16419
  • Tam@s_(HSF)
    #4391
    Ja ebből az lesz hogy meg kell venni!
    de ha valaki lekodolta az azt is jelenti hogy fel is lehet törni! nem?
    amugy akkor lanon se jó már?
  • Lifeforce
    #4390
    Ha belegondoltok akkor még ez is gázos 10000cdkey ellenörzés egyszerre még ha csak egy sima php hívás is.Akármilyen bika gép képtelenség enny embert kiszolgálni. és csodálkozunk, hogy laggzik a gamma.LooL.
    Aki üzemeltet egy szervert annak megéri, hogy a fent játszó embereknek bisztosítsa a cdkulcs ellenörzést.Csak tudni kellene, hogyan működik.
  • fluga
    #4389
    Egyébként nekem igy sokkal jobban tetszik a játék, hogy nincsen extra tár (rush igazad volt), vége a rambózásnak (mp5re nagytár, aztán a szart is kilőjük a sarokból)
  • Crem
    #4388
    Egyébként JÓ reggelt mindenkinek!

  • Crem
    #4387
    Akkor miért nem az AK-t vetted ki?

  • Petyus_
    #4386
    IGI2-ről van szó! :P
  • claw_
    #4385
    ö betűvel, amit én átírtam 0-ra optionsben lévén szeretek ö betűt írni...
  • guces
    #4384
    Nem nem, 1kis aproság amire választ nem kaptam hogy hol mivel lehet a konzolt elöhivni a F2-re nem reagál, elvileg ez lenne.
  • Lifeforce
    #4383
    Valami php-s szarság megy a cdkulcs ellenörzésben de rá kellene jönni a mikéntjére :)
    Na de most mentem aludni,holnap folytatom cika mindenkinek.
  • Lifeforce
    #4382
    Mit kellene segíteni?
    Ha végigjátszás kellene vagy pályáról leírás azt inkább abba a fórumba tedd fel.
  • Lifeforce
    #4381
    Most éppen azon munkálkodom, hogy a szerveren hogyan lehetne cdkulcs ellenörző szervert csinálni :)
  • guces
    #4380
    Igen müxi, köszönöm probálkozom. IGI2-be tudnál segiteni?
  • Lifeforce
    #4379
    Elküldtem a mailcímedre egyet ami a neved alatt van.
    Remélem müxik.Mármint a neved alatti freemail.
  • guces
    #4378
    Probálkozom de ha tudnál küldeni jó lenne köszi
  • CB-LSC
    #4377
    ez a harmadik amire azt mondtam.A BF-re is mondtam még de azt nem kell részleteznek miért ábrándultam ki a játékból pedig qrva jó játék nem is azzal van a baj.A másik az IGI2 de szerintem ezt sem kell részleteznem ott meg a játékkal van a baj mert sajna a netkód egy O.
  • CB-LSC
    #4376
    A CD-n az van de ha nagyon kell megdoblak eggyel.
  • guces
    #4375
    Ez mit jelent? Esetleg tudnál küldeni exe-t? Ha igy lenne hálás vagyok elöre köszi.
  • Lifeforce
    #4374
    A másik az, hogy mindent fel lehet törni csak a játék szinvonalát rontják el a védelemmel.
  • Lifeforce
    #4373
    Merthogy nem hiszem el, hogy nem jöttek rá a répák, hogy ami jó azt igy is úgy is megveszik.
    Ami jó.Ami meg nem azt akkor sem veszik meg.
  • Lifeforce
    #4372
    Néma embernek anyja sem érti a szavát :)
  • Lifeforce
    #4371
    Egy kérdést megengedsz?
    Hányadik játék is a Ravenshield amire aztmondtad, hogy megveszed és milyen fasza?Nem kell messzire menni csak 2-3hónapra. :DDDDD
    Megmondom mi a szar van.
    Az van, hogy megvan a lehetőség egy nagyon jó és profi játékra csak szarnak rá és a nagy pénzeket vennék fel.
    1-2játék kivételével mindegyik játék egy bughegy még a 6.pach után is.
    És mind ez miért?Mert a játék már lassan nem játék hanem védelem.Lassan a hálózaton cdkulcsok harca folyik nem pedig a játék merthogy azt nem lehet a lagghegytől.Vedd meg és gyári cdkulcsal sem enged fel a szerver.Na és mi?
    Tegyük fel, hogy minden ok.Vettél egy szoftvert amiben van lan és mégsincs mert internet nélkül nem indítható.Milliárdos lennék akkor megvenném de csak azért, hogy utánna feljelensem a fasszopókat, hogy vettem valamit amivel nem lehet játszani.
  • guces
    #4370
    Köszi de akkor azt hiszem ennyi volt nem ismerek senkit aki tudna eredeti exe-tküldeni, de segitséged köszönöm.
  • Petyus_
    #4369
    Nem a Red Storm csinálta, Ubi Soft Montreal. A Red Storm tulajdonképpen csak a nevét adta. :)

    Egyébként igazad van.. mindenkinek legyen CD-Key-e. Pl. az is jó lenne ha a lebukott csíterek így kaphatnának egy szép nagy örökös bant.. csak sajnos ez az Ubis rendszer rohadtul lagossá teszi a játékot, ez az egy baja van.

    Meg a másik: magyar szervert szerintem "illene" törten özemeltetni, ha esetleg jönnének újoncok/hobbipléjek ők is tudják nyomni.
  • CB-LSC
    #4368
    bocs még egy gondolat.A sof2 fórumban kiugrottak a bőrükből az emberek mikor azt hallották hogy valaki tud eredeti sof2 játékot 6900-ért és rendeltek vagy tízen pedig nyomják vagy 1-2 éve.
    Jöhet a flame meg a fuck.
  • CB-LSC
    #4367
    kapja be mi?De mit csinálnál ha nem csináltatták volna meg a játékot a Red storm-al?Lehet hogy egyedül vagyok így de azt gondolom jogosan fáradoznak több kevesebb sikerrel a warez ellen mert ha megcsinálnak valamit és nem hanyagolják el mert nyomják a pach-eket folyamatosan igenis megérdemlik azt a pénzt főleg ha 7900 lessz télleg mert nem hiszem el hogy aki dolgozik az nem tud ennyit kifizetni ha nagyon szeret egy játékot.Akinek csak pár hétig tartanak a játékok az ne vegye meg egyetértek.
  • CB-LSC
    #4366
    a crackelt exe-re nem megy fel.Reinstall vagy kérjél valakitől eredeti exe-t.
  • schoma
    #4365
    Hazaérek jó kis serezésből, erre mi fogad itt?

    Akkor az UbiSoft
  • guces
    #4364
    Helloka mindenkinek
    Lenne 1 kérdésem, tegnap CB-LSC adott 1 tippet (4252-üz)1.1-es patch-el kapcsba de nem müködik, nem találja a lecserélendö fájlt: old file odes not exist? ez a hiba üz, lenne valakinek erre tippe mit tegyek? Elöre köszi
  • zoli80
    #4363
    rohadjanak meg!!!és ha 1.0val nyomnánk?
  • Petyus_
    #4362
    Hát ez oltári nagy szívás.. :(
  • Petyus_
    #4361
    Na ezt nézzétek gyíkok! Berakok én is egy képet az igazi kemény kommandósoktól (KennyG-től nyúltam a szomszéd fórumból:))

  • Lifeforce
    #4360
    Az egy jó kérdés.
    És, hogy mindenki jól aludjon elmondok még1 kurva rossz hírt.
    Az open parancsal való bejutást is kijavították. :(
    Nem müxik mostmár az sem :(
    Na most legyetek okosak :(
  • Lifeforce
    #4358
    Csak az extra tár lett kiszedve mert mindenki azt használta és egy ak-hoz soha nem volt tekercstár. :)
  • Lifeforce
    #4355
    Pont ezért nem segítettek nekem sem.
    Amikor már egy napot foglalkozniuk kell valamivel akkor csak a singlet törik.
  • Lifeforce
    #4354
    Én.
    Van egy pár ismerősöm :)
  • Lifeforce
    #4352
    Igen.Fel lehet törni de rengeteg idő és a crack csapatok nem foglalkoznak ezzel mert hosszadalmas.
    Én szívesen feltörném ha programozó lennék de nem vagyok az és súlyosan a program mélyébe kell nyulni hozzá.
  • zoli80
    #4350
    reggelig:)
  • zoli80
    #4347
    Van kérdésem,lehet hogy hülye:) Fel kell raknom az 1.1est?
  • Lifeforce
    #4346
    Na akkor holnap reggeltől átállunk.
  • Lifeforce
    #4345
    Nem kell okosabbnak lenni.
    Amit ember lekodol azt fel is tudja törni.
    Arról nem beszélve, hogy nem tehetik meg ugyanis megsértik az ember jogait, ugyanis van jogodban áll egy bisztonsági másolatot készíteni.