16419
  • Tikal #2289
    Őket se kell félteni LAPD SWAT



    Az MP5-ön ott figyel a flashlight.
  • Tikal #2288
    Sajnos ott ez elég gyakori :(
  • radical@work
    #2287
    Gáááz.
  • antijedi
    #2286
    specnaz rulez :DD
  • a.carkey
    #2285
    Ma voltak a tvben. Az államelnök felkereste őket. Érdeklődve játszadozott az egyikük hangtompítós HK-jával. Tök furcsa, hogy alig említik meg őket Irak kapcsán. Pedig ott vannak és működnek, nagyonis jól ... :)
  • Tikal #2284
    Lengyel szomszédaink GROM
  • Petyus_
    #2283
    Ha jól látom ezzel csak szöveges üzenteket lehet bindelni. :(
  • a.carkey
    #2282






    #2281 :
    :) Tiszta Ravven körök utáni állapotok ...
  • Tikal #2281
    Israeli Spec Force utáni takaritás
  • a.carkey
    #2279
    Gepard rulez ... (Az igazi ...) Csak szegény kezelőszemlélyzet túlélési esélyei ... hát?!
  • szucsati
    #2278
    Karnevál szerintem rosszabb... Főleg, hogy csak bizonyos helyeken hallatszik, és irreális a cucc.

    Ave maria rulez {8-) Azt tudjátok, hogy ha rálőttök a zongora billentyűire, akkor lehet rajta zenálni? {8-)
    Valahol ezek közt a videók közt mondja egy fazon:
    http://hunters.hu/index.php?itemid=34

    Na ezek közül a képek közül sem ismerek kettőt. Honnan szeded őket? Én állt a guns.ru-ról indultam, meg még volt valami csehszlovák, vagy cseh, vagy mi van most oldal, onnan is sokat lehetett találni.


    (remélem, sikerült)

    Ismeritek ezt az oldal?
    www.extra.hu/gepard

    Mi annak idején elkezdtünk RS-hez fejleszteni gepárdot. Vagyis meg is csináltuk. Nagyon kemény lett, 4 emberkét simán ki lehetett írtani vele egy lövéssel {8-)
    De jó nagyon rántott..
  • a.carkey
    #2277
    Ők a BBE -> Bijzondere Bijstandseenheid (SpecOps Force of the Navy)


    Az eredeti képaláírás:
    "The best equipped SWAT unit in the world:
    The instructors of the Heckler & Koch International Training Division."

    +




  • a.carkey
    #2276
    Island Estate. Emlékszem rád. A különbség a két csapat között: a kék egyenruhán az egyiken voltak fehér csíkok ... Nagyon kínos volt. Azt hiszem Rain el is ment a serverről. Tényleg idegesítő volt. Ráadásul az operaénekesnő az Ave Máriát énekelte. Idegesítő volt, pedig nem írtózom ettől a műfajtól. Olyan idegesítő, mint a karneválon a "mulatós zene".
  • Petyus_
    #2273
    Keresem, kutatom, de úgy néz ki Raven Shieldben nem lehet bindelni a voice message-eket.. illetve lehet, ha külső programmal valahogy hozzárendeled mondjuk a K gombhoz a V-3-2 -t.. de az meg gagyi, mert nem tudsz így chatelni.

    Ha vki tud megoldást plz szóljon! America's Armyban lehet tök jól binfelni.. meg ott van a report in funkció, ami rohadt jó. Egyszerűen lehet csapatban játszani.. kár hogy Raven Shieldből ezek kimaradtak. :(

    Campelés téma: azon az alagutas pályán a létra tökéletes bevédéséhez pontosan egy ember kell. De az kell is.. a védők hülyék lennének hagyni, hogy a támadók a hátukba kerüljenek. Szerintem azon a pályán értelmesebb úgy a játék, ha a védők becampelik, védik a folyosót, mintha kirusholnak szegény támadókat mészárolni..
  • a.carkey
    #2272
    Pedig megnéztem volna ezt a fajta felszerelést is ... Emlékeztek a régi Rainbow Sixek BIO Suitjaira? Durva lett volna két csapat harca, zöld ill. khaki színű biosuitban ... :)
  • Petyus_
    #2271
    Azért mert Unreal engine-ben gagyi a víz. :)
  • a.carkey
    #2270
    Pár igazi "képecske" :
    (Furcsa, de a Ravenben nem volt igazi vízi hadviselés! Minden Rainbowban legalább egy pályán volt vmi víz. Itt nem. Kár!)





  • szucsati
    #2269
    'napot! Látom, ide jár a hgs nagyja. Hiába nézem a hwsw fórumot...

    Rájöttem, miért fáradok bele ennek a topicnak a visszaolvasásába. Miért itt cseteltek? Valaki anno reggelt, vagy micsinált egy #ravenshield.hu szobát, menjetek, vagyis gyertek inkább oda!

    Nem tudom, szerepelt-e már ebben a topicban, de van két új szerver, egy coop, meg egy adv.
    http://hunters.hu/harcter.php

    Sajna (egyelőre) ADSL, így elég laggos. Kb 5 embert bír.

    Valaki itten feldobta a Combat Training Facility mapot. Nem tudom, ki próbálta még ki, de szerintem elég gyenge lett.. Ilyen unríl stílusú. Meg leszedtem tegnap két pályát, valami Huge, meg nemtommi volt a neve. Hát ilyen rosszat rég pipáltam. Stunts stílusban, egymás mellé lepakolt tereptárgyak, de abszolút hülyén, hogy semmi értelme. Pl egy sor robbanó hordó van egymás mellett.

    Ha találtok azért valami jó modot, vagy mapot, akkor írjátok a mod fórumba:
    http://hunters.hu/forum/index.php?act=SF&f=9

    Meg úgy egyébként, olvassátok: http://hunters.hu
    Ingyenreklám rulez {8-)
  • Hoz_Hun
    #2268
    OFF
    Lifeforce: megkaptam a mail(ebédidőben hazaugrottam egy kis XP álítgatásra). Még csak egy pillantást vetettem rá, ha hazamegyek jobban szemügyre veszem. Elsőre kérdés: földszinten van vagy emeleten? Társas ház vagy családi(gondolom társas)?
    Sajnos így elsőre ezt valóban engedélyhez kötik, föleg ha ez emeleten van (ugyanis lehet belőle olyan, hogy idegen ingatlanba átvezetés, amire volt példa, vagy egyidejü terhelés, bár az kisseb gá). De nem kell aggódni sokkal zuzosabb dolgokat is megoldottam már. :)
    Az engedélyezés nem nagy cucc. Na majd ezt részletesen megbeszéljük még.
    Üdv Hoz
    ON
  • Crem
    #2267
    Az jó...
  • a.carkey
    #2266
    Két kacsacsőr között nem ennek kéne állnia, ha az uwról linkelünk be?
  • Crem
    #2265
    Régebben velemi ezt csinálta...

    Miért nem töltöd fel a saját FTP-re?
  • a.carkey
    #2264
    Nem értem??????????????????
    Pedig fel van töltve ...
    Szar az UW?
  • a.carkey
    #2263

    img src="http://www.uw.hu/edmondantes/képneve.jpg"
    ?
  • antijedi
    #2262
    figyeld meg: lősz egyet dragunoval a kereszt rögtön az égbe --> tehát csak egyes lövéseket lehet leadni (amugyse leehtne töbet :D) , tehát a stability főleg a sorozatoknál számit hogy menyire lehet közben stabilan tartani hogy a golyok ne összeissza menjenek (mivel sniper nem lő sorozatot általában nincs szögség nagy stability-re se) beláto kicsit mintha itt át lene értelmezve a jelentése de szertinem igyven :D (normális ember a stability-re aztgondolja hogy milyen stabilan tartja a fegyvert vagy mitomén, de a szivárványhatos barátaink nem igy gondolják :D)
  • Crem
    #2261
    http://www.uw.hu/edmondantes/képneve.jpg
    http://www.uw.hu/edmondantes/RAVENSHIELD09.JPG


    Egyiknél sincs kép!:D
    Még ha a Cím:be ütöm akkor se...
  • a.carkey
    #2260
    NEM értem ....
    Nem így kell? :
    ( ...

    ... )?
    Mit bénázok el?
  • a.carkey
    #2259
  • a.carkey
    #2258

    Most így a coop serveren megfigyelve a freecamból, nem semmi az arcok és a vonások, tetkók kidolgozottsága ...
    (Ha megint egy X lesz látható, nem fogom megérteni miért ... GRRRRRRR ....)
  • a.carkey
    #2257
    Csak azért kérdeztem, mert a Walthernek és a Dragunovnak 1et ír a weapon guide ... :(
    Így nem értem ...
  • antijedi
    #2256
    a magas szerintem
  • Tikal #2255
    Küldenél nekem egy kulcsot? Nekem ezzel a fckgw-vel van felrakva...

    Magas stability a jo, hiszen akkor stabil a puska és nem rángat annyira.
  • a.carkey
    #2254
    Nézegetem a fegyvereket: most a magas Stability a jó, vagy az alacsony?
  • radical@work
    #2253
    Az a véleményem hogy jó fegyver az AK.
  • radical@work
    #2252
    Videókártya miatt. Vedd le az árnyékokat nullára, a karakterek részletességét közepesre.
    STAT FPS paranccsal látod a változást.
    Nekem P4 3Ghz-el, 512ddr-el, GF4Ti4600-al, 1024x768-on minden maxon, csak árnyékok a legkisebben, 45-65 fpst nyom, ha viszont valaki ledob 2 füstgránátot lezuhan 20-ra.
  • a.carkey
    #2251
  • CB-LSC
    #2250
    Rain: egyébként valszínű hogy a törés miatt van mégpedig azért mert szerintem folymatosan küldi a jelet a szervernek authorization-ért de mivel az nem küld kap ilyet nem is küld neked(ezt én gondolom csak).Az eredetiben tuti nem ilyen nagy a ping.A demo-ban 30-40 volt osztrák és német szervereken.
  • CB-LSC
    #2249
    nekem ugyanez a config csak 512 DDR és 64 MB VGA ram és nem szaggat.Csak az árnyékok vannak kikapcsolva nálam minden más full-on.Az XP-ben kéne még szerintem kikapcsolnod egykét ram zabáló használhatatlan funkciót mert szerintem az kevés neki és rakd fel a legújabb nvidia detonator-t.KB 5-10 fps-t javít rajta.Még azt kellene tudni hogy grafikailag szaggat tehát folymatosan,vagy időnként 1,2 mp-re és nézd meg még az fps-t a stat fps konzol parancsal.
  • schoma
    #2248
    Részemről megy a munka ezerrel!
  • caratyuska
    #2247
    miért üres nappal a server

    este meg szokásus full feliratot nézhetem csak