16419
  • oneal1
    #3196
    na megcsinálták az optikai egeremet ugy hogy este végtek:))
  • Gabor_(HSF)
    #3195
    AHA...de én maradok a CB és a CL nél.azt jegyzik is
  • fluga@school
    #3194
    www.teamwarfare.com
    szinte az összes fontosabb multi fps játék bajnoksága. aa?oban mi ott vagyunk fenn.
  • Gabor_(HSF)
    #3193
    az mi?sosem hallottam róla
  • fluga@school
    #3192
    srácok teamwarfare-n regeljünk klánt? mármint raven shield clánt.
  • fluga@school
    #3191
    mi a hunters webcíme?
  • Gabor_(HSF)
    #3190
    jah mostmar éertem én is miért nem értetted,hogy nem értelek tényleg egyről beszélünk csak a a nem az elötte lévő hozzászolásadra volt válasz
  • Gabor_(HSF)
    #3189
    Szóval mivel ilyen jól megértettük egymást SLOW-al:)))aki ladderezni akar annak tényleg készülnie kellene erre. én azthiszem összerázom a hsf et és benevezünk elöbb-utobb
  • Slow
    #3188
    láttam banyek, csak nem értem, hogy miért azt válaszoltad, de mondom mindegy (biztos nem figyeltél...:P), mert sztem egyről beszélünk...
  • Gabor_(HSF)
    #3187
    Ha figyelnél én is arrol beszélek ,kiis irtam a rules cimét
  • Slow
    #3186
    CB, mint clanbase... értettem én...
    no mindegy
    szóval akkor erre nem kellene készülni? mármint mapokkal, team surv.-al...
    he?
    vagy mindenkinek magánügye? ,)
  • Gabor_(HSF)
    #3185
    CB kerdezted arra mondtam hogy nem.... only team survival
  • Slow
    #3184
    mi nem?
    kérdeztem, hogy hol nézted
    néztem én is, nincs más csak ts
    szomorú, remélem legalább egy pilot lesz
  • Gabor_(HSF)
    #3183
    es valoszinü a clanladderen se es a battlestatson se.. a tobbi meg nem szamit
  • Gabor_(HSF)
    #3182
    NEMMMMMMMMMM
  • Gabor_(HSF)
    #3181
    http://www.clanbase.com/ladderrules.php?gid=17&sgid=78
  • Slow
    #3180
    a CB-n megy a dolog?
  • Gabor_(HSF)
    #3179
    ne lattam meg olyat ,lehet hogy van
  • Slow
    #3178
    kappe :P
  • Slow
    #3177
    külön ladder van TS re, pilotra, bombra, tuszra, nem?
  • Gabor_(HSF)
    #3176
    Oh igen..Petya a külföldi servereken javarészt Team surv. van föleg azt jáccák és a ladderben is ez van,szoval jopafa az a tuszmentés meg a bomba,valamelyik tetszik is,csak éppen az R6 sohanem erröl szolt,ezt most nem azert irom hogy ne jáccunk olyat csak ha a jo külföldi serverekre akartok menni ez van
  • Gabor_(HSF)
    #3175
    http://www.opelwerk.com/cgi-bin//guestbook.pl?action=show_normal&seite=1&anzeigen=10&id=WOC
    ide érdemes elnezni és lapozgatni a forum oldalai között,álltalaban itt üzengetunk egymásnak ha a messengeren nincs fenn mindenki
  • KM
    #3174
    Milyen jó a létra alján várakozni, és nézni az aláhulló kommandósok szomorú röptét!!!
  • Gabor_(HSF)
    #3173
    bah az egy szar game
  • Gabor_(HSF)
    #3172
    Hát én elég sok küföldivel jáccom föként Swédek, Norvégok, Dánok,és Németek Osztrákok Svájc..szoval föként az első 3 nemzet igen kemény és a 80% uk abban a stilusban jáccik mint én,vagy Öcsi,de mondhatnám még wasekot IP-t vagy Hunsipert (3 magyar öket még nem nagyon ismeritek)de hamarosan jönnek hozzám LAN ra swedek norvegok stb. a hajdani RS-ből egy pár elite 88-12 fő jelezte érkezését)"aki kiváncsi egy ilyen lanra szoljon"...tehát petya egyszoval gyatya fel,mert van nagyon sok kemeny külföldi,akiknek fut a serverük is és ahova jo a mi pingunk is..
  • Slow
    #3171
    de egyoldalu
    csak aszontam, hogy az nem baj
  • Slow
    #3170
    ez rendben van
    sztem neked SFezni (is) kellene=)

    nem arról dumáltam, hogy befexem gépágyuval... tudod te is...,)
    öcsi ugyanolyan darálást csinált a napokban, mint te szoktál, de elhiszem, hogy tétmeccseken más
    ne értsd félre, nem kritizálok, hozzám is közelebb áll a te játékstílusod (főled team surv.-ban), és ha valaki kempel az se baj, csinálja jól és akkor ok, nem? attól hangulatos =)
  • Petyus_
    #3169
    Akkor is maradjon gyakorolni kell mert külföldi klánok elleni meccseken biztos népszerű lesz ezt a mapet választani. Hátha véletlenül feltalálunk egy csodataktikát! :D
  • Gabor_(HSF)
    #3168
    Ja igen Slow na ez pont az a map amit red 3 jo játékos betud védeni akár 8 cal szemben is..akkor ez nem egyoldalu map?
  • Gabor_(HSF)
    #3167
    igen mostmár,de mi tavaj januárban jáccotunk sokat kb áprilisig addig jo volt
  • Petyus_
    #3166
    Tényleg jó csak kevés az OBJ pálya meg sajnos rengeteg a csíter..
  • Petyus_
    #3165
    Akkor se csináld!! Rohadt idegesítő - én próbálok kommandírozni, bújok a sarkokban, ügyesen kihajolok, bezoomolok, minden.. te meg előrerohansz és kiírtod az ellenfél összes emberét!! Szal szar veled egy csapatban jáccani.. de még mindig jobb mint ellened!
  • Gabor_(HSF)
    #3164
    Ráadásul a mohaa nagyon jo kis game .. sokat nyomtuk anno
  • Gabor_(HSF)
    #3163
    hmm..!!! Öcsi nem rohanos fajta.. a mi csapattaktikank mindig is az volt ,hogy én berohanok ö fedez,szerintem az rs mindig is erröl szolt ,sohasem arrol hogy befekszek valahova gépágyuval és lövök mint a süket.égyébbként én se rohanok mindig,komolyabb vagy akár "tét" meccseken vagy esetleg 2 vs 4-6 nál teljesen más taktikával játszom én is.. jah és a csapatmunka..álltalában minden mappon 2 vagy 3 ut van,szoval a csapatmunka az (leglábbis nálunk)minden iránybol támadunk ugy hogy egymás seggét fedezzuk,nem pedig megy kimerre lát,és akkor van keringés bizonyos mappokan amiről Radical és LSC is irt... és miért rohanok be? hát 2 oka is van 1, a meglepetés ereje ami a gyorsaságon mullik,2,mielött pozigiot folal az enemy oda kell érni a kritikus pontokra.. na ennyi...MÁS NEM VETTE FEL VALAKI VÉLETLENÜL HOFI-T?tegnap volt tv1 vagy kettön és lemaradtam rola..
  • Petyus_
    #3162
    Yo Rain goez trigger-happy!!
  • Petyus_
    #3161
    A mohaa.hu az nagyon profi egyébként csak most van építés alatt. :) Ott is megy a fórumélet, de az igazi nagy flémelések/botrányok a supergamez-en vannak. :D Ugyanez van BF-el is. Én szoktam látogatni az oldaladat, nagyon profi, de ha esetleg valaki nem tenné tegye meg mert ugyanazok a hírek amelyek a nemzetközi RvS oldalakon vannak RÖGTÖN megjelennek ott is ízes magyar nyelven, szal go go go move it -> hunters.hu!!

    Szingli az nekem túl hosszadalmas, a tervezgetés, rengeted wasypoint, go-code.. az alap tervek alapján meg megdöglenek akiket nem én irányítok.. nem lehet menteni.. idegesítő. Amúgy király!! Én egyedül inkább Lone Wolfozni szoktam. :) A missionöket coop szeretem csinálni.
  • R@in
    #3159
    Akkor ezt nem csak én szoktam csinálni?
  • Petyus_
    #3158
    "13,MEAT PACKING PLANT,no comment,ez még coopba is idegesitő volt"

    Lol, még szerverinduláskor benn volt.. az a pálya nem csak a teheneknek mészárszék hanem szegény Rainbowknak is.. :D
  • Petyus_
    #3157
    Köszi lecsekkolom! :)
  • Petyus_
    #3156
    Azt jelenti hogy látod merre van nagyjából az ellen és elkezdesz abban az irányba sorozni mint az állat célzás és egyéb sallangok nélkül.