16419
  • Slow
    #3155
    bizony, ahogy mondtad is: taktika, türelem...
    csenben megvárjuk, az 9999-ik hozzászólást, majd charge!!
  • Petyus_
    #3154
    Lol ezt a kérdést már sokan feltették.. supergamez gyors, egyszerű, minden egy helyen, ismerős arcok.. szal király!

    Meg azért mert nagy feladatunk lenyomni a SOF2, MOH:AA, BF stb. játékok fórumozóit hozzászólásszámban. :D
  • Lifeforce
    #3153
    Mert itt élmény a 10000. hozzászólásért küzdeni :)
  • Slow
    #3152
    mert ez eccerű, az meg bonyolult....,)
  • szucsati
    #3151
    Ez az! Kulcsszavak egy ilyen játékban: taktika, türelem, csapatmunka...

    Amúgy még mindig nem értem, miért kellemes egy topicba írni mindent ömlesztve, miért nem jó egy direkt erről a játékról (is!!) szóló fórum (hunters.hu/forum)...
  • Slow
    #3150
    oh, télleg, már a link is megvan...=)

    no igen és legalább lehet próbálkozni füsttel, gázzal, flashel termállal...

    nem csak szaladunk meg lövünk..=)
    igaz gábor, meg öcsi?
  • szucsati
    #3149
    LOL, olvasd el a #3143 számú bejegyzést {8-)

    Igazad van, jók azok a pályák, amik valmaleyik oldalnak kedveznek. Az egyik fél számára kihívás, a másiknak sikerélmény! Mi ezzel a gond? {8-)
  • Slow
    #3148
    yup sir ,)
  • szucsati
    #3147
    crem: amúgy a rvs honlapjáról le lehet töölteni webkitet, ami csomó képet, logót, meg hangot tartalmaz, rvs oldalak készítéséhez.

    Amúgy a te logód apropóján is csak ismételni tudom: az RS nem a Raven Shield, hanem a Rogue Spear rövidítése! Ne keverjétek már a játékokat!!

    R6 - Rainbow Six (1998)
    RS - Rogue Spear (1999)
    RvS - Raven Shield (avagy Rainbow Six 3, 2003)
  • Slow
    #3146
    ja van új map
    MP Maze
    http://www.theplatoon.com/ravenshield/
  • Slow
    #3145
    szinte teljesen egyetértek

    annyi, hogy nem venném ki az egyoldalu mapokat, mert sztem azok nem annyira egyoldaluak azért...
    inkább csak más stílust igényel, nem annyira darálós, sokkal fontosabb a csapatmunka... és lasabban kell menni
    sztem ez kihívás, én nagyon szívesen vagyok a tuszmentő oldalon pl a montain highway-n, ha nem sikerül egy kör, köv körben ki kell próbálni másik tervet...
    ilyenek
    slow szólt
    out

    (ja, dunatévén pont most megy a Johndo ról a film, RS eseknek alapmű)
  • Gabor_(HSF)
    #3144
    Nos én igy gondolnám..(hátha érdekel valakit)
    1,PEAKS.tuszmentés
    2,PRESIDIO.totál szar map,esetleg survba(mindenki mindenki ellen)tudnám elképzelni
    3,PRISON.team surv és pilot
    4,STREETS,team surv.
    5,TRAINING,team surv.
    6,WAREHAUSE,na ezse jo semmire, erősen red map
    7,OIL REFINERY,hmm fogalmam sincs,talán bombásba meglehetne nézni
    8,ALPINE VILLAGE,tuszmentés vagy pilot, akár mindkettö
    9,MOUNTAIN HIGHWAY,na ezis egy kalap szar, besem tenném.teljesen red map,bár pilot vagy bobás egy probát megérne
    10,SHIPYARD,fogalmam sincs jo e valamir, de inkább semmire
    11,PRIVATE AIRPORT,bomba és team surv
    12,ISLAND ESTATE,na ez is egy okádék,kicsi tele ajtoval,full mák map
    13,MEAT PACKING PLANT,no comment,ez még coopba is idegesitő volt
    14,IMPORT-EXPORT, tusz és bomba
    15,PENTHAUSE,nemtom,de kiprobálnám valamibe
    16,BANKING HAUSE,tusz és bomba
    17,GARAGE,tusz és pilot,
    18,PARADE LINE UP,bambás az jo,talán pilot vagy tuszmentésbe is jöhetne,de team survba biztos

  • szucsati
    #3143
    itten meg az mp maze pálya:
    http://hunters.hu/?itemid=55
  • szucsati
    #3142
    Nem tudja valaki, hogy a multi meccsek elején azt a deploying team számlálást hogy lehetne lerövidíteni, agy megszűnteni?
    Pályatesztnél elég uncsi..
  • szucsati
    #3141
    petyus! Ehun van a kardos pálya:

    ftp://huntersftp:[email protected]/Raven_Shield/mod/map/yingyang.zip
  • KM
    #3140
    Jövünk-jövünk, lövünk-lövünk!
  • szucsati
    #3139
    fluga: plz írj újból, de ne a freemailos, hanem kukac hunters.hu-s címre!
  • oneal1
    #3138
    este jöttök a hgs re ugye?!?!:))
  • oneal1
    #3136
    álllat:)))))))))))
  • CB-LSC
    #3135
    vajon van ilyen hangtompító a mac11-hez is?

  • h3nry
    #3134
    Jó reggelt mindenkinek!
    Hát be kell vallanom, a tegnapi első multi játékom az rs6-el hatalmas volt :)))) Van egy olyan sanda gyanum gyakran fogunk találkozni. Most még vánszorgó céltábla vagyok, de lesz ez még így sem ;)
  • CB-LSC
    #3133
    Tök igazad van,mármint a körbeszaladgálást illetőende a szenzort is többször szívtam már meg ellened mint segített
  • CB-LSC
    #3132
    én sose használom pédául az extended clip-et kivéve ha pilot vagyok de annyi csak jár.
  • Lifeforce
    #3131
    Szép jó reggelt mindenkinek.
    Szóval már egy pár napja akövetkező dolog felkeltette a figyelmemet.
    Mikor áll le a szerver.Akkor áll le amikor egyre több hiba van a szerver és az Ubi között.
    Tegnap figyeltem az átvitelt a szerver és az ubi között.Orrba szájba nyomta az errort.Aztán le is dobta a töbséget vagy mindenkit akkor amikor leszakadt az ubiról a szerver.Nos úgy vesze észre, hogy ahogy minnél több szerver van (kb mostmár 1000 szerver van).Az ubi egyszerűen nem bírja ezt a terheltséget. :(
    Nos nagyon remélem, hogy javítják a dolgot.Mert ez így szinte játszhatatlan.Egy ilyen jó motort mint az ut2k hazavágni ezzel a faszsággal ez a herce-hurca a cdkey miatt basszus nem hiszem el :(
  • Gabor_(HSF)
    #3130
    Te petya mivel én angolból igen lama vagyok .. mit jelent az a "dezedor"..spray n pray???
  • R@in
    #3129
    Én is jobban szeretem ha nem az elemination az egyetlen célja a játéknak (főleg prison ad alkalmat a jó kis körbeszaladgálásra).
    Az egyetlen almaság a szenzor, de elég jól hallható mikor csörögnek a váltással () c-mag meg semmit nem jelent ilyen sebzés mellett, a szimpla tár is több mint elég...
    És
  • Gabor_(HSF)
    #3128
    Én nem arra gondoltam, hogy teljesen megszüntettni a tuszmentést, vagy akár a bombát,mert valoban vannak olyan mappok ahol ez jó(bár én a survival hive vagyok),hanem át gondolni melly mappokon van éertelmi és mellyeken nincs.. tulajdon képpen konkrétan még én se tudom melyik mappon pontosan mi jó,de azt már látom mi az ami rossz,ill egyoldalu.. és itt kell megjegyeznem szerény véleményem az , hogy sajna alig van még egyenlőre ebben a gameban jo map talán 6 vagy 7.. a régi RS ből(Rouge Spear) berakhattok volna még egy pár mappot a streeten kivul is , abban a játékban nagyon sok jo map volt. de bizzunk beenne megjelennek ehez is......
  • [Rush]
    #3127
    Remélem mindent szétlőhetővé csinálsz, gondolok itt a Granini dobozokra is
    Mer' az elég poén lenne, hogy elbujok 1 AK elől 1 Graninis doboz mögé :))
  • szucsati
    #3126
    Én is figyeltem, hogy mekkora port kavart c-mag, nem igazán értettem, miért... Ami nem tetszik, hogy ugyan annyit viszel belőle, mint normál tárból, ami valami 6db, vagy mennyi. Namost ekkora cuccból ennyit cipelni nem lehet:


    Nem lenne rossz megoldás, hogy cmag maradjon, de kevesebbet vihessen a nép. Ugyebár felmerült egy ilyen alternatíva theplatoonon...

    De Galil ARM-ra úgyis távcsövet teszek {8-)
  • Petyus_
    #3125
    Szép munka! :)
  • Petyus_
    #3124
    Hát nemtom.. külföldi fórumokon is eléggé megosztja a társaságot a c-mags.. szerintem túlzás, nem jelent olyan nagy előnyt, persze egy lehetséges jam bekerülhetett volna mint America's Armyban van. Ha mondjuk 4-5 meccsenként beragadna a fegyvere az extra tár miatt, nem tudna lőni és ez vezetne a delikvens halálához esetleg nem lenne olyan népszerű a cucc.

    Végülis engem az se zavar, ha nincsen, de szerintem nem borítja meg annyira a játékot.. ennyi erővel a heartbeat sensort is be lehetne tiltani vagy a thermalt.. ki mondja meg, hogy mi az ideális? Szerintem mindannyian tudjuk milyen arzenállal jöhetnek ellenünk és ehhez képest kell nekünk is felkészülni rá..

    De mint mondom az ötletet nem ellenzem, mert számomra nem oszt nem szoroz. :) (így is-úgy is spray n pray powa van nálam :P)
  • CB-LSC
    #3123
    a túsz vagy bomba azért kell hogy találkozzanak a felek mert egy nagyobb mapon rohangálnak mint a mérgezett egér és nem találkoznak,Te meg nézheted míg lejár az idő.
  • Pet-R
    #3122
    Még csak készülget...
  • Gabor_(HSF)
    #3121
    Volna egy javaslatom....meg kellene szerintem reformálni a serveren futo mappokat és fegyverbeállitásokat..pl 1., sok olyan map fut ami szerintem értelmetlen,arra gondolok, hogy van olyan map ahol akár 3 ember is betudja vedeni a tuszokat 8 al szemben,vagy akár a bombát.2., és szerintem a nagy tárat is kikellene venni a puskákbol meg a pisztolyokbol,mert ez a kaszblanka eléggé "LAME" és értelmetlen szerintem.igy senki nem fog megtanulni lőni, hogy beleragad az ujja a tűzgomba,és elnem ereszti mig elnem fogy a 101 skulo..(persze gondolom én)
  • CB-LSC
    #3120
    mi a map neve,és hol van?
  • CB-LSC
    #3119
    őszi nektár yeee.
  • radical
    #3118
    hajrá! remélem a kocsikat lehet majd tolni!
  • Pet-R
    #3117
    Szóval, valami ilyesmi:


  • Pet-R
    #3116
    nem sikerült :)
  • Pet-R
    #3115
    Első próbálkozásom:




    (Sorry, ha valakit zavar a kép mérete)