16419
  • CB-LSC
    #2082
    a legnagyobb poén a VC demo-ban volt.Jön velem szemben a VC tesó aztán megáll,és hirtelen átváltott US skinre és átlőtt shotival.Megnéztem a playerlistát és amcsi volt a köcsög és VC skinnel hozza ki a zászlót.A többieknek fel sem tünt hogy a VC szalad a hátán a VC zászlóval az US base felé persze útközben kikapcsolja a stealth camouflage-t nehogy a társai lelőjék.
  • KM
    #2081
    Te jó ég! Ilyet is tudok csinálni???
  • CB-LSC
    #2080
    ne túlozzál légyszi.Ha játszottál volna a sof2-vel nem furcsálnád az ilyen befordul és azonnal lelő dolgokat mert akik ott játszanak 70%-a HC gamer és igen jó az úgynevezett "előérzetük".
  • radical@work
    #2079
  • CB-LSC
    #2078
    a kemperek legjobb ellenszere a heartbeatsensor.Nem voltak olyan hülyék azért a redstormosok.Bár ennek is van ellenszere és ez így jó.A másik engem kifejezetten dühít amikor bombás vagy túszos mapon bemegyek élesíteni az első percben és a kutya nem védi a bombát.Valamelyik nap az alpine-n a pilótával 3-szor vagy 4-szer jutottam ki ugyanarra mert senki nem kempelt.Kifejezetten idegesített.
  • G_ArchAngel #2077
    LSC, neked van meg a BlackHawkDown O.S.T.? te raktad fel nekem, nem? kellene a 7. dal (Synchronized), mert hibás, thanx
  • CB-LSC
    #2076
    vagy bug-s a játék.Sajna nem teljesen idegen ez tőle.
  • G_ArchAngel #2075
    a wallhack automatikus, ezt charlie tudja igazán:
    kilőttem egy kengurut az egyik folyosón, majd káromkodást hallok, hogy mi a lókukit csinálok...
    Kinyírtam Charliet, úgy hogy ő a halott mókus mögötti fal mögött lapult! Rendes fal, nem fa, vagy faajtó.
    Meg a börötnös pályán a srác bekanyarodott előttem, aztán eltünt a falban, én meg rohantam utánna aztán koppantam a téglán, mint a Heli Kopter a varázsállomáson...
    asszem valami -=JTB=- volt a szentem, de ezt többen látták spectatorból...
  • CB-LSC
    #2074
    Hát haver ilyet nem kéne télleg erőltetni mert az olyanok mint Angel meg Rain azonnal lecsapnak rá.Persze azt mondanom sem kell hogy ha valaki több CB-s szerint is lehetetlen dolgokat csinál annak nem lessz nagy történelme a HGS szerveren.
  • R@in
    #2073
    Én beraktam magamnak egy RPG-t :D
  • R@in
    #2072
    Mostmár csak 2-3 embernek kell beismerni, hogy csal és akkor ti vagytok a legjobb játékosok.
    (ne menjetek véletlen se idegen szerverre, mert ott nem foják tudni és ne adj Isten csalnának ellenetek).
  • CB-LSC
    #2071
    És természetesen usas-al.
  • G_ArchAngel #2070
    és amit írtál még csak nem is poén :(
  • Lifeforce
    #2069
    De van csak kellene egy profi php-s.
    Megvan csak át kell írni egy kicsit.
    Itt a lehetőség.Aki profi PHP-s az jelezzen
    Adnék neki egy 30perces munkát, hogy legyen szerver stat
  • R@in
    #2068
    Egy élmény volt elolvasni ezt a sok nyivákolást.
    Tripla élettel, autoaimmel, wallhackkel(holnapra meg lesz az autoshoot és akkor már gombot sem kell nyomnom) jáccom és egy sarokban kempelem véigig a meccseket, a bombát odahozzák, ha élesíteni szeretném és a túszt is telefonon szoktam hívni, hogy ugyan jöjjön má ki óvatosan én kint várom a zöld füstnél és ha közel van fedezem majd...

  • Forrest Tomee
    #2067
    Sehova nem szabad feltenni, mert nagyon lerántja a sebzést. Szart se ér.
  • CB-LSC
    #2066
    és ha addig arra jársz és elcsóród?
  • Slow
    #2065
    na még azt akartam kérdezni, hogy nem lehetne-e olyat csinálni, hogy valahonnan meg lehessen nézni, ki van a hgs-en (meg a többin is)
    ilyenre gondolok:
    http://www.gamebox.hu/gamebox.php?gameid=1

    én nem értek hozzá....:/
  • radical@work
    #2064
    Múltkor raktam az MP5-re silencert aztán csodáloztam hogy végiglőttem a gyereket mégse feküdt le. Megnéztem a fegyverstatot, 39-es damageből levett asszem 25-öt!
    Azóta no silencer.
  • Forrest Tomee
    #2063
    "a gyereket kéne a homokozóba levinnünk, nem campelni! anyám, mi betegek vagyunk!"
    Pontosan lényeg hogy a párjaink is csak mosolyogjanak rajta.
  • radical@work
    #2062
    jaja
  • Hoz_Hun
    #2061
    Egyébként a bomba szerelés-védetségröl annyit, hoy a minap egy srácot lazán hátbalőtem miközben a bombát buzerálta és ki is feküdt annak rendej szerint. Elég gagyi lenne, hogy amíg szerel lepattan a töltény.
  • Jacek
    #2060
    en be se irom de enletagadok tiz evet mindig mert gyenge elmeju vagyok:))))))))
  • Jacek
    #2059
    mhhmm hat erdekes:))) a campeles hozza tartozik a jatekhoz:)) az eletben sem rohannak mint john rambo bele a tuzbe:)
    Hat ez az aim segito igen erdekes jol ki kene irtani.Szerintem ott meg nem tart ez a jatek hogy elkezdodjon a cheat.
    Az azert hozza kene tenni hogy kurva szamit ebben a jatekban a fegyver amivel mesz! ne csodalkozzon senki ha behal egy 1 M14-es mellportol:)) mert az ott is halalos, mig egy fegyver ami csak 40-50 koruli damaget tud attol nem:)
    Volt egy kor tegnap ahol sikerult nulla fraget elernem:))) de 12 lovesem talalt!!!!
  • Hoz_Hun
    #2058
    Én most április 21-n leszek 28.
  • G_ArchAngel #2057
    mindenki ilyen vén kecske, a gyereket kéne a homokozóba levinnünk, nem campelni! anyám, mi betegek vagyunk!
  • G_ArchAngel #2056
    ezt beszoptam, mint kiskutyám a sportszeletet...
    pofázik itt a zsenge 27-emmel, anyám, de nagy kaméleon vagyok, izé láma...:))))))
  • radical@work
    #2055
    Kisegér a nénikéd. Júliusban leszek 29.
  • G_ArchAngel #2054
    igazad van, és még nem is csodálkoztam, hogy zérónál miért nincs detonáció?
  • Slow
    #2053
    =) bocs, remélem nem haraxanak=)

    nem is vagytok öregek...
    slow most lesz áprilisban 33...
    de a testem 14...;)
  • KM
    #2052
    Jól beszélsz! Öregszünk, de nem vagyunk vének!
    Slow! Emlékszem rád... Sikerült pár gyásztáviratot generálnod a családomnak...
  • a.carkey
    #2051
    Májusban én is 28 leszek. Szerintem ez még nem "vén" ...

    #2045: Bruce mindig 00.01-nél állítja le ...
  • KM
    #2050
    Na erre én is emlékszem! Majd' megszakadtam a röhögéstől!
  • Slow
    #2049
    szisztok
    csak beköszöntem, voltam fenn hgs-en, lehet emléxik valaki...;)

    úgy tapasztaltam, hogy ez a játék (demó is) sokkal inkább kiszámíthatatlan, mint általában a multi fps-ek... néha csak a szerencsén múlik, hogy ki kit lő le, és ha kicsit megmozdítod egérkédet, akár gugolásban mozdulatlanul, a fegyver szórása igen nagy lesz... hát nem egy cs =) (szerencsére....>;)
    -------------------------------
    hardcore rusher kill da camper :P
  • schoma
    #2048
    se=de
  • G_ArchAngel #2047
    Life, elmész te a fenébe!
    Ez diszkrimináció a vének ellen! Attól, hogy mi vének vagyunk, lehetünk jók. Lehet hogy ezek a kisegerek jól nyomják, de a barátnőjüknek tudnánk újat mutatni! :)
    A reflex náluk van, de a tapasztalat nálunk!
  • schoma
    #2046
    Én speciel nem rád gondoltam,
    se az is jó volt. De te hatástalanítottad, nem úgy mint a kolléga... Azért büszke volt magára, hogy neki volt a legtöbb frag-je. Hát mondom: azzal sokra mész....
  • G_ArchAngel #2045
    emléxem a karneválnál én is a tetőn voltam és pont én éltem túl a camper tűzpárbajt, erre szóltak, hogy a kaszinóban ketyeg a bomba és a többiek halottak:
    futok, mint üreginyúl eső után az életemért, elkezdek hatástalanítani: 00.00-nál leállítottam a bombát, mint Bruce Willis szebb napjaiban, akkorát sóhajtottak a fülembe TS-en, hogy nyálas lett a dobhártyám is...
  • schoma
    #2044
    Szerintem is zárjuk rövidre!
    Nekem sincsen (szerintem nem is lesz) senkivel semmi bajom. Bár azért a felmenőket szoktam emlegetni, amikor valaki leszed, pedig nem is láttam!
  • Lifeforce
    #2043
    Mielött egymásnak esnétek!!! :)
    Ne vádaskodjatok.Senki nem mondta, hogy Radical vagy Rain csalna.Ebben egyetértek veletek
    Sokan bőven 20év alatt vannak és igencsak jobb a gép/ping/reakcióidejük.LD Stoto.Nálunk ő a skilles a csapatban.Az, hogy a gránátjaimtól behaltok ez azért van mert mindenki egymás hegyin hátán közlekedik.Tegnap mi is így jártunk a Street pályán.Előrementem egy szobába és bebaszarintottatok egy gránátot és kedves klántársaimtól nem tudtam elmenekülni.Persze, hogy ott haltunk szörnyet vagy hárman :)
    Nekem mint említettem semmi bajom nincs Rainnal azon kívűl, hogy kurvára kempel de mint mondtam ez belefér és benne van a pakliban akár mennyire is bosszantó a számomra.Bárki kipróbálhatja, hogy beáll egy hejre ahol tudja, hogy jönni fog az ellenség és garantáltan rohadt jó lesz a frag adatai.Nekem ez unalmas lenne így inkább megyek russolni vagy belopakodni és úgy hentelni vagy meghalni :)
    A hatástalanítás vagy aktíválásra a válaszom nagyon egyszerű.A gránátnak nagy a robbanó ereje és hatásköre de úgy működik mint az életben.Ha lefekszel vagy egy kisebb tárgy mögé bujsz nem halsz meg.Lelőni lelehet így ebben a formában nem igaz, hogy halhatatlan.Még egy észrevétel és ez nagyon fontos.Ha pontosan célzol és nem hal meg az illető akkor érdemes egy pillantást vetni a packet loss-ra :(
    Sajna 0.03%-nál már nagyméretü adatveszteséget, pontatlanítást és lelőhetetlenséget okoz. :(
    Leteszteltük és sajna tényleg így van.Nagyon remélem, hogy ezt a pachben kijavítják majd.