16419
  • AndrewCB
    #14724
    europai 10
  • zoli80
    #14723
    pass vagy vmi?
  • zoli80
    #14722
    picsbe! ez nekem errör:(
  • AndrewCB
    #14721
    Zoli: cb.hungs.hu
  • swat sniper
    #14720
    Volt valamilyen programom a ravenhez amelyikkel lehetett billentyüparancsot adni. avval lehetett beszélgetni!!(nem volt mikrofonom ezér nem tudtam!!)
  • swat sniper
    #14719
    Mi van??
  • ghost cb
    #14718
    Ez Raven Shield forum, én pl kiütést kapok az Unreal részeitől...
    HSF honlapján megtalálod!
  • Kaplan
    #14717
    Ja és mi a R6-nak a szerver címe?
  • Kaplan
    #14716
    És a UT2003?
  • ghost cb
    #14715
    A Ravenbe nincs alapbol Voice beleépitve asszem. A TS-re fölmennek az emberek beszélgetni, olyan mint egy találkozohely a neten, csak épp nem irogatnak. A TS mindegyik játék alatt futtatható, gyorsbillentyűk megengedettek (hogy ne kopjon az alt+tab) szoval mindenki ezt használja... majdnem
  • ghost cb
    #14714
    CB ts-ről banoltunk... Sajnálom...
  • Kaplan
    #14713
    a TeamSpeak mire való?
    Mert azt tudom , hogy a Counter Strike-ban lehet beszélgetni.
    De az UnrealTournament2003-ban és a R6:Raven Shield-ben lehet-e?
    Vagy csak a teamspeak-kal lehet?
    Segítsetek!
    Szeretnék beszélni multiplayer-be.
    Hogy kell használni a Teamspeaket?
  • swat sniper
    #14712
    Kössz!!!
  • #14711
    Neked minek? Egyedül is jól elszórakoztatod magad.
  • swat sniper
    #14710
    Thnx
  • Vukodlav
    #14709
    TEAM SPEAK
  • swat sniper
    #14708
    Hol lehet letölteni a TeamSpeak programját???
  • swat sniper
    #14707
    Kössz a bíztatást Swat Sniper!!!!LOL
  • swat sniper
    #14706
    LOL hehe Amúgy ha 8-an vagyunk akkor jobb az adversial mert 8 helyett 16 ember fér el!!!!
    Amúgy hidd el ha nyugottan fedezékbe bújok te ott hajolsz ki mögöttem egy fal mellöl látod a terrot és én újratöltök akkor segíthetnél LOL
    a zulut meg hülyeségből ha zavar szólj be játék közbe abbahagyom de ha csöndbe vagy nem tudom mér haggyam abba!!!
    A reloding azé megy mert FEDEZNI KÉNE az embert!!!
    A follow me meg azé mert 2 terrot láttam és jó lenne a segítség!!
  • Big Daddy
    #14705
    Na figyu! A szerver azért lett átrakva adversialra mert nem volt hely és nem tudtam bemenni!Az jobb lett volna ha kirugunk valakit mert nincs hely?
    Swat sniperel meg ne foglalkozzál mert mindig ilyen!
  • Amok71
    #14704
    Ha ott nem találsz minket, akkor a konkurencia sávszélességét rontjuk, avagy cb.hungs.hu!

    A csítem így teszi harképtelenné a terrorokat

  • Vukodlav
    #14703
    Egy kis meglepetés az UBI-tól június 1-re! Igaz hivatalos oldalon egy szó sincs róla, de itten már elő lehet rendelni!
  • Vukodlav
    #14702
    Nem kell itt verekedni, tessék legközelebb Team Speak-et használni, és ott lehet kiabálni velünk személyesen, hogy "NE VÁLTSUK EL A MAPOT"! A TS a www.hsf.hu oldalról elérhető mindenki számára.
  • traXion
    #14701
    SPAS-12 :)
  • DonPapa
    #14700
    már megint önjáró löveget vettél ???
    ejnye-ejnye
  • traXion
    #14699
    Ugyanmár, nem kommunizmus van a szerveren.

    Olyan fegyvert használok amilyet akarok, ha nem tetszik, ott a restriction.

    Egyébként azt sem értem, minek felhozni a témát...
  • SuperCow
    #14698
    szerintem ey Hangtompítot fel lehetett volna rakni.
    MErt volt már olyan hogy megkértek, vegyek hangtompítót. Vettem.
    DE már akkoris azt használok ha a csaat nagy része azzal megy. . kérés nélkül .

    egyébként mondom nem akarok megbántani senkit . szimpla negatív kritika.
  • traXion
    #14697
    Lehet hogy úgy jöttem be, hogy nem köszöntem, de épp akkor volt átkonfigurálva a keyboard, szóval nem találtam a global chatet! :D Aztán amikor nem voltál spectatorba köszöntem, hogy idézek: "Hey Yo". Meg lehet nézni a logban.

    Hangos fegyverek miatt nemtudom miért szólsz be, nekem ilyen a játékstílusom, adversialba is puskával rohanok.

    Különben leszarom, hogy mit gondolsz rólam, csak most tévesen ítéltél meg. A log nem hazudik!
  • SuperCow
    #14696
    hi.
    panaszkodnék ha lehet. mert ez így most felgyülemlett bennem.

    - Most este, olyan hatan vagyunk a szerveren Cooperative fut. Lövöldözünk elvagyunk. Amok_HSF csatlakozik. Játszunk egy - két kört. Swat.Sniper.hu elereszti a kérdést :
    -nem váltunk Adversial ra?
    - de.

    és már Adversialba is vagyunk. Mindenki csak figyelt. De még csak annyit se tudtam beírni hogy ne. vagy mittomén. Spyderco írta hogy "nem kéne.." de akkor már át volt váltva.
    Szóval nem tudom. ez azé úgy kicsit felbosszantott.

    Mert azér volt már úgy hogy bejött egy HSF es tag és megkérdezte váltsunk map ot? vagy akartok adversialt játszani? és akkor mondtuk hogy maradjon Coop. és marad és a pálya is és játszottunk. itt meg hipp hopp annyit se tudtam mondani hogy mukk.

    - másik
    Swat.sniper.hu
    hát én nem tudom nem sűrün játszunk együtt. de eléggé dühös lettem rá.
    főleg a "kössz hogy fedeztél" dumára.
    Mert ha valaki út közepén táraz , meg gránátozik az megérdemi hogy lelőjjék.És az hogy nem láttam az ellent , az ugye lehet azért is mert nem ott állok ahol a csapattárs. már csak azért is mert nem akarom zavarni. Ellenben egy két emberrel ( CB.Traxion; ). Akik bejönnek szerverre se köszön sesemmi. elkezd Zuluzgatni. akkor haver megöli magát . Elrohannak a leghangosabb fegyverekkel, 10 métert azt lelövetik magunkat. Persze ilyenkor mi is megszívjuk , mert a sok terror odarohan.. szóval ez nem csapatjáték.

    más:
    vannak ezek a bind-ek mikor tárazik meg folow me, meg stb. Na most Sniper.hu nagyon belejött ebbe. mert az egyik mapon négyszer ötször is eleresztette a Folow me.. bindet miután nem követtük még kétszer. akkor beírtam hogy jóvanmá.. akkor abbahagyta.. következő kör ugyanez.
    Elég idegesítő, hogy minden apró mozdulatra ott van valami szöveg. mert a Clear még ok . De Pl . sima Coop nál mér kell a Reloading? Tök jó hallgatni ezt.
    - Charge
    - Folow me..
    - Folow me..
    - Waiting for orders--
    - Folow me..

    szóval idegesítő.



    sértődés ne essék, nem akarok senkit megbántani ( bár ez biztos sikerült), csak most ez így felgyülemlett bennem.


    by Boci


  • Big Daddy
    #14695
    Most csak antenna van
  • Big Daddy
    #14694
    Az USAF-nál kaptam speciális kiképzést!
    Amúgy elég szar a netem.
  • swat sniper
    #14693
    Én egyszer 1 High cap tárat lőttem egy emberbe aki előttem állt err ő a sarok möül lelőtt!!
  • radical
    #14692
    Hali, van most sima RVS magyar port? Antenna nincs meg.
  • RAY.
    #14691
    az ott jobbra én vagyok,és a domb tetején találkoztam Daddy-vel,aki még lent a fejem felett volt
  • SuperCow
    #14690
    szeva mindenki,

    két kérdésem lenne.
    1.
    Hogyan mi módon lehet eltüntetni Spectatorban a Piros pontot a kép közepéről. ?

    2.
    Esetleg meg lehetne oldani a Map szavazást a HSF szerveren?

    thx
  • ghost cb
    #14689
    Nekem tegnap előtt Daddy - egy külföldi szerveren voltunk, és - a szemem láttára futott át egy falon. Meg, utána is ment néhány külföldi... Furcsálltam. Kicsit laggosak a külföldiek...
  • #14688


    Tegnap esti harc
  • Crem
    #14687
    Mennék én...

    De mindig ez fogad :Nincs játékos ezen a szerveren

    Ti akkor kezdtek az utobbi időben, amikor én már a távirányítot se bírom el...
  • #14686
    Ha esetleg méltóztatnál játszani is jönni akkor ez kiderülne.
  • ghost cb
    #14685
    ATI RULEZ!!!