16419
  • KOXX
    #15177
    javítás működik attól függetlenül, hogy crackelt a game?
  • zoli80
    #15176
    nemtudom
  • KOXX
    #15175
    ezt nem mondtam, hogy nem interneten keresztül akarunk játszani, hanem LAN-on keresztül. a hálózat egyik számítógépe server és onnan oszlik el az internet + a serveren van a tűzfal is úgyhogy abba nem tudok beleavatkozni.
    és mi meg csak hálón belül szeretnénk játszani, eddig nem lépet fel ilyen. szerintem a játékkal van valami hiba.
    ha kipróbálunk 1 másik ugyanilyen ubisoft-os játékot, mondjuk Ghost Recon, azon már kapásból megy, pedig ugyanaz szinte
  • zoli80
    #15174
    vagy tüzfal kikapcs.
  • zoli80
    #15173
    állitgass be pár server "szürőt",pl. csak az 1.0-ás servereket mutassa.
  • KOXX
    #15172
    lehet én vagyok a béna, de jó lenne ha valaki segítene
  • KOXX
    #15171
    lehet hogy erről írtatok már, de az lenne a problémám, hogy megpróbálok belépni Multiplayer módba és egyszerűen megál az egész. akárhogy állítgatom az opciókba, ez történik.
    erre van valami megoldás?

    amúgy az 1.0-ás verzió van, és működik ehez javítás, ha telepíteni akarom, de crackelt változathoz?
  • swat sniper
    #15170
    Legalább a kocsija jobb egy McClaren Mercédesznél ez kiderült
  • KM
    #15169
    Igen, kicsit nevetséges, hogy mit művel az a mamlasz.
  • Adam II
    #15168
    Mondom hatvannal én is végig tudnék döcögni a pályán még Monacoban is.
  • ghost cb
    #15167
    Hiradóban a muki:
    "Baumgartner Zsolt most IS utolsó lett, de VÉGIGMENT, és ez NAGY DOLOG!"
    LOL :DDD
  • Adam II
    #15166
    Örültem volna....(jellemző mi csak örülnénk ha)
    Azért tényleg milyen dicsőség ,hogy a múlthéten 19 helyről 9-re "küzdötte" magát és ő csupán azért nem esett ki mert 60-nal végigdöcögött a pályán a többiek meg voltak olyan hülyék ,hogy nyomták a gázt és nekimentek egymásnak.
    Meg a csapata is olyan jól felszerelt és annyira hozzáértő ,hogy még egy kormányszervót sem tud kicserélni de hát fölösleges lett volna rá pénzt költeni mert a magyar srác így is úgyis utolsó lesz.
  • Crem
    #15165
    Baumgartner Zsolt: "Örültem volna, ha csapattársam előtt végzek, mert összességében jobb köridőket mentem nála. A rajt után majdnem telibe találtam Ralf Schumacheréket, akik szinte előttem fordultak keresztbe. Alapvetően jó hétvégét zártunk, ha a verseny eleje jobban alakul, Gimmit is megelőzhettem volna.


    Optimizmus Powa
  • Adam II
    #15164
    Király ez az OTs-14-es
  • Adam II
    #15163
    ilyenkor délelőtt csak lámák vannak mindenütt:((
    10 perce bemelegítés ként terro huntoltam de a csávókák nem nagyon teamworköltek a végére mindig ketten maradtunk egy ügyes sráccal de a Parade Line pályán nehéz ketten életbe maradni szal egy kör kb 6 percig tartott és csak ketten dolgoztunk össze úgyhogy ki léptem mert most adversialhoz tul fáradt vagyok.
  • ZsirosKenyer
    #15162
    szeva!
    a haverommal szeretnenk nyomni egy coop mission-t de mikor hostolok internet game-t a DOS ablakban a game intitialized felirat utan elkezdi benyomni h 'retry-time 34.23' v vmi iylesmi es csak szamol szamo les szamol!
    van vmi mentöötlet?lanban tökeletesen müködik és nem számol
  • Vukodlav
    #15161
    No kérem szépen, átállt a HSF szerver egy régebbi ventrilo használatára, mert a 2.2-es csak 8 klienst volt hajlandó kezelni. Az alábbi linkről letölthető az új régi változat, kérem mindenki szedje le, mert nélküle nem tud csatlakozni a most futó duma szerverhez! Kösz: vuk_(HSF)Új sok klienses ventrilo!
  • Amok71
    #15160
    de nekem a rendszer a D: meghajton van, akkor is? :)))


    Nem, akkor előtte fdisk-el csinálj az egészböl 1 partíciót, ha meg a másik vinyón van, akkor vedd ki...!
  • swat sniper
    #15159
    mi van a szerverrel??
  • Big Daddy
    #15158
    Morgen!
  • AndrewCB
    #15157
    Egy kis RVS? Valaki?
  • Tjay
    #15156
    de nekem a rendszer a D: meghajton van, akkor is? :)))
  • Gabor_(HSF)
    #15155
    Javasolnék egy "format C:" install win3.1, fussál neki újból
  • Tjay
    #15154
    sziasztok, adjatok tippeket , mert en mar kifogytam az otletekbol.
    a helyzet a kovetkezo: felrakom a ravent es rohadtul nem indul el, csak jon a splash screen es annyi.
    mar video drivert is csereltem, deamon tools-t letoroltem. ezen a windoson mar mukodott regebben csak lezuztam, mikor athenas us-uk kavaras volt.
    thx
  • zoli80
    #15153
    1.56/1.02
  • Adam II
    #15152
    Melyik a legfrissebb patch mert azé nem működik csomó szerver mert nem ugyanaz a verzió.
  • Adam II
    #15151
    Miért van az ,hogy hiába raktam föl az Athena Swordöt csak 3 szerver aktív választható mind szürke mit tegyek ,hogy több legyen aktív???
  • Crem
    #15150
    Oké!:)

    Vuk-ot elértem MSN-en...
  • Gabor_(HSF)
    #15149
    Megy....................
  • Crem
    #15148
    Miért nem megy a server?
  • spyderco
    #15147
    próbáld ki ezt
  • zoli80
    #15146
    eladó asus a7n8x-x alaplap.a kislemez csatlakozójábol kitört egy fogacska de a szervizben azt mondtak 50%esély van rá h muködni fog ugyanis a kislemez hatulján is csak minden masodik fognak van funkciója.van hozzá egy xp2200+
    proci is.a kttö együtt 22000.a proci még garis haromnegyed évig kb..
  • AndrewCB
    #15145
    Tehát senki nem hibás. Mert nem visgálták az ügyet. Így versenybaleset volt.
  • AndrewCB
    #15144
    Senki nem jön játszani?
  • Gabor_(HSF)
    #15143
    Ja et Andynak szólt
  • Gabor_(HSF)
    #15142
    Tanulmányozd ezt és ha ugy érzrd neked van igazad akkor
  • zoli80
    #15141
    na mégsem ok,nem mukszik.ha valaki tud frankot kuldje el v irjon.
  • zoli80
    #15140
    találtam a huntersen.
  • zoli80
    #15139
    picsaba,a cdromom eltorte a raven play discemet:(
    tudtok nocd-t az 1.0-hoz?
  • Gabor_(HSF)
    #15138
    Te mellik futamot nézted?????