16419
  • Jacek
    #2163
    errol beszelek tegnap a repteren mar az agybaj kerulgetett:D
  • G_ArchAngel #2162
    Nem irtam senkire sem , hogy cheater! Olvasd már el!
  • G_ArchAngel #2161
    Grrrr
  • schoma
    #2160
    Nem kell azért túlzásokba sem esni. De szvsz ez nem quake, itt nem csak a hentelésről szól a játék. Eléggé elronja a csapatjátékot, ha mindenki elmegy rambózni, és arra törekszik, hogy neki legyen a legtöbb frag-je. Erról nem is beszélve, hogy így nem is sok esélye van egy összeszokott csapat ellen.
  • Jacek
    #2159
    a feladathoz hozza tartozhat hogy campel:))) hogy ha tuszokat kell tartani mert rohanjon ki??
  • Tikal #2158
    Szerintem egy két pályát meg kéne változtatni, mert mondjuk egy tul kicsi pályára tök felesleges betenni egy bombát, valszeg ugysem fog felrobbani (pl brazil, meg egy raktáros pálya, ott még bomba az életben nem robbant).
    Vannak akik jobban szeretik a lassu játékmenetet és campelnek, de mondjuk mikor már csak egyedül vagy és meg is lőttek akkor nem biztos hogy bárki is olyan virgonc mint azelőtt.
    Valaki emlitette hogy ST-6 campel, nos nem campel, mint ahogy a CB sem campel, csak vannak közöttük olyanok akik hajlamosak rá :)
    Repro nem cheater Archangel, én is sokszor gondolom azt valakire hogy cheater, pedig csak jobb mint én, mert régebb ota játszik fps-ekkel mint én, és ezt nehéz megemészteni, de mikor sikerül lelőnőm akkor ez megváltozik :), a másik meg nem tudom neked milyen géped van, de én pl most felujitás alatt vagyok és a kártya még hiányzik, szoval sárga szinu fps értéket még nem láttam a játékban igy néha elég nehéz kapásbol lőnőm, és ezért nem mondom rögtön mindenkire hogy csalna.

    Üdv
  • G_ArchAngel #2157
    :) Alakpítsunk klánt, és aki 10mp-nél több ideig campel és nem a feladattal foglalkozik, kinyírjuk! :)
  • schoma
    #2156
    Megelőztél ezzel a hozzászólással. Valami hasonlót szerettem volna én is írni.
  • schoma
    #2155
  • Hustler_hu
    #2154
    en csak 1 (olvasd EGY) dologra kerek mindenki : A KIBASZOTT MISSIONRE KONCENTRALJON . Vaz a franc kivan a fragvadaszokkal , ott pityeg a bomba 2 szobara tole , o meg kampeli az ajtot hatha akik uzembe helyezte viszajon megsimogatni. KERETIK HATASTALANITANI . A TUSZOKAT PEDIG KIMENTENI ES NEM BEKEMPELNI A KEZDOPOZICIOT . vazz ...
  • CB-LSC
    #2153
    én majd vissza nézek később.
  • Slow
    #2152
    <---- eszik, utána megy
  • Slow
    #2151
    Milyen szép az idő+
    hétágra süt a nap...
    a szélnek ugyan foga van, dehát ilyen a tavasz...

    (...próbált másról beszélni szló....)
  • CB-LSC
    #2150
    15 óra és egyedül vagyok fent a szerveren.Nem leszünk így jóban.
  • Crem
    #2149
    ---Édesanyám ma felhívott, hogy "kisfiam" úgy csuklok!--- Mondom: Várj anya benézek az SG-re az R6 fórumra...---

    Szal... Ami a lényeg! SENKIT NEM VÁDOLTAM(TUNK) MEG!!!!! Csak felhoztunk egy olyan témát ami nekünk furcsa!
    Azért nem vádolok SOHA senkit, mert engem is dobtak ki külföldi serverről a BF miatt, mert úgy érezték, hogy csalok! Pedig csak jól kalibráltam a botkormányt...

    Ami a LÉNYEG:Aki így játszik és nem maga a játék élményéért és igy előnyt szerezve fregvadász az megérdemli.Az ilyet nem becsülni hanem lesajnálni tudom.Eszem ágában sincs irigykedni rá.Míg engem szétvet az izgalom és az adrenalin addig ő nem izgul mert tudja, hogy nyernifog.Ezzel a játék értelmét és élményét el is veszti. BY:
  • R@in
    #2148
    A sikeres tanfolyam óta megy egyedül is
  • Lifeforce
    #2147
    Ne belém csipj.Te egyedül vagy ilyen.... vagy segítenek :D
  • G_ArchAngel #2146
    Availability: This item will be released on July 8, 2003. You may order it now and we will ship

    ez valami vicc?

    és az ára megvan már, hogy 29.99USD - kicsit előredolgoznak
  • Slow
    #2145
    elég neggyőző =)
  • G_ArchAngel #2143
    kössél... gondolom
  • R@in
    #2142
    De mit ne beléd?
  • G_ArchAngel #2141
    nem én haragszom meg, hanem Life

    más.

    576online-on találtam:

    Raven Shield kiegészítő júliusban?
    PC - 2003-04-01 10:52:00
    Nya, ez a pletyka is beigazolódni látszik, ugyanis az EBGames.com mellett egy másik jelentősebb külföldi forrás is tudni véli, hogy idén nyáron egy Raven Shield kiegészítővel gazdagodik a Rainbow Six népes családja. A külföldi lap elmondása szerint az Ubi Soft-tól valaki kikotyogta nekik ezt az értékes infót, habár az illető mást nem volt hajlandó elárulni. Végülis még ezt sem vehetjük biztosra, de ha már két forrásból is megerősítést nyer a dolog, akkor már csak készülget valami...

    ennyi
  • Lifeforce
    #2140
    Csak akkor ne belém mert én nem mondtam rád és a csapatom 99%sem.Tehát ez a Arcangel egyéni véleménye.
  • R@in
    #2139
    Most megharagszol mégjobban, ha azt mondom hogy én Lifenak írtam?
  • G_ArchAngel #2138
    jaja, az az igazi szívás, meg sem merünk szólalni, mert tudják hol keressenek minket: ilyenkor a lótenyésztésről és a süteményekről beszélgetünk...:)
  • a.carkey
    #2137
    De ált. szét vagytok szórva. Van belőletek a redben és a greenben is ...
  • G_ArchAngel #2136
    Van a CB-nek TS szervere, ha erre vagy kiváncsi...
  • G_ArchAngel #2135
    igazad van, de csak négykor érek haza, addig borzolom a netet egy kis csítért...
  • a.carkey
    #2134
    Van a green csapatnak vmiállandó Teamspeak "hullámhossza?
  • G_ArchAngel #2133
    Kedves NebántsVirág!

    Olvasd el mégegyszer, és mutass rá, hol írtam, hogy cheaterek vagytok?

    ...on

    LSC,
    Tudod jól, hogy mókás gyerek vagyok és nem haragszok senkire, csak néha bánt, hogy egyesek - azon felül, hogy hulla béna vagyok - meglepő dologra képesek: mert ha van egy kereszteződés, amit bevédek scope-pal, távolról felkészülve és megjelenik valaki és a három lehetséges irányból elsőre felém fordul és egyből kilő az kicsit gyanús nekem. Előtte gránátot dobál, és maszk van rajta - tahát sensornak nincs hely.
    Bevallom nekem három ember van a bögyömben, őszinte leszek, kiírom a nevüket, nem mondom, hogy cheaterek, csakhát néhágy dolog megmagyarázhatatlan számomra:
    Radical, Rain, ST6*repro - velük nem tudok mit kezdeni :(
    Lehet, hogy szar vagyok azért - akkor bocs.
    Bár a karneválos pályán volt olyan, hogy csak Raint szedtem ki - de hát szegénykém folyamatosan a tetőn campelt.
    Bocs a gyanú miatt is mégegyszer, de nem szeretek ellenetek játszani - a többiek sokkal sebezhetőbbek...

    off...

    Felfogtad, gratulálok, olvasd már el azt amiről véleményt mondasz, köszi.
  • R@in
    #2132
    Kicserélik holnap.
  • CB-LSC
    #2131
    Rain mi van a moncsival?Én nem kaptam még infót.
  • a.carkey
    #2130
    Kettőtől gyertek játszani! A duma helyett ...
  • a.carkey
    #2129
    Felhúztátok magatokat rendesen. Tegnap én reagáltam egy Irak megjegyzésre ... Pörög ez a fórum ...
  • R@in
    #2128
    Már én sem értem mért csipkelődöm mikor csak lecsalóztak 2-3 emberrel együtt. Túl érzékeny vagyok
  • radical@work
    #2127
    Népszerű témákban 2. helyen vagyunk! Csak így tovább!!!
  • CB-LSC
    #2126
    nehogymár komojan vedd bazz mert szólok a tücsöknek.
  • radical@work
    #2125
    Az sajna sok. Asszony leszedi a fejem ha ennyi pénzt b@szok el játékra. Majd megpróbálok nagykerből szerezni...
  • radical@work
    #2124
    Ez mondjuk igaz. Nem vagyok HC gamer az tuti.
  • KM
    #2123
    Mármint a játék és az ivás gondolatát illetőleg.:)