34578
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
  • Roger6
    #34058
    Okés, a lényeg hogy neked tetszik. Igaz, hogy a képen semmit nem látok szinte abból amit elmondtál, mert annyira rossz minőségű, de legyen igazad: biztosan jó kép.
  • fuszhi
    #34057
    Szerintem jó kép. A támadó még nem esett össze. Jól rálátni. Valamint az is hogy harcképtelen és a két válla talajt fog érni, amikor a hátára esik a talált lövésektől. Valamint a háttérben látszik hogy további esemény várható záros időn belül, így okosabb vissza húzódnom. Rendesen benne voltam a tűzharcban. Komoly volt. Örülök hogy igaziból nem kell ilyesmit csináljak. Már rég holt lennék, és szerintem bárki más is. Százalékos arányban lehetetlen hogy ne hibázz. Jobb is így hogy ez csak játék.
  • Roger6
    #34056
    Történet jó, a kép nagyon rossz, semmit nem látni.
  • fuszhi
    #34055
    Nagy golyózápor volt, csak úgy izzottak a töltényhüvelyek és a puska egyes alkatrészei az agresszív véleménycsere közepette, mikor ránk sötétedett és éjjellátóval voltam kénytelen végig birkózni a dolgot. Komplett móddal van meg fűszerezve az alap shadow of c. Ime : Komoly ahogyan eltaláltam a srácot és még zuhanás közben lett a fotó megörökítve. Valamint tetszik a füst az egész minden. Nekem alap complete mód bőven elég lett.
  • fuszhi
    #34054
    Bocs hogy csak most írok. Igen mód, a komplett mód az 1.5 patch kell hozzá és a sima magyarosítás.
  • kastil
    #34053
    Pár hónapja még májusról beszélt dezo - ez a sok tologatás... kezd dejavum lenni :D
  • mcmoha
    #34052
  • mcmoha
    #34051
    2012 harmadik negyed.:)
  • cs1rk3
    #34050
    Lost Alpha MOD-ról valami hír?
  • kastil
    #34049
    na jól leírtam, szal high res* - medium textura és static lighting
  • kastil
    #34048
    OL2.2

    Azért egy kicsit növeli a gépigényt az alaphoz képest - weather system, spawnok + mutáns + pár hih res fegyó skin, de én annó 2800+ amd ati 9600 és 1 giga rammal medium staticon med textura 1024be simán ment
  • ntex
    #34047
    OL2.2-től nem nő semmit a gépigény, az ősrégi AMD 3100+ 1GB RAM-os, 64MB-os Radeon 9500-al felszerelt gépem anno simán vitte
  • Kalash17
    #34046
    Aha.És a gépigénye mennyiben változik.Linket tudsz dobni?
  • kastil
    #34045
    Hát a történet/helyszínek/questek ugyan azok maradnak... viszont sok új fegyver, spawn, ai change, elég sok fain kis feature mint pl a sleeping bag, freeplay ésatöbbi - nekem még bejött az abc inferno mod is, bár az nem kapott akkora hangot szerintem mégis fain, de ol-os accuracy/dmg-el
  • Kalash17
    #34044
    Óh köszönöm szépen!Sokkal jobb.Az OL-el majd szeretnék játszani, de előbb kijátszanám így, mivel ha jól tudom akkor az új kampányt is tartalmaz.
  • kastil
    #34043
    Weapon Damage Mod for Shoc

    Remélem nem basztam el a linkelést :D Egyébként játsz OL2.2vel, sokkal de sokkal jobb tőle a cucc.
  • Kalash17
    #34042
    Igen, megtaláltam őket.Nos az a baj, hogy ezek még pluszban adnak egy csomó csalást, többek között halhatatlanságot, végtelen lőszert, stb.Én pedig pont azért szeretnék ilyet felrakni hogy valósághűbb legyen a játék.Na mindegy azért köszönöm a segítséget
  • kastil
    #34041
    cheathappanes is tele van vele
  • Herold
    #34040
    Konkrétan nem tudom mi a neve ennek a trainernek, de nézz körül a Gamecopyworldon, ott találsz többet is.
  • Kalash17
    #34039
    Ó nem!Az tökéletes lenne!Tudsz küldeni linket?
  • Herold
    #34038
    Ennyire azért nem lehet nehéz.
    Az is segít ha fejre lősz. Meg ha jól emlékszem van egy trainer amivel 1 lövés végez egy emberrel, de akkor veled is, szóval lehet hogy az nem neked való megoldás.
  • steweee
    #34037
    szuper ízi :D
    ó jesz
  • Kalash17
    #34036
    Hát a call of duty is jó játék, de ennek egészen különleges hangulata van.Esetleg van valami konkrét mod, amit be tudnál linkelni?
  • NovaTerra
    #34035
    Elég, ha beállítja super easy-re. Feltehetően, akkor is hullani fognak.
  • kastil
    #34034
    sztem bármi weapon accuracy/dmg mod megteszi
  • NovaTerra
    #34033
    Arra ott van a COD 5,6,7,8,9...
  • Kalash17
    #34032
    Sziasztok!

    Egy ideje már játszok a játékkal, nagyon szeretem, de van egy dolog ami nagyon idegesít.Szerintem fő probléma az NPC-k megölése.Lehet csak nekem probléma, de én jobb szeretnék egy olyan call of duty 4 féle gyilkolászást, amikor nem kell órákat tökölni egy egy ellenfél kiiktatásával.Ha valaki tud erre javítást/modot, akkor az kérem segítsen.

    Üdv
  • büdösbicikli
    #34031
    Sziasztok! Az lenne a problémám hogy amikor feltelepítem a játékot,(Win7)akkor azt dobja ki hogy: Az eljárás belépési pontja nem található a DLL-ben (xrLUA.dll). H a valaki tudna nekem segíteni nagyon hálás lennék. Előre is köszi
  • Bulics
    #34030
    Anagliphes vagy milyen(piros cián)szemüveggel igen, de nem jó mert az égbolt nem 3d-s, vagy hogy is mondjam, plusz a fegyverek is átnyúlnak a falon mivel sokszor vagy fedezékben. ez a játék nem 3dre lett kitalálva...
  • Shad01
    #34029
    Próbálta már valaki a játékot 3D monitorral?
  • Herold
    #34028
    Whispers of the zone mod, nemrég jött ki.
  • kastil
    #34027
    szevasztok!

    oblivion lost magyarítást nem tudjátok honnan szedhetem le? sehol nem találom, itt a beépített ekresőt használtam 2.1hez linkelt foxmurder de halott mediafire linkek. 2.2höz kellene amugy.

    más

    átállítottam az inventory méretét, így most nem kell mindig görgetni, viszont a trade közbeni méretet nem tudom, hol lehet, esetleg valami tipp?
  • Kapido
    #34026
    Sikerült, de ez végig ilyen sötét? Nekem kifejezetten tetszenek a napos részek, és a Zóna hangulatát sem rontja el ( nem lesz tőle barbis ).
  • Kapido
    #34025
    Engem érdekelne a p.p. mod telepítése (mit hova és hogyan), mert nem világos az angol leírás. Előre is köszi!
  • malercoo
    #34024
    köszönöm,így már sokkal jobb a játék!
  • ntex
    #34023
    a 9-essel vagy a 0-val (vagy Ö-vel) kell kibisztosítani és utána már tudsz lőni, ezt én is megszívtam anno
  • malercoo
    #34022
    hali! tudna valaki valami tippet adni,hogy tudnám használni az ellenfelektől szerzett fegyvereket használni a secret trails2-ben? Nekem csak az első küldetésben kapott pisztoly és vadászpuskát tudom használni még a későbbi küldetésekben kapott AK-t se tudom használni.
  • ntex
    #34021
    Az csak grafikai mod nem?
  • deestroy
    #34020
    kijött a PARTICLE PARADISE 2.1.1.9x aki nagy fan az mindenképp szedje!!! és tolja!!!!! ha lesz időm mutatok egy kis gameplay-t meg ha nem megy a telepítése akkor leírom... nem nehéz! Viszont a mód nagyon állat lett!
  • tutituti
    #34019
    nos több óra játék után az a véleményem, hogy 1. rohadtmód nehéz
    2. kicsit túl sok a fegyver,páncél(bár el is kél).
    3. nem bugos.
    4. az eleje még mindig tetszik.
    5. Mintha pár új küldi lenne és a régieket is kicsit átszabtak volna.
    Ja és a gépigény szerintem ugyanaz de lehet konfigolni elég részletesen a saját launcherjével.

    röviden ennyi.