2364
Világbajnok: Brazília
  • mateos
    #2270
    én se !!
  • Hangianix
    #2269
    Messze jobban jatszik a nemet csapat, mint az eddigi meccsein. Nekem mondjuk mindegy ki nyer (most mar a brazilok), mert egyiket se szeretem.
  • teknős
    #2268
    és még egy!!!
  • Alien!
    #2267
    R9!!!!R9!!!!R9!!!!R9!!!!R9!!!!R9!!!!
  • mateos
    #2266
    francba
  • teknős
    #2265
    na végre
  • Alien!
    #2264
    megvan...csak berúgta...
  • mateos
    #2263
    pedig ö a legjobb
  • KeKKSZike
    #2262
    nagyon nagy szerencséjük van!!
  • Alien!
    #2261
    R9 löjjé má egyet!!! :)
  • teknős
    #2260
    Na ezt a rohadt mázlista német csapatot...
  • KeKKSZike
    #2259
    Phú de unszimpatikus nekem ez a Kahn!
  • KeKKSZike
    #2258
    Nekem nagyon nem tetszik a VB dala! (Boom)...
  • KeKKSZike
    #2257
    Én a braziloknak drukkolok!
  • Coine
    #2255
    nem drukkolok 1ik csapatnak sem, csak legyen jó meccs...
  • KeKKSZike
    #2254
    hát hja...
  • Punker
    #2252
    Azért kár, hogy vége a vb-nek. :(
  • Dikkma
    #2251
    vasárnap a németek elfoglalják méltó helyüket a világ labdarúgásának dobogóján.
    ez ha a második hely, akkor is érvényes megállapítás.
    3 vb győzelem németeknek, 4 braziloknak, 4-4 lesz vagy 5-3..?
    érdekes kérdés, sztem 4-4. mindegy ki nyer, de a németek fognak :o))
  • KeKKSZike
    #2250
    Mond, hogy konkrétan mire gondolsz?
  • Hangianix
    #2249
    Es nem vagj merges arcot. :D Meg se fogja kozeliteni a mai meccs szinvonalat.
  • Hangianix
    #2248
    Lattad a nemetek eddigi meccseit? Es lattad mit produkaltak a brazilok a belgak ellen? Tedd ossz e kettot...
  • KeKKSZike
    #2247
    Miért lenne szar???
  • Hangianix
    #2246
    Nem nagy, hanem szar...
  • KeKKSZike
    #2245
    Csak nyerjenek a Brazilok!
  • Punker
    #2244
    reméljük :)
  • KeKKSZike
    #2243
    Hát, nagy meccs lesz holnap!
  • KeKKSZike
    #2241
    Szép meccs volt, az biztos!
  • Efreet
    #2240
    meg baromság amit írtál... összeadod 1972+1962... ez akármennyi is lesz, ha levonsz belőle 2002-t, soha nem lesz 1972... mondjuk 1932 talán...
  • Efreet
    #2239
    ennél kicsit hosszabb volt ez az elemzés, és lent már a mélyben szerepel :o) kicsit többféle adattal meg ilyesmivel indokolva...
  • Marki
    #2238
    Hallottátok a matematikai Brazil győzelmet?
    Nos..
    Brazília nyert 1972-ben, Németország pedig 1962-ben.
    A két számot összeadjuk, és kivonunk belőle 2002-t. 1972 jön ki, a Brazil győzelem éve:-)
  • Efreet
    #2237
    lesz.. meg net is - csak napközben, és forgalmidíjas - nem akarom túlzásba vinni.
  • Hangianix
    #2236
    Dontot nem is tudod megnezni? Vagy tv azert lesz?
  • Efreet
    #2235
    állt a fene.. ha már holnaptól nem vagyok, ma este még nézelődök amíg nem fut be a levél...
  • Hangianix
    #2234
    itt alltal lesben mi? :D
    ha valaki felvenne es divx5-ben elerhetove tenne a neten, akkor letoltenem es kiirnam a mai meccset cd-re.
  • Efreet
    #2233
    "sztár", és zeng róla a sajtó :o) ez volt a kritérium, nem? most majd lesznek koreaiak is.
  • Hangianix
    #2232
    Ja, megvettek anno Hakan Sukurt is es alig jatszik.
  • Efreet
    #2231
    és most ezzel a szereplésükkel hirtelen úgy fel fogják őket vásárolni, mint a nagyon... ezért mondtam, hogy most változik meg - és mostantól oda fognak a "nagy" csapatok figyelni ezekre az országokra is, és összeszedik a sztárjelölteket.
  • Hangianix
    #2230
    Jo, de a vilagsztar az aki csodajo csapatban jatszik. Koreai jatekostol ritkan hangos a sajto es a torokokre se jellemzo.
  • Efreet
    #2229
    az, hogy "világsztár" az most erősen megváltozott-változóban van.. az USA és Ázsia megjelent és feljött, mostantól igenis számítani kell a részvételükre :) plusz néhány klasszikusnak tartott csapat meg eltűnőben van.
  • Hangianix
    #2228
    Ne sajnald, az igaz, hogy a koreaiak a biroknak is koszonhetik, hogy ide eljutottak, de most latszott miert is volt lehetoseguk. Minket magyarokat hiaba tamogattak volna a birok, mar a csoportmeccseken kiestunk volna. Nem a nevek szamitanak aszep jatekban, sot, talan meg jobb is volt, hogy nem vilagsztarok mutattak meg, hogy is kell focizni.