16419
  • KM
    #12589
    Azok a régi, szép idők!
  • zoli80
    #12588
    idékbök,na ez szép.
  • zoli80
    #12587
    a régi szép idékbökben volt az 100is:)

    föleg a gabor vs majdnem mindenki flémek idején
  • traXion
    #12586
    Srácok, rekorodt akartok dönteni, vagy mi? 1 Nap alatt 41 új hozzászólás... szégyeljétek magatokat! :P
  • zoli80
    #12585
    ja és van egy asztalos haverom aki csak beszerel,ugyhogy annyira nem egyértelmü a dolog.
  • zoli80
    #12584
    nem láttam a honlapját:)
  • traXion
    #12583
    Helyes!
  • swat sniper
    #12581
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁh tök jó ilyesmit szeretnék mennyibe ÁHHHHHHHH fájt
  • Vukodlav
    #12580
    Nyílván inkább csinálja mint beépíti. Ő az asztalos, oda vagyon írva a honlapjára! :D
  • KM
    #12579
    Mit látok!!! Csak nem axelero...
  • zoli80
    #12578
    keress rá,mi eredetivel nyomjuk!
  • zoli80
    #12576
    szép nagyon de te csak beépited vagy te csinalod ?
  • Crem
    #12575
    Hát így csinálom...
  • Crem
    #12574
    Na ja...:)
  • Crem
    #12573
    Köszi!
  • KM
    #12572
    Bocs!!! De jó is lett volna! 220k-ért!
  • KM
    #12571
    Az Extreme is nagyon jó, én ott vettem még szeptember környékén kb. 120k-ért. Apropó a 828 ára egyáltalán nem vészes: 314k, a 717-esé pedig 212k.
    A lényeg: egy baromi jó fényképezőgépet vásároltál!
    Vissza a Ravenhez!
  • Gabor_(HSF)
    #12570
    1.5uk
  • Crem
    #12569
    Most hazaugrottam érte. Megyek lefotózom az egyik melót, amit nemrég fejeztem be...
  • Crem
    #12568
    Köszi!

    A 828 még nincs Magyarországon...

    Egyébként árban nagyon húzós lesz...
  • Gabor_(HSF)
    #12567
    ZÁRÓ BESZÉD...
    Azzal fejezném be ezt a vitát,hogy leírom szerintem hogyan kellett volna viselkedned és akkor nem fajultak volna el a dolgok../Barnus te is figyelj ,mert rögtön megköveztél milyen lekezelő voltam,na meg azok is akik csak itt voltak de nem figyeltek/
    1,első nap mikor bevittem a gépet igy kellett volna fogadnod:Elnézést ,hogy igy megvárakoztattam,de éppen masturbáltam és nagyon nehezen jött össze a dolog..
    2,a két telefon és mail után,miben is panaszkodtam az alacsony feltöltésre és a warpokra,az 1 hétig fent felejtett hibás dns re,neked azt kellett volna válaszolnod,"nemtudom mi lehet a probléma utánna nézünk,megpróbáljuk megoldani"..... nem pedig olyan válaszlevelet küldeni ha ez nem tetszik vegyek 100 ezerért dedicált sávszélességet,és nem értem mi a probláma azzal az idegen dns el...és ezek után még kioktatsz it a fórumon is ,hogy tanuljak meg szervert konfigolni..
    3,hát ez szerintem loszar, de nem szolgáltató-ügyfél kapcsolat..
    4,sztem ne csodálkozz ,hogy itt tartunk ahol tartunk és többen kikeltek magugból vagy igy vagy ugy...
    Na részemről ennyi....

  • Crem
    #12566
    Hát igen...

    DE!

    218e lett volna, ha a neten rendelem. Nincs magyar nyelvű leírás és 1 év garancia van. Azon fellül a DLH szállít, és ha esetleg valami gond lett volna akkor "pár" napig csak az idegeskedés megy...
    A boltban 280e lett volna, de mivel a Sony üzlet tulajdonosát jól ismerem ezért Magyar kézikönyvel 2 év garival tokkal,vonóval 255e BRUTTO lett...

    Többit megdumáljuk este TS-en!:)
  • zoli80
    #12565
    hogy csinálood?:)
  • zoli80
    #12564
    igazán hasznos dolog!:) ilyen képekért veszek egyett én is:)

    na crem most mar össze kell ülnünk egy kicsit sörözni,ugyanis ez meg a többi cucc kiteszi az apeh fél éves bevételét és én is örülnék nekik.
  • Gabor_(HSF)
    #12563
    ÁHHHHH!!! Reménytelen eset vagy,te még mindig a gépemben keresed a hibát,ami ugye egy szar P4 2.66/Asus alaplappal, 1 giga rammal/Kingston/Radeon 9000pro, Win2003 server/Corp Ent/ system,nem tudom lehet ez már igy alapban szar, de az tény mindenhol jól mükszik ,csak nálatok nem és ez a lényeg a dologban,de te továbbra is vak lovon utazól, nem tudok már mit hozzáfüzbni
  • gyozo
    #12562
    Gábor, örülök, hogy sikerült elhelyezned a géped, jó játékot mindenkinek!

    Másrészt szeretném megköszönni azoknak, főleg Barnusnak, akik megértették a dolog emberi vonatkozását, hogy miért veszem magamra az egészet, és ismeretlenül is kiálltak melletem. Aki pedig nem értette meg, az már úgyis elküldött a pi*ba. Ők talán ettől jobban érzik magukat, egészségükre!

    Harmadrészt, ha már megint megszólítottál Gábor azzal, hogy konfiguráljak be R6 szervert, arra csak annyit szeretnék mondani, amit elmondtam volna akkor is, amikor személyesen is beszéltünk, de nem igazán hallgattál meg. Amikor azt mondtam, hogy tanulj meg szervert konfigurálni, akkor arra céloztam, hogy kérhettél volna segítséget, mint ahogy annak idején én és megtettem, amikor hár hétig a G-n csomagvesztési hiba, és kiszámíthatatlan lagolási gondok voltak. Akkor én kértem, és kaptam segítséget a többi szerver üzemeltetőtől, és ki is derítettük a hibát, ami egyébként a gép hardver hibájából fakadt, és sikerült elhárítani.

    Utolsó szóként meg a pénzéhes axelero = gyozo típusu megjegyzésekre azt tudom csak mondani, hogy amikor a BF találkozón megkeresett egy klán, hogy szeretné betenni a szerverét, nem tudnánk-e valahogy megoldani, mindent megtettem, egyáltalán nem a cég érdekeit nézve, hogy valahogy olcsóbban, vagy ingyen beugorjon a szerver hozzánk.

    Ígérem, tényleg ez volt az utolső hozzászólásom itt a topicban, feltéve, ha ezt ti is el tudjátok fogadni.
  • KM
    #12561
    Üdvözöllek a 717-esek társaságában! Tényleg f@sz@ kis gépecske, és valóban kímélni kell az APEH keményen dolgozó kollégáit!
    Azért mostmár bánom, hogy nem 828-ast vettem...
  • AndrewCB
    #12560
    Gondolom voltál olyan okos és boltban megvetted!
  • Crem
    #12558


    Elsősorban kímélem az APEH-ot...
    Másodszor a kész munkákat akarom lefotozni.


    Viszont van rajta egy nightshot lehetőség , úgyhogy 2004 jan. 1-től mint KÉM kezdem az évet!:)



    Ezt 5:07 kor készítettem korom sötétben az ablakból!:D
  • #12557
    Crem ezzel mit csinálsz?/tudom/Felrakod a fegyverre és ez lesz a te fotópuskád?Ezzel ugyan nem lösz le senkit de először mindenki megijed majd tőle és talan halálra rémül
  • #12556
    Jó reggelt!
  • Crem
    #12555
  • Crem
    #12554
    Más:

    Kis dicsekvés, na nem azért mert nagyképű volnék, hanem mert tényleg nagyon örülök neki...

  • Crem
    #12553
    Kicsit összegezve a dolgokat, a véleményem a következő:

    Itt egy ember van, aki valamit tesz azért, hogy mi esténként 1-2 órát jól szorakozzunk... Valaki csak miatta áldozott a gaméra.
    Ezért részemről egyértelmű, hogy kinek a párjára állok...

    Barnus& Warlord!

    Mivel mind a ketten a kezdetektől az RVS magjához tartoztok, ézért mindnki örülne, ha ez csak egy vita lenne két haver között és nem fajulna el...

    thx

  • Crem
    #12552
    Valaki tegye elérhetővé nekem az 1.5 update-t!
    Előre is ThX!
  • Crem
    #12551
    Jó reggelt...
  • Gabor_(HSF)
    #12550
    lassan tényleg meglesz egy könyvre való
  • Gabor_(HSF)
    #12549
    OKI Győzőke rendben van,de akkor mutassa meg millen faca gyerek,meg hogy mennyire vágja a server configot és inditson egy RVS servert 1 hétre,csináljon reklámot a cégének(persze legyen annyira fer csáko,hogy ne valami hiper-super dedicált sávszélességen)majd mi leteszteljük,és utánna tovább hámozzuk ezt a témát
  • Gabor_(HSF)
    #12548
    Na meg itt van mégegy friss példa, 12 órája megy a server ,alig jáccottunk ma 2-3 órát és csak egy pár ember, de már 2giga mentki és 1.1 jött be,na erre nem volt képes az axelero
  • Gabor_(HSF)
    #12547
    Nem is vitatta senki ,hogy milyen is az a G server,oda lehet ,hogy tökéletes, de sajnos az rvs ezen a szinten sokkal igényesebb,kapásból 3 Amerikai serverre kell kapcsolodnia a host-nak ez már önmagában is elég nagy kihívás ,hogy egyszerre mind3 ra jók legyenek az elérések,itt pusztán még mindig az a tény, hogy csúcsidőben, ami az ax-nál teljes hétvégét és hétköznap éjfélig tart kb,30-50k a külföldi kapcsolata, már amikor van ennyi...és it van elásva a kutyám, hogy nem stabil,mert amikor kihagyások vannak nemhszem hogy a Bf ben észreveszitek mikor megáll egy külföldinek a tank vagy egy f16 a mezőn,de ha ez a játék ahogy elveszti a kifelé menő feltötését ,rögtön megáll vagy kamu lessz és nem kevésbé szaggat vagy warpol,csak egy példe a myhosting amig jó volt és tele volt a server 16 ember, napi 5-5 giga ment be-ki a serveren,hogy hova ment ennyi adat ne kérdezd,de nnyi volt az idő nálam