16419
  • Petyus_
    #3248
    Jól beszélsz! Písz!
  • fluga
    #3246
    off
    ja és még annyi, hogy akkor sem megoldás a letkzás, ha lagger. egyszerűen bunkó dolog. és nem csak szerintem. szavaztatni kell meg szólni neki. és a szavazáskot odairni hogy lagger. akkor sokan szavaznak és ki lesz csapva. ilyen egyszerű. és szerintem itt hagyjuk abba.
    on.
  • fluga
    #3245
    a srác kb egy fél kört volt benn. no mind1. mellesleg bocsánatot is kért és el is ment.
    "kis csitrik": no comment.
  • Petyus_
    #3244
    OFF :)

    Nézd meg a Diablo2 topicot, asszem mostanában Mediaban (talán) akciózzák kiegészítővel együtt 5-6 ezer (?) talán..

    ON
  • Petyus_
    #3242
    Fluga nincs igazad, ha van admin a szerveren rögtön kirúgja a laggereket.. ha nem hajlandó önként lelépni magára vessen.. ő elronthatja csomó ember szórakozását.

    Egyébként Unreal-es dedicated-ben nem lehet pinglimitet beállítani?
  • Gabor_(HSF)
    #3240
    a másik ilyen kis csitrik ne parasztozzanak le,honnan veszed a bátorságot, nem is ismersz,nem láttál még soha ,akkor mire fel?,hogy a kapkodasban nem irok helyesen néha?
  • Tikal #3239
    TS :)
  • Gabor_(HSF)
    #3237
    igen ez a játék szorakozás ahogy mondod, de kérdem én mitöl szorakozás az ha egy lagger belagositja aservert és elronja másik 10 ember játékát hol és ki akkor a bunko,pl darknak egyszer szoltam tegnap hogy warpol rögtön elment pedig magyar ráadásul es ö még nem is lagolt annyira akkor ki a fer?
  • Tikal #3235
    mivel már te tapasztalt vagy e téren majd segitesz nekik:))))
  • Tikal #3233
    hát közben, mert együtt játszunk :))) ST-6
  • Gabor_(HSF)
    #3232
    arra semmi szükség, már elmondtam neki amit akartam..csak az a furcsa hogy irogatják,miszerint warozni akarnak,nos ilyen összetertassal bese jelentkezzen senki,ez mindehol igy van aki a lag az lag még a gamét se inditják el már kivan kurva a szar pingü koma
  • fluga
    #3230
    pontosan ez történt gábor, mert nem akart kimenni letkztad. ez bunkóság, mi ezt tettük szóvá. ez játék, szórakozás, tolerálni kellene a másikat. kár hogy ezt egy 21 évesnek kell megmagyaráznia egy 40 évesnek. részemről a vitának vége.
  • Petyus_
    #3229
    Nem kell mellre szívni.. majd rákényszerítjük egy nyilvános bocsánatkérésre.
  • Gabor_(HSF)
    #3228
    hmm hát nemtum talán ha 20 évvel fiatalabb lennék valoszinén is csak röhögnék,te tudod nagyon sok komoly klanok serverén jáccom(nék ismét ha már lenne franko rvs em)és egy pár serveren egyettlen vagyok aki nem a klanba tartozik méis kapok admin pw-t,mert egyszerüen tiszteljuk egymast és megfogadjuk egymás tanácsait,tehát ezzel csak azt akarom mondani akkor erre föl ne parasztozzom le engem egy ilyen gyökér akinek fingja sincs még mifán terem ez a game
  • Tikal #3227
    van benne valami, ezért jo ha csapatban játszol, tudtok dumálni ki merre stb...nem feltétlen klánban de játszotársakkal:)))
  • Petyus_
    #3226
    Én azt hittem mindenki kezdő.

    Lehet hogy nem ősRainbowosok tolják de szerintem senkinek sem ez az első multi FPS-e. Légy egy kicsitt türelmesebb. Majd belejön mindenki. Igazi tapló mentalitással nem nagyon találkoztam azért a magyar szervereken.

    Team Survival.. nem tom, szerintem public szerveren jó ha van túsz vagy bomba, mert az valami elemi csapatjátékot feltételez, míg team survival az mindenki megy amerre lát és rushol a fragért stílusban zajlana lehet. Persze ki lehet próbálni, lehet nem így van.
  • Tikal #3224
    jaaaa, te is eltévedtél már ott? egyszer spectből néztünk egy gyereket, pálya ismeretlen szekcioit tárta fel előttem:))))
  • Petyus_
    #3223
    Emiatt ha abbahagyod magadra vess!

    Én is akkora n00b vagyok a múltkor egyedül maradtam a bankos pályán 3 ellen.. totál eltévedtem, valami pánvélszekrénynél kolbászoltam asse tudtam hogy van ilyen.. gondoltam jót röhögnek rajtam spectből mekkora égés.. a vége mégis 2 kill + 1 megmentett túsz=győzelem lett.
  • Tikal #3221
    tényleg a pass miért lett levéve?
  • Petyus_
    #3220


    Akkor ez csak egy félrértés, ne csinálj belőle nagy ügyet te DTK-s paraszt!!!. LOL na röhgök mint a disznó..

    Fluga jó nagy n00bok vagytok tényleg!
  • Tikal #3219
    nem szégyenlem, az vagyok no nem annyira de profi végképp nem
    És ezért hagyod abba? Nem érdemes szerintem
  • Gabor_(HSF)
    #3218
    persze biztos neki is meglessz a saját verzioja
  • Gabor_(HSF)
    #3216
    Bár nem igazán publikus de azért kivánságodra ideirom.. történt a következő... bejott a serverre egy 500 pingü kulföldi lagger, erre én kickelni akartam de nem szavazott senki,hiába irtam be hogy boot laggy!!!aztán a következő körben lelöttem a fickot (=csapattárs) hátha észbe kapő,hogy lagolja a servert, erre fluga meg egy másik okos toni le parasztozott.. na erre kicsit elborult az agyam.. nem részletezem bár az elején nem káromkodtam....nos ennyi
  • Tikal #3214

    szal mi volt? miért noob?
  • Petyus_
    #3213
    Mit tettél te galád?
  • Petyus_
    #3212
    Milyen szörnyűség történt a szerveren? :)

    Ez a kezdőzés/n00bozás nem egy pozitív dolog, inkább le kellene írni mi nem tetszik konkrétan, mert abból okulnak az érintettek én meg megtudom miről van szó és flémelhetek én is. :D
  • Tikal #3211
    Szomoru hogy megválsz a közösségtől, de hát a profik már csak ilyenek, nem élvezik a játékot
  • Gabor_(HSF)
    #3209
    FLUGA.. eddig én egy fasza vagány csávonak tartottalak , de bebizonyitottad ma ,hogy te is csak egy NOOB
  • Tikal #3208
    8000 rugoért nem is , de 8rugoért igen :)))
    Amugy megvennéd? Megyek majd tescoba oszt lopok cd-keyt:)))
  • Petyus_
    #3207
    Legutóbb Gabor írt a forgalmazónak levelet, elvileg már megjelent gyakorlatilag tudja a görcs.. nekem már megvan, csak az illető aki megvette nem válaszol az íméljeimre amiben kérem, hogy írja meg a CD-Keyt.. elvileg a napokban érkezik Angliából szal remélem jövő héten meglesz az eredeti..
  • fluga
    #3206
    és mikó jön hazánkba?
    nincs kedvem megrendelni az amazon.com-ról 8000 rugóért, hogy aztán a shipping cost 20000 legyen...
  • Petyus_
    #3205
    Jó lenne már itt lenne az eredeti példány megnézném szívesen mit tudnak a külhoniak. :) A skandinávok minden játékban igen durvák!
  • R@in
    #3204
    Késő már tegnap végeztem velük
  • Gabor_(HSF)
    #3203
    Csak azé me hogy a RS -t ugyebár föleg msn zone -n játszották, ott pedig a ladder rom a clanladder.com volt(kb5000 clán volt a mi idönkben)volt egy kicsit gyengébb de nagyon kemény a battlestats.com (ez volt a WoW)és a clanbase.com...nos hogy ezeket miért jegyzik? mert pl az rvs vagy anno az rs főoldalán csak a cl és a cb colt mindig,és a legjobb clánok mindig itt harcoltak
  • Crem
    #3202
  • Crem
    #3201
    Ne írj ide ijeneket, mert senki nem fog eljönni!:)

  • fluga@school
    #3200
    mi a címük? mellesleg a tw-t is "jegyzik" azé'...
  • Slow
    #3199
    elromlok mean elromlik
    bár mindkettő értelmes ,)
  • Slow
    #3198
    ma este én nem leszek
    onealnak megcsinálták az optikai egerét...
    ez nem tréfadolog......
    talán holnap estére elromlok, akkor jövök megint..
    ;)
  • Gabor_(HSF)
    #3197
    Én már is beszartam:)