16419
  • CB-LSC
    #2205
    megnyugtatlak hogy van hozzá cheat sajna.A single-ben lévő csodálatos auto aim-ot kapcsolja be multiban.A demo-ban volt örökélet cheat is de azt egy pach-el javították.
  • Petyus_
    #2204
    Nekem is gyanús voltál BF-ben anno.. mindig feküdtél a dombtetőn nagy nyugodtan és rá sem hederítettél hogy hátulról késsel közelítek...
  • Petyus_
    #2203
    LSC én megveszem 1000%. Majd megyünk hentelni sógorékat halomra!
  • Petyus_
    #2202
    Visszaolvastam egy kicsit.. na ne vicceljetek már bakker. A játékhoz szerintem _még_ nincs cheat. Főleg ilyen, hogy nem hal meg..

    Akik "feltűnően" jól játszanak.. pl. kiemelném Rain, Stoto, LSC, Öcsi.. csak kicsit specteljétek őket, meglátjátok miért van. Jó útvonalon haladnak ésszel, jól lőnek, ennyi.

    Egyébként elvileg a programban viszonylag komoly cheat védelem van, nem engedi a skineket cserélni sem, legalábbis a fórumon ezt ígérték. De a legfontosabb: senkit se gyanúsítsatok cheateléssel mert az megöli a közösséget!! Nem olvastam végig de ezt sürgősen OFF!!!

    Ha találok hozzá cheatet első dolgom lesz Lifeforce-nak elküldeni, hogy tuti KI LEGYEN ÍRTVA a szerverről, de ezt bízzátok az adminra.
  • R@in
    #2201
    A pingen javítsatok pls.
  • Lifeforce
    #2200
    ELINDULT KÉRNÉK MINDENKIT, HOGY MENJEN A SZERVERRE TESZTELNI.
  • Lifeforce
    #2199
    bÁRMI ÉSZREVÉTEL VAN KÉREM JELEZZÉTEK.
  • Lifeforce
    #2198
    FIGYELEM EMBEREK.
    MOST LEÁLL A SZERVER EGY PILLANATRA ÉS ÚJRA LESZ INDÍTVA.
    CSINÁLTUNK EGY ÚJ TÖRÉST HOZZÁ ÉS SZERETNÉM LETESZTELNI ÉS MEGBIZONYOSODNI RÓLA, HOGY NEM DOB KI SENKIT.
  • CB-LSC
    #2197
    mennymá már az IGI 2-ben is.
  • CB-LSC
    #2196
    én sem láttam ilyeneket.
  • CB-LSC
    #2195
    ezt már a sof2-ben elsütötted.Elég gyanús hgy minden játékhoz ingyen osztogatnak kulcsokat.
  • Lifeforce
    #2194
    Lehet, hogy én is rosszúl írtam az alábbi sorokat :) Nem merek hcg lenni mert le cheatereznek :DDDDDD Ez jó duma :)
    Majd ha egy ellenség lelő akkor azt mondom, hogy nem mertem lelőni mert lecsalóznak.
    Ja Solider ezt a témát régen lezártuk és folytattuk a szerveren.Kaptam is a pofámra rendesen.Pusztult a CB.Persze mi sem mertük leölni az ellent nehogy csalónak tituláljanak.Sőt úgy beijedtünk, hogy a létra tetejéről a mélybe vetettük magunkat :DDDD
  • Lifeforce
    #2193
    Én nem tudom de nem láttam még ilyen kiírásokat a játékban.Szerintem nem egy szerveren játszunk.Ti láttatok ilyen kiírásokat?
  • Slow
    #2192
    ezt a havas-hosszúlétrás-pincés pályát dobjátok ki, mert unalmas... vagy ne HR legyen hanem TS...gondolom ugy nem olyan rossz...
  • Slow
    #2191
    =)
    ez a beszéd >:DD
  • radical
    #2190
    Mi a hasonlóság a jó játékosok és 2 női láb között?
    Nem bírálni kell őket hanem bekerülni közéjük.
  • antijedi
    #2189
    na ezaz ha zavar hogy valaki campel öld meg és kész... :D
  • Iceman
    #2187
    Ja télleg. Akkor nem zavar:))
  • Jacek
    #2185
    aaaaa serverre nehezebb bejutni mint a pentagonba:)
  • antijedi
    #2184
    nagyonjó csak kár hogy má régi vicc nagyon... :D
  • Braveheart
    #2183
    KÉSZÜL A R6-4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ha-ha
  • radical
    #2182
    Le. Zavar? Nem érdekel. ÁPRILIS 1 van baze.
  • Tikal #2181
    Az ellenség nevét nem kell kiiratni.
  • Braveheart
    #2180
    az a bugot kéne kijavítani, amit mondhatunk cheatnek is hogy a sarkon benéz vki, de nem teljesen, és mikor látja az ellenség nevét lelövi a falon át, de szerintem tudjátok miről beszélek
  • Iceman
    #2179
    Ezt mindegyik topicban eljátszod?? :(
    Elég gyenge...
  • radical
    #2178
    Baze el se hiszem! Igyen osztogatnak Raven Shield regisztrációs kulcsokat! Regisztráljatok ti is! Gyorsan amíg van!
    Raven Shield Key Sweepstake
  • Lifeforce
    #2177
    Fejezzük már be ezt a témát és gyertek hentelni a hgs-re.Már vagyunk egy páran.
    Nem vagyok profi csak ha jó a p lossom akkor jól repülnek a gránátaim :)
  • Iceman
    #2176
    Na látom, ide is befészkelte magát a cheatgyanú. A tököm kivan már azzal, hogy egy játékot se lehet normálisan jáccani, mert előbb vagy utóbb kibukik valakiből...:(((((((
  • schoma
    #2175
    Ezt már szeretem. Látom mindenki nagyban játszik!
  • Hamlet
    #2174
    Ne is foglalkozz velük! Mi tudjuk, hogy igazunk van! Drágaszág! :)
  • KM
    #2173
    Jól van na!
    Félrenyomtam!
    Megtörténik az ilyesmi...
  • Hamlet
    #2172
    Igazad van Hamlet! :)
    Nehogy már KM reagálhat a saját üzenetére én meg nem! :)
  • KM
    #2171
    Ja-ja! Így van értelme az egésznek!
  • Tikal #2170
    Ja, idővel rájönnek hogy nincs sok értelme, mondjuk én alapbol olyan beállitotságu vagyok hogy nem haszálok cheatet (bár multizni nem olyan rég kezdtem, de singleben meg pláne nem, még konzolon sem mikor még kicsi voltam :)) ), inkább 100xszor megprobálok egy részt a játékban ami nehéz mintsem csaljak, akkor elvesziteném az élményt ha csalnék, meg különben is ha más megtudja csinálni akkor én is:)))
  • KM
    #2169
    Nyugalom emberek!
    Inkább játszunk!
  • Hamlet
    #2168
    Szerintem hülyeség ez a csaló kiabálás... nekem is volt már olyan lövésem, hogy futtában kanyarodva 10m-ről fejbelőttem 1 golyóval egy pasit aki épp kinézett a sarkon (célkereszt kb 3/4-e volt a képernyőnek :) ). Van aki Profi: LSC, Lifeforce stb, van akinek vannak jó napjai és duplaannyi rossz. Nem kell túlreagálni. 20 év felett szerintem 1% körül lehet a csalók száma max.
  • G_ArchAngel #2167
    Na, erről beszélek, ha végig olvasol mindent, akkor megérted - magamat is lelámázom.... mert elismerem, hogy lehet, hogy én vagyok balkuki, érted?

    Work out, megyek haza - találkozunk a scope két végén!
  • Tikal #2166
    "Senkire nem írtam, hogy csal, csak azt, hogy nem értem miként csinálja ezeket a dolgokat!"
    Ügyesebb mint te. Ha nem csal akkor csak ez a magyarázat lehetséges.
  • Tikal #2165
    "Nem cheater csak számomra megmagyarázhatatlan dolgokat művel"
    Ok, de csak számodra, nekem teljesen normális.
  • G_ArchAngel #2164
    Nem lehettek ennyire primítivek!
    Senkire nem írtam, hogy csal! Senkit nem baszogattam, hogy camp-pel, én is szoktam - a kinyírásnál ott a smiley!
    Olvassátok már figyelmessen amit más ír! Könyörgöm!
    Senkire nem írtam, hogy csal, csak azt, hogy nem értem miként csinálja ezeket a dolgokat!