94
Tájszon vagy Luiz ?
  • Klon
    #94
    Szasztok!
    Olyan zenét keresek, amit a THAI BOX mérkőzéseken lehet hallani....
    Tudtok ebben segíteni ?
  • atee
    #93
    Nekem a vege akkor is nagyon megrendezettnek tunt..
    Valami nagyon furcsa volt ...
    Ez tenyleg nem Tajszon
    na mind1 Luiznak sose fogok drukkolni mert egyszeruen nem szimpatikus a bunyoja!
  • CSOCSO
    #92
    nem dagadt vagyok hanem mackós!!! nincs kurva nagy tokám meg hasonlók... a csaj jol néz ki hidd el majd ha összejövünk küldök képet róla:) nemtom mikor lesz 1éve vean barátja,,,nem sokáig:)))
  • Jano
    #91
    Holyfieldet másodjára legyőzte Lewis?
    Láttad azt a meccset? Még jobban döntetlen volt, mint az előző, csak a kedves "bíróság" nem akarta lejáratni magát, és inkább ítéletet hírdetett a fiatalabb javára. Na mindegy, Tysont így-úgy megverték, hátha tényleg lesz majd egy visszavágó.
  • FREAK
    #90
    na én ezt nem folytatom, ha szerinted ez Mike Tyson volt, akkor ajánlom figyelmedbe pár korábbi megmozdulását Lewisnál sokkal durvább arcok ellen.....

  • FREAK
    #86
    miért bunda esetén be szokás ismerni????

    mellesleg pont ez a gyanús!!!!! ilyenkor minimum ölni szokott, most meg összeborul azzal az emberrel, akinek már civilben is nekiment párszor.......

    ah, bűzlik ez nagyon........ luiz jó volt, ez tény, de tyson nem tyson volt, sajnos ez is tény
  • Jano
    #85
    Szép box???
    Úgy fosott tőle, hogy állandóan rácsimpaszkodott.
    Persze Lewis profi. Hülye lett volna, ha nem ezt csinálja.
    Tudom, én Tysonnak szurkoltam, szarul esett, hogy vesztett, próbálok magyarázatot találni. De szerintem bárki beláthatja, hogy Tyson messze nem szt nyújtotta valamiért, amit szokott.
  • FREAK
    #84
    hát erről pl. Hollyfieldnek egész más véleménye volt, és ő azért csak tudja.......

    az meg vicces, hogy luiz "jól mozgott"

    ez eddig tysont sose érdekelte, ha ütni akart, ütött, de most nem ütött.........
  • Jano
    #82
    Akár.
    Ilyen dumát nyomot, hogy 15 éve barátok Lewisal?!
    Holyfieldnek anno aszonta, hogy megeszi a gyerekeit... Ez valahogy nem stimmel.
  • FREAK
    #80
    pontosan erről beszélek!! ráadásul a meccs végén jó hogy nem szórt virágokat luiz lábai elé, már azt hittem megcsókol valakit, olyan jámbor volt....

    lehet, hogy nem a hagyományos értelemben vett bunda volt, de nem volt tiszta.... pl. meg is fenyegethették.............
  • Jano
    #79
    Tyson tudtán kívül is le lehet(ett) bundázni a meccset.
    Pl egy kicsit benyugtatózták a srácot... Ez nem az a borultagyú, elmebeteg Tyson volt, mint aki bunyozott anno.
  • FREAK
    #78
    akkor igen

    de EZ NEM TYSON volt

    játszott már magas, hosszú kezű nigger ellen, és akkor oda tudott menni, és addig tudta ütni, amíg az kifeküdt

    persze ez csak az én véleményem, de most Lewis nem Tysont verte meg, hanem egy fáradt, beijedt amatőrt........ és szerintem ez a leírás nem épp Iron Mike-ra illik....
  • Efreet
    #76
    60-40 arányban osztoztak azon a pármillión amit a meccsért kaptak.
  • FREAK
    #75
    ugyan, semmi......... tyson élete legnagyobb meccsén, kimegy, üt hármat, utána eljátsza a homokzsákot...... semmi különös, ezt így szokás...

    szerintem ezt simán eladta, és majd a visszavágón akarja visszaszerezni a becsületét

    így nem csak bajnok, hanem piszok gazdag bajnok lehet.....
  • Evil
    #73
    http://www.profiboksz.hu ,itt kiveseztek elegge hogy mi tortent.
  • FREAK
    #72




    asszem tömören ennyi

    tudtam, hogy megbundázzák..........
  • Hangianix
    #71
    Roflmao
  • Hangianix
    #70
    Na ja, ha csak a felét kapja mint most már jó neki.
  • Hangianix
    #69
    Thai Box-ba ne szurkalj, hanem intezd el combosokkal. :-)
  • cybert
    #68
    Lewis aszonta hogy nyitott a visszavágó iránt..
  • Draco
    #67
    Lewis rulz szeressuk ot nagyon (foleg hogy thai-boxban hasonloan messzirol szurkalok en is). Csocso: azert megnezenem hogy nezett ki az a gyonyoru no akit a te tesfelepitesed mellett osszeszedtel:)))
  • Crem
    #66
    Na csak azért, mert qrvára lemaradtam....
  • Crem
    #65
    Nem vette fel valaki ?
    Esetleg CD-re?:) :(

    Ko-Ko is megvan !(az utolsó) Relikvia!:)))))
  • dewdew
    #64
    Nem banom, hogy Tajszon kapott az arcaba.
    Az egy nem normalis allat, amit az utobbi evekben muvelt, az egyertelmuen azt mutatja, hogy szo szerint elment az esze. A nemzetkozi boxszovetseg helyeben mar regen elvettem volna tole a versenyzesi jogot.
  • Punker
    #63
    viasaton most volt az ismétlés
  • CSOCSO
    #62
    a lévisz a levis? nah nembaj:) louis-t mondanám luiznak
  • CSOCSO
    #61
    sajnálom tíszont... de nemvágom hogy a lewis-t mié lúiznak ejtik miáért ne lévisznek:) na mindegy ari meccs volt sajna nem láttam egy gyönyörű nő feküdt mellettem:) istenem... semi nem történt aznap ismertem meg de aranyos volt..nah mindegy..reggel meglestem....én tíszónnak drukkoltam
  • Hangianix
    #60
    De Tyson akkor is szimpatikusabb egyeniseg. Vagyis egyeniseg. Lewis az annyira erdekes, mint egy veletlenszeruen kivalasztott lako az oregek otthonabol. ;0)
  • Dikkma
    #58
    én mondtam hogy luisz!
    okos vagyok!
    ki akar megérinteni? :D
  • atee
    #57
    1 ev van koztuk!
    Az elso menetekben Luiz rendkivul csunyan fogott..
    Aztan Tajszon szerintem kikeszult idegileg!
    Valami nem volt nala rendben :) csak allt es nem is utott igazan...
    Sajnalom neki szurkoltam Luizt a kezdetektol fogva utalom.
    A meccstol az eredmenytol fuggetlenul tobbet vartam! Ezert kar volt virrasztani:(
  • mateos
    #56
    hát tysonhoz képest :)
  • Hangianix
    #55
    Lewis FIATAL???? ;-)
  • mateos
    #54
    ezt vártam , tájszon má öreg és sorra sorra veszti mecseit , lewis fiatal MAGAS (ami nemmindenesetben elöny) és jobb a mozgáskulturája , Tudtam h az öreg megszivja
  • Totya000
    #53
    picit tobbet vartam ettol a mecstol, de azert jo volt.
  • mikike
    #50
    most lesz
  • atee
    #47
    Eljott az ido :) es kiderul :)
    ha Luiz kibirja az elso 4 menetete akkor megnyerheti...
  • Punker
    #46
    tájszon egy állat.
  • Jano
    #45
    Igen! Te vagy az izé! :DDD
  • FREAK
    #44
    bocs, én tehetek róla :)
  • Jano
    #43
    Inkább hagyjuk...
    Ezek szerint ma is izé vagyok :D