S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Why so serious?
a swap meg az a folyamat, amikor helyet csinál a vinyón vagy a memóriában saját magában, hogy tudjon hova tölteni, elõre.
kaladdict combat arms: d1rtdiver [the movement] - second lieutenant 1 http://radikalmod.hu | http://wp7.hu
amugy ott tarok ahol egy ember halott melyette teherauto roncs és van négy vak kutya...megtalatam ember testét és utána mit kell csinálnom??
Nekem bevált a RAM, de szvsz 1 Gigával és normális (én automatikusat használok) swap beállításokkal mennie kell normálisan. Nálam is retteneteses szaggatott, de az is mindíg swap kérdés volt, megjelent a kis floppi alul és attól halt be.
Ha jól olvastam vissza, 1 Gigával másoknál is vígan elmegy, több RAMal valszeg még kevesebbet swappol.
A "P" hozza elõ a PDA-t, abban le van írva minden.
tudjátok kinyirtam banditákat autóparkolónál és tússzal kell dumálni oszt visszakell menni ahol kezdtem és dumálni kell egy csávóval...és utána mit kell csinálnom ha nem mondjátok hogy mit csináljak akkor már unom ezt a játékot!
lééci segitsenek!
köszönöm ,Viktor <#conf>#conf><#conf>#conf><#confused>#confused><#confused>#confused><#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help>
amugy mit jelent hogy static lighning mód??
Isegrim!szoval ha minél több RAM annál jobb vagyis nem fog akadozni?
@
Droooooooool!....! 😄
Minnyá hagyom az SH4-t a 'csába! Igazából azért ment le a stalker a vinyóról mert a Ájvannabírics ending elég gáz volt és elvette a kedvem..
Jó lenne ha menne a multi.. csak kéne 1 keygen, mert olcsójános vok (pontosabban, játékra nem fogok költeni, diákként, inkább a kedvesemre..)
Nem megy duálba de lexarom. 😊 Két 512-es meg 1 gigás block. Csencseltem a másik családi gépbõl mert azzal épp valamiért nem ment.
Viktor, nem emlékszem h 1 Gigábal hogy ment (annyi van eredetileg a gépbe), illetve hogy az elején mi volt benne, de úgy tûnik a swap beállítása, defrag és hely a vinyón a kulcs a dologhoz. Persze minnél több a RAM itt, annál jobb. A lényeg h nem proci v VGA függõ...
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
ÁÁÁÁÁ ez kurvára teccik hogy van egy false ending, én hülye azt hittem ennyire egyszerû az egész... rohadt nagy! 😊 A spoilert hálistenek nem láttam mert törölték, de van egy tippem. 😊
Futtattásról, én a virtuális memóriát automatikusra állítottam. Azután megszûnt a swappes szaggatás, bár lehet hogy ez a gépben kucorgó 2,5 gigának tudható be (de ha jól emlékszem a swap önmagában megoldja).
Mindenesetre a swap gyakorlatilag eltünt, teljesen szépen fut 1152-ben, minden maxon.. mindez egy A64 3500+/7600GST/2,5G RAM-on.
@
PSN ID.: Beegabor
Magyarosítás lesz a játékhoz??
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
és nekem csak akkor akad meg ha tölt vmit a vinyorol vagy vmi más is fut alatta mert a 3500+ os amd nem igen birja egysszerre a sok cuccot föleg egy igényes játék alatt még egy winampot sem szeret
meg szaggat mert azért 15-30fps közti érték nem a legjobb
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
@
@
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
Van olyan is?!! Azt meg hogy kell, azt hittem csak ez a megalol ájvantubírics van.. amúgy csatlakozom az elõzõhöz, ezt a Strelok nevû csókát lehet írtani v csak úgy berakták kiindulópontnak...?
Lehet h újra felrakom...
Az erõmûn kívûl harcolni nem is érdemes, csak dobj el mindent valami géppityun kívûl is sprint!
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
De én is sok heylütt csak a szerencse miat jötem réá hogy mit kel csinálni.
Minenesere nem soká kész a honosítás, akkor majd egyszerûbb lesz.
tudjátok kinyirtam banditákat autóparkolónál és tússzal kell dumálni oszt visszakell menni ahol kezdtem és dumálni kell egy csávóval...és utána mit kell csinálnom ha nem mondjátok hogy mit csináljak akkor már unom ezt a játékot!
lééci segitsenek!
köszönöm ,Viktor
de a Reach the Power Plant küldetésnél vagyok, a végénél.
El kelzd egy számláló vissza számolni. Át verekszem mgam a katonáok, eljutok oda ahová a nyíl mutat de semmi. Nincs ott semmi. Aztán le játr az idõ és kinyír valami sugárzás.
Mit lell itt csinélni? mert ahová a nyílk mutatot ott semmi sincs.
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
Hol a fenében van ez a ... sellokkk??? vettem infot a fószertöl a bárban, szerénte a térkép centerében van valami bandávan vagy ghostokkal vagy mi a t*kömmel 😄 valaki megtalálta már azt a ge*it??? Köszi <#szomoru1>#szomoru1> <#szomoru1>#szomoru1> <#nemtudom>#nemtudom> <#duhos2>#duhos2>
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |