541
#20537????

#20540
de most komolyan skacok , gürizek vele már egy napja s nem találom
artschiatwork
#20539
A magyarítás még készül, addig is türelem!

Az, hogy hova kerül, majd kiderül a faq-ból.

#20538
Szijasztok.

Nem tudja valaki megmondani hogy ha lesz magyarosítás az hol taslálom meg , illetve honnan tudom letölteni. Mert enélkül nem nagyon tudok belekezdeni. Ha valaki tud valéamit kérem írjon.

Köszike
doncarlos
#20537
fenn a radarállomáson.. megcsinálta ezt a küldetést valaki?

doncarlos
#20536
Glpetyus
#20535
<#falbav>
Köszi 😊

doncarlos
#20534
van egy hely ahol detectation the machine, és kikapcsolom akkor egy hang hív hogy menjek a szarkofágba, ez is a feladat. De! itt van egy számgombinációs ajtó... mi a kódja? pont a gép alatt, amit kikapcsoltam... köszi

#20533
Nem müködik nekem a game , sajna.
kellene crack , valaki nem tudna segíteni ez ügyben ?
#20532
Sziasztok.
#20531
A Strelok vonalon kell végigmenni, visszamenni a Guide-hoz, Pripyat-ban a Hotelbe elmenni stb

A lényeg hogy nem kell a végén a wishgranterhez menni mert így lesz más opció is.

n3whous3
#20530
Én tegnap vettem észre, hogy konkrétan a kezdõzónában akadozik a játék. Folyamatos mindenhol, de, ha átmegyek oda, akkor mindig csinálgatja a swapolásokat és már az idegeimre megy. Ettõl függetlenül jól megy nálam is.

Ezek szerint patch 1.000000000000000001 lesz nálam is...

púúúúú

wantonly
#20529
Feltettem, érezhetõen jobban fut a játék, feljebb pakoltam a graf-ot és nem akad. Eddig, ha feljebb akartam tenni, mindig diavetítés lett a vége, most meg szépen fut.

Jó ez a patch. 😊
Glpetyus
#20528
numpad * és / jelekkel.

Glpetyus
#20527
Ezt kifejtenéd ? 😊
Mit kell ahhoz csinálnom?

gizzda
#20526
mivel lehet kikapcsolni az idõ gyorsítást? Tud valaki segíteni?

Asus A7N8X-X ,AMD 2500+ ,1024\\400 DDR , MSI GF6600GT

#20525
Lehet mászkálni az erõmû körül csak ahhoz az jó befejezést kell megszerezni.

#20524
Moonlight vagy mi a neve de azzal sem lehet 60kg-t cipelni, viszont 59.9kg-al akár folyamatosan is sprintelni lehet.

oneal1
#20523
küldene valaki egy olyan mentést amikor odaért a bárba??
[email protected]!

köszi!

!Forza Ferrari!

n3whous3
#20522
A patchrõl találsz a letöltõ helyeken leírást. Egyébként a küldetésbugokat, meg egyéb, játékmenetbeli bugokat javít.

púúúúú

JuanG
#20521
ja van, azt használva 50 kg alatt egyáltalán nem fáradsz a futástól...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

wantonly
#20520
Egyébként látom, hogy megjelent egy patch, de ez mit javít? Elég picinek tûnik...
#20519
Van valami 100% fölötti, úgy tudom. (110%?)

wantonly
#20518
Az jó pedig, nehezebben fáradsz ki a futástól.
n3whous3
#20517
Gondolom ami az Endurance-ot növeli. Találtam is egyet, ami +76%-ot adott hozzá, de nem nagyon nõtt semmi 😞

púúúúú

#20516
Rémlik, hogy van olyan Artifact amitõl nem fárdsz ki még ha közel 60KG is van nálad ...

doncarlos
#20515
az a feladat hogy beszélgessek vele, de mindenre válaszol, és aztán semmi

doncarlos
#20514
tud valaki megoldást a séfre?

mit csináljak?

n3whous3
#20513
A játékbeli karakterre gondoltam... Én örülnék, ha 3-4 kilométert le tudnék futni egy huzamban, nemhogy még hátizsákkal a hátamon. <#vigyor3>

púúúúú

koschwarz
#20512
hát +50 kilóval nem lehetne sokáig rohangálni. aki volt katona és futott teljes menetfelszerelésben az tudja<#hehe>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

n3whous3
#20511
Azért a valóságban nem valószínû, hogy egy 50 kg-os határt sokáig lehetne növelni. Már ezt is elégsokáig tudod futva cipelni...

púúúúú

#20510
okok Én is imádom ezt benne sõt...így jobb, csak tök jó lenne ha növelni is lehetne majd késõbb de az se baj hanem!4

[email protected] ghz,2 giga ram, 9800 gt 700/1750/2000..... chieftec 450 w

JuanG
#20509
jártam már ott a gyártelepen is, de kiírta, hogy túl magas psi izé, ezért eljöttem 😊)...nameg a térkép alapján is logikusnak tûnt hogy bejáratot azon a kódos ajtón keresztül fogom elérni...na akkor vissza a telepre 😊), kösz!!

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

n3whous3
#20508
Bázz, nem ide kellet volna beírnom

púúúúú

JuanG
#20507
egyetértek <#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

koschwarz
#20506
mit össze problémáztok ezen az 50 kg-on...szerintem hatalmas, hogy nem lehet 3 rakétavetõt, 4 géppuskát és 10 fajta pisztolyt magunkkal cipelni, a több szükséges cucc mellett. ez is hozzátartozik, hogy gazdálkodj okosan a hellyel. néha nehéz a döntés hogy mit dobjon el vagy hagyjon ott az ember, de hát az élet kemény.<#hehe>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

n3whous3
#20505
Váááá, már van GTA 4 topic, miért is ne lenne...

púúúúú

n3whous3
#20504
Ja.. Ne találtam a képet, gondoltam te csak pl. 60 kilóról beszélsz.

Esetleg nincs olyan anomália által generált cucc, ami növeli azt a tulajdonságot, ami a teherbírást változtatja? Mert, ha nincs, akkor szerintem ez valamilyen trainer lehet.

púúúúú

#20503
jó de a képen Neki 50 helyet 125/150 kiló van irva tehát 150 ig bír

[email protected] ghz,2 giga ram, 9800 gt 700/1750/2000..... chieftec 450 w

n3whous3
#20502
50 kilónál többet el lehet bírni, csak gyorsan kifárad a Stalkerünk. Egy bizonyosa súly felett meg már nem is tudsz hordozgatni.

Engem csakis az idõkorlátok idegesítenek a játékban. Miért nem lehet több idõt adni egy küldetéshez??? (Jó persze, legtöbbnél újra fel lehet venni...)

púúúúú

#20501
a képen ami van azt csíttel nyomta vagy mi? késbb Én is fogook 50 kilónál többet bírni?

[email protected] ghz,2 giga ram, 9800 gt 700/1750/2000..... chieftec 450 w