16419
  • schoma
    #2042
    Nem neked szólt, csak a te üzeneted vetette fel ezt bennem.....
  • a.carkey
    #2041
    Nekem semmi!?
    Nem bennem merült fel ...
  • schoma
    #2040
    Reproért én kezeskedem. Nem tudom mi a gondotok vele.. amikor ellene vagyok, szinte mindig összefutunk, és nem nagyon szoktuk túlélni
  • schoma
    #2039
    Én sem gondolom, hogy bárki csalna! Sok összetevő befolyásolja a játékomenetet, amit már elöttem Radical felsorolt! Mint mondtam ez engem is zavar.....
    Egyébként senkit sem lehetetlen megölni!
    Kempelés: csatlakozom az előttem szólokhoz: némely pályán elengedhetelne (túszos, bomba). De azért nem kell túlzásba vinni. Tegnap én is tanuja voltam pár okos ember ténykedésének. Pl.: karneválos pálya, bomba aktív, támadók halottak, erre az egyetlen védő a támadók házának tetején rohangál... na az megalol volt.
    De azért még sorolhatnám....
  • G_ArchAngel #2038
    lentebb írtam: én sem jelentem ki, hogy cheaterek
    de csatlakozom Crem-hez: NEM ÉRTEM!
  • a.carkey
    #2037
    "Radical, Rain, ST6*repro" le lehet őket is lőni. Hisz nektek is sikerült. Tényleg nem tudom. Nem hiszem, hogy bármi cheat van a dologban, de ha mégis, akkor ÉN mit tudok tenni? Max Life ...
  • a.carkey
    #2036
    Passz. Nem feltételezem senkiről, hogy csal. Itt nem. Vietcongban igen, de itt nem ...
  • G_ArchAngel #2035
    Ha visszaolvastad amiket írtunk, akkor láthattad, hogy együnk sem azt írta, hogy: szembe futott velem és lelőtt - ehhez kell a reflex, aláírom!
    Na, de mi van azzal, amikor azonnal tudja hol vagyok? Mozdulatlanul, sötétben állva? És nincs sensora? Mitől lő ki fordulatból? És az mitől van, hogy az M16 lövedékei kirobbantják a vért a testéből és mégsem esik össze? az egyik legbikább fegyver! 2-3 lövés bárkinek elég, ezeknek meg egy tár sem használ!
  • radical@work
    #2034
    Támogatom. A "triumvirátusmak" nincs félnivalója.
  • a.carkey
    #2033
    Felejtsétek már el azt, hogy közülünk valaki is cheatel. Rainnek - szerintem - nagyon jók a reflexei. Játszottam már ellene párszor. Ha le is lőtt - jópárszor előfordult - akkor sem merült fel bennem a cheat. Egyszerűen jobban műveli az ipart. Nem hinném, hogy csak a Ravennel nyomult. Azonkívül egymással is vsz teamspeakkel vagy mással összeköttetésben lehetnek, így van arra lehetőség, hogy bevéd vki vmit és ez nem jön be. (A ping is szerepet játszhat. Nekem TVNetem van, de nem volt még túl nagy problémám a sebességgel. Amikor valaki modemről ereszkedik a "pokolba", azt azért megérezzük ...) Rain általában a red teamben van - mindig -, és aki már játszott vele az tudja, hogy nem elég, hogy világoskék a ruhájuk, hanem ált sokkal jobb - bevédhetőbb - pozícióik vannak. Ez van.
    Kampelés: benne van a pakliban. Felőlem csinálja, de ha egyedül van, kevesebb az esélye a túlélésre. Mondjuk három ember ellen ...
    Engem csak akkor háborít fel, mikor az csinálja, akinek bombát kéne robbantania vagy túszt mentenie. Ezt tényleg oltári szemétségnek tartom.
    A karneválos pályán meg néha nem bírnak a védők a helyükön maradni. Már csak 1 red sniper figyel fent a tetőn, erre kimegy az emberünk az A bombához ...
    Mi a jó fenének az mozog, ha neki védenie kell, ja és 10 mp volt hátra ... és nem ez volt az első ilyen.
    Azzal az emberkével is gond van, aki a frageket gyűjti és tojik a küldetésre. Tőle robbanhat a bomba, térdelve maradhatnak a túszok négy percen keresztül, nem érdekli. Öli a másikat. Ez ritkábban vezet eredményre. Szóval erről kéne leszokni.
    A kiképzős pályán - miután red team emberei közül (kb.) három elfoglalja a romok tetején lévő pozícióit - a többi kék meg megindul és lemészárolja a greent. Nem azért mert a green szar, hanem mert rohan a halálba és nem gondolkozik. Ott egyetlen lehetősége van a greennek. Vár. Bevédi a területet, leszedi a nem kempelőket, aztán a kempelőket "lazán" felszámolja. Tegnap 0-9-ig nem ezt a taktikát követte a green. Aztán ezt. Először egy draw, majd egy victory lett. (A draw is azért, mert olyanok is voltak köztünk, akik nem ismerték a pályát.) Szóval vannak pályák, ahol a leosztás miatt kénytelen az ember kempelni. De azt csak pár pillanatig szabad, mert különben a játékélmény rovására megy.
    Összefoglalva: Mivel mindenkit le lehetett eddig lőni, cheatek kizárva. Max a teamspeak, lag, pillanatnyi bénaság lehet a furcsaságok oka. Az legelső Rainbowban ugyan volt egy cheat, amitől az emberek többet bírtak. Feltették a golyóálló hatékonyságát 200%-ra és uezt az értéket írták be a fedetlen testrészeikre is. De ez régen volt. nem is tudom, hogy a Ubi Soft lincenszes játékok óta uaezek megvannak-e? Nem néztem. Régen volt ilyen lehetőség ...
  • G_ArchAngel #2032
    az M16 scope-pal távolról egy lövést leadva a fejre azonnal öl - csak nem téged, ahogy eddig észrevettem...lehet mert unskilled looser vagyok
  • Crem
    #2031
  • KM
    #2030
    Ezzel is egyetértek!
  • Crem
    #2029
    Na mielött félreértené valaki! Öreg fejemmel nem akarok úgy viselkedni mint egy kisiskolás!
    Senkit nem akartam megvádolni! Sokszor találkoztam már olyannal is amikor engem nem tudtak lelőni hátulról! Igaz, akkor beírtam, hogy "érdekes"!;)

    Mindezektől függetlenűl! Remélem LIFEFORCE tesz arról, aki csal az nyugodtan törölheti is a gamét...
    (vagy keres egy másik servert)


    Részemről ez a téma lezárva.
  • radical@work
    #2028
    Erre csak azt tudom mondani hogy lőj pontosabban, lehetőleg végtagra vagy fejre. Ugyanolyan kevlárom van nekem is.
  • G_ArchAngel #2027
    nekem előfordolt az is, hogy odamentem valaki háta mögé: maradék tár a fejébe, tárcsere, sorozok mint gép, ő végez feláll, megfordul és lelő... a TS-en meg azt hallják, hogy anyázok, mint egy csikós
  • radical@work
    #2026
    Ez a bombaélesítésnél fellépő halhatatlanságot meg ki kéne próbálni, szerintem baromság. Én a karneválos pályán lőttem már hátba bombánál guggoló embert. Ha meg tényleg így van akkor ki kell kapcsolni.
  • G_ArchAngel #2025
    ezt mondom én is, Radical megölhető csak több lövedék kell bele mint egy Tiger Panzerbe
  • Crem
    #2024
    Nekem is ilyen paraméterű a gépem...+ DSL512 Szal az nem gond...

    Azt is aláírom, hogy NAGYON jó vagy! (szerinted is)

    Viszont rohadt jó a az ellenálló képességd is...
  • G_ArchAngel #2023
    Radical,

    az első körben honnan tudod, honnan jövök?
    miközben egy helyben állok? azt jól meg lehet hallani...
    a gépem meg annyiban szarabb, hogy 1 GByte rambus memóriám van...
  • KM
    #2022
    Egytértek.
  • G_ArchAngel #2021
    Én sem hittem el, de mikor radicalt lőttem 2m-ről fejbe Deserttel, akkor jöttem rá, hogy igaz (vagy csak néha) egyébként Tyler (most jól rákenem) mondta, mert állítólag valami másban is így volt...
  • radical@work
    #2020
    Nyugi skacok egyszerűen jobbak vagyunk. Raint én is jó ideje ismerem és mindig is ennyire skilles volt. Angel: tudod van olyan hogy taktika, meg valószínűségszámítás. Ha játszom egy mapon, azért pár kör után lehet tudni, hogy hol szoktak az ellenfelek megjelenni. Ilyenkor az ember vagy odavág egy gránátot vagy számít ott egy ellenfél megjelenésére. Ráadásul fülhallgatóval EAX-el, pozícionálva hallom hogy hol mocorogtok. De nem hiszem hogy ezt pont a CB-nek kellene magyaráznom.
    Azt se felejtsétek el hogy nekem 40 és 60fps között megy a game. (P4 3Ghz,512DDR,GF4Ti4600)
    Igy azért könnyebb eltalálni egy 25-30fps-es csókát.
    (Ilyen cheater vádaskodásokra többet nem vagyok hajlandó reagálni. Aki eljön az OBI lanra úgyis látja majd hogy ugyanolyan teljesítményt fogok nyújtani mint a szerveren.)
  • a.carkey
    #2019
    Lófaszt ...
    Ez baromság ...
  • Crem
    #2018
    Vannak véletlenek!:D



    Nálam ez heti 1 alkalom! Másnál menetenként 1 alkalom!
  • schoma
    #2017
    Ahoz képest rendszeresen dobok egy hátast "munka" közben. Jobb esetben én lövök hátba valakit.
  • Crem
    #2016
    Ezt nem igen hiszem el... engem megszámlálhatatlanszor akkor lőttek le!

    Nem is igen lenne realisztikus !:D
  • schoma
    #2015
    vekszek=fekszek
  • schoma
    #2014
    Ja! Nekem sem azzal van a gondom, ha lelőnek (jó, persze nem örülök neki), hanem ha mindezt úgy teszik, hogy befordul egy távoli sarkon, én meg már vekszek is hanyatt. Egyesek k. jól céloznak. :(

    MÁS: tegnap délután Lifeforce rendesen adott nekünk a gránátjaival. A teljes csapatot csak gránáttal szedte le az egyik körben. Úgyhogy:

    Azért nincs harag.
  • G_ArchAngel #2013
    azt én is nemrég tudtam meg, hogy a bombát élesítő/hatástalanító védettséget élvez munka közben, és csak a cselekmény befejeztével lehet kinyírni
  • Crem
    #2012
    Név nélkül mondanám...

    Aki ismer, az tudja, hogy szeretek a CB ellen küzdeni. Nem nézetkülömbség vagy bármi más, hanem jobb a játék egy jobb csapat ellen!!
    Viszont amíg Life, Stoto meghalnak egy gránáttól (mégha nem is esik rájuk) addig a három név amit beírtál(az egyik)bomba élesítés közben nem tud meghalni!!!! Holott melette robban !!!!

    De az is lehet, hogy server hibázott...
  • Crem
    #2011
    BOCS! Nem 3 mapon hanem, 3 meneten keresztűl...
  • Crem
    #2010
    Life!

    Tegnap bejött egy harcos (no name) és 3 mapon keresztűl 6:6 nál 5-6 embert szedet le menetenként!!!!

    Igaz, hogy velünk volt, de rohadt unalmassá tette az egészet...
  • radical@work
    #2009
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÁPRILIS BOLONDJAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    (Ráadásul elvittétek előlem a 2000-es hozzászólást.)
  • G_ArchAngel #2007
    mert sok kis köcsögnek csak így lesz meg a siker és a játékélmény, akit mindig kilőnek nem veszi meg, mert az hiszi hogy über-lúzer
  • Lifeforce
    #2006
    Nagyon nem félek, hogy a mi szerverünkön használni fogják.Már volt egy próbálkozás aki most a ban listában van.
    Nézd.Megtehetem azt is, hogy csak a gyanuja felmerül már dobom kifelé.Elismerem, hogy vannak jól játszó játékosok.De sem halhatatlanok sem futás közben gépágyuval kaszaboló játékosok sincsenek.Sokak megeszik, hogy ááááá profin játszanak.Na ja 1hetes játéknál :DDDD
    Én nem eszem meg úgyhogy azt tánácsolom, hogy aki a H.G.S.-en akar játszani annak az agyában fel se merüljön bármilyen cheat használata.A kampelést is gyűlölöm de benne van a pakliban.
  • Forrest Tomee
    #2005
    Ilyet vajon mi a faszért fejlesztenek?

    Jön még pár ilyen ökörség és törlöm a picsába a játékot
  • G_ArchAngel #2004
    mindenki ilyet kap, és nincs gond: legfeljebb a hostage fejét fogja be a célkereszt...
  • schoma
    #2003
    Ez vicces lenne! Akkor én szerintem itt felejteném el a multi játékot! Vagy lehet valahogy elenőrizni, hogy használja-e ezt valaki? Mondjuk admin szinten, mint az Armyban?
  • G_ArchAngel #2002
    francba :)