16419
  • AndrewCB
    #15137
    Palika úgy védi Zsófikát, mintha hétvégén egymást dugnák!
  • AndrewCB
    #15136
    Szerintem ne Montiban keresd a hibát. Akár műszaki hiba volt, akár csak padlógáz, Shumi baszta el.

    A másik hülye meg Alonso volt! Kiment előzni egy poros külső ívre. Aki hülye, csapodjon falhoz!
  • AndrewCB
    #15135
    Motorgond: Sato, Ralf, Raikonnen, Bruni, a két sárga (most nem jut eszembe kik ők).

    Nem Monti hibája volt. Semmi köze nem volt hozzá. Annál jobban már nem tudod fékezni és lehúzodni.
  • Gabor_(HSF)
    #15134
    Jaa!! elB@szott Zsófika ,nem az utolsó lett! nemnem a 9. és azé kapott csak 6 kört nem pedig 16 ot mert 4x volt ban a SC
  • Gabor_(HSF)
    #15133
    Visszanéztem és kikockáztam párszor azt a bizonyos alagutat és nem tudom eldönteni,müszaki hiba miatt állt be a baleső,vagy csak simán berongyolt az alagutba és nagyot kellett fékezni a SC miat,de az tény Monticsóka reflexei,mint az enyém 10 sör után az tuti,mert egyszerüen nem értem mire készült ott belül a palánknál,vagy az ő verdákán nincs fék? na majd megtudjuk
  • Gabor_(HSF)
    #15132
    1, az stimmel,bár Sato-val nem számoltunk,azé szép volt..(bár ha Shumi vág be igy két autó közé sokan már köpködnek)
    2,Ez nem motorgyilkos pálya (Sato kivételével kinek is volt motor gondja?)
    3,Igy útólag nem merem azt kijelenteni,hogy 100% tuti nyert volna Shumi,ha Monti nem löki fel,de azért megkockáztatom..de az tény azt csinálta amivel számolni lehetett,qva gyors körök miután kimentek előle a boxba és 1-2.nak visszajönni,de sajna a SC bezavart a számitásokba,igy nehéz megmondani milettvolna HA.....
  • AndrewCB
    #15131
    Elvileg minden bejött amit mondtam:

    1. A 2 renault eljön elsőnek, és a Hondara is érdemes lesz figyelni nagyon! (az első kanyarban a 2 renault és a 2 honda jött el.)

    2. Ez a pálya motorgyilkos lesz. (5-6 auto adta meg magát)

    3. Ha Sumi nem tud 3. ként eljönni az első kanyarban, nem fog nyerni. (Nem jött el harmadiknak. És valószínüleg műszaki hiba miatt kiesett a SC mögül.)

    Bassza meg miért nincs ötösöm a lottón?????
  • zoli80
    #15130
    sziasztok!nem tudtam nézni,kinek lett igaza?
  • AndrewCB
    #15129
    És már 3 motor elfüstölt!
  • AndrewCB
    #15128
    Gábor: 2 renault és a 2 honda van elöl. Mit mondtam tegnap? :)
  • Adam II
    #15127
    Mivan?????
  • zoli80
    #15126
    2es 21rugó,simát láttam 10ezerert is.
  • zoli80
    #15125
    sracok érdemes audigy 2öt venni vagy elég a sima is?
  • Gabor_(HSF)
    #15124
    a holnapit
  • AndrewCB
    #15123
    Te melyik időmérőt nézted????
  • Gabor_(HSF)
    #15122
    Nem gond... majd a versenyben 5 körrel később jön ki mint az előtte lévők,addig is tapad,aztán simán hozza az idei 6. at is
  • AndrewCB
    #15121
    Már biztos nem az első sorból indul!!!
  • AndrewCB
    #15120
    Lehet, h Sumi nem az első sorból indul???
  • Big Daddy
    #15119
    ha megveszed itt magyarországon csak uk-s verziót kapsz
  • Adam II
    #15118
    Csesszék meg most mire jó ez a hatalmas állatság!!!!
    Mitől UK mitől US mindakettő angol akkor meg mé baszakodnak!!!!
    Kapják be ezt a területi felosztást!!!
  • Big Daddy
    #15117
    nem tudok róla
    vagy egyforma,vagy semmi
  • Adam II
    #15116
    Ez Us UK dolog akkora hülyeség semmi értelme és most töröljem ki a seggem velük? Van valami program amivel meg lehet ezt oldani????
  • Big Daddy
    #15115
    valszeg az egyik game us verzió,a másik uk
    Vagy eredetiek?
  • zoli80
    #15114
    doboz meg egyéb extra mellékes,gari sem fontos.
  • zoli80
    #15113
    szasztok!nem tudtok olcsón audigy 2-est?behalt a liveom a szaros aramingadozástol.
  • swat sniper
    #15112
    ERROR NO LANGUAGE COMPATIBILE Szerintem amit rövidít ez azt jelenti nem jó valamilyen nyelv más nyelvű a játék
  • swat sniper
    #15111
    Miért van az ,hogy minden honlap ami kommandót akar ábrázolni vagy esetleg harcot az a Raven Shield képeit használja ???? most voltam a GameStar honlapján ott is RVS képek vannak
  • Adam II
    #15110
    Most tenném fel az Athena Swordot és ezt írja ki:

    Error

    String ERR_NO_LANG_COMP was not found on string table!

    Most mit tegyek????
  • Big Daddy
    #15109
  • Adam II
    #15108
    Micsoda egy kánaán ez az év:Athena Sword
    SC Pandorra Tomorrow
    Splinter Cell 3
    Ghost Recon 2
    Sírok örömömben:()()()
  • zoli80
    #15107
    tegnapra sokan letöltötték!
  • swat sniper
    #15106
    Szerintem az ASmapoknak így nincs sok értelme mert sok hülye nem tölti le és nem megy senki a serverre játszani
    Nem tudom de így nem túl érdekes a mapok királyok de a külföldiek sötétek letölteni
  • AndrewCB
    #15105
    Semmi.
  • Gabor_(HSF)
    #15104
    Na ma kiváncsiság képpen belenéztem az 1.56.ba.. hát ez valami elképeztő milyen szar mostanában, ugy csináltam 15:2 -öt, hogy semmi közöm ne volt a játékhoz...nemtom milesz ezekkel a pöccsekkel
  • ghost cb
    #15103
    Ma nincs Raven Shield? Pihiztek?
  • Gabor_(HSF)
    #15102
    Kicsi változások, szerver infok,linkek!!!!ajánlom figyelmetekbe www.hsf.hu és az itt található fórumban leírtakat
  • swat sniper
    #15101
    9999999....999990FT
  • ghost cb
    #15100
    És szerinted azért mennyit kell fizetni, ha egyáltalán ki lehet bérelni magáncélra (nem szerver üzemeltetésre).
  • ghost cb
    #15099
    Szolsz a Gábornak v. a Vuknak, hogy kintről b@sszanak ki vkit. Vagy vársz egy pályaváltást.
  • swat sniper
    #15098
    Nekem amikor beszerelte a szerelő azt mondta ,hogy a MATÁV központban 8 Mbit/sec os net van