16419
  • neuro
    #15044
    Már nagyon régóta megakartam venni eredetiben, de valahogy mindig elfelejtődött. Kár hogy a Hidden and Dangerous 2 még mindig 11000 Ft :(
  • Crem
    #15043
    Bakker!!!

    Másfél éve nyomjuk?
  • Crem
    #15042
    Sajna akkor nem tudok segíteni... 2500.-ft nál olcsóbb mostanság nem lesz.
    Esetleg linket tudok adni egy 100Mb demora. Akkor ki tudod próbálni.
  • Crem
    #15041
    Grat!
  • Gabor_(HSF)
    #15040
    Elég GÁZ ha "Úgy érzed teljesen normális vagy" és mégis képtelen vagy hozzájutni a gaméhoz lassan másfél évvel megjelenése után
  • neuro
    #15039
    jee, már meg is rendeltem :)
  • Lifeforce
    #15038
    Bocsi,hogy nem vagyok TS-en de haldoklom...
    remélem holnap jobban leszek :)
  • Lifeforce
    #15037
    cd galaxis 2490FT ;)
  • neuro
    #15036
    Hol lehet rs-t kapni 3000-ért?
  • ghost cb
    #15035
    Sztem tetszeni fog
  • Dutch Flander
    #15034
    Pedig nincs erre "felesleges" pénzem. Minek is lenne, mikor mindent be lehet szerezni csak gondoltam, egyszerűbb innen indulni. Marad a letöltés. Arról nem is beszélve, hogy ti azt mondjátok "Király a gém", de ha nekem szar, akkor pláne minek vegyem meg. Ami tetszik és rajongója vagyok, az megvan eredetiben.
  • Gabor_(HSF)
    #15033
    18 alatt és 25 felett már nem is lehet ennyi????JA beléptünk az unisuxba
  • Crem
    #15032
    18-25 év között nem hiszem, hogy NE lenne 3000.-ft felesleges pénzed egy ilyen király játékra...
  • Dutch Flander
    #15031
    De az a DC++ egy akkora köcsögség, legalábbis azokkal szemben akiknek nincs vinyójuk (NAGY). Meg egyébként is...
  • AndrewCB
    #15030
    Kiváncsiságból elindítottam a DC++. A Koli szervereén kb 40-50 találat van a Raven Shieldre!

    Szerintem probálkozz tovább!
  • AndrewCB
    #15029
    Angol DC++ -on szerintem megtalálod.
  • ghost cb
    #15028
    Valami warezen biztos fentvan... Keresgélj arra, max küldened kell egy emelt dijas smst.
  • zoli80
    #15027
    2cd és foggalmam sincs hol találod meg de keresgélj mert jó a jatek.
  • Dutch Flander
    #15026
    Hali!

    Nincs DC++, de szeretném beszerezni a gamét. Honnét lehetséges? Hány CD-s a kicsike?
  • ghost cb
    #15025
    Jah... Tegnap 31-es is volt . Elfelejtettem screenshotot csinálni!
  • Crem
    #15024
    A TS-re viszont nem tudom hogy kell bejutni!:(((


    Life ha jön gondolom leírja!:)
  • Crem
    #15023
    Mappack link: Itt van!:)!
  • RAY.
    #15022
    azért néha bepánikoltál mikor 11-re felment a pinged,miközben töltötted az új mapokat
  • ghost cb
    #15021
    Nekem mondjuk csak az szurt szemet a mai csodapeccsekben pl 1.56 hogy miután kilöttem a golyot 1 méterre lévő falra, fél mp volt amig megérkezett, 1.0ban egyből. De nekem végülis 8 hogy 1.56 v 1.00, csak azért mégiscsak jobb a magyar szerveren 0-ás pinggel játszani!
  • Barnus
    #15020
    Felraktam 1.0-át na. grr.
    mappack link?
    TS cim? Pass?:)
  • swat sniper
    #15019
    Jó azért Schumi se lenne bajnok a Minardival
  • AndrewCB
    #15018
    A CB Ts-en esténkét min. 6-an fenn vagyunk! A hangulat adott! :)

    Én is először csak azért raktam fel az 1.0-át mert azzal játszott mindenki, de tényleg fasza! 1 kis hiba van csak benne, a hangtomítót el kell felejteni.

    Jah! Ha leszeded a mappackot, akkor benne van egy csomó AS map és egyéb jó kis mapok. (THX LIFE&GABOR)
  • Crem
    #15017
    okok!:)
  • Crem
    #15016
    Barnus: Az elején senki nem hitt Gábornak, hogy az 1.0 jobb mint az 1.xx sorozat... Márcsak a PB miatt is nem nagyon akartam visszatenni az 1.0-t. Aztán 1x kipróbáltam, és hidd el überel minden eddigi patch-et! a 15-20% találati arányod kb. 50-75%-ra emelkedik. A csíterek miatt már nem aggódok, hisz folyamatosan 3-4 admin van bent!:DDD Akik nem 2 napja játszanak.
    Jah!
    Gábornak ha jól emlxem 3x van fent az RVS+AS . Szóval ha van egy kis szabad helyed szerintem rakd fel megint.

    De ha nem voltam elég meggyőző, a játékkal kapcsolatban, akkor tedd fel az 1.0-t azért, hogy esténként egy jó kis "kocsmai" hangulatban játszhass!:DDD
  • ghost cb
    #15015
    Most mindenki visszatette az 1.0-át szerintem.
  • Barnus
    #15014
    Crem: én szivesen nyomnám AS-t, sőt szoktam is Fülivel, de nekünk fent van legújabb patch, én nem szeretnék újra 1.0 RvS-el játszani:( Ti viszont 1.0-án vagytok, igy kimaradok a game-ből. visszasírom a régi szép időket, mikor mindig 6-7-en fentvoltunk barnus.hu-n ts-en és nyomtuk a játékot külföldi servereken. Néha lagolt, néha tele volt a server csiterrel, de azért a hangulat csak megvolt:).
    AS 1.02-vel szoktátok még nyomni? Esetleg ma este valaki?:)
  • Lifeforce
    #15013
    Igy van csinálva már rég...
    A kis csomagok csak nektek lett megcsinálva, mivel ti az 500mb-s csomagot szedtétek le és abban volt a 2 "hibás" map.
  • Crem
    #15012
    Jah...

    Life ha esetleg még nem történt meg, nem kéne egy NEW REPACK , hogy minden egybe legyen? Mindenkinek csak egyet keljen letölteni...
  • Crem
    #15011
    Inkább valahogy azt kéne megoldani, hogy külföldi

    fórumokra bedobni egy "sablonlevelet". Mit értek el a

    magyar FAN-ok. Milyen profi server van nálunk illetve az

    1.0-ra való tekintettel folyamatosan 3-4 admin van.


    Összegezve ne csak 6-8 magyar nyomja az AS-t...
  • Crem
    #15010
    Elég kicsi a valószínüsége, hogy F1 autót fogok vezetni...
    Szal' marad a TV!:(
  • Crem
    #15009
    Morgen Mindenkinek!:)
  • #15008
    Jó reggelt mindenkinek!!!
  • Lifeforce
    #15007
    És mégjobbat :)
    Milyen jó, hogy én nem szeretem az f1-et.
    Se a focit..
    Ez mind olyan sport amit csinálni nagyon jó de nézni...?!
  • RAY.
    #15006
    Jobb reggelt!

    Uh,eltévedtem,ez a F1 fórum
  • zoli80
    #15005
    amugy én nem szeretem az f1-et,kivancsisagbol nézem és nem rég ota tehat érdemben nem igazan tudok hozzászolni,csak ugy érzem h jó autóval sokan megszorithatnak.