16419
  • KM
    #2122
    Dettó...
  • G_ArchAngel #2121
    1. A LEGNAGYOBB BAROM VAGYOK HOGY ELKEZDTEM EZT AZ EGÉSZET - BEFOGOM A POFÁM!!!
    2. Köszi LSC, 4 után leszedem...
    3. Igen én megveszem, nekem megéri, legfeljebb kevesebb Bacardit iszom a köv. hónapban.
  • Lifeforce
    #2120
    azt megköszönném.
  • KM
    #2119
    Emberek!
    Nekem nagyon tetszik ez a szerver, és a kialakult csapatok is. Külön élvezet, ha nehezen, de sikerül leszednem egy CB-s egyedet (Lifeforce-ra ez külön igaz!!!)!
    Az, hogy mindenki rohan, talán bocsánatos bűn azoknak, akik nem klánokban játszanak, hiszen nincs meg az a jól begyakorolt taktika, összeszokás, mint a klán tagjainak. Azonban egy-két menet után úgyis rá fog jönni a magányos Rambo, hogy egyedül nem sokat ér...
    A hangulat nagyon jó a menetek közben!
    Remélem, így is fog maradni!
    Lőni vagy nem lőni? Az itt nem kérdés!
  • CB-LSC
    #2118
    ha a 13.000 jó ár neked.
  • CB-LSC
    #2117
    Te amúgy sem játszol jól sem itt sem sof-ban.Nem is értem mér veszed magadra
  • radical@work
    #2116
    Én, ha jó ára lesz.
  • radical@work
    #2115
    Én nem találtam, de van ez a másik magyar szerver amit itt hirdettek,(nem a laseres hanem a másik) olvass vissza. Ha találsz külföldit, szólj nekem is, érdekelne hogy mit tudnak a kintiek.
  • CB-LSC
    #2114
    ha eredeti CD-d van akkor biztos találsz fullos osztrák vagy német szervert.Ha kijön MO-n a game ami állítólag május (576 forrásból)ki tervezi a megvételét?
  • Lifeforce
    #2113
    És ki beszélt rólad?
    Én bizos nem de még Rainról sem beszéltem.Ezért nem értem miért csipkelődik.
  • Slow
    #2112
    life, nekem van egy ismerősöm, esetleg megkérdezhetem (ő csinálta azt amit linkeltem)
  • radical@work
    #2111
    Bizony.
  • CB-LSC
    #2110
    bazze pont a legnagyobb file kell?KB fél óra és fent lessz:/.
  • Slow
    #2109
    aszongya meg valaki, hogy van e hgs hez hasonló jó külföldi szerver, ahol érdemes próbálkozni (mert néha nincsen senki hgs-en egyedül meg nem olyan jó)
  • CB-LSC
    #2108
    szerintem nem ossza ezt a véleményt veled mindenki.
  • Jacek
    #2107
    campeles dolgot nem vagom azert:))most az annak szamit ha vedek egy helyet ez egy ilyen jatek mar bocsanat.
    Mert aki birka az ugysem tudja megcsinalni mert ugyan ott fog campoltni:)) es masodikra kiszeded!
  • Lifeforce
    #2106
    Rain: Mivel enyém a szerver és én vagyok az admin ezért nem értem miért húzod fel magad?
    Ha adsze egy ötletet, hogy hogyan szürjük ki a csalókat akkor azt fogjuk alkalmazni.
    Veled semmi bajom azon kívül, hogy sokat kampelsz :)
    És ha megfigyelted akkor azt is tudod, hogy hiába bosszant én élvezem :D
    Ennélkül avas lenne a játék :)))
  • Tyler
    #2105
    Life ne foglalkozz ezzel,nem kötelező a servereinken nyomulni aki nem birja az nem jön és kész,nekünk csak jobb.
  • radical@work
    #2104
    Hát ez a nézőpont elég szomorú....
    Én minden gamet max felbontással játszom, vagy leglább olyannal, hogy 40-60fps-em legyen. Mert az élmény miatt játszom, és ha nyerek az csak bónusz.
    (De legalább pörög a fórum, mégha baromság miatt is....)
  • G_ArchAngel #2103
    Life-fal reggel arról dumáltunk ájszíkjún, hogy milyen über-király volt a tegnap esti game - nekem is nagyon tetszik, csakhát van amit nem értek - lehet, hogy egy két héten belül én is így fogom nyomni, és akkor engem fognak az újak csíterezni.
    Lehet, hogy az új egerem is bezavar a tűzgyorsaságomba, nem'tom.
  • schoma
    #2102
    Hát igen! Emlékszem. Én is ellened voltam. Olyan sz... csapatban is már régen voltam! Mindenki ment előre, minden elgondolás nélkül, aztán persze, hogy leszedtétek mindet. Én meg szép lassan mentem volna előre, amikor észreveszem, hogy egyedül vagyok ötötök ellen! Hát mondom fasza. Sok rambó meg fekszik a földön, és egy darab ellent nem nyírtak ki.
  • G_ArchAngel #2101
    1000. alkalommal:
    Senkire nem mondtam, hogy cheater - visszalehet olvasni, csak sok még számomra a megmagyarázhatatlan "megérzésből fakadó" tett.
    Peace!
  • schoma
    #2100
    Akkor már 3an vagyunk, akiknek tetszik a játék!
  • Lifeforce
    #2099
    LSC azért mondanám, hogy nagyon naiv vagy.A HCG közül a 90% használ csalást.1% kihasználva azt, hogy mindenki ismeri őt és nem hinnék el róla, hogy csal a fentmaradó százalékuk pedig 21" moncsin 640*480-as felbontásban játszik úgy, hogy lekapcsolja a fölösleges megjelenítést (égbolt, fű nagy része).Letölt közben, hogy laggoljon.Poénos nem?Te abban a hitben vagy, hogy a fűben ülsz és nem lát miközben az ő gépén a puszta közepén űlsz kiszolgáltatva.Ez is csalás mégha nem is ismerik el.Hát tudodmit?Aki így játszik és nem maga a játék élményéért és igy előnyt szerezve fregvadász az megérdemli.Az ilyet nem becsülni hanem lesajnálni tudom.Eszem ágában sincs irigykedni rá.Míg engem szétvet az izgalom és az adrenalin addig ő nem izgul mert tudja, hogy nyernifog.Ezzel a játék értelmét és élményét el is veszti.Nos ilyenekre vagytok irigyek?Vagy LSC ilyen akarsz lenni?Ne feljtsd el amit átéltél a SoF2 ligán amikor az izgalomtól betakaróztál és szétfagytál :D.Na én ezért az izgalomért játszom és soha nem leszek az hcg de még 1. sem és nem is akarok.
  • radical@work
    #2098
  • G_ArchAngel #2097
    köszike, de hamar leszedte valaki, mert kb 4 CBsnek kell...
  • R@in
    #2096
    Nem lesz kit banolnotok, simán elveszitek az emberek kedvét a játéktól.
    Aki játszani akar az maradjon béna!
    Különben furcsa lesz a CB-nek és kibanolja.
    Pfffffff
  • CB-LSC
    #2095
    Az az igaszság hogy vannak közöttünk is páran(elnézést tőlük) akik többször csítereznek mint ahány csíter van.1 biztos ha Rain banolva lessz én is távozom az RS-ből mert 100% hogy tiszta és akkor nem megfelelő az elbírálás.
  • radical@work
    #2094
    Hát tegnap nem volt semmi amit össze bénázott az ellenfél az tuti.
  • Slow
    #2093
    oks
  • radical@work
    #2092
    Nekem is teccik a game, és szerencsére csak itt sírnak a népek, a szerveren nem.
  • CB-LSC
    #2091
    én elfuttattam az sfv-t aszerint jó volt szerintem hibásan töltötted le de akkor felnyomom mégeccer.
  • G_ArchAngel #2090
    héééj(a) ájjámále! Nem megmondtuk, hogy senkire sem mondtuk ki, hogy cheater?
    az mondtuk, hogy nem értjük, idővel, majd megértjük...
    Azért van a fórum, hogy a problémákat megbeszéljük - senki nem anyázott senkit, de ha többen is ugyanazon a véleményen van: meg kell hallgatni!
    És ha jól emléxem tegnap 8 CB-sből 6 egyhangúan fújt az egyik "R" betűsre... (mert Andrewnak és Charlienak a 14-16 frag mellett volt 6-8 halála, addig a srácnak egysem ennyi frag mellett)
    Befejeztem a vádaskodást, de válaszolj már BHD ügyben.
  • Slow
    #2089
    szvsz nem szabad egymást csíterezni, főleg nem publiksan...
    angel, sajnos amiket leírtál egyáltalán nem bizonyítékok.. addig meg minek vádaskodsz? ... semmi értelme, csak felhúzzátok egymást...


    - rain csitelsz?
    - nem slow.
    - ok

    most mé' nem higgyem el?
    (aki nem hisszi, kezdjen el gyüjteni bizonyítékokat... nos? nem?)
  • CB-LSC
    #2088
    zajos tücsök silencerrel rulz.Előfordult már azért hogy lőttem fél tárat a csákó hátába mire feleszmélt mér nem tud célozni mért rángat a keze.
  • CB-LSC
    #2087
    én ezt már rég tudom hogy betegek vagyunk de ez az egyetlen betegség amiből nem akar sok ember kigyógyulni.
  • CB-LSC
    #2086
    ezek közül mind teljesen más játék technikát igényel mint a sof2 nem véletlenül hoztam fel ezt példának.
  • CB-LSC
    #2085
    úgy látszik én vagyok az egyetlen elégedett játékos tökre élvezem a játékot pedig általában korán halok(de magammal viszek azé pár tango-t.).Ha így folytatódik az RS scene akkor tuti hanyagolni fogom a multit mert röhely(j)es ami itt van.
  • Lifeforce
    #2084
    Szerintem más magyar szerveren sem mert át lesz adva egymásnak a banlista.Ugyan megtehetném, hogy egy felmerülő esetben egyedül kibanolom az illetőt de tényleg úgy van ahogy LSC mondja.Megfigyeljük és több CB-st átküldünk rajta és vizygáljuk.Amennyiben tényleg lelőhetetlen vagy csak feltünően jól céloz úgy, hogy eltalálja az égboltot és ránkszakad és meghalunk.Na az ilyenek lesznek banolva.
  • G_ArchAngel #2083
    nem, nem játszottam sof2-vel, de játszottam MoHAA-t, UT, UT2003, Q1-3, Wolf, Nolf2, J.Bond, JK2...etc FPS gameval és ott is kellett "előérzet", csakhát sem biológialig, sem egyéb módon nem tudom megmagyarázni, hogy a számítógép által generált környezetben hogy jön ez az előérzet feeling...