S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DJ Skyline
#20751
igaz, de reménykedek benne, hogy nem gyengénlátók olvassák a topikot! 😊

#20750
ja bocs eddig nem volt ott most meg nem láttam
sorry
#20749
Felesleges. Aki vak az vak is marad, mindegy mekkora a szöveg.

Why so serious?

DJ Skyline
#20748
jáááááááj! banner alatt a legutolsó sorba mi van írva?

úgy látom szövegméret emelés kell

#20747
Csá!
van már magyarítás a játékhoz vagy készül-e?
Havalakitudja akkor kérlek linkeljétek be
THX
doncarlos
#20746
köszi tudtál, és remélem megoldódik

svédcsepp
#20745
pucold ki a bordákat meg a ventit.És tényleg nem hardware topic,igaz igaz.😊úgyh,be is fejeztem,remélem tudtam 5letet adni

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

doncarlos
#20744
jóvan na, csak a stalker közben lépett ki, aztán..

DJ Skyline
#20743
STALKER vagy hardware topik? 😊

doncarlos
#20742
de mégis melegnek tünik, nem?

doncarlos
#20741
belenyultam izombol megy, a kártyán a bordák meg épp csak langyosak

svédcsepp
#20740
Zalman?Mondjuk az elég tuti,meg úgye húzva is van.Szal lehet akkor procidnál ez a "normális".videokarinál viszont nézd meg a ventit feltétlenûl

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

doncarlos
#20739
ahha.. de a videókártyájéval ugye?

doncarlos
#20738
megnéztem megy a venti, csak... ezek szerint kicsi.

svédcsepp
#20737
Igazából én INTELES vagyok,de, ha a magas hõnek köze van az újraindúláshoz,úgyértem ,hogy eddig ezt nem csinálta,akkor a ventiddel is lehet gond.

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

doncarlos
#20736
akkor a videókártya ventuije szerinted szar? mert a procié az zalmann az tuti jó

doncarlos
#20735
háát elvileg nem kéne megfeküdnie.... zallmann venti

svédcsepp
#20734
Nekem akkor volt ilyen meleg a videokártyám,mikot behalt a venti és csak a borda figyelt.

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

doncarlos
#20733
csak azért kellene a válasz, mert játék közbe újraindult a gépem.

svédcsepp
#20732
hát...a proci is meg a kártya is pöttyet meleg sztem....vigyázz baszod,az AMD hamar megfõ ,ha fexik a venti.

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

svédcsepp
#20731
Ezek a dutysok is jól tudnak gitározni,de baszki,hogy egymás szavába vágnak az is ZIHER 😊

És mivel stalker,biztosra kell menni,itt 😊

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

doncarlos
#20730
a maxtor 200Gb-os Sata vinyó : 37°
Geforce 6600 GPU dióda : 62°
2500+ AMD (2000-re húzva) cpu dióda : 59°
cpu : 41°
Asus A7N8X deluxe alaplap : 28°

csak annyi a kérdésem, hogy ez jó vagy nem.

doncarlos
#20729
hali kéne kis segítség a hûtésemmel kapcs. mert az everest írt ki adatokat, de nem tudom mi a megfelelõ... valaki segít?

#20728
koszi!
berlinboy6329
#20727
A hulla mellett(Gószt)

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#20726
senki? #20721
DJ Skyline
#20725
ha ennyire csacsoghatnékotok van, akkor nyugodtan lehet folytatni az Off topikban, thxvmgftobye! <#gonosz1><#gonosz1>

#20724
most kövezzetek meg de én nem fogadnám el mégha párba adnák a gtx et nekem ingyen sem 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

fery02
#20723
Bocsi, ha volt már kérés, de valaki le tudná írni, hogy mit változtat az 1.000001-es patch, azon kívül, hogy (remélhetõleg) javít? Mert feleslegesen nem akarom újrakezdeni az egész játékot, ha esetleg nagyon apró dolgokat javít csak.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

mila69en
#20722
hol a kakukktojás?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#20721
lÉGSZI SEGÍTSETEK! Visszaolvastam, de eléggé fáradt vagyok és nem találom.
Az X16-ból kifelé hol van a titkos alagút? Elõre is köszi
berlinboy6329
#20720
Ha ennyi a pénz a háznál,akkor szerintem 1 GTX beért volna.Az kilóg a sorból nekem. 😊

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

báttyó02
#20719
😄Dddd
nézdcsak hol lakom<#wow2><#gonosz1><#alien><#eplus2><#eplus2><#eplus2>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#20718
Kevés? Nekem a végére el kellett dobnom az egyik fegyverem mert valami 900 volt a másikhoz. 😊 Talán a játék elsõ 2-3 óráját leszámítva sose volt lõszer gondom.

Why so serious?

#20717
vki ment gépet venni 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

mila69en
#20716
most láttam hírekben kiraboltak egy pénzszállítot

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#20715
ezt te nem értheted😄D

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#20714
az igaz
de ezeknek minden játék nehéz!! analfabéta banda és ök nevezik magukat játékosoknak és mernek bemutatni vmit amivel játszani nem birnak

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

gman906
#20713
Aki nem ismeri a játékot az a mûsor után se lett okosabb.

Gigabyte GA-EP45T-DS3R | Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz |2GB OCZ DDR3-1600 Platinum | MSI Radeon R4870-OC 512MB |

#20712
az az egy ténylegigaz amit mondtak hogy iszonyat kevés lõszer van a fegyverekben, meg baszott nehéz kinyirni az ellenfelet akármiylen fegyverrel
báttyó02
#20711
majd egyeztetünk,felugrok érted pestre az SLR-el 😛

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

gabber_saviola
#20710
azigen, leficcenek hozzád egy stalkerra asszem 😛

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gabber_saviola
#20709
ne személyeskedj léccives, köszike

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

báttyó02
#20708
jahh névnapomra kaptam,2millába volt😛

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#20707
az nem juttott eszedbe hogy nem mindenki 15 éves mint te?

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

gabber_saviola
#20706
bazz mi konfig ^^
apukának megy ám a cége :ASdsdasdasdasdas

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#20705
ezeknek játékot nem adnék a kezükbe csalással mutat be egy játékot mindig analfabéták látszik a taktiáján hogy csak megy elörre se oldalazás se semmi nem is tudsz játszani

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20704
szánalmas ez az ember

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

svédcsepp
#20703
Valaki eltudja magyarázni hogyan lehet 7 vagy 9féleképp véghezvinni a gammát?Teszem azt csak a fõküldetéseket nyomom.(ez megvolt)
Vagy leszek magányos farkas,aki mindenkit lelõ(most ezen dolgozom <#hehe>),vagy csatlakozok a dutykhoz vagy esetleg lonerekehez,vagy freedom.
Vannak még a mellék küldetések.Ez nálam 5 variáció?Tudom sok extra eldugott dolog is van még.De komolyan érdekelne ez a sokfajta vég...ill nem a vége,hanem ,hogy mien szálakon lehet elérni a különbözõ befejezést... <#integet2>

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

RatBaG
#20702
tegnap megtaláltam gitárt... <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.