16419
  • schoma
    #2246
    1: észrevehetően lelassult a rendszer! Bootoláskor, lemezműveletekkor!
    2: némelyik program nem volt hajlandó elindulni!
    3: XP alatt még nem volt kék halálom!
    Nahát az SP1nek ezt is sikerült előhozni!
    Úgyhogy én reinstallt nyomtam! Azóta 127 napja minden gond nélkül müxik a ringyóz!
  • G_ArchAngel #2244
    Talám hogy a Microsoft gyártotta?
  • Hoz_Hun
    #2243
    Mi volt a baj?
  • schoma
    #2242
    Nekem az SP1-gyel csak a gondom volt mind a munkahelyemen, mind otthon! Szerintem fontold meg, hogy felteszed-e!!!!

    Az csak az én magánvéleményem!
  • Hoz_Hun
    #2241
    Nagyon szépen köszi. Felpakolom a legújabat ami most jött ki.
    Jobban mondva ha hazamentem 17 órakkor...ahhh messsssze van.

    Aztán ha a SP' stabilizáltam végre az XP-t, felteszem a RS rendesen aztán megyek is.
  • CB-LSC
    #2240
    stat net
  • radical@work
    #2239
    Detonátor. Abban van VO driver.
  • R@in
    #2238
    Föl-le liftezik szép komótosan a ping, 70-190 között volt most.
  • Slow
    #2237
    egy kérdés:
    voice message key bind
    van valakinek speechxxxx listája?
    vagy valami prog?
    (RS-ről beszélek...)
  • Hoz_Hun
    #2236
    Csak Video Out. Akkor is ASUS?
  • Hoz_Hun
    #2235
    Ja és Radical köszi a segítséget. Utánajárok ennek a VIVO dolognak.
  • Hoz_Hun
    #2234
    Egyékén bocsánat az OFF-ért, csak a CB nagy XP gurusok és információ csepegtetés révén illetlenkedem most. :)
  • Hoz_Hun
    #2233
    Kulcsot cseréltem, de még művelődök e téren és ellenörzöm.
  • Hoz_Hun
    #2232
    VIVO??? Azt honnan tudom meg?
  • Hoz_Hun
    #2231
    Arra már rájöttem hogy XP vel nem tökölhetek ami a frissítést illeti. Mindenből a legújabat. 98 nem volt ilyen gondom, mondjuk nem is futott minden olyan szépen. Már fenn van a directx 9.0a, legújab sb live 5.1 driver és a legújab ASUS driver is. A sokat másolok fagy, így a SP1 feltételét sem halogathatom.
  • radical@work
    #2230
    Ha VIVO-s akkor az ASUSt ha sima akkor Detonátort.
  • radical@work
    #2229
    Arra figyelj hogyha az FCKGW-... kezdetű seriallal telepítetted akkor nem fog elindulni a rendszer az SP1 felrakása után! Mivel az MS letiltott az SP1-ben egy rakás warezelt kulcsot.
  • Hoz_Hun
    #2228
    Kérdés: Nekem ASUS NVIDIA GF4 TI 8420 kártyám van. Melyik driver használjam az új ASUST, vagy a vadi új NVIDIA detonátort??
  • radical@work
    #2227
    stat net
  • Hoz_Hun
    #2226
    Tegnap nem voltam ithon. ma még szenvedek az XP (totál új nekem). Ma letöltöm a service pack 1. és felteszem mert NTSF file rendszer alatt fagy!! az XP, ha másolok. SP1 állítólag javítja.
  • Lifeforce
    #2225
    Hahóóó basszus nagyon szépen megy a játék.Szerintem 100szor szebben de basszus elfelejtettem, hogy mit kell beírni, hogy lejöjjön a netstat.
  • Lifeforce
    #2224
    Feljössz ts2-re és megbeszéljük.
    Az első fontos dolog egy mikrofon és a TS2 használata.
    Állítgattam a szerveren ha valaki akar jönni az jőjjön.
    Ha valaki bejön a szerverre az írja be a konzolba: net stat
    És kérem ide a ping adatot.Igyekezzetek egy csapatba lenni mert a spectator modon is állítottam és ki akarom próbálni.
  • Slow
    #2223
    kedves vagy crem=) mindenki jól játszott, okosan jelentett ,)
    télleg jól védtünk, bár ez a pálya nagyon könnyű védő részről...
    nekem most a kedvencem az a havas falu, amin pilot volt és fentről jön lefele a pilot meg a csapata... ez kicsit mohaa-s nem? =)

    én eddig mindig TDM-et játszottam StrikeForce-al (max VIP-t<--- pilot ottani megfelelője) és nehéz átállni, hogy egy hostage-ben meg egy bomb-ban nem az a feladat, hogy mindenkit lenyírjunk, hanem egyrészről védekezés, másrészről betámadás....

    ANGEL, ez a kempelés duma hostage esetén nem éééééér, mert ugye az a dolgunk...
    ha kiszaladunk ki védi a civilt, he? majd ti, mi? :DD
  • oneal1
    #2222
    Figy cb klán!!
    hogyan lehet bekerülni a klánba(cb)??
    szeretnék már valaova tartozni:))
  • Lifeforce
    #2221
    mien=milyen :))))))
    sry de még álmos vagyok.Korán keltem.
  • Lifeforce
    #2220
    Na most szervert egy kicsit megtuningolom (finomhangolom a beállításokat aztán meglátjuk mien lesz.A lagg sem a szerver sem a háló nem idézhette elő mert van alatta energy :D
    Ez biztos a client/server beállításoknál kell valamit bekonfigolni.
    Na ezt egy kicsit átalakítom aztán bevésem ide, hogy aki tud az jöjjön tesztelni.
  • Crem
    #2219
    Ezen a MAP-on most volt az első alkalom, hogy nyertünk folyamatosan! Ugyanis 1-2 embert leszámítva, akik vadászni szerettek volna, senki nem ment ki! SloW irányításával (és állandó helyzetjelentésével) nagyon jól védtünk!:DD
  • G_ArchAngel #2218
    Ahogy egyik ellenfelünk mondaná:

    Bungie-Jumping bajnokság, kötél nélkül

    - na ezt hagytad ki!
  • schoma
    #2217
    Vazz! Miről maradtam le tegnap! Kellet nekem nem játszani!

    Nem baj, ma este valószínűleg megyek.
  • G_ArchAngel #2216
    Hát...
    Ehhez a többieknek is lesz egy két szavuk, volt mikor 5-en is toporogtak lent - bár akkor Stoto gránátja kettőt meg is ölt.
    A 11. menet volt a legjobb, annyira feszülten vártatok a létránál, hogy a menet végén körbementem és kinyírtam mindenkit (az utolsó csapattársam is).
    De szerintem valahogy meglehet oldani ezt a map-ot, majd rájövünk egyszer...
    ...vagy átszerkesztjük :)
    Tegnap a repülőteres-bombás felállásban annyit lagolt (ahogy hallottam a nagy többségnek), hogy néha úgy kóvályogtam, mintha flash-be néztem volna...
    Én ilyet még nem tapasztaltam a HGS-en...
  • Crem
    #2215
    Angel!

    El kell, hogy szomorítsalak! Első körben 4-en vártunk benneteket, de a harmadik menetnél már csak két lusta jatékos volt ott. Köztük én is egy thermallal...
    A 11 menet alatt 1 lövést adtam le!:D A többi munkát elvégeztétek helyettünk!:D
  • G_ArchAngel #2214
    Jó reggelt, Vietcong!

    Megszeretnék emlékezni 4 ..::CB::..-s hős kommandósról, kik életük folyamatos feláldozásával própáltak lejutni a túszokért a létrán....
    Stoto, Andrew, Lifeforce, Angel - minden körben lejutottunk, csak pont eltört a lábunk a végére...
    De nem adjuk fel! Le fogunk egyszer-egyszer jutni!
    Bár úgy kicsit nehéz, hogy a létra alatt többen camp-elnek, mint ahányen leakarunk menni, de így legalább a többiekre alig jutott ellenfél az alagút felöl.
    Hősök vagyunk! Vagy extrám sportolók?
    Mindegy! Élve vsgy halva, de lejutunk a létrán!
  • CB-LSC
    #2213
    nem de ez mondom csak a demo-ban volt.
  • oneal1
    #2212
    megy most jöttem le róla
  • Forrest Tomee
    #2211
    hgs megy?
  • Petyus_
    #2210
    Autoaimcsíterlámák nem jöhetnek!
  • Petyus_
    #2209
    Egyébként UnrealEd egész jó.. lehet vele pályákat építgetni. Belefogtam egy nagyszabású vállalkozásba.. egy év múlva lehet lesz belőle valami.
  • R@in
    #2208
    Én is hagy, én is hagy! :p
  • Petyus_
    #2207
    Az örökélet csak egy szerveroldali Godmode=off paranccsal kiiktatható nem?
  • CB-LSC
    #2206
    az Öcsi télleg jól lő de ha egy kis szar csúszik a levesbe magyarán nem arról jössz vagy nem úgy viselkedsz ahogy ő arra felkészült könnyű célpont.Próbáljátok csak ki.