S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egy jó kis feladat a Freedom kapcsán, ha a térképen bemész a kis faluba ahol a katonai bázisuk is van. Itt lesz egy 3 fõs kis csapat a Freedom csoportból. Beszélsz a vezetõjükkel, aki megbíz egy feladattal (bloodsuckerek kinyírása a faluban). Ha ez kész, szintén bemehetsz teljes nyugiban felvenni a jutalmat abba az épületbe.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Ha igen belökhetne 1-2 képet róla meg egy konfigot<#zavart1>#zavart1>
1. Most vagy visszamegyek a jutalomért a Dutyhoz a Bar-nál és ezáltal barátok (friend) leszünk viszont a hirnevem excellentrõl átmegy terrible-re !
2. Vagy nem veszem fel a jutalmat eért mission failed lesz és ezért semlegesek maradunk és a hirnevem is marad excellenten
Megcsináltam azt a küldit is hogy Protect Border és azt jelzi menjek be a Freedom bázisra a jutalomért na szóval én bementem a bázisra ahová egy házba kéne bemenni de nem engednek be a freedom örök !!!
Ilyenkor mit kell csinálni ??? Hol lehet freedom küldiket csinálni ??
Eddig csak Completed missionok vannak nincs egyetlen failed sem !!
De nem sokára az lehet mert már csak 10 óra van hátra mindkettöböl !!
Mármint 10 óra hogy felvegyem a jutalmat !!
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
nálam ugyanez a konfig, csak 1 gb ram..stat light, a grass nálam kevesebb..és nem szaggat 1024 x 768-ban..és ritkán swappol
vagy csak kéne már egy szemüveg<#guluszem1>#guluszem1>
megnézem fraps-szel, de nem szeretem, mert memót foglal
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
nemsokára a nyakunkon a dx10, lehet örülni a fotorealisztikus képeknek. kell hozzá egy paks.
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
rakd fel mond meg az átlag értéket amit kijelez fps ben
mellesleg static linghtingon nem csodálom hogy nem szaggat 😊 föleg 1028x768 on 😄 annyin az enyém is bir 35-40fps-t 😄 de lcd monitor 3ms kes aztán ennek 1280x1024 kell
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Kíváncsi vagyok,ha kijön végre az Ati R600-as kari,mit fog mutatni ennél a játéknál!
Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!
megnéztem
tényleg szép de viszont....szétesik,pixelhiba stb
mondjuk szaggatni nem szaggatot pedig nincs erõs gépem
\"If in doubt, flat out!\"
6600gt, 1,5 G ram, athlon64 +3000: static lightning, 1024*768, legtöbb detail csúszka 3/4-eden, grass density felen. ennél többet nem tudok mondani, jól jáccható a cucc.
különösebben nem is swappol, legalábbis nem rosszabbul, mint pl. az oblivion.
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
nem vágom a tésztát.mire gondolsz. Nem értek ezekhez a subudubibidilubudu nyelven. Ez a bajom.😄
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
A géped szûk keresztmetszete a VGA. Mindent maxra állítva meg bõven kell neki az 512MB videoram.
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
mert úgy a 6600gt-mmel nekem se szaggatt.
gondolkozzatok már egy kicsit...<#nezze>#nezze><#ejnye1>#ejnye1>
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
:-(
Erre a gamere várok egy pár éve. basszus
fulldinamiklájthoz egy 8800gt kell...
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
de hogy ha minimumon is ezt csinálja, akkor más probléma is lehet ott.
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Van egy másik próblémám is mégpedig. Akadozik illetve szaggat a játék..szerintem ez elég vicces mert a gépem ez:Intel D805 2.66 DualCore (3,2re húzva);ram Geil 2x512 DDR2 533 Kit; vidikari His Radeon x1800GTO ICE-Q 3 (256) 500/500; agyon hütve.
Nem értem igazából. Elvileg diretx is és vidikari driver frissítva. Úgy is szaggat , ha elkezdeg sprintelni lefagy a gép.
Minimumra tette és ugyan ez történik.
Ha valaki valamilyen megoldást tud pls help.
Jah és még az is vicces hogy az elején a pisztollyal egyszerûen képtelen vagyok egy bandidát megölni mert rég megöl..jó lehet hogy én vagyok béna.
PLs help. Elõre is köszike
Amúgy elég sok helyen lesz még számzáras ajtó, de ez ne zavarjon. Az egész játékban konkrétan kettõhöz van kód (amiket a halott tudósoktól veszel fel az egyik x lab-ban), illetve az egyik kódolt ajtó kinyitásához majd Pripyatban a szállodából meg kell elõbb szerezned a dekódert. Ez vezet a valódi befejezéshez.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Tranyoka: tényleg nincs mit...
köszönöm szépen 😊
Húzd el a csíkot a területrõl és menj el Pripyat-ba.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL