16419
  • zoli80
    #15004
    lehet de ezt nem tudhatjuk meg soha és kivancsi lennék rá emlékszel e olyasmire a közelmultbol h baj lett volna a ferrari autojaval mert nekem erösem meg kell eröltetnem magam.
  • Gabor_(HSF)
    #15003
    Erre azt mondanám az első 2 vb az a benettonnal volt,és én emlékszem amikor Alesivel helyet cseréltek,de ebbe ne menjünk bele,mert ez ennél hosszabb,mint ami ide kifér..Ami viszont Tény! rajta kivül senki nincs aki 50-80 körön keresztűl tud egyforma köridőket menni,Mondhatnám azt is átülhetne Renault-ba, Honda-ba ,BMW-be azzal is vb lenne
  • AndrewCB
    #15002
    NEm mondanám!!! Én annak idején Senna rajongó voltam. De Ő már nincs. Nekem Sumi nem szimpi. Ez van. Ha lenne még Senna...
    Én azóta inkább csapatnak drukkolok. Ilyan a BMW!!!
  • zoli80
    #15001
    tény hogy profi a csavo de a sikereihez az is nagymértében hozzájárul h profi autót vezet és profi csapat áll mögötte.az utálatot asszem a legjobb baratnöm eszement rajogasa valtotta ki,26éves,tanult ember és ugy viselkedik ha sumákerröl van szó mint egy hülye tini amikor meglatja a robbiet.soha nem értettem ezt az eltulzott rajongast.egy ember aki jol vezeti a gépet,egy német,olasz autóban marha hülye fejjel és sablonnyilatkozatokkal.kb annyira érthetetlen mint a mi "oknélkuli" utálatunk.
  • Gabor_(HSF)
    #15000
    Még soha senkitől nem kaptam egyetlen egy értelmes magyarázatot arra miért is utálja SUMIT,évek óta rengeteg emberrel veszekszem ez miatt, de a "csak" on kivül még nem kaptam értelmesebb választ
  • Gabor_(HSF)
    #14999
    Te is olyan vagy,mint az egyszerü ember,nem viseli el a PROFIKAT,én 92 óta rajongok MS-ért,pedig akkoribam PROST volt a kedvencem,azóta minden verseny VHS-n megvan,de ez semmit nem változtat azon a tényen MS a király!!!
  • zoli80
    #14998
    habár az sem lenne rossz ha a többiek szednék ossze magukat ahogy börni ekleszton mondta.
  • zoli80
    #14997
    én is igy vagyok vele bár nem tudom miért utálom.talán azért mert nincs izgalom,valahogy visszafoghatnák öket.
    a palik meg egy nagy suttyó,igazán megkimélhetne mindenkit a faszságaitól.
  • Crem
    #14996
    SUMI megbüntetett mindenkit...

  • Crem
    #14995
  • Crem
    #14994
    30Mp különbség van az 1-3. között... (második is Ferrari:) )
  • AndrewCB
    #14993
    Zsófi anyira ért a vezetéshez, mint Én a rotációskapához!
  • AndrewCB
    #14992
    Sajnos most a BMW sem az igazi! Már annak drukkolok, hogy a Renault verje a Ferrarit. Utálom Shumit!!!
  • Crem
    #14991
    Ezt hamar befejezte...
  • zoli80
    #14990
    mar ott sem:)
  • Crem
    #14989
    Ja! vadállat volt!
  • Crem
    #14988
    Ehhh...

    Zsofi a szokásos helyén!:P
  • zoli80
    #14987
    bakker drukkoltam trullinak,ezt elbazta,pedig kiralyul rajtolt:(
  • Crem
    #14986
    Truli...
  • zoli80
    #14985
    bar hang nélkul nem olyan izgi de nem birom mr. p hangjat.
  • zoli80
    #14984
    szerintem magat égetné nem minket de azért reménykedjünk h nem lesz ciki:)
  • Crem
    #14983
    Nem is azért izgulok, hogy kisik, vagy nem,hanem Ne égessen le minket, mert szerintem az egyetlen F1 versenyző, aki menet közben elszívhat egy cigit nyugodtan, mert a menetszél nem zavarja...
  • zoli80
    #14982
    nincs miért izgulni,az utsó helyről indul a csaj:)
  • Crem
    #14981
    Mivel úgy vezet mint egy nő...
  • Crem
    #14980
    Baumgartner ZSÓFI!:D
  • zoli80
    #14979
    ki az a b. zsófi?hadd izguljak én is érte:)
  • Crem
    #14978
    Ma még megnézzük, hogy Sumi bemutatót tart. Izgulok egyet B. Zsófiért aztén teljes volt a napom szurkolásban!:)
  • Crem
    #14977
    3:1 Debrecennek!:)
  • Crem
    #14976
    Ez idáig azon izgultam, hogy a Fradi zakozzon, de már nyugodt vagyok!:DDD
  • Crem
    #14975
    10-11-12-bön azt hittem leverik!:(

    Nagyon kemény volt az Argentín!
  • #14974
    Kszönöm.
  • Kaplan
    #14973
    Gratula babához!
    Sok sikert a neveléshez.
    Mester..
  • zoli80
    #14972
    a faszom,ez izgi volt,fél doboz cigi ugrott:)
    csipem a zsolt gyereket.
  • zoli80
    #14971
    kemény a box baze!
  • zoli80
    #14970
    gab valami elszarodott s serveren,a maplist fura.pilotot ir és bombas,stb..........
  • ghost cb
    #14969
    Hát nekem tegnap nagyon gáz volt, egyszerűen nem fogtak a golyóim... A hangtompito is gáz (minden fegyver demédzse 2 lesz!!!). Nekem annyira nem jön be ze az 1.0! De ha ez van...
  • swat sniper
    #14968
    OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
    CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 3010 MHz with 510MB RAM
    Video: NVIDIA GeForce FX 5900 Ultra (5313)

    Assertion failed: !Reader.AtEnd() [File:..\..\Core\Inc\FCodec.h] [Line: 311]

    History: FCodecHuffman::Decode <- FCodecFull::Code <- FCodecFull::Decode <- UDownload::DownloadDone <- UHTTPDownload::Tick <- TickDownload <- UNetConnection::Tick <- UNetDriver::TickFlush <- UNetPendingLevel::Tick <- TickPending <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

  • zoli80
    #14967
    helyet pls!
  • zoli80
    #14966
    nomeg valami nagyon nem stimmelt az 1.56os serverekkel,jatszhatatlan volt.
  • zoli80
    #14965
    mert jönnek a nagyonlámák a szerverre és fél kézzel kajalas kozben,a furdokadbol irthatod öket becsukott szemmel.nekik 100-300as pingjuk van a magyarok 30ához képest.:)kivétel daddy,neki a kulfoldiekénél is nagyobb.:)