S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20701
pff ezt a szenny értékelést az ö sima p4 es gépeiken 9600 os karikon ne teszteljenek játékot plus ezek is ugy mutatnak be vmit hogy csalnak mert nem birnak játszani kül elsöre lelötték volna a simabörruhánál lehetett elöbb látni a inventoryban hogy 100% fölé huzott mindent a gyerek

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

gabber_saviola
#20700
jaja nem sérül a srác, max élet mindig 😛

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#20699
mibe hogy god modba nyomja a gyerek? a duty-s banda már lelötte volna

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20698
lol számnalas barban lelött egy ört mindjárt kinyirják 😄😄😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20697
anélkül...i-tv.hun belenéztem, no comment

báttyó02
#20696
😄D

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#20695
erdekes swap definicio 😊
#20694
És mennyi hozzáértéssel? 😊

Why so serious?

#20693
most tesztelik a fix.tv-n a stalkert
v150r
#20692
duplán kell kattintani rá...
a swap meg az a folyamat, amikor helyet csinál a vinyón vagy a memóriában saját magában, hogy tudjon hova tölteni, elõre.

kaladdict combat arms: d1rtdiver [the movement] - second lieutenant 1 http://radikalmod.hu | http://wp7.hu

#20691
mi az swap?
#20690
igen?? tudom én is!de pl kiváalszom egy kuldetést és nyil nem mutatja meg
amugy ott tarok ahol egy ember halott melyette teherauto roncs és van négy vak kutya...megtalatam ember testét és utána mit kell csinálnom??
#20689

Nekem bevált a RAM, de szvsz 1 Gigával és normális (én automatikusat használok) swap beállításokkal mennie kell normálisan. Nálam is retteneteses szaggatott, de az is mindíg swap kérdés volt, megjelent a kis floppi alul és attól halt be.

Ha jól olvastam vissza, 1 Gigával másoknál is vígan elmegy, több RAMal valszeg még kevesebbet swappol.

#20688
A prof délnyugaton van a bunkerben, a föld alatt a labor van.

#20687
"ha nem mondjátok hogy mit csináljak akkor már unom ezt a játékot!" <#idiota>

A "P" hozza elõ a PDA-t, abban le van írva minden.

Törölt felhasználó
#20686
Elakadtam annál a résznél,mikor Sacharov profhoz kéne bemenni a föld alatt ,van nem messze egy anomáliákkal teli objekt ott próbeltam megkeresni a földalatti alagút bejáratát.ha vki segít elõre is thx
#20685
Ha Pripjat elõtt mentesz akkor abból a mentésbõl elõ lehet hozni az összes endinget.

#20684
lécci valami mondjon hogy mit KELL CSINÁLNOM 2 pályán??
tudjátok kinyirtam banditákat autóparkolónál és tússzal kell dumálni oszt visszakell menni ahol kezdtem és dumálni kell egy csávóval...és utána mit kell csinálnom ha nem mondjátok hogy mit csináljak akkor már unom ezt a játékot!
lééci segitsenek!
köszönöm ,Viktor <#conf><#conf><#confused><#confused><#help><#help><#help><#help>
amugy mit jelent hogy static lighning mód??
Isegrim!szoval ha minél több RAM annál jobb vagyis nem fog akadozni?
armageddon666
#20683
És hol az elágazás? szal meglehet úgy csinálni mint PoPba hogy élettöltõk össszeszedem és Water Sword felvétele és uccsó bossfight elõtt savelek? vagy itt nagyon függ korábbi tetteinktõl és kell 6 végigjátszás a 6 befejezéshez? :C vagy DMOMM szinten van elosztva? hogy vége felé de nem a legvégén kell dönteni majd késõbb megint? 😄

@

#20682

Droooooooool!....! 😄
Minnyá hagyom az SH4-t a 'csába! Igazából azért ment le a stalker a vinyóról mert a Ájvannabírics ending elég gáz volt és elvette a kedvem..

Jó lenne ha menne a multi.. csak kéne 1 keygen, mert olcsójános vok (pontosabban, játékra nem fogok költeni, diákként, inkább a kedvesemre..)

#20681

Nem megy duálba de lexarom. 😊 Két 512-es meg 1 gigás block. Csencseltem a másik családi gépbõl mert azzal épp valamiért nem ment.

Viktor, nem emlékszem h 1 Gigábal hogy ment (annyi van eredetileg a gépbe), illetve hogy az elején mi volt benne, de úgy tûnik a swap beállítása, defrag és hely a vinyón a kulcs a dologhoz. Persze minnél több a RAM itt, annál jobb. A lényeg h nem proci v VGA függõ...

#20680
Nem csak egy false ending van hanem 6 😊

#20679
ja van olyan alaplap ami 3 darab memori is belefér sztem hogy neki 2 darab 1 GB és egy 512 mb os memoriája
#20678
2x1 giga plus 2x256? mert külömben nem hiszem hogy dualba megy pedig ugy gyorsabbak

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20677
hopsz neked 2,5 Gigás meoriád??nekem 1 GB_os 😞
#20676
ok ok 😊

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20675

ÁÁÁÁÁ ez kurvára teccik hogy van egy false ending, én hülye azt hittem ennyire egyszerû az egész... rohadt nagy! 😊 A spoilert hálistenek nem láttam mert törölték, de van egy tippem. 😊


Futtattásról, én a virtuális memóriát automatikusra állítottam. Azután megszûnt a swappes szaggatás, bár lehet hogy ez a gépben kucorgó 2,5 gigának tudható be (de ha jól emlékszem a swap önmagában megoldja).

Mindenesetre a swap gyakorlatilag eltünt, teljesen szépen fut 1152-ben, minden maxon.. mindez egy A64 3500+/7600GST/2,5G RAM-on.

armageddon666
#20674
Miért akkor igaz volt? o.O én csak hülyültem... de tényleg igaz? oooo fakkk törlöm is le -.- ty -.- téynleg -.- komolyan -.- meg thx fu ^^

@

DJ Skyline
#20673
ajánlom ezt olvasgatni, és annak is a SPOILER részét

Seth
#20672
mert igazat mondott?? akkor te nyomtál egy hatalmas spoilert mert nekem ez eszembe sem jutott, kösz b+ ^^

PSN ID.: Beegabor

#20671
ja látom már a magyarosítás készül
#20670
tudom hogy már valaki beírta hogy hol található végigjátszás de nem találom,segítenétek???
Magyarosítás lesz a játékhoz??
#20669
szerintem forum, szabad szolás jog 😊

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20668
kussmá'

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#20667
Egy kérdés: ruhát lehet valahol/valakinél/valahogy megjavitani?

#20666
2 giga fizikai 4 virtuális alap beállitáson 😄
és nekem csak akkor akad meg ha tölt vmit a vinyorol vagy vmi más is fut alatta mert a 3500+ os amd nem igen birja egysszerre a sok cuccot föleg egy igényes játék alatt még egy winampot sem szeret
meg szaggat mert azért 15-30fps közti érték nem a legjobb

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

armageddon666
#20665
Most lefognak kúrni nemkicsit nagyon mert kibebaszott kurva nagy spoiler volt amit beírtál és thx mások nevében... (én már rég bebuktam mert egy másik fasz még elõtted leírta szal nicns személyes harag...)

@

armageddon666
#20664
FullDynamic Lighton nyomom minden közepes Shadow Quality minimumom 1024 res... és szép is nem is szaggat -.- swappolni swappol 1 giga memóval de kompenzáltam nagyjából 5 giga virtuállal... még hanyagolom a gémet... többre számítottam azért :S

@

#20662
ez a strelok nevû csókáról akkor tudsz meg többet ha beszélsz a dokijával illetve ha a jó befejezést választod 😉

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#20661
hmm érdekes felnyomtam maxra a grafikát 2 fps el többel megy igy mint médiumon 😄 nem röhej?

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20660
"Megcsináltam a rendes, jó befejezést..."

Van olyan is?!! Azt meg hogy kell, azt hittem csak ez a megalol ájvantubírics van.. amúgy csatlakozom az elõzõhöz, ezt a Strelok nevû csókát lehet írtani v csak úgy berakták kiindulópontnak...?

Lehet h újra felrakom...

#20659
Egszerûen be kell rohanni az erõmûbe a bejáraton, kinyírni bennt mindenkit (kemény...), aztán felsétálni a blokkba, odamenni a kristályhoz és szétröhöhni magad a rettenetesen blõd befejezésen... 😞

Az erõmûn kívûl harcolni nem is érdemes, csak dobj el mindent valami géppityun kívûl is sprint!

#20658
igen enis meghaltam elsore de aztan alkalmaztam az altalam kifejlesztett "faltol falig megvizsgalok mindent moccert" és rajottem hogy lefele kell menni a létran 😄
#20657
valszeg azért nem tudod betölteni a quicksaveket, mert a használt profile-od tartalmaz ékezetes karaktert. ha használni akarod a qs-et, akkor hozz létre egy új profilet nem ékezetes karakterekkel, s ha ezzel a gaméval akarsz játszani, akkor átlépsz abba. mivel a mentések az all users alatt vannak, el fogod érni innen is és a qs meg az autosave is betölthetõ lesz.

#20656
ööö oda van irva mit kell cisnálni 😊

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20655
ha mutat valamerre nyíl akkor menj arra. Ha nem tudtam semerre menni én neki láttam mondjuk egy mellék küldetésnek.
De én is sok heylütt csak a szerencse miat jötem réá hogy mit kel csinálni.
Minenesere nem soká kész a honosítás, akkor majd egyszerûbb lesz.

#20654
lécci valami mondjon hogy mit KELL CSINÁLNOM 2 pályán??
tudjátok kinyirtam banditákat autóparkolónál és tússzal kell dumálni oszt visszakell menni ahol kezdtem és dumálni kell egy csávóval...és utána mit kell csinálnom ha nem mondjátok hogy mit csináljak akkor már unom ezt a játékot!
lééci segitsenek!
köszönöm ,Viktor
#20653
csá, lehet hpgy már volt róla szó,
de a Reach the Power Plant küldetésnél vagyok, a végénél.
El kelzd egy számláló vissza számolni. Át verekszem mgam a katonáok, eljutok oda ahová a nyíl mutat de semmi. Nincs ott semmi. Aztán le játr az idõ és kinyír valami sugárzás.
Mit lell itt csinélni? mert ahová a nyílk mutatot ott semmi sincs.

#20652
1általán hol a térkép centere???

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#20651
Sziasztok! 😊 csak egy rövd lérdésem lenne:
Hol a fenében van ez a ... sellokkk??? vettem infot a fószertöl a bárban, szerénte a térkép centerében van valami bandávan vagy ghostokkal vagy mi a t*kömmel 😄 valaki megtalálta már azt a ge*it??? Köszi <#szomoru1> <#szomoru1> <#nemtudom> <#duhos2>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |